تالار گفتمان مانشت
گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - نسخه‌ی قابل چاپ

گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - Saman - 18 اردیبهشت ۱۳۹۶ ۰۱:۲۸ ب.ظ

ای مگس عرصه ی سیمرغ نه جولانگه توست

عرض خود میبری و زحمت ما می داری

خلیلی فر فوق دیپلم داره،
همون بس که خیلی ها بهش بگن استاد . . .
====
بخدا همین کافیه برای سکوت کردن.
=====
استاد!!! آخه فوق دیپلم رو کی کرده استاد؟؟؟

(۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۶ ۰۱:۱۷ ب.ظ)Mohammad.1993 نوشته شده توسط:  یه عده هم هستن اینجا از بس کتاب کنکوری خوندن با ۴ تا استاد کنکوری تو تهران گشتن و سلفی گرفتن توهم با سوادی برشون داشته
نه داداش خبری نیست وهم برت نداره نه تو استادی و نه تدریست اوکیه
توهم نزن
جواب شما رو هم بدم،
مستقیم باشه من راحت ترم از گوشه کنایه زدن
عقده ای بازی در نیار
اون سواله درست باشه یا نه برای من فرقی نداره،حالا شما اونو شانسی زدی ، بگو درسته.
=====
ولی داری خیلی تند میری.
========
اون سواله رو من از فیلم های دانشگاه شریف + منبع اصلی در آوردم.
=====
آدرس هم دادم برای هر بحثی.
==========
حالا شما بگو درسته یا نه،
خدا شاهده من حتی صفحه اعتراض سنجشم باز نکردم که ببینم چی به چیه.
======

RE: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - Sorushi - 18 اردیبهشت ۱۳۹۶ ۰۱:۳۵ ب.ظ

(۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۶ ۰۱:۲۳ ب.ظ)ru95 نوشته شده توسط:  اصلا سوالی هم مونده که مشکل و ابهامی نداشته باشه
همین سوال ۸۵ رو من بخاطر همین ابهاماتش نزدم.
سنجش کدوم رو اعلام کرده؟

گزینه ۱ اعلام کرده
دقیییییقاً منم کلی روش وقت گذاشتم اما آخر نزدم
فقط ساختمان گسسته و زبان فکر کنم اشکال نداشته

گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - Happiness.72 - 18 اردیبهشت ۱۳۹۶ ۰۱:۴۳ ب.ظ

جیره خوار استاد که میگن همینه دیگه
طرف بدبختی کشیده درس خونده کتاب نوشته
بعد چون تو موسسه فلانی بهش گفتن فوق دیپلم اینم میاد کپی میکنه
کپی کاری الآن مرسومه
مگه میشه عقیده و نظر رو هم کپی کرد ؟

(۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۶ ۰۱:۳۵ ب.ظ)Sorushi نوشته شده توسط:  
(18 اردیبهشت ۱۳۹۶ ۰۱:۲۳ ب.ظ)ru95 نوشته شده توسط:  اصلا سوالی هم مونده که مشکل و ابهامی نداشته باشه
همین سوال ۸۵ رو من بخاطر همین ابهاماتش نزدم.
سنجش کدوم رو اعلام کرده؟

گزینه ۱ اعلام کرده
دقیییییقاً منم کلی روش وقت گذاشتم اما آخر نزدم
فقط ساختمان گسسته و زبان فکر کنم اشکال نداشته
من ۱ رو زدم چون بنظرم صحیح تر بود

RE: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - Sorushi - 18 اردیبهشت ۱۳۹۶ ۰۱:۴۶ ب.ظ

(۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۶ ۰۱:۲۵ ب.ظ)great.ocean نوشته شده توسط:  
(18 اردیبهشت ۱۳۹۶ ۰۱:۱۸ ب.ظ)Sorushi نوشته شده توسط:  بچه های آی تی دکتر خلیلی فر گفتن سوال ۸۵ هم اعتراض بذارید چون مشکل داره.
گزینه های ۱ و ۴ هر دو خطای نحوی و کامپایلری دارند چون در گزینه های ۱ و ۴ شرط اتصال و عملگر ON قید نشده است. همچنین در گزینه های ۱ و ۴ در دستور Group by باید پشت STID جدول ST قرار بگیرد اما قرار نگرفته است. همچنین در گزینه ۴ باید جلوی دستور Group by صفت STName قرار می گرفته است که این گونه نیست.
پس گزینه صحیح وجود نداره و باید حذف شه

دکتر خلیلی فررررررررررررررررررررررر!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟​؟
ایشون فوق دیپلم هستن
چرا الکی اسم دکتر میزارید؟؟؟؟؟؟؟؟

نمیدونم والا من در جریان این چیزاش نیستم اما به هزحال سوال ۸۵ مشکل داره اعتراض بذارید

گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - Happiness.72 - 18 اردیبهشت ۱۳۹۶ ۰۱:۴۷ ب.ظ

خدا رو شکر امسال تموم شه از شر کنکور و اساتید کنکور و حرص پول در آوردن از جیب بچه های مردم توسط اساتید کنکور و مزدورانش راحت شیم بریم سراغ زندگیمون

مهلت اعتراضاتم امشب تموم شه دیگه کمتر بچه ها بیفتن به جون هم

گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - erfan.el - 18 اردیبهشت ۱۳۹۶ ۰۲:۲۶ ب.ظ

دوستان رشته ای تی لطفا به سوالات در موضوع زیر اعتراض کنید

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

من کارتونو راحت کردم و دلایل رو هم نوشتم فقط برید تو مطلب بالا
فراموش نکنید فقط امشب فرصت هست

گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - naghmeh70 - 18 اردیبهشت ۱۳۹۶ ۰۲:۴۳ ب.ظ

واسه کامپیوترم یکی اگه کل موارد اعتراضی رو داره بذاره که اعتراض کنم.

کاش به جای اینکه اینجا این همه با هم بحث کنیم، میرفتیم حضوری و جدی برخورد میکردیم.
اینجا واسه همدیگه ثابت کنیم این درسته این غلطه چه اتفاقی میفته؟
سنجش هنوز نمیدونه ما چقدر ضربه دیدیم،چقدر ناراحتیم
چون همه ش اینجا حرف زدیم فکر کردیم الان صدامون به گوش همه رسیده.
این موضوع رو باید حضوری پیگیری میکردیم با مراجعه به مراجع بالاتر.
خیلی هامون سوختیم تو این ازمون بی سر و ته.
باعث و بانیش بسوزه.

RE: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - ali hjt - 18 اردیبهشت ۱۳۹۶ ۰۵:۱۱ ب.ظ

(۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۶ ۰۱:۱۱ ب.ظ)SamanBeigmiri نوشته شده توسط:  
(18 اردیبهشت ۱۳۹۶ ۱۱:۵۲ ق.ظ)jaber23 نوشته شده توسط:  سلام دوستان

دوستانی که میگن سوال ۸۹ هوش ای تی گزینه ۳ خیلی خیلی خیلی غلطه و مورد داره لطفا دلیل بیارید !!!!!!!

سوال ۸۹ خیلی واضحه که گزینه ۳ درسته به این دلیل :

گزینه ۳ در این تست گزینه درست است چون اگر local beam با k جمعیت که یکی از آن ها با s شروع شود هیچ وقت بدتر از تپه نوردی که با s شروع شده نمی شود، نهایت اینکه نتیجش برابر با تپه نوردی شود این در حالی هست که local beam به این صورت عمل می کند که هریک از k تا بهترین حالت بعدی را انتخاب می کنند و همه این k تا به سمت بهترین نقطه متمرکز می شوند(راسل صفحه ۱۲۶ پاراگراف دوم و سوم ) در نتیجه هیچ وقت نتیجش بدتر از تپه نوردی نمی شود.

صفحه ۱۱۴ کتاب راهیان ارشد پایین صفحه گفته شده " اگر k نقطه تنوع زیادی نداشته باشد در این صورت پرتوی محلی کارایی چندانی نسبت به تپه نوردی ندارد" این جمله یعنی حتی در بدترین حالت هم پرتوی محلی بکمی بهتر از تپه نوردی است پس گزینه سه درست است

گزینه ۴ گفته دما به سمت صفر می رود این جمله با اینکه بگه همواره صفر است خیلی تفاوت داره

وقتی دما به سمت صفر می رود ذوب آهن در بهترین شرایط خودش قرار داره و شبیه هیچ الگوریتم دیگه ای نیست.(اساس کار ذوب آهن اینه که کم یا زیاد شدن دما مسله حل بشود)

وقتی همواره صفر است و با تغییر شرط خاتمه به الگوریتم اولین انتخاب تبدیل می شود.

دوستان بعضی ها این سوال را شانسی بین گزینه ۳ و ۴ انتخاب کردند و الان هم شانس با اون بعضی ها یار بوده، اما من برای این سوال سر جلسه زمان گذاشتم و حلش کردم لطفا اگر این دلایلی که توی دو سه تا پست گذاشتم برای شما قانع کننده بوده لطفا اعتراض بزنید اگر قانع کننده بوده ولی به ضرر شماست که اعتراض بزنید مشکلی نیست اعتراض نزنید ولی حداقل نیاید نگید که گزینه ۳ خیلی خیلی خیلی غلطه!!!!! لطفا دلیل بیارید
سلام
راستش برای من دیگه زیاد مهم نیست کنکور چی بشه.
اما صحبت شما رو تایید میکنم و کاملا درسته

بخدا حوصله ندارم
وگرنه دست طارمیانم توی تناقض گویی فعلیش با کتابش در بخش مورد نظر روو میکنم

میگم خدمت دوستان اون بخش کتاب طارمیان پر از غلطه ، وگرنه من مرض نداشتم دو روز وقت بذارم و فیلم دانشگاه شریف و منابع اصلی رو برای اون قسمت جزوه کنم.

یه عده هم مراقب حرف زدنشون باشن!!Smile
حداقل شما که قبول دارین ۸۹ اشتباهه تو سایت سازمان سنجش اعتراض بزنید که حق بچه ها ضایه نشه!
خیلی از بچه ها شانسی شانسی درست زدن و اعتراض هم نمیکنن چون خودشون درست زدن.
ماهایی هم که اعتراض داریم تعدادمون کمه! خواهشا شما هم اعتراض بزنید شاید تعدادمون بیشتر شه یه امیدی باشه!

به امید برقراری "عدالت"

Sent from my SM-G920F using Tapatalk

RE: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - Sorushi - 18 اردیبهشت ۱۳۹۶ ۰۵:۲۶ ب.ظ

بچه های آی تی
امروز آخرین مهلت ارسال اعتراض به کلید سازمان سنجش هست. لطفاً حتماً چک کنین ببینین همه ی سوالای این فایل رو اعتراض گذاشتین یا نه.
که اگه اعتراض نذاشتین حتماً بذارین.
همه ی سوالات مشکل دار تو این فایل هست. فایل به روز شده

RE: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - razieh.nm - 18 اردیبهشت ۱۳۹۶ ۰۵:۲۸ ب.ظ

دوستان واسه سوالای مدیریت که خارج از سرفصله کسی اعتراض زده؟ کسی سرفصل رو نداره که ضمیمه کنیم بگیم از مبانی مدیریت این سوالا نیومده؟ Confused

RE: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - Sorushi - 18 اردیبهشت ۱۳۹۶ ۰۵:۳۸ ب.ظ

(۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۶ ۰۵:۲۸ ب.ظ)razieh.nm نوشته شده توسط:  دوستان واسه سوالای مدیریت که خارج از سرفصله کسی اعتراض زده؟ کسی سرفصل رو نداره که ضمیمه کنیم بگیم از مبانی مدیریت این سوالا نیومده؟ Confused

آره همه اعتراض گذاشتن. حتماً اعتراض بذارید که حقمون تو این درس دیگه ضایع نشه
سوالات ۶۱ ، ۶۲ ، ۶۳ ، ۶۴ ، ۶۵ ، ۶۶ ، ۷۰ ، ۷۱ ، ۷۲ ، ۷۸ ، ۷۹ و ۸۰ خارج از سرفصل می باشند
متن اعتراض:
مرجع درس اصول و مبانی مدیریت از سوی وزارت علوم کتاب مبانی مدیریت رابینز مربوط به آی تی اعلام شده بوده است. این سوالات خارج از کتاب مبانی مدیریت رابینز مربوط به آی تی بوده اند و باید حذف شوند.

گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - Happiness.72 - 18 اردیبهشت ۱۳۹۶ ۰۵:۴۴ ب.ظ

(۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۶ ۰۵:۱۱ ب.ظ)ali hjt نوشته شده توسط:  
(18 اردیبهشت ۱۳۹۶ ۰۱:۱۱ ب.ظ)SamanBeigmiri نوشته شده توسط:  

دوستانی که میگن سوال ۸۹ هوش ای تی گزینه ۳ خیلی خیلی خیلی غلطه و مورد داره لطفا دلیل بیارید !!!!!!!

گزینه ۳ در این تست گزینه درست است چون اگر local beam با k جمعیت که یکی از آن ها با s شروع شود هیچ وقت بدتر از تپه نوردی که با s شروع شده نمی شود، نهایت اینکه نتیجش برابر با تپه نوردی شود این در حالی هست که local beam به این صورت عمل می کند که هریک از k تا بهترین حالت بعدی را انتخاب می کنند و همه این k تا به سمت بهترین نقطه متمرکز می شوند(راسل صفحه ۱۲۶ پاراگراف دوم و سوم ) در نتیجه هیچ وقت نتیجش بدتر از تپه نوردی نمی شود.

صفحه ۱۱۴ کتاب راهیان ارشد پایین صفحه گفته شده " اگر k نقطه تنوع زیادی نداشته باشد در این صورت پرتوی محلی کارایی چندانی نسبت به تپه نوردی ندارد" این جمله یعنی حتی در بدترین حالت هم پرتوی محلی بکمی بهتر از تپه نوردی است پس گزینه سه درست است

گزینه ۴ گفته دما به سمت صفر می رود این جمله با اینکه بگه همواره صفر است خیلی تفاوت داره

وقتی دما به سمت صفر می رود ذوب آهن در بهترین شرایط خودش قرار داره و شبیه هیچ الگوریتم دیگه ای نیست.(اساس کار ذوب آهن اینه که کم یا زیاد شدن دما مسله حل بشود)

دوستان بعضی ها این سوال را شانسی بین گزینه ۳ و ۴ انتخاب کردند و الان هم شانس با اون بعضی ها یار بوده، اما من برای این سوال سر جلسه زمان گذاشتم و حلش کردم لطفا اگر این دلایلی که توی دو سه تا پست گذاشتم برای شما قانع کننده بوده لطفا اعتراض بزنید اگر قانع کننده بوده ولی به ضرر شماست که اعتراض بزنید مشکلی نیست اعتراض نزنید ولی حداقل نیاید نگید که گزینه ۳ خیلی خیلی خیلی غلطه!!!!! لطفا دلیل بیارید
سلام

بخدا حوصله ندارم

میگم خدمت دوستان اون بخش کتاب طارمیان پر از غلطه ، وگرنه من مرض نداشتم دو روز وقت بذارم و فیلم دانشگاه شریف و منابع اصلی رو برای اون قسمت جزوه کنم.

حداقل شما که قبول دارین ۸۹ اشتباهه تو سایت سازمان سنجش اعتراض بزنید که حق بچه ها ضایه نشه!
ماهایی هم که اعتراض داریم تعدادمون کمه! خواهشا شما هم اعتراض بزنید شاید تعدادمون بیشتر شه یه امیدی باشه!

به امید برقراری "عدالت"

۸۹ جان
کشتی خودتو با این سوال
۸۹ صحیحه

به فصل ۴ راهیان ارشد فصل آگاهانه مراجعه کن
یکی ریسک میکنه یه سوالی رو با آگاهی میزنه و صحیحه
با کسی که می ترسه منفی بخوره و جواب نمیده فرق داره
اینقدر اعتراض روی ۸۹ رو که هیچ استادی ندیدم تایید کنه رو بزار روی مدیریت لطفا که بدجور حقمون تضییع شد سرش

RE: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - ali hjt - 18 اردیبهشت ۱۳۹۶ ۰۶:۰۷ ب.ظ

(۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۶ ۰۵:۴۴ ب.ظ)Mohammad.1993 نوشته شده توسط:  
(18 اردیبهشت ۱۳۹۶ ۰۵:۱۱ ب.ظ)ali hjt نوشته شده توسط:  
(18 اردیبهشت ۱۳۹۶ ۰۱:۱۱ ب.ظ)SamanBeigmiri نوشته شده توسط:  

سلام

بخدا حوصله ندارم

به امید برقراری "عدالت"

۸۹ جان
کشتی خودتو با این سوال
۸۹ صحیحه

به فصل ۴ راهیان ارشد فصل آگاهانه مراجعه کن
یکی ریسک میکنه یه سوالی رو با آگاهی میزنه و صحیحه
با کسی که می ترسه منفی بخوره و جواب نمیده فرق داره
اینقدر اعتراض روی ۸۹ رو که هیچ استادی ندیدم تایید کنه رو بزار روی مدیریت لطفا که بدجور حقمون تضییع شد سرش
من کاری با راهیان ارشد و پارسه کتاب های دیگه ندارم
من با کتاب مرجع دلیل اووردم غلطه
به شما هم پیشنهاد می کنم برین کتاب راسل رو دانلود کنید صفحه ی ۱۲۴ ( نسخه ی ۲۰۱۰ )
این عکس صفحشه
به وضوح تعریف داخل پرانتز گزینه ی ۴ برای تپه نوردی اولین انتخاب غلطه! حالا چه سنجش سوال رو حذف کنه چه نکنه...غلط غلطه!
[تصویر:  437062_89_1.jpg]

حالا اگه شما دلیلی برای نقض حرف من دارین بفرمایین من درخدمتم.

RE: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - mhsh1993 - 18 اردیبهشت ۱۳۹۶ ۰۶:۴۳ ب.ظ

اینام مال تخصصی هوش اعتراض بزنید.

گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - wskf - 18 اردیبهشت ۱۳۹۶ ۰۷:۴۹ ب.ظ

سلام دوستان
منم به همه سوالات که گذاشتید اعتراض زدم
ولی واقعا اینا رو بررسی می کنن
خدا کنه بررسی کنن .
اخه این همه غلط .. !!!