تالار گفتمان مانشت
گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - نسخه‌ی قابل چاپ

گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - mmm1374 - 25 اردیبهشت ۱۳۹۶ ۰۶:۲۳ ب.ظ

نیمه دوم خرداد ماه

RE: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - great.ocean - 25 اردیبهشت ۱۳۹۶ ۱۱:۰۸ ب.ظ

(۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۶ ۰۴:۳۷ ب.ظ)Soldiers life نوشته شده توسط:  سلام
اگر مشخصات اخرین ویرایش وچاپ کتاب امار طورانی انتشارات پارسه را دوستانی که اطلاع دارند بگویند ممنون میشوم یعنی
سال انتشار
شماره ویرایش
قیمت
تعداد صفحه

اخرین چاپش برای سال ٩٢ هست که دیگه چاپ نمیشه و دیگه نیست
ولی یه جزوه ٩٠ درصد داره که کتابچه کوچیکه و تو کانال پشت کنکوریا گذاشت فایل کتاب رو
خودش امسال گفت دیگه کتابشو نخونیم و جزوه ٩٠ درصد رو بخونیم
چون اون کتابش خیلی بزرگ بود
ولی الان در کانالش اعلام کرده که کتاب جدیدش چاپ میشه با حجم کم و مطالب مفید
ادرس کانالش
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - *tarannom* - 25 اردیبهشت ۱۳۹۶ ۱۱:۱۵ ب.ظ

دلم تنگیده بود واسه اینجا و دوستانSad
چه دورانی بوداSleepy

گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - Happiness.72 - 25 اردیبهشت ۱۳۹۶ ۱۱:۱۸ ب.ظ

یاد باد آن پرسش و پاسخ ها
یادباد

گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - mmm1374 - 26 اردیبهشت ۱۳۹۶ ۱۰:۱۵ ق.ظ

عجب روزای بی خاطره ایست این روزا

گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - foroOzan68 - 26 اردیبهشت ۱۳۹۶ ۱۱:۱۹ ق.ظ

سلام دوستان اینکه میگن سنجش دفترچه رو کدشو اشتباه گذاشته بوده درسته؟

گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - mohammad1114 - 26 اردیبهشت ۱۳۹۶ ۰۱:۴۲ ب.ظ

با سلام خدمت دوستان.در مورد اعلام نتایج براساس اعلام سازمان سنجش اموزش کشور نتایج اولیه در نیمه دوم خرداد ماه اعلام خواهد شد.جهت یادآوری باید بگم که در سال گذشته که کنکور در تاریخ های ۱۶و ۱۷اردیبهشت ماه برگزار گردید نتایج اولیه در تاریخ ۲۵ خرداد ماه اعلام شد.حالا باتوجه به اینکه کنکور امسال در تاریخ های ۷ و ۸ اردیبهشت برگزار شده امید داریم که نتایج اولیه امسال زودتر اعلام بشه.در خصوص نتایج نهایی هم باید گفت در نیمه اول شهریور ماه نتایج اعلام خواهد شد و جهت یادآوری باید بگم سال گذشته در تاریخ ۸ شهریور نتایج اولیه و در تاریخ ۱۳ شهریور کارنامه داوطلبین اعلام گردید.به امید موفقیت همه دوستان.

RE: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - Amir V - 26 اردیبهشت ۱۳۹۶ ۰۳:۰۰ ب.ظ

(۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۶ ۰۸:۰۶ ب.ظ)signal_micro نوشته شده توسط:  
(24 اردیبهشت ۱۳۹۶ ۰۷:۰۶ ب.ظ)Masoud05 نوشته شده توسط:  بحث سیاسی ممنوع است!!!
تمام ارسال های سیاسی با هر دیدگاهی حذف خواهند شد.
به این میگن دموکراسی تو روز روشنBig Grin
مسئله اینجاست که این انجمن با هدف بحث سیاسی تشکیل نشده. بیشتر از این که بخوای از مسعود ایراد بگیری من باید از شما ایراد بگیرم که فکر میکنی دموکراسی یعنی هر کس هر جا هر کاری دلش خواست بکنه.
اگر علاقه به بحث سیاسی داری برو به انجمن هایی که برای این کار ایجاد شده. تیکه انداختن، اونم با دلایل غلط کار خوبی نیست.

گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - signal_micro - 27 اردیبهشت ۱۳۹۶ ۱۰:۱۴ ق.ظ

(۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۶ ۰۳:۰۰ ب.ظ)Amir V نوشته شده توسط:  مسئله اینجاست که این انجمن با هدف بحث سیاسی تشکیل نشده.
اگه تو تاپیک "هر دل تنگت میخواهد بگو..." کسی همچین حرفی میزد به نظرم نباید پاک میشد(چون از اسم تاپیک معلومه دیگه)
ولی تو این قسمت حق با شماست

(۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۶ ۰۳:۰۰ ب.ظ)Amir V نوشته شده توسط:  تیکه انداختن، اونم با دلایل غلط کار خوبی نیست.
اصلا دوست نداشتم به مسعود تیکه بندازم(آدم رکی هستم و واقعیتها رو همونطوری هست میگم و نیازی به اینکار ندارم) نظرم این بود که اگه قراره نظری داده بشه که هیچ حرف زشت و غیر عرف و رکیکی زده نشه حداقل توی همین تاپیکی که بالا گفتم نباید پاک بشه
در ضمن اگه آقا مسعود ناراحت میشد بهتر به خودم میگفت

گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - ma3a - 30 اردیبهشت ۱۳۹۶ ۱۱:۳۴ ق.ظ

سلام
منم قرار بود امسال کنکور۹۶ بدم ولی بنا به دلایلی شرکت نکردم
واقعا تاسف باره که سنجش همچین بی توجه ای رو انجام داده چند هزار نفر جوون ۶-۷ ماه وقت خودشونو و هزینشونو گذاشتن برای کنکور بعد سنجش با یه بی برنامگی همه چی و خراب میکنه ... خیلی ناراحت شدم . امیدوارم همتونو بعد اعلام نتایح شاد ببینم .

گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - Happiness.72 - 30 اردیبهشت ۱۳۹۶ ۰۴:۴۹ ب.ظ

در هر صورت امسال بعد از نتایج همه متعجب هستند

برخی از قبولی و برخی از مردودی

گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - Happiness.72 - 31 اردیبهشت ۱۳۹۶ ۰۲:۵۳ ب.ظ

(۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۶ ۱۲:۱۳ ب.ظ)moslem73421 نوشته شده توسط:  اگه کسی میدونه قراره غافلگیر بشه
دیگه به معنای واقعی غافلگیر نمیشه
آره
ولی واقعا غافلگیری هست
من خودم رو برای رتبه ۱۰۰ تا ۱۰۰۰ آماده کردم
خخخ

گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - mohammad_k - 01 خرداد ۱۳۹۶ ۱۱:۱۶ ق.ظ

سلام
کتاب های آمادگی ارشد بعضا با تخفیف بالای ۵۰درصد به فروش میرسند. همه استفاده شده هستند اما بسیار تمیز. چیزی ننوشتم داخلشون. به جز علامت.
تعداد بالاتر بخواید بازم تخفیف بیشتر داره.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - naghmeh70 - 01 خرداد ۱۳۹۶ ۰۷:۲۹ ب.ظ

زبان ۴۹
ریاضی ۱۶
مشترک ۷
تخصصی ۱۴
معدل ۱۳/۳۶

زبان ۳۳
ریاضی ۸
مشترک ۰
تخصصی ۲۵
معدل ۱۵/۱۰

دوستان بنظرتون این درصدا چی میشه حدود رتبه؟

گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - Happiness.72 - 01 خرداد ۱۳۹۶ ۰۹:۵۵ ب.ظ

(۰۱ خرداد ۱۳۹۶ ۰۷:۲۹ ب.ظ)naghmeh70 نوشته شده توسط:  زبان ۴۹
ریاضی ۱۶
مشترک ۷
تخصصی ۱۴
معدل ۱۳/۳۶

زبان ۳۳
ریاضی ۸
مشترک ۰
تخصصی ۲۵
معدل ۱۵/۱۰

دوستان بنظرتون این درصدا چی میشه حدود رتبه؟

فقط یه جمله
کاش مشترک ها بیشتر بود