تالار گفتمان مانشت
گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - نسخه‌ی قابل چاپ

RE: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - یه نفر - ۰۴ خرداد ۱۳۹۶ ۱۲:۲۲ ق.ظ

[/quote]

عزیزم من آرومم. اونی که منفی میده و دلیله منفی دادنشو منطقی نتونه بیان کنه ناآرومه.
[/quote]

وای خداجون. مگه میشه یه آدم اینقدر نفهمهHuhHuhHuhHuh

گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - Hopegod - 04 خرداد ۱۳۹۶ ۱۲:۲۷ ق.ظ

بچه ها کلا به بعضیا اهمیت ندیم بهتره.
برید فرار از زندان ببینیدBig Grin
قسمت نهمم عالی بودBig Grin

گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - RangiRangi - 04 خرداد ۱۳۹۶ ۱۲:۳۲ ق.ظ

(۰۳ خرداد ۱۳۹۶ ۰۶:۱۲ ب.ظ)jalili123 نوشته شده توسط:  اما خدمتتون بگم من هم شبکه ی کراس و هم شبکه ی تننباوم رو خوندم. برای ریاضی مهندسی کریزیگ که میدونید حجمش چقدره رو کامل خوندم اما یه تستشو هم نزدم چون مشترک سالی که من دادم خیلی سخت و وقت گیر بودن و به ریاضی ها نرسیدم اما نگفتم چون مشترکو سخت دادن باید وقتو اضافه می کردن، چون برای همه سخت بوده و کسی که بیشتر خونده وقت بیشتری آورده و لابد به ریاضیا هم رسیده. برای الگوریتم هم clrs خوندم هم ۶۰۰ مسئله. تا دلتون هم بخواد توی اینترنت سرچ کردم و جزوه دانلود می کردمو می خوندم. و با اینکه چندتا سوال اشتباه بود نگفتم من که برای هر درس دوتا یه سه تا کتاب خوندم ولی تستاش مشکل داشتن پس باید به سنجش فحش داد. و هفته قبل از کنکور هم یه مشاور به ما گفت فوتبالیست ها موقع تمرین با توپ های کوچکتر تمرین می کنن تا توی بازی واقعی که توپ بزرگتره راحت تر باشن شما هم برای ارزیابی دو تا کنکور با هم بدین. من هم هر دو روز از ساعت ۸ صبح تا ۲ دو تا کنکور میذاشتم جلوم و بدون استراحت و بدون اینکه حتی از جام بلند بشم از خودم آزمون می گرفتم. که البته ممنونم از بچه هایی که آزمون های پارسه و مدرسان شریف و نصیرو توی مانشت آپلود می کردن. بعد از این همه زحمت هم خدارو شکر نتیجه ی دلخواهمو گرفتم و رتبم دو رقمی شد. حالا اگه تستای کنکور پر از اشتباه باشن من نباید قبول میشدم و کسی که زحمت نکشیده باید قبول میشد. همچین چیزی منطقیه؟
خوش به حالتون.. آخه ما هیچ کدوم از این کارها رو نکردیم. چون کنکوری بودیم بیشتر میرفتیم مسافرت و تفریح یا هم کتاب داستانی میخوندیم . خلاصه هر کدوم به جز درس خوندن هر کار دیگه ای میکردیم که زمان بگذره واسمون تا روز کنکور. :|

پارسال من کنکور دادم دیگه نه دقیقه نود منابع عوض شد و مجبور شدیم بریم درس بچه های مهندسی برق و آیتی رو بخونیم که اصلا تو عمرمون ندیده بودیم اینا رو و تو چارت درسیمون هم نبود
نه گرایش ها عوض شد
نه سر جلسه دفترچه ها یکی شد که هر کدوم از گرایش ها یک جور ضرر کنن و زمان کم شد
نه سوالات هوش عینا از یک منبع خاص آورده شد
و نه آزاد و سراسری با هم برگزار شدن که جلسه حتی تو نظم هم شبیه پارسال نباشه.
شرایط امسال کاملا با سال قبل فرق داشت و شما چطور میتونید امسال رو با پارسال تو یه شرایط مختلف مقایسه کنید نمیدونم واقعا.
ای کاش شما به جای پارسال، امسال سال کنکورتون بود. الان یکی از همینا که منفی میزد زیر پست های این شکلی، خود شما بودید.
به هر حال شما خیلی باسواد هستید که دو رقمی آوردید. آفرین به شما که وقتی پارسال هم همه میگفتن سوالا سخته (که اتفاقا در مقایسه با شرایط امسال اصلا سخت نبود) شما دو رقمی شدید و نتیجه دلخواهتو آوردید.

ولی برادر یا خواهر خوبم.. وضعیت من رو میبینید؟ میدونید این دست و پا زدن ها و به جایی نرسیدن ها نتیجه چیه؟ عمل و گفتارمه!! وقتی که منم مثل شما یه روزی تو اوج موفقیت بودم و بقیه رو مثل شما از بالا نگاه میکردم و خیال میکردم بهونه میارن قانون نانوشته زندگی عینا همون شرایط رو برای خودم هم رقم زد اونم نه تو خونواده ای که این چیزا زیاد ملاک نباشه که بگم عیب نداره و مهم نیست بالاخره زندگی میکنم. نه اتفاقا برای من هم عیب داشت و هم مهم بود. یه جورایی بین برزخ و جهنمم و خبری هم از بهشت نیست!
این حرف های شما رو من باید اتفاقی بعد از مدت ها مانشت میومدم و میخونم چون خودم یه زمان عین همین حرف ها رو به بقیه زدم و نتیجه عملمو حتی تو مجازی هم میبینم. خلاصه که حواستون باشه من فقط دل یه بنده خدا رو شکستم و این وضع تحصیلی زندگیمه که رو بقیه جنبه های زندگیم هم تاثیر گذاشته و هیچ جوره هم نمیتونم ازش فرار کنم تا کی این رو هم خدا میدونه حتی برای تحصیل خارج از کشور هم اقدام کردم که مجبور به کنکور دادن نشم ولی دقیقه نود این نقشه ام خراب شد! ببینید زندگی چقدر من رو اذیت کرده سر چند تا جمله از سر غرور! شما که اصلا از شرایط امسال خبر ندارید میاید این حرف ها رو به این همه آدم میزنید که یک ماه تمامه زندگی ندارن و یکسال زحمتشون تو چهارساعت دود شد رفت هوا، چه اتفاقی براتون میفته این رو هم خدا میدونه. این حرفم رو بد برداشت نکنید.. کاملا از رو دلسوزی این رو گفتم.. که حواسمون باشه زندگی دقیقا از جایی به ما ضربه میزنه که بهش مطمئنیم.
انشاالله که حق با شما باشه و ما همه بی سواد باشیم که چون درس نخوندیم نتونستم به سوالا جواب بدیم و گرفتار این قانون نانوشته زندگی نشید. ولی اگر خدا نکنه (خدا نکنه و باز هم خدا نکنه) شدید، بدونید از حرفایی که اینجا زدید، ضربه خوردید. من که عادت کردم به شنیدن اینجور حرف ها و میدونم هم که تقصیر خودمه این جور حرف ها رو باید بشنوم ولی مطمئنم دل خیلی ها شکست که نباید میشکست.

گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - Innocence - 04 خرداد ۱۳۹۶ ۱۲:۳۲ ق.ظ

بعضیا انگار کلا دوس دارن بهشون منفی بدیم خخخ
من هی نمیخوام منفی بدما اما وقتی دوس دارن دلم نمیاد بهشون منفی ندم

گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - naghmeh70 - 04 خرداد ۱۳۹۶ ۰۳:۵۰ ق.ظ

بعضیا معلوم نیست از کیا چقدر گرفتن که بیان اینجا حرف هایی از سر شکم سیری بزنن.
تخلیه عقده و حرص، این جا،جاش، نیست.
با بعضیا هر چقدرم سعی کنی، نمیشه محترمانه صحبت کرد...در واقع توجه کردن بهشون هم از سرشون زیادیه.
رتبه دورقمی باشه اما فرد ذره ای منطق نداشته باشه دو زار نمی ارزه! حیف اون رتبه..حیف اون صندلی که مشغول چنین ادمایی بشه

RE: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - antimonafeg - 04 خرداد ۱۳۹۶ ۱۰:۳۱ ق.ظ

سلام بر همگی عزیزان نرم افزاری و آی تی ... امیدوارم همگی موفق باشید و هر کس هر چقدر زحمت کشیده به نتیجش برسه Smile
راستی نتایج رو کی میزنن؟

RE: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - jalili123 - 04 خرداد ۱۳۹۶ ۱۰:۵۴ ق.ظ

(۰۴ خرداد ۱۳۹۶ ۱۲:۳۲ ق.ظ)@s@kur نوشته شده توسط:  
(03 خرداد ۱۳۹۶ ۰۶:۱۲ ب.ظ)jalili123 نوشته شده توسط:  اما خدمتتون بگم من هم شبکه ی کراس و هم شبکه ی تننباوم رو خوندم. برای ریاضی مهندسی کریزیگ که میدونید حجمش چقدره رو کامل خوندم اما یه تستشو هم نزدم چون مشترک سالی که من دادم خیلی سخت و وقت گیر بودن و به ریاضی ها نرسیدم اما نگفتم چون مشترکو سخت دادن باید وقتو اضافه می کردن، چون برای همه سخت بوده و کسی که بیشتر خونده وقت بیشتری آورده و لابد به ریاضیا هم رسیده. برای الگوریتم هم clrs خوندم هم ۶۰۰ مسئله. تا دلتون هم بخواد توی اینترنت سرچ کردم و جزوه دانلود می کردمو می خوندم. و با اینکه چندتا سوال اشتباه بود نگفتم من که برای هر درس دوتا یه سه تا کتاب خوندم ولی تستاش مشکل داشتن پس باید به سنجش فحش داد. و هفته قبل از کنکور هم یه مشاور به ما گفت فوتبالیست ها موقع تمرین با توپ های کوچکتر تمرین می کنن تا توی بازی واقعی که توپ بزرگتره راحت تر باشن شما هم برای ارزیابی دو تا کنکور با هم بدین. من هم هر دو روز از ساعت ۸ صبح تا ۲ دو تا کنکور میذاشتم جلوم و بدون استراحت و بدون اینکه حتی از جام بلند بشم از خودم آزمون می گرفتم. که البته ممنونم از بچه هایی که آزمون های پارسه و مدرسان شریف و نصیرو توی مانشت آپلود می کردن. بعد از این همه زحمت هم خدارو شکر نتیجه ی دلخواهمو گرفتم و رتبم دو رقمی شد. حالا اگه تستای کنکور پر از اشتباه باشن من نباید قبول میشدم و کسی که زحمت نکشیده باید قبول میشد. همچین چیزی منطقیه؟
خوش به حالتون.. آخه ما هیچ کدوم از این کارها رو نکردیم. چون کنکوری بودیم بیشتر میرفتیم مسافرت و تفریح یا هم کتاب داستانی میخوندیم . خلاصه هر کدوم به جز درس خوندن هر کار دیگه ای میکردیم که زمان بگذره واسمون تا روز کنکور. :|

پارسال من کنکور دادم دیگه نه دقیقه نود منابع عوض شد و مجبور شدیم بریم درس بچه های مهندسی برق و آیتی رو بخونیم که اصلا تو عمرمون ندیده بودیم اینا رو و تو چارت درسیمون هم نبود
نه گرایش ها عوض شد
نه سر جلسه دفترچه ها یکی شد که هر کدوم از گرایش ها یک جور ضرر کنن و زمان کم شد
نه سوالات هوش عینا از یک منبع خاص آورده شد
و نه آزاد و سراسری با هم برگزار شدن که جلسه حتی تو نظم هم شبیه پارسال نباشه.
شرایط امسال کاملا با سال قبل فرق داشت و شما چطور میتونید امسال رو با پارسال تو یه شرایط مختلف مقایسه کنید نمیدونم واقعا.
ای کاش شما به جای پارسال، امسال سال کنکورتون بود. الان یکی از همینا که منفی میزد زیر پست های این شکلی، خود شما بودید.
به هر حال شما خیلی باسواد هستید که دو رقمی آوردید. آفرین به شما که وقتی پارسال هم همه میگفتن سوالا سخته (که اتفاقا در مقایسه با شرایط امسال اصلا سخت نبود) شما دو رقمی شدید و نتیجه دلخواهتو آوردید.

ولی برادر یا خواهر خوبم.. وضعیت من رو میبینید؟ میدونید این دست و پا زدن ها و به جایی نرسیدن ها نتیجه چیه؟ عمل و گفتارمه!! وقتی که منم مثل شما یه روزی تو اوج موفقیت بودم و بقیه رو مثل شما از بالا نگاه میکردم و خیال میکردم بهونه میارن قانون نانوشته زندگی عینا همون شرایط رو برای خودم هم رقم زد اونم نه تو خونواده ای که این چیزا زیاد ملاک نباشه که بگم عیب نداره و مهم نیست بالاخره زندگی میکنم. نه اتفاقا برای من هم عیب داشت و هم مهم بود. یه جورایی بین برزخ و جهنمم و خبری هم از بهشت نیست!
این حرف های شما رو من باید اتفاقی بعد از مدت ها مانشت میومدم و میخونم چون خودم یه زمان عین همین حرف ها رو به بقیه زدم و نتیجه عملمو حتی تو مجازی هم میبینم. خلاصه که حواستون باشه من فقط دل یه بنده خدا رو شکستم و این وضع تحصیلی زندگیمه که رو بقیه جنبه های زندگیم هم تاثیر گذاشته و هیچ جوره هم نمیتونم ازش فرار کنم تا کی این رو هم خدا میدونه حتی برای تحصیل خارج از کشور هم اقدام کردم که مجبور به کنکور دادن نشم ولی دقیقه نود این نقشه ام خراب شد! ببینید زندگی چقدر من رو اذیت کرده سر چند تا جمله از سر غرور! شما که اصلا از شرایط امسال خبر ندارید میاید این حرف ها رو به این همه آدم میزنید که یک ماه تمامه زندگی ندارن و یکسال زحمتشون تو چهارساعت دود شد رفت هوا، چه اتفاقی براتون میفته این رو هم خدا میدونه. این حرفم رو بد برداشت نکنید.. کاملا از رو دلسوزی این رو گفتم.. که حواسمون باشه زندگی دقیقا از جایی به ما ضربه میزنه که بهش مطمئنیم.
انشاالله که حق با شما باشه و ما همه بی سواد باشیم که چون درس نخوندیم نتونستم به سوالا جواب بدیم و گرفتار این قانون نانوشته زندگی نشید. ولی اگر خدا نکنه (خدا نکنه و باز هم خدا نکنه) شدید، بدونید از حرفایی که اینجا زدید، ضربه خوردید. من که عادت کردم به شنیدن اینجور حرف ها و میدونم هم که تقصیر خودمه این جور حرف ها رو باید بشنوم ولی مطمئنم دل خیلی ها شکست که نباید میشکست.

خیلی بی رحمانه دارین منو به شکستن دل دیگران متهم می کنید. اگه ما قدری شجاعت داشته باشیم می پذیریم وقتی آزمونمون خراب شده اول از همه مقصر خودمونیم و بعد عوامل دیگه که تاثیرشون خیلی کمتره. همون سال های قبل هم یه بار زمان مشترکو کم کرده بودند و داوطلبا غافلگیر شدن. تستای یه درس از یه فصل کتاب اومده بودن که فصل آسونی هم بود. من نمیگم اینها درسته اما به هر حال همیشه از این اتفاقات میفته و کسی که خودشو آماده کرده باشه شاید از ۱۰۰ درصد زحماتی که کشیده سود نبره اما از حداقل ۸۰ درصدش اگه درست زحمت کشیده باشه می تونه نتیجه بگیره. من قبول دارم شانس هم بخشی از آزمونه اما همش نیست. این وسط کاملا واضحه کیا میان به سنجش بدوبیراه میگن. اونایی که زحمت نکشیدن خودشونو می خوان گردن دیگران بندازن و دیواری کوتاه تر از سنجش پیدا نکردن. حالا دوباره می خوان جواب بدن اتفاقا ما مرجعو کامل خوندیم ولی یه تستشم نزدیم خب قرار نیست کسی که برای یک درس یه مرجع خونده باشه تستاشو بتونه حتما بزنه. اینجا بحث سر اینه که آزمون با همه ی اشکالاتش اگه کسی درست و حسابی خودشو آماده کرده باشه می تونه با تولرانس مقبولی نتیجه ی دلخواهشو بگیره.
پارسال یه مورد داشتیم مشترک صفر زده بود اینجا می گفت سوالات مشترک نصفشون اشتباه بودن و ریاضیا خیلی سخت بودن به خاطر همین نرسیدم مشترک بزنم و این تقصیر سنجشه. و کاملا حق به جانب مدعی بود من کلی برای دروس مشترک زحمت کشیده بودم اما یه تستشم نزدم. به نظر شما کسی که مشترک صفر میزنه واقعا زحمت کشیده؟ این جور آدما درست زحمت نمی کشن و شجاعتشو ندارن بگن اشتباه از خودشون بوده.
پ.ن: خدمتتون عرض می کنم من از بالا نگاه نمی کنم. سال اولی هم که کنکور دادم اتفاقا از همه ی سال ها سخت تر بود و رتبه ی من چهار رقمی شد و اینجا همه کلی از سختی سوالات شوکه شده بودن و بدوبیراه می گفتن. من هم گفتم درسته سخت بوده اما اینم آزمونه دیگه مگه قرار بود مثل ساله قبلش سخت نباشه و بازهم مورد هجمه ی دوستان قرار گرفتم.

گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - Happiness.72 - 04 خرداد ۱۳۹۶ ۱۱:۲۴ ق.ظ

داداش یه نصیحت بهت کنم
تو با ما نیستی و نبودی
تو با ما سال کنکور نبودی و همراهمون نبودی
پس ساکت باش و دیگه صحبت نکن خواهشا
یه کم به عقیده بچه ها هر چند غلط از دید مضحکت احترام بزار
دیگه چیزی نگو خواهش میکنیم ازت
سکوت چیز خوبیه
ممنونیم
ارشدی های ۹۶

اینقدر منفی خوردی حالیت نشد نمیدونم چطور تیپ تو دو رقمی میشن ولی خوبه فهمیدم دو رقمی ها خیلی هاشون جالب نیستن

RE: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - jalili123 - 04 خرداد ۱۳۹۶ ۱۲:۲۱ ب.ظ

(۰۴ خرداد ۱۳۹۶ ۱۱:۲۴ ق.ظ)Stanford. نوشته شده توسط:  داداش یه نصیحت بهت کنم
تو با ما نیستی و نبودی
تو با ما سال کنکور نبودی و همراهمون نبودی
پس ساکت باش و دیگه صحبت نکن خواهشا
یه کم به عقیده بچه ها هر چند غلط از دید مضحکت احترام بزار
دیگه چیزی نگو خواهش میکنیم ازت
سکوت چیز خوبیه
ممنونیم
ارشدی های ۹۶

اینقدر منفی خوردی حالیت نشد نمیدونم چطور تیپ تو دو رقمی میشن ولی خوبه فهمیدم دو رقمی ها خیلی هاشون جالب نیستن
شما تحمل نظر مخالفو نداری. شما حق نداری منو به سکوت امر کنی. از من میخوای به نظر شما احترم بذارم مگه من بی احترامی کردم؟ من فقط نظرم مخالف نظر شماست این بی احترامیه؟ ولی خودتون احترم نمی ذارین و عقیده ی منو مضحک می خونید.
در ضمن فکر نمی کنم شما صلاحیت داشته باشید از طرف ارشدی های ۹۶ صحبت کنید. کی این صلاحیتو به شما داده؟ شما فقط از طرف خودت صحبت کن. حالا می خوای محترمانه صحبت کنی یا هر جور دیگه بستگی به خودت داره و من قبلا هم گفتم جواب بی احترامی ها و فحاشی ها رو نمی دم چون شان خودمو بالاتر می دونم.

گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - RangiRangi - 04 خرداد ۱۳۹۶ ۱۲:۲۴ ب.ظ

(۰۴ خرداد ۱۳۹۶ ۱۰:۵۴ ق.ظ)jalili123 نوشته شده توسط:  پارسال یه مورد داشتیم مشترک صفر زده بود اینجا می گفت سوالات مشترک نصفشون اشتباه بودن
یه مورد با هزار مورد فرق داره دوست عزیز.
من شما رو بی رحمانه متهم نکردم بلکه دلسوزانه ازتون خواستم ذره ای هم به احساسات بقیه توجه کنید. هر جمله ای که از ذهن خارج میشه رو که نباید بیانش کرد به خصوص که خود هر جمله رو زندگی خودمون هم تاثیر میذاره.

اما سخت بودن سوالات یا غلط بودنش فرق داره با عوض شدن منابع موقع ثبت نام کنکور و خوندن سیگنالی که حتی نمیدونستیم این چه درسیه و مال کدوم رشته است دادن به ما یا خوندن کامپایلر و شبکه که اولی رو بچه های آی تی و شبکه ۲ رو هم بچه های مهندسی اصلا تو کارشناسی نداشتن اونم تو زمان کمی که به کنکور مونده بود
سخت بودن سوالات یا غلط بودنش فرق داره با گرایش شبکه و امنیتی که هم باید تو رشته آی تی شرکت کنه و هم کامپیوتر و هر دو رو هم بخونه که از ظرفیت نصف شده اش بتونه تو یکی موفق بشه اونم با ضرایبی که تغییر کرده بود
سخت بودن سوالات فرق داره با یکی شدن دفترچه ها که زمان یک گرایش با مشترک یکی بشه.. در حالت عادی وقت برا خود دفترچه اول کمه چه برسه به اینکه با دفترچه دوم ادغام بشه و زمان کل آزمون کمتر بشه درحالیکه رو کارت زمان رو یک چیز دیگه نوشته باشند. بماند که تو بعضی حوزه ها هم همون دفترچه اول جمع نشد و اونایی هم که جمع کردند همه به سوالات هوش جواب دادن و عملا کنکور کامپیوتر فقط شامل یک گرایش شد اون هم با این همه داوطلب کنکور کامپیوتر امسال
سخت بودن سوالات یا غلط بودنش فرق داره با سوالاتی که حتی گزینه هاش هم عینا تو کتابی آورده شده و این خلاف قانونه.

اگر بحث این بود من خوب نزدم یا فلانی خوب نشد و غیره حرف شما درست ولی غیرقانونی بوده این تغییرات. غیرقانونی بودن یا نبودنش رو بارها تو این تاپیک و تاپیک های دیگه بحث کردن. چیزی که مجلس تصویبش کرده باشه لازم الاجرا است و باید طبق مصوبه مجلس، این تغییرات مدت ها پیش اعلام میشد نه اینکه یهو بی خبر تو هر مرحله کنکور، چالش سطل آب یخ داشته باشیم. اینجا دیگه بحث سوال سخت یا سوال غلط وجود نداره.. اینجا بحث اجرای قانونه، نه اینکه من خوب ندادم پس کنکور بده!

ما هر چقدر بگیم شما حرف خودتون رو میزنید. یه نفر مشترک رو صفر میزنه یه نفر تخصصی رو و بعد میاد بد و بیراه میگه به سنجش .. ولی وقتی این همه آدم با هم اعتراض میکنند حتما یه مسئله ای هست.
رشته شما اگه شبکه امنیته شما رو ارجاع میدم به ادغام گرایش ها تو کنکور دو سال قبل .. فقط یه تغییر یهویی صدای همه رو درآورده بود و اعتراض میکردند به سنجش.. ولی امسال با این همه تغییر شما میخواید هیشکی اعتراض نکنه و بگیم گل و بلبل بوده ازمون امسال؟
جالبه. زندگی من جهنم شده سر این مسئله و همین امروز صبح دوباره کلی سرکوفت شنیدم که چرا به حرف هیشکی گوش ندادم و پشت کنکور موندم بعد شما انقدر راحت نشستید پشت سیستمتون و راحت میگید کی درس خوند کی نخوند و ناعدالتی بوده یا نبوده! باز هم میگم حیف که امسال، سال کنکور شما نبود.. تو این شرایط نبودن و حرف زدن خیلی خیلی ساده است. شاید من هم اگر امسال کنکوری نبودم همینقدر ساده و راحت نظر میدادم. اینم بدونید کلی هم حسودی کردم بهتون Big Grin
به هر حال من و شما نمیتونیم همدیگه رو قانع کنیم و بعد از این همه حرف زدن دیگه حرفی هم برا زدن ندارم Big Grin و میشه تکرار همش و تکرار هم خسته کننده است خب هم برای من و هم برای شما. براتون آرزوی موفقیت میکنم و ممنون از وقتی که گذاشتید برای پاسخ دادن و همینطور صبر و تحملتون.

گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - Innocence - 04 خرداد ۱۳۹۶ ۱۲:۲۴ ب.ظ

آقای جلیلی وقتی داری میبینی اینجا توی این تاپیک همه با حرفات مخالف هستن چه اصراری داری ادامه بدی این بحث رو؟؟
این حوصله و انرژی رو بزار جایی که به نظراتت احترام بزارن لااقل بهت بی احترامی هم نمیشه وقتی میبینی با ادامه دادن داره به شخصیتت هم توهین میشه چرا ادامه میدی من جای تو بودم همینجا کاتش میکردم..
بهتر نیس تمومش کنی؟ من به خاطر خودت میگم چون قطعا خودتم داری از واکنش ها ناراحت میشی پس ادامه نده برادر من
چه کاریه وقتی میبینی بچه ها با حرفات مخالفن ادامه میدی جوری که انگار میخوای پافشاری کنی و بگی حرف من درسته و همه اشتباه میگن ..نمیتونی نظرتو تحمیل کنی برادر من

آتش بس اعلام کنید و ادامه ندین لطفا

RE: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - jalili123 - 04 خرداد ۱۳۹۶ ۱۲:۵۵ ب.ظ

(۰۴ خرداد ۱۳۹۶ ۱۲:۲۴ ب.ظ)@s@kur نوشته شده توسط:  
(04 خرداد ۱۳۹۶ ۱۰:۵۴ ق.ظ)jalili123 نوشته شده توسط:  پارسال یه مورد داشتیم مشترک صفر زده بود اینجا می گفت سوالات مشترک نصفشون اشتباه بودن
یه مورد با هزار مورد فرق داره دوست عزیز.
من شما رو بی رحمانه متهم نکردم بلکه دلسوزانه ازتون خواستم ذره ای هم به احساسات بقیه توجه کنید. هر جمله ای که از ذهن خارج میشه رو که نباید بیانش کرد به خصوص که خود هر جمله رو زندگی خودمون هم تاثیر میذاره.

اما سخت بودن سوالات یا غلط بودنش فرق داره با عوض شدن منابع موقع ثبت نام کنکور و خوندن سیگنالی که حتی نمیدونستیم این چه درسیه و مال کدوم رشته است دادن به ما یا خوندن کامپایلر و شبکه که اولی رو بچه های آی تی و شبکه ۲ رو هم بچه های مهندسی اصلا تو کارشناسی نداشتن اونم تو زمان کمی که به کنکور مونده بود
سخت بودن سوالات یا غلط بودنش فرق داره با گرایش شبکه و امنیتی که هم باید تو رشته آی تی شرکت کنه و هم کامپیوتر و هر دو رو هم بخونه که از ظرفیت نصف شده اش بتونه تو یکی موفق بشه اونم با ضرایبی که تغییر کرده بود
سخت بودن سوالات فرق داره با یکی شدن دفترچه ها که زمان یک گرایش با مشترک یکی بشه.. در حالت عادی وقت برا خود دفترچه اول کمه چه برسه به اینکه با دفترچه دوم ادغام بشه و زمان کل آزمون کمتر بشه درحالیکه رو کارت زمان رو یک چیز دیگه نوشته باشند. بماند که تو بعضی حوزه ها هم همون دفترچه اول جمع نشد و اونایی هم که جمع کردند همه به سوالات هوش جواب دادن و عملا کنکور کامپیوتر فقط شامل یک گرایش شد اون هم با این همه داوطلب کنکور کامپیوتر امسال
سخت بودن سوالات یا غلط بودنش فرق داره با سوالاتی که حتی گزینه هاش هم عینا تو کتابی آورده شده و این خلاف قانونه.

اگر بحث این بود من خوب نزدم یا فلانی خوب نشد و غیره حرف شما درست ولی غیرقانونی بوده این تغییرات. غیرقانونی بودن یا نبودنش رو بارها تو این تاپیک و تاپیک های دیگه بحث کردن. چیزی که مجلس تصویبش کرده باشه لازم الاجرا است و باید طبق مصوبه مجلس، این تغییرات مدت ها پیش اعلام میشد نه اینکه یهو بی خبر تو هر مرحله کنکور، چالش سطل آب یخ داشته باشیم. اینجا دیگه بحث سوال سخت یا سوال غلط وجود نداره.. اینجا بحث اجرای قانونه، نه اینکه من خوب ندادم پس کنکور بده!

ما هر چقدر بگیم شما حرف خودتون رو میزنید. یه نفر مشترک رو صفر میزنه یه نفر تخصصی رو و بعد میاد بد و بیراه میگه به سنجش .. ولی وقتی این همه آدم با هم اعتراض میکنند حتما یه مسئله ای هست.
رشته شما اگه شبکه امنیته شما رو ارجاع میدم به ادغام گرایش ها تو کنکور دو سال قبل .. فقط یه تغییر یهویی صدای همه رو درآورده بود و اعتراض میکردند به سنجش.. ولی امسال با این همه تغییر شما میخواید هیشکی اعتراض نکنه و بگیم گل و بلبل بوده ازمون امسال؟
جالبه. زندگی من جهنم شده سر این مسئله و همین امروز صبح دوباره کلی سرکوفت شنیدم که چرا به حرف هیشکی گوش ندادم و پشت کنکور موندم بعد شما انقدر راحت نشستید پشت سیستمتون و راحت میگید کی درس خوند کی نخوند و ناعدالتی بوده یا نبوده! باز هم میگم حیف که امسال، سال کنکور شما نبود.. تو این شرایط نبودن و حرف زدن خیلی خیلی ساده است. شاید من هم اگر امسال کنکوری نبودم همینقدر ساده و راحت نظر میدادم. اینم بدونید کلی هم حسودی کردم بهتون Big Grin
به هر حال من و شما نمیتونیم همدیگه رو قانع کنیم و بعد از این همه حرف زدن دیگه حرفی هم برا زدن ندارم Big Grin و میشه تکرار همش و تکرار هم خسته کننده است خب هم برای من و هم برای شما. براتون آرزوی موفقیت میکنم و ممنون از وقتی که گذاشتید برای پاسخ دادن و همینطور صبر و تحملتون.
من در مورد تغییر زمان و دفترچه ها و دروس اطلاعات دارم اما بعضی چیزای دیگه که بهشون اشاره کردینو نمی دونستم. خب اگه غیرقانونی بوده با شما موافقم. دو سال پیش هم یادمه که درسارو برگردوندند. می دونم لحظات خیلی سختی رو دارین تحمل می کنین و من با شما هم دردی می کنم و اگه از حرفای من ناراحت شدین معذرت خواهی می کنم هرچند سر بیشتر حرفام هنوز هستم. من حال شما رو می فهمم مثل سال اولی که خودم کنکور دادمه.
اینکه میگین تعداد زیادی اعتراض دارند، دلیل نمیشه چون همیشه این تعداد هرسال اعتراض دارن. و خیلی زشت هم اعتراض می کنن و بعضا با الفاظ رکیک. من فقط مخالف این نوع اعتراضم همین.

(۰۴ خرداد ۱۳۹۶ ۱۲:۲۴ ب.ظ)Innocence نوشته شده توسط:  آقای جلیلی وقتی داری میبینی اینجا توی این تاپیک همه با حرفات مخالف هستن چه اصراری داری ادامه بدی این بحث رو؟؟
این حوصله و انرژی رو بزار جایی که به نظراتت احترام بزارن لااقل بهت بی احترامی هم نمیشه وقتی میبینی با ادامه دادن داره به شخصیتت هم توهین میشه چرا ادامه میدی من جای تو بودم همینجا کاتش میکردم..
بهتر نیس تمومش کنی؟ من به خاطر خودت میگم چون قطعا خودتم داری از واکنش ها ناراحت میشی پس ادامه نده برادر من
چه کاریه وقتی میبینی بچه ها با حرفات مخالفن ادامه میدی جوری که انگار میخوای پافشاری کنی و بگی حرف من درسته و همه اشتباه میگن ..نمیتونی نظرتو تحمیل کنی برادر من

آتش بس اعلام کنید و ادامه ندین لطفا
از اینکه به من بی احترامی میشه من ناراحت نمیشم فقط اون شخص در نظرم حقیر جلوه می کنه. شما یه جوری میگی آتش بس و حرف از جلوگیری از توهین به شخصیت می زنی انگار من جنگ راه انداختم. و الان ازم میخواین تمومش کنم. من فقط نظر مخالف شما رو دارم، چیو تموم کنم؟ اینجا هم فقط دارم نظرمو میگم. بعضیا باید ظرفیتشونو ببرن بالا و به نظرات اشتباه و از روی کمبود اطلاعات دیگران، به زعم خودشون، احترام بذارن.

گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - RangiRangi - 04 خرداد ۱۳۹۶ ۰۱:۱۱ ب.ظ

(۰۴ خرداد ۱۳۹۶ ۱۲:۵۵ ب.ظ)jalili123 نوشته شده توسط:  من در مورد تغییر زمان و دفترچه ها و دروس اطلاعات دارم اما بعضی چیزای دیگه که بهشون اشاره کردینو نمی دونستم. خب اگه غیرقانونی بوده با شما موافقم. دو سال پیش هم یادمه که درسارو برگردوندند. می دونم لحظات خیلی سختی رو دارین تحمل می کنین و من با شما هم دردی می کنم و اگه از حرفای من ناراحت شدین معذرت خواهی می کنم هرچند سر بیشتر حرفام هنوز هستم. من حال شما رو می فهمم مثل سال اولی که خودم کنکور دادمه.
اینکه میگین تعداد زیادی اعتراض دارند، دلیل نمیشه چون همیشه این تعداد هرسال اعتراض دارن. و خیلی زشت هم اعتراض می کنن و بعضا با الفاظ رکیک. من فقط مخالف این نوع اعتراضم همین.
درسته دلیل نمیشه ولی واقعا با مدرک بوده اعتراض ها منتها دقیقا افتاد تو روزای تبلیغات انتـخابات و خبر اعتراض بچه های ارشد بین خبرها گم شد و برای همین تعجب نکردم که اطلاع نداشتید از بعضی از این اتفاقات. تو کانال کنکوری های ارشد دیدم حتی نامه ای از طرف آقای قاضی زاده فکر کنم نماینده مجلس به سازمان سنجش داده شده که تا ۱ خرداد به اعتراض ها پاسخ بدند و همچنان دوستان کنکوری منتظر پاسخ سنجش هستند. امــــا اعتراضی که دور از ادب باشه و یا منطقی و طبق قانون نباشه که اسمش اعتراض نیست، بلکه عقده گشاییه و در این مورد من هم با شما موافقم.

نه ناراحت نشدم و نیاز به معذرت خواهی هم نیست. : ) قبلا عرض کردم که.. نتیجه عملم رو دارم میبینم و حتی اگه به بدترین شکل هم در این مورد با من بحث بشه از خودم ناراحت میشم، نه دوست دیگه ای.
اگر من هم حرف ناخوشایندی زدم و باعث ناراحتیتون شدم معذرت میخوام. و خیلی ممنون از همدردیتون.

باز هم ممنون از وقتی که گذاشتید و تحملی که داشتید. : )

(۰۴ خرداد ۱۳۹۶ ۰۱:۱۱ ب.ظ)Innocence نوشته شده توسط:  من اینطور استنباط میکنم که شما کلا از بحث های متشنج اینجوری خوشت میاد وگرنه زودتر از اینا تمومش میکردی

صلوات بفرست عزیزم. : )
بحث شروع بشه تمومی نداره.. بقیه تو این شرایط نبودن و نمیدونن دقیقا چه بلاهایی سرمون اومد امسال Sad ناراحت نشو.. اصلا بیا همدیگر رو درآغوش بگیم و برا کنکور همدیگه گریه کنیم : ))

گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - Happiness.72 - 04 خرداد ۱۳۹۶ ۰۱:۵۰ ب.ظ

کاربر جلیلی محروم شد
این سزای افرادیست که سنگ سنجش رو به سینه میزنن و از نوع یه اختلال رنج می برن بشکلی که حرف خودشون رو فقط قبول دارن و دچار غرور کاذب هستند امیدوارم امثال این آدما ! به صرف داشتن رتبه خوب در کنکور استاد دانشگاه نباشن چرا که دانشجوهاشون رو هم رنج میدن
آمین

RE: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - عزیز دادخواه - ۰۴ خرداد ۱۳۹۶ ۰۴:۰۰ ب.ظ

(۰۳ خرداد ۱۳۹۶ ۱۱:۳۵ ب.ظ)SamanBeigmiri نوشته شده توسط:  
(03 خرداد ۱۳۹۶ ۰۲:۳۰ ب.ظ)jalili123 نوشته شده توسط:  چرا هر سال همه از کنکور و سنجش و سوالا اینهمه ایراد می گیرن؟
شما به حدی داغونی که میخوای با ساز مخالف زدن دیده بشی، و آدمای داغون تر از خودت بهت مثبت میدن،ببین، نظر داغون خودت و کسایی که مثبت بهت دادن محترم هست تا زمانی که توهین به شعور دیگران نشه، اما شما این وسط شبیه کسی حرف میزنی که میخواد یه سری عقده خالی کنه،
چون من یکی از افراد داغون هستم جواب میدم. فقط قبلش یه سوال دارم. ادبیات مدیران مانشت اتفاقی این شکلی شده یا براتون دوره آموزشی گذاشتن؟؟!!؟

آقا جا این دوستمون نگفته کنکور اشکال نداشت. قطعا داشت، که دیگه نیازی نیست من بگم. یه عده هم این وسط ضرر کردن اعصابشون خورد شده اما این آقا یا خانوم جلیلی داره میگه بجای پرداختن به ایراد دیگران ایرادهای خودمون رو رفع کنیم. حالا ممکنه یکی بیاد بگه این ایراد دیگران اگه با سرنوشتم بازی کرد چی؟ در این صورت برو یقشو بگیر از راه قانونی حقت رو بگیر. اگه نمیتونی نق نزن. این سندروم نق زدن کلا داره توی ایران همه گیر میشه. حالا خب قبوله یه عده هم درد جمع شدیم توی این سایت داریم ذکر مصیبت میکنیم و بهمدیگه آرامش میدیم ولی دیگه چرا هر چی از دهنتون در میاد به این بیچاره میگید گیرم افکارش مخالف شماست دوست ندارید جوابشو ندید.
الان هم در کمال حیرت دیدم که محروم هم شدند. متاسفم.
آقا یا خانوم جلیلی من از شما معذرت میخوام. افکار شما رو قبول نداریم اما چشم! از این به بعد سعی میکنیم خودمون قوی تر باشیم چه توی درس چه زندگی.
رفتار مدیران مانشت نمونه ای از رفتار مدیران ارشد مملکته. چه تفاوتی داریم ما با دادگاه های قرون وسطی؟ جلیلی برو خدا رو شکر کن که نمیتونیم اعدامت کنیم.