تالار گفتمان مانشت
گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - نسخه‌ی قابل چاپ

RE: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - wskf - 05 خرداد ۱۳۹۶ ۱۰:۳۲ ب.ظ

(۰۵ خرداد ۱۳۹۶ ۱۰:۲۰ ب.ظ)delete4all نوشته شده توسط:  این جواب لعنتی دهه اول میاد یا دوم !؟

دهه دوم میاد .

میگم دوستان این همه اعتراضات چی شد؟
بررسی نمی کنن ؟

گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - Pure Liveliness - 05 خرداد ۱۳۹۶ ۱۰:۵۵ ب.ظ

با سلام.
خواهش میکنم جو رو متشنج نکنید.
اولا کسی که امسال کنکور نداده نمیتونه متوجه بشه چه اتفاقی افتاده و قطعا حق نداره روحیات داوطلبا رو مورد آزار قرار بده.
ثانیا تا اونجا که خبر دارم به اندازه ی کافی توی گروه ها بحث و "چت" راجع به تجمع شده و نتیجه ای نداشته.
خواهش میکنم که از این به بعد از توهین و زیرسوال بردن هم جدا خودداری کنید. به خاطی اخطار داده میشه. اگه تکرار کنه به صورت موقت اخراج میشه
و بدونید که اگه کسی رو قضاوت کنید نمیمیرید تا توی همون وضع قرار بگیرید.
والسلام.

RE: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - naghmeh70 - 06 خرداد ۱۳۹۶ ۱۲:۵۶ ق.ظ

(۰۵ خرداد ۱۳۹۶ ۱۰:۳۲ ب.ظ)wskf نوشته شده توسط:  
(05 خرداد ۱۳۹۶ ۱۰:۲۰ ب.ظ)delete4all نوشته شده توسط:  این جواب لعنتی دهه اول میاد یا دوم !؟

دهه دوم میاد .

میگم دوستان این همه اعتراضات چی شد؟
بررسی نمی کنن ؟
فکر نکنم بررسی کنن Huh... اخه مگه کاری هم میشه کرد جز برگزاری مجدد کنکور ؟

گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - Innocence - 06 خرداد ۱۳۹۶ ۰۱:۰۹ ق.ظ

همه چیز کنکور و داستان هاش و اعصاب خردی ها و ناحقی هایی که شد یه طرف
اون لحظه ک نتایج میاد آدم میخواد بره کارنامشو ببینه یه طرف
من فکر کنم غش کنم Smile

گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - Happiness.72 - 06 خرداد ۱۳۹۶ ۰۱:۱۵ ق.ظ

(۰۶ خرداد ۱۳۹۶ ۰۱:۰۹ ق.ظ)Innocence نوشته شده توسط:  همه چیز کنکور و داستان هاش و اعصاب خردی ها و ناحقی هایی که شد یه طرف
من فکر کنم غش کنم Smile
من تو یه لحظه ست برام
یا ناراحت میشم یا خوشحال
همون لحظه برام تموم میشه راستش
ادامه میدم و بهش فکر نمیکنم . سخت هستش ولی من تمرین کردم این تیپ لحظه ها رو راستش

RE: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - delete4all - 06 خرداد ۱۳۹۶ ۰۸:۰۴ ق.ظ

(۰۶ خرداد ۱۳۹۶ ۰۱:۰۹ ق.ظ)Innocence نوشته شده توسط:  همه چیز کنکور و داستان هاش و اعصاب خردی ها و ناحقی هایی که شد یه طرف
من فکر کنم غش کنم Smile

خوش ب حال شما و اونایی ک هنوز به نتیجه امید دارن SadSadSad
منکه فک میکنم به اندازه سال گذشته هم نشه رتبم ConfusedConfused
شما از سنجش خوردین من از خودم !!

گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - mohammad1114 - 06 خرداد ۱۳۹۶ ۰۶:۵۴ ب.ظ

سلام..دوستان خواهشا ناامید نباشند...اگر وضعیتی مطلوبی در کنکور نبوده این مسئله برای همه بچه ها مصداق پیدا میکنه پس هیچ کسی از الان خودش رو بازنده حساب نکنه.توکلتون به خدا باشه مطمئن باشید تلاش و زحمت هیچ کدوم از ما رو بی نتیجه نخواهد گذاشت...من خودم به نتایج خیلی امیدوار هستم.ان شاءالله سال اینده وقتی میایم اینجا رو میبینیم خاطره این روزها برامون تداعی بشه و خوشحال از موفقیتمون.یاحق

گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - Happiness.72 - 06 خرداد ۱۳۹۶ ۰۷:۱۱ ب.ظ

(۰۶ خرداد ۱۳۹۶ ۰۶:۵۴ ب.ظ)mohammad1114 نوشته شده توسط:  سلام..دوستان خواهشا ناامید نباشند...اگر وضعیتی مطلوبی در کنکور نبوده این مسئله برای همه بچه ها مصداق پیدا میکنه پس هیچ کسی از الان خودش رو بازنده حساب نکنه.توکلتون به خدا باشه مطمئن باشید تلاش و زحمت هیچ کدوم از ما رو بی نتیجه نخواهد گذاشت...من خودم به نتایج خیلی امیدوار هستم.ان شاءالله سال اینده وقتی میایم اینجا رو میبینیم خاطره این روزها برامون تداعی بشه و خوشحال از موفقیتمون.یاحق
آفرین که امید داری و امید میدی
ان شا الله

گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - mmm1374 - 06 خرداد ۱۳۹۶ ۰۷:۲۵ ب.ظ

دوستان سلام
از حرفای این دوستان (البته به اصطلاح دوست ) ناراحت نشوید اینا همونا هستن که از آب گل آلود ماهی گرفتن
متاسفانه به جای اینکه طرف حق طرفداری کنند میرن طرف باطل
انشالله هر وقت نتایج اومد این آیه قرآن تفسیر میشه که
وَقُلْ جَاءَ الْحَقُّ وَزَهَقَ الْبَاطِلُ الاسرا ﴿۸۱﴾.
و بگو حق آمد و باطل نابود شد آرى
امیدوار باشید

گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - Pure Liveliness - 07 خرداد ۱۳۹۶ ۱۲:۵۱ ق.ظ

سلام.
از همه ی دوستان دعوت میشه کتابای بدون استفاده ی دوره ی کارشناسی که حتی کنکوری نیست و حتی عمومی هست یا کتابای کنکورشون رو که لازم ندارند توی کتابخونه ی کوچیک مانشت بذارن تا افرادی که لازم دارن بتونن استفاده کنن. خیلی خوب میشه این کتابا همین طوری دست به دست بشه.
لطفا اگه موافق هستید در یک پست اسم کتاب هاتون رو بگذارید توی این
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
Smile
با تشکر از همکاری شما.

گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - mohammad1114 - 07 خرداد ۱۳۹۶ ۰۳:۱۶ ب.ظ

اطلاعیه سازمان سنجش آموزش کشور درباره اعلام نتایج اولیه و زمان انتشار دفترچه انتخاب رشته‌های تحصیلی برای داوطلبان مجاز به انتخاب رشته‌ در آزمون ورودی دوره‌های کارشناسی ارشد ناپیوسته سال ۱۳۹۶
۱۳۹۶/۰۳/۰۷
ضمن آرزوی قبولی طاعات و عبادات داوطلبان عزیز در ماه مبارک رمضان، بدین وسیله به اطلاع کلیه داوطلبان آزمون ورودی دوره‌های کارشناسی ارشد ناپیوسته سال ۱۳۹۶ می‌رساند که نتیجه اولیه این آزمون در اوایل نیمه دوم خردادماه سال جاری اعلام خواهد شد.

ضمناً آن دسته از داوطلبانی که بر اساس اعلام نتیجه و مفاد کارنامه نتایج اولیه مجاز به انتخاب رشته‌های تحصیلی در این آزمون شوند، لازم است براساس مفاد اطلاعیه‌ای که در این خصوص در روز شنبه مورخ ۹۶/۳/۲۰ بر روی سایت اطلاع رسانی این سازمان به نشانی
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
قرار داده می‌شود، نسبت به انتخاب رشته‌های تحصیلی مورد نظر خود در زمان مقرر اقدام نمایند.

لازم به توضیح است که دفترچه راهنمای انتخاب رشته‌های تحصیلی (شماره ۲) آزمون مذکور از روز پنجشنبه مورخ ۹۶/۳/۱۱ بر روی سایت این سازمان قرار داده می‌شود.
اینم از اطلاعیه سازمان سنجش بابت اعلام نتایج..امسال نتایج زودتر از سالهای پیش اعلام میشه نکته قابل توجه اینه که دفترچه انتخاب رشته که ظرفیت ها رو مشخص میکنه از پنج شنبه همین هفته بر روی سایت هست.ان شاءالله همگی دوستان موفق باشند.

گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - naser.71 - 07 خرداد ۱۳۹۶ ۰۵:۴۳ ب.ظ

سلام دوست عزیز. ممنون از اطلاع رسانی.
فقط یک سوال برای من پیش اومده که یه مدته نگرانم کرده. رشته ی اصلی تحصیلی من نرم افزار بوده و من معدلم رو برای هر دو رشته ی فناوری اطلاعات و نرم افزار همون وارد کردم آیا درسته؟ چون تو کارنامه هایی که دوستان در این سایت گذاشتن دیدم مقداری متفاوته
در مورد اعتراضات هم سنجش اصلا به روی خودش نیوورد.

RE: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - gogooli - 07 خرداد ۱۳۹۶ ۰۶:۲۰ ب.ظ

(۰۷ خرداد ۱۳۹۶ ۰۵:۴۳ ب.ظ)naser.71 نوشته شده توسط:  سلام دوست عزیز. ممنون از اطلاع رسانی.
فقط یک سوال برای من پیش اومده که یه مدته نگرانم کرده. رشته ی اصلی تحصیلی من نرم افزار بوده و من معدلم رو برای هر دو رشته ی فناوری اطلاعات و نرم افزار همون وارد کردم آیا درسته؟ چون تو کارنامه هایی که دوستان در این سایت گذاشتن دیدم مقداری متفاوته
در مورد اعتراضات هم سنجش اصلا به روی خودش نیوورد.
درست وارد کردید. هردو باید یکسان باشه. اون رو خود سنجش با یک ضریبی تغییر داده.

گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - همیلا - ۰۷ خرداد ۱۳۹۶ ۰۶:۳۰ ب.ظ

هر سال دفترچه انتخاب رشته رو زودتر از کانامه منتشر میکنن؟

گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - Happiness.72 - 07 خرداد ۱۳۹۶ ۰۸:۵۴ ب.ظ

من نمیدونم چرا یک سری جو میدن مشترک آی تی اسون بوده
یا شایدم من اشتباه میکنم و واسه من سخت بوده