تالار گفتمان مانشت
گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - نسخه‌ی قابل چاپ

RE: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - mohammad1114 - 07 خرداد ۱۳۹۶ ۱۰:۱۴ ب.ظ

(۰۷ خرداد ۱۳۹۶ ۰۶:۳۰ ب.ظ)همیلا نوشته شده توسط:  هر سال دفترچه انتخاب رشته رو زودتر از کانامه منتشر میکنن؟

سلام...نه دوست عزیز در سالهای گذشته معمولا دفترچه شماره ۲ رو بعد از اعلام نتایج روی سایت قرار میدادند.در مواردی هم شاید هم زمان با اعلام نتایج.. اما این بار سازمان سنجش چند روز زودتر این دفترچه رو بر روی سایت قرار میده که خیلی خوب هست از این بابت که دوستان میتونند ظرفیت ها رو نسبت به سال قبل ببینن و شاهد افزایش یا کاهش ظرفیت در دانشگاه های مختلف باشند.و هنگام اعلام نتایج با توجه به ظرفیت ها خیلی سریع تر نسبت به انتخاب دانشگاه اقدام کنند.

گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - Innocence - 07 خرداد ۱۳۹۶ ۱۰:۲۸ ب.ظ

اولش که دوستمون اینجا گفت که قراره نتایج زود بیاد خوشحال شدم اما بعدش استرس گرفتم
امیدوارم ظرفیت ها رو کم نکرده باشن و این زودتر اومدن خوب باشه

گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - Happiness.72 - 08 خرداد ۱۳۹۶ ۱۲:۲۸ ق.ظ

(۰۷ خرداد ۱۳۹۶ ۱۰:۲۸ ب.ظ)Innocence نوشته شده توسط:  اولش که دوستمون اینجا گفت که قراره نتایج زود بیاد خوشحال شدم اما بعدش استرس گرفتم
ان شا الله ک خیر باشه
ما که از اینا خیر ندیدیم

RE: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - Pure Liveliness - 08 خرداد ۱۳۹۶ ۰۱:۱۷ ق.ظ

(۰۷ خرداد ۱۳۹۶ ۱۰:۲۸ ب.ظ)Innocence نوشته شده توسط:  اولش که دوستمون اینجا گفت که قراره نتایج زود بیاد خوشحال شدم اما بعدش استرس گرفتم
نمی دونم ربط داره یا نه ولی ظرفیت دکترای کامپیوتر امسال رو با پارسال مقایسه کردم واسه دانشگاهای خوب تهران دیدم که یه خورده حتی بیشتر هم شده از پارسال. البته چشمی مقایسه کردم. ولی شاید اصلا ربطی به ارشد نداشته باشه.
ولی به خاطر این اتفاقی که افتاده توی کنکور بعیده ظرفیت اضافه کنن. اصلا بعیده دانشگاها همکاری کنن.
قدیما یه چیزایی بود به اسم آموزش محور شبانه و این چیزا. اینام نیست. آموزش محور ها اکثرا مجازی هستن. تازه خیلی از دانشگاهای خوبم شبانه ندارن دیگه.

گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - Happiness.72 - 08 خرداد ۱۳۹۶ ۰۱:۴۹ ق.ظ

(۰۸ خرداد ۱۳۹۶ ۰۱:۱۷ ق.ظ)Pure Liveliness نوشته شده توسط:  قدیما
همچین قدیم هم نیستا
پارسالم بود
امسالم هست
شکی نیست

حالا شما دعا کنید دانشگاه های خوب شبانه بزارن ما هم قبول شیم ان شا الله

RE: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - Pure Liveliness - 08 خرداد ۱۳۹۶ ۰۱:۵۴ ق.ظ

(۰۸ خرداد ۱۳۹۶ ۰۱:۴۹ ق.ظ)PHPDeveloper نوشته شده توسط:  
(08 خرداد ۱۳۹۶ ۰۱:۱۷ ق.ظ)Pure Liveliness نوشته شده توسط:  قدیما
همچین قدیم هم نیستا
پارسالم بود
امسالم هست
شکی نیست

حالا شما دعا کنید دانشگاه های خوب شبانه بزارن ما هم قبول شیم ان شا الله
آخه قبلا یادمه که دقیقا عنوان آموزش محور شبانه وجود داشت. الان ندیدم من.
هر چی خدا بخواد همون میشه. ایشالا واسه همه بهترین اتفاق بیفته و ناراحتی این مدت تا حدی از بین بره برای همه. هرچند جبران شدنی نیست اصلا...

گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - brave96 - 08 خرداد ۱۳۹۶ ۰۱:۳۶ ب.ظ

سلام و اوقاتتان ارام
یک سوالی داشتم، بنظر شما رتبه هایی که اساتیدی مثل یوسفی و حقیقت بر اساس درصدها میگن درسته؟
من برای برنامه ای که دارم باید حتما تو یکی دو روز اینده مطمین بشم که رتبه م تقریبا چنده و ایا میتونم روزانه شبانه جایی قبول شم.از یکی از دوستانم که عضو همین مانشت بود پرسیدم که گفت بنظر خودش و شما رتبه م حنزدیکای ۷۰۰ تا ۸۰۰ میاد ولی یکی از این اساتید همون درصدهارو گفت رتبه ای بین ۳۰۰ تا ۴۰۰//// الان موندم که چیکار کنم

RE: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - Pure Liveliness - 08 خرداد ۱۳۹۶ ۰۱:۵۷ ب.ظ

(۰۸ خرداد ۱۳۹۶ ۰۱:۳۶ ب.ظ)brave96 نوشته شده توسط:  سلام و اوقاتتان ارام
یک سوالی داشتم، بنظر شما رتبه هایی که اساتیدی مثل یوسفی و حقیقت بر اساس درصدها میگن درسته؟
من برای برنامه ای که دارم باید حتما تو یکی دو روز اینده مطمین بشم که رتبه م تقریبا چنده و ایا میتونم روزانه شبانه جایی قبول شم.از یکی از دوستانم که عضو همین مانشت بود پرسیدم که گفت بنظر خودش و شما رتبه م حنزدیکای ۷۰۰ تا ۸۰۰ میاد ولی یکی از این اساتید همون درصدهارو گفت رتبه ای بین ۳۰۰ تا ۴۰۰//// الان موندم که چیکار کنم
سلام.
اگه سالهای قبل بود میشد تقریبا بازه ی رتبه رو متوجه شد. هرچند مثلا پارسال اینطوری نبود خیلی.
به خاطر اتفاقای امسال این که کی چه درسی زده، کی اصلا تخصصی نزده و بقیه رو زده، کی زبان نزده و ... کی توی حوزه ش دفترچه رو ازش نگرفتن! و ... "ترازها" و رتبه ها زیاد قابل حدس نیست. تازه در حالت عادی کنکور هم خیلی نمیشه به درصدایی که آدم خودش حساب میکنه مطمئن بود. یه وقت اشتباه حساب کرده و یادش نبوده یا شاید سوالی حذف بشه از طرف سنجش و ....
یه هفته دیگه صبر کنید مشخص میشه.

RE: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - brave96 - 08 خرداد ۱۳۹۶ ۰۲:۴۷ ب.ظ

(۰۸ خرداد ۱۳۹۶ ۰۱:۵۷ ب.ظ)Pure Liveliness نوشته شده توسط:  
(08 خرداد ۱۳۹۶ ۰۱:۳۶ ب.ظ)brave96 نوشته شده توسط:  سلام و اوقاتتان ارام
سلام.
اگه سالهای قبل بود میشد تقریبا بازه ی رتبه رو متوجه شد. هرچند مثلا پارسال اینطوری نبود خیلی.
به خاطر اتفاقای امسال این که کی چه درسی زده، کی اصلا تخصصی نزده و بقیه رو زده، کی زبان نزده و ... کی توی حوزه ش دفترچه رو ازش نگرفتن! و ... "ترازها" و رتبه ها زیاد قابل حدس نیست. تازه در حالت عادی کنکور هم خیلی نمیشه به درصدایی که آدم خودش حساب میکنه مطمئن بود. یه وقت اشتباه حساب کرده و یادش نبوده یا شاید سوالی حذف بشه از طرف سنجش و ....
یه هفته دیگه صبر کنید مشخص میشه.
مرسی از پاسختون.
مشکلم اینه که نمیتونم صبر کنم.یک تصمیمی رو باید تا اخر هفته قطعی کنم.

فقط یک چیزی بگم چون برام جالب بود. من که از تخمین رتبه ایشون تعجب کرده بودم گفتم امکان نداره بین ۳۰۰ تا ۴۰۰ چون که این درصدا تراز بالایی نمیاره برگشتن گفتن امسال چون کنکور سخت تر بوده.... در حالی که بنظرم اسون ترین کنکور بود ولی بی عدالتی و تقلب و تخلف و بی برنامگی و کلاهبرداریش زیاد بود.بخاطر همین من و خیلی های دیگه به راحتی رتبه های خوب رو از دست دادیم.

گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - erfan.wakka - 08 خرداد ۱۳۹۶ ۰۴:۵۱ ب.ظ

سلام دوستان
با این درصد ها تهران روزانه میشه آورد تو نرم افزار ؟
زبان ۶۸
ریاضی ۱ :دی
مشترک:۵۰
تخصصی:۳۰

RE: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - Pure Liveliness - 08 خرداد ۱۳۹۶ ۰۵:۲۸ ب.ظ

(۰۸ خرداد ۱۳۹۶ ۰۴:۵۱ ب.ظ)erfan.wakka نوشته شده توسط:  سلام دوستان
با این درصد ها تهران روزانه میشه آورد تو نرم افزار ؟
زبان ۶۸
ریاضی ۱ :دی
مشترک:۵۰
تخصصی:۳۰
احتمالا میانگین از پارسال که بالاتر نمیره لااقل توی چند تا گرایش به جز هوش شاید.
پارسال با میانگین۳۷/۶ شدن ۷۷/ شما ۳۵/۸ هست میانگینتون. هرچند میانگین به تراز ربط نداره ولی با توجه به درصداتون احتمالا بالای ۸۰ نشید.
شایدم بشید زیر ۳۰ اگه همه کم زده باشن. خدا رو چه دیدید؟

کلا من که اینطوری واسه خودم حساب کردم که اگه همین درصدا رو پارسال میزدم چند میشدم. و البته در بدترین حالت.
یه هفته صبر کنیم شاید اصلا اتفاقای عجیبی افتاد. چه خوب چه بد.

گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - Happiness.72 - 08 خرداد ۱۳۹۶ ۰۵:۵۷ ب.ظ

اینم درصدای یکی از بچه هاست میزارم اینجا
موردش فورس ماژوره باید جایی واسه بورس بزنه میخواد بدونه اگه قبول نمیشه اون مورد رو اوکی کنه و بیخیال انتخاب رشته شه

زبان : ۴۵
مشترک : ۱۰
تخصصی : ۴۰
مدیریت : ۳۶
معماری : ۶ دی

البته زبان و مدیریت امسال آی تی ناجور بود کلا

RE: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - sfarahaninia73@gmail.com - 08 خرداد ۱۳۹۶ ۱۰:۳۰ ب.ظ

[quote='PHPDeveloper' pid='437864' dateline='1495988694']
من نمیدونم چرا یک سری جو میدن مشترک آی تی اسون بوده
یا شایدم من اشتباه میکنم و واسه من سخت بوده
[/q
به نظر من هم آسون نبوده شبکه،نرم افزار، گسسته سخت بود ساختمان طاحی ام متوسط بود به نظر من

گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - naghmeh70 - 08 خرداد ۱۳۹۶ ۱۱:۱۴ ب.ظ

میانگین درصد نفر اول پارسال چند بوده؟
.......
من کارنامه های چند ساال اخیرو که چک کردم دیدم هر سال که جلوتر میرفت با درصدای کمتر، رتبه ی بهتری کسب میشد.( البته میدونیم که امسال همه چیزش متفاوت بوده.....)

RE: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - Pure Liveliness - 08 خرداد ۱۳۹۶ ۱۱:۵۹ ب.ظ

(۰۸ خرداد ۱۳۹۶ ۱۱:۱۴ ب.ظ)naghmeh70 نوشته شده توسط:  میانگین درصد نفر اول پارسال چند بوده؟
.......
من کارنامه های چند ساال اخیرو که چک کردم دیدم هر سال که جلوتر میرفت با درصدای کمتر، رتبه ی بهتری کسب میشد.( البته میدونیم که امسال همه چیزش متفاوت بوده.....)
میانگین نفر اول حدود ۶۲ بوده با توجه به ترازها. البته شاید. تصحیح: الان به تناقض خوردم :| ولی خب میانگینش باید بین ۶۰ تا ۷۰ بوده باشه واسه نرم افزار

درصد مهم نیست، تراز مهمه. این دو تا رو مقایسه کنید :

[attachment=21848]

درواقع مهم اینه بقیه چی زدن و آدم نزده. یا چی رو بالاتر از میانگین زده. ولی اگه درسی رو از میانگین کمتر زده باشه یا سفید باشه تاثیر منفی داره هرچند میانگینش با یه آدم دیگه برابر باشه که اون فرد درس سفید نداره. مخصوصا مشترک و تخصصی مهمه. ریاضی رو خیلیا نمیزنن.
ضمن این که معدل این دو کارنامه فقط ۳۰۰ تا اختلاف تراز ایجاد میکنه. ولی اینا خیلیی بیشتر اختلاف تراز دارن و اون به خاطر ۰ بودن تخصصی یکی شون هست.