تالار گفتمان مانشت
گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - نسخه‌ی قابل چاپ

گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - naser.71 - 11 خرداد ۱۳۹۶ ۰۵:۱۴ ب.ظ

من فکر کتم جداست . ظرفیتا آی تی جدا نرم افزار جدا امکان نداره دو تاش یکی باشه. چون میشه یه صنذلی دو صاحب. خوب نوشتن دفترچرو .برای ای تی جدا نرم افزاریا جدا شبکه و امنیت نوشتن . دیگه هرکدوم چندتا سرهم نشمردم. تو ای تی چندتا رشته جدید زدن مثلا چندرسانه ای پارسال نبود.

گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - Happiness.72 - 11 خرداد ۱۳۹۶ ۰۶:۳۱ ب.ظ

[attachment=21854]

گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - naser.71 - 11 خرداد ۱۳۹۶ ۰۷:۱۲ ب.ظ

خیلی ممنون.شبکه و رایانش امن،نرم افزار و آی تی سرهم جمع زدید؟

گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - همیلا - ۱۱ خرداد ۱۳۹۶ ۰۸:۵۱ ب.ظ

الان به ۱۸ تا ظرفیت کم شده ایتی بخندم یا گریه کنم؟

گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - naser.71 - 11 خرداد ۱۳۹۶ ۰۸:۵۹ ب.ظ

بازم تغییر میکنه اصلاحیه میزنن

گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - great.ocean - 11 خرداد ۱۳۹۶ ۰۹:۳۹ ب.ظ

چرا تو کانال پشت کنکوریا گفته میخوان دوتا تراز با درس تخصصی و بدون تخصصی تو گرایشای نرم افزار و معماری حساب کنن و بهترینو بزارن!!!؟؟؟
مگه چنین چیزی با عقل جور در میاد
اینشکلی که باز گرایش هوش رتبه های اول نرم افزار میشن
و از کجا میخوان تشخیص بدن کی تخصصی بلد بوده یا نه!!!
اصلا ابن هم نا عدالتیه
اگر میخواستن درستش کنن فقط با کنکور مجدد درست میشد نه دست زدن بهش
حالا که کنکور مجدد نگرفتن کاش دست نزنن بهش که باز خرابتر کنن

RE: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - delete4all - 11 خرداد ۱۳۹۶ ۰۹:۵۷ ب.ظ

(۱۱ خرداد ۱۳۹۶ ۰۹:۳۹ ب.ظ)great.ocean نوشته شده توسط:  چرا تو کانال پشت کنکوریا گفته میخوان دوتا تراز با درس تخصصی و بدون تخصصی تو گرایشای نرم افزار و معماری حساب کنن و بهترینو بزارن!!!؟؟؟
اصلا ابن هم نا عدالتیه
اگر میخواستن درستش کنن فقط با کنکور مجدد درست میشد نه دست زدن بهش

این گندی که سنجش و بقیه احمقا امسال زدن ( از تغیر دروس دقیقه ۹۰ و ...) با هییییچ کاری نمیشه پاکش کرد و صافو صوفش کرد
هر چی رو هم تغیر بدن گندش بیشتر و بیشتر میشه هی

RE: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - Pure Liveliness - 11 خرداد ۱۳۹۶ ۰۹:۵۸ ب.ظ

(۱۱ خرداد ۱۳۹۶ ۰۹:۳۹ ب.ظ)great.ocean نوشته شده توسط:  چرا تو کانال پشت کنکوریا گفته میخوان دوتا تراز با درس تخصصی و بدون تخصصی تو گرایشای نرم افزار و معماری حساب کنن و بهترینو بزارن!!!؟؟؟
اصلا ابن هم نا عدالتیه
اگر میخواستن درستش کنن فقط با کنکور مجدد درست میشد نه دست زد۴ن بهش
منبعشون چی بوده؟ از کجا این حرف رو میزنن وقتی سازمان سنجش هیچی نگفته؟
این کار که مسخره ست واقعا. و اصلا جبران این مشکلی که پیش اومده نیست. تازه واسه خیلی ها بدترم میشه وضع.
یه تایپیست نادون یه خریتی میکنه هزار نفرو میندازه توی مشکل و استرس و دغدغه.
یک ماهه هزار نفر زندگی ندارن. یک ماهه آدم داره آرزوهاش رو میکشه. خدا نگذره از هر کسی باعثش بوده.

RE: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - great.ocean - 11 خرداد ۱۳۹۶ ۱۰:۱۴ ب.ظ

(۱۱ خرداد ۱۳۹۶ ۰۹:۵۸ ب.ظ)Pure Liveliness نوشته شده توسط:  
(11 خرداد ۱۳۹۶ ۰۹:۳۹ ب.ظ)great.ocean نوشته شده توسط:  چرا تو کانال پشت کنکوریا گفته میخوان دوتا تراز با درس تخصصی و بدون تخصصی تو گرایشای نرم افزار و معماری حساب کنن و بهترینو بزارن!!!؟؟؟
اصلا ابن هم نا عدالتیه
اگر میخواستن درستش کنن فقط با کنکور مجدد درست میشد نه دست زد۴ن بهش
منبعشون چی بوده؟ از کجا این حرف رو میزنن وقتی سازمان سنجش هیچی نگفته؟
این کار که مسخره ست واقعا. و اصلا جبران این مشکلی که پیش اومده نیست. تازه واسه خیلی ها بدترم میشه وضع.
یه تایپیست نادون یه خریتی میکنه هزار نفرو میندازه توی مشکل و استرس و دغدغه.
یک ماهه هزار نفر زندگی ندارن. یک ماهه آدم داره آرزوهاش رو میکشه. خدا نگذره از هر کسی باعثش بوده.

گفته منبع موثق!!
این کانال توسط یه استاد حمایت میشه و کل تبلیغای اون برای اساتید اون اموزشگاهه و اخبار رو اون استاد انتقال میده
اسمشو ترجیح میدم نگم شاید یک درصد اشتباه کنم
ولی هر کی خواسته یا ناخواسته تو این اتفاقا و اشتباها دستی داشته رو نمیبخشم یا هر کی با وارد کردن استرس میخواد به نفع خودش جهت بده
واقعا بدترین روزای زندگیمو میگذرونم
زندگی تعطیل شده پر از استرس و ناراحتی
کاش یه هفته خوابم میبرد بیدار میشدم جوابا اومده بود تا از این کما راحت بشم

RE: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - Pure Liveliness - 11 خرداد ۱۳۹۶ ۱۰:۲۰ ب.ظ

(۱۱ خرداد ۱۳۹۶ ۱۰:۱۴ ب.ظ)great.ocean نوشته شده توسط:  گفته منبع موثق!!
این کانال توسط یه استاد حمایت میشه و کل تبلیغای اون برای اساتید اون اموزشگاهه و اخبار رو اون استاد انتقال میده
اسمشو ترجیح میدم نگم شاید یک درصد اشتباه کنم
من عضو این کانال نیستم و ندیدم ولی خب اگه اون استاد کنکوری هست که چه اطلاعی میتونه داشته باشه از تصمیم سنجش؟
حتی اساتید دانشگاه های شریف و تهران هم در جریان این تصمیم نمیتونن باشن احتمالا.
تازه از بچه ها شنیدم یکی از اساتید معروف میخواسته کارهایی انجام بده و قول هم داده بوده پیگیری کنه ولی اتفاقی نیفتاده. نه که ایشون ملامت بشن دستشونم درد نکنه پیگیر بودن ولی سازمان سنجش کار خودش رو میکنه در هر صورت. اگه از این اطلاع دارن باید از اون گند سنجش هم اطلاع میداشتن اون شخص!

گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - naser.71 - 11 خرداد ۱۳۹۶ ۱۰:۲۶ ب.ظ

ترازا جدا میشه یعنی چی؟

RE: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - great.ocean - 11 خرداد ۱۳۹۶ ۱۰:۳۲ ب.ظ

(۱۱ خرداد ۱۳۹۶ ۱۰:۲۶ ب.ظ)naser.71 نوشته شده توسط:  ترازا جدا میشه یعنی چی؟

یعنی یه بار تراز با میانگین درصدای زبان و ریاضی و مشترک حساب میشه و انگار ضریب تخصصی صفره
و یک بار هم حالت عادی با تخصصی هر کدوم بهتر شد اون میشه تراز البته طبق شایعات که ایشالا درست نباشه

گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - naser.71 - 11 خرداد ۱۳۹۶ ۱۰:۳۷ ب.ظ

چقد عجیب غریب. ممنونم

گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - mmm1374 - 11 خرداد ۱۳۹۶ ۱۰:۳۸ ب.ظ

جل الخالق
این تصمیمات عجیب و غریب رو از کجا میارن خدا میدونه
خدا آخر عاقبت ما رو با سنجش به خیر کنه

گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - Happiness.72 - 11 خرداد ۱۳۹۶ ۱۱:۴۰ ب.ظ

آقا با این وضع من خودم رو برای رتبه ۱۰۰ تا ۱۰۰۰ کشوری آماده کردم
این طوری بهتره والا رتبم میاد شوکه نمیشم