تالار گفتمان مانشت
گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - نسخه‌ی قابل چاپ

RE: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - Bahr4M - 22 تیر ۱۳۹۵ ۰۵:۰۹ ب.ظ

(۲۲ تیر ۱۳۹۵ ۰۴:۴۳ ب.ظ)sixsixsix نوشته شده توسط:  
(22 تیر ۱۳۹۵ ۰۲:۵۱ ب.ظ)Bahr4M نوشته شده توسط:  اقا من دارم دیوونه میشم دیگه !!!
بعده پونزده شونزده روز گشتن و تحقیق با کلی وسواس منابع رو انتخاب کردم برای ای تی ۹۶،خب از هر انتشارات چند تا کتاب انتخاب کرده بودم،رفتم تو سایت هاشون دیدم بعضیا چاپ ۹۴ هستند مثلا و بعضی از بانک تست ها کنکور ۹۵ رو پوشش نمیدن و اینها ! خلاصه امروز به هر ۶ تا انتشاراتی زنگ زدم و امار کتاباشونو در اوردم اکثرا گفتن اواخر تابستون تا پاییز نسخه جدید بعضیا چاپ میشه و اینا ! پیش خودم گفتم خب من درسنامه هارو از الان شروع میکنم پاییز تست هارو میخرم که بروز باشه،اما وقتی با پارسه تماس گرفتم مسئولش گفت سیستم عامل و شبکه رو موجودی نداریم (سایتش اپدیت نشده) و تجدید چاپ هم نداریم چون دکتر حقیقت رفته و حالا معلوم نیست تمدید کنه قرارداشو اینا تا اخر مرداد معلوم شه شاید !!!!! یکی بگه من چیکار کنم دیگه فکرم قد نمیده !!! Sad

اول اینکه این همه وسواس واقعا خوب نیست، واسه تحقیق و انتخاب منابع حداکثر یک هفته کافیه.........

اگه لحنم تند بود ببخشید، خواستم به خودتون بیاید

اصن عالی بود فقط یه مطلب میمونه،شما گفتی درس نامه الان بخونم و از پاییز شروع به تست زدن بکنم موفق نمیشم یعنی پیشنهادتون اینه که همزمان با خوندن درس تست هم بزنم ؟

گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - edward71 - 22 تیر ۱۳۹۵ ۰۵:۱۲ ب.ظ

(۲۲ تیر ۱۳۹۵ ۰۲:۵۹ ب.ظ)ITEngineering نوشته شده توسط:  باید پنج فصل اولش رو بخونم فقط ؟
لایه های بالا : کاربرد ، انتقال ، شبکه ، پیوند
پنج فصل اول رو بخون
برای لایه فیزیکی هم کتاب حقیقت رو بخون

RE: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - αɾια - ۲۲ تیر ۱۳۹۵ ۰۵:۳۴ ب.ظ

(۲۲ تیر ۱۳۹۵ ۱۰:۴۲ ق.ظ)edward71 نوشته شده توسط:  
(22 تیر ۱۳۹۵ ۱۰:۲۱ ق.ظ)kimya_r نوشته شده توسط:  من منبع ندارم چیکار کنم؟
رشته ای که می خواید کنکور بدید و گرایشتون چیه ؟ منبع نداشتن که سرآغاز بلاتکلیفیه ! اطلاعات کامل بدید راهنماییتون کنیم

سلام
من کارشناسی IT بودم و برای ارشد شبکه یا امنیت میخوام
کتاب تست کنکور IT پوران پژوهش رو دارم که مال ۷-۸تا کنکور آخره
معماری موریس مانو دارم
و شبکه هم تنن بام
آیا خوندن اینا خوبه؟
و اینکه گسسته و ساختمان داده و طراحی الگوریتم و پایگاه داده اصلا پایم خوب نیست و نمیدونم چیکار کنم
ممنون میشم راهنمایی کنید

گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - Happiness.72 - 22 تیر ۱۳۹۵ ۰۵:۴۴ ب.ظ

(۲۲ تیر ۱۳۹۵ ۰۴:۴۳ ب.ظ)sixsixsix نوشته شده توسط:  الان هم درسنامه رو بخونی که بعد اول مهر تست بزنی من قول میدم که موفق نمیشی، اینو اول گفتم که دیگه این فکر رو از سرت کنی بیرون
بله حق با شماست باید موازی با خوندن درسنامه تست های هر فصل رو زد اینکه بزاریم تلمبار شه بعدش تست بزنیم کافی نیست
(۲۲ تیر ۱۳۹۵ ۰۴:۴۳ ب.ظ)sixsixsix نوشته شده توسط:  راس کروس ترجمه ملکیان و تمارینش
من ترجمه ملکیان ویراست شش رو گرفتم فقط یه چیز جواب تمرین ها رو چطور می تونم گیر بیارم ؟
و اینکه بیشتر تمرکزم رو باید بزارم روی حل تمرین ها درسته ؟ چون سوالات کنکور ۹۰ درصد تمرین و مساله بود.

(۲۲ تیر ۱۳۹۵ ۰۵:۴۴ ب.ظ)ITEngineering نوشته شده توسط:  یه اختتامیه برای انتخاب منابع رشته IT بنویسم :
لطف کردی و خیال همه رو که سرگردون منابع بودن رو راحت کردی
سپاس

گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - roodantnt - 22 تیر ۱۳۹۵ ۰۶:۳۱ ب.ظ

من که ۲۰۱۶ لغت دوستمون رو ادامه میدم ، زیر ذره بین رو هم میخونم .
زبانو هر چی بخونی بازم کمه به نظر من . حالا بعضی دوستان پایه زبانشون خوبه اونو دیگه خودشون میدونن
من که زبان صفره صفرم پس هر چی دم دستم بیاد میخونم . :دی

RE: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - sixsixsix - 22 تیر ۱۳۹۵ ۰۶:۴۳ ب.ظ

(۲۲ تیر ۱۳۹۵ ۰۵:۰۹ ب.ظ)Bahr4M نوشته شده توسط:  اصن عالی بود فقط یه مطلب میمونه،شما گفتی درس نامه الان بخونم و از پاییز شروع به تست زدن بکنم موفق نمیشم یعنی پیشنهادتون اینه که همزمان با خوندن درس تست هم بزنم ؟

شما تا تست نزنید خوندن درسنامه بیهوده هست، شما ۱۰۰۰بار درسنامه رو بخون ولی مثل این نیست که ۳۰ تا تست بزنی
اول درسنامه رو بخون و تو جلسه (های) بعدی تست های همون مبحث رو بزن، تا روی اون مبحث تسلط پیدا کنی، با خوندن درسنامه به هیچ جایی نمیرسید
همچنین درسنامه و تست رو تو یک روز نخون، حتما بین درسنامه تا تستهاش فاصله ای حداقل ۲روزه تا حداکثر ۶ روزه باشه
زدن تستها توی روزی که درسنامه رو میخونید مثل اینه که تستها رو بسوزونید

(۲۲ تیر ۱۳۹۵ ۰۵:۴۴ ب.ظ)ITEngineering نوشته شده توسط:  من ترجمه ملکیان ویراست شش رو گرفتم فقط یه چیز جواب تمرین ها رو چطور می تونم گیر بیارم ؟
و اینکه بیشتر تمرکزم رو باید بزارم روی حل تمرین ها درسته ؟ چون سوالات کنکور ۹۰ درصد تمرین و مساله بود.
درسنامه رو هم خوب بخونید، تستهای تالیفی حقیقت هم فراموش نشه
من خودمم کتاب جلد شش رو داشتم ولی حل تمرینهای ویراست ۶ گیرم نیومد و همون تمرینهای ویراست ۵ رو خوندم که تستهای مهمش تفاوتی نداشت با ویراست ۶
فقط ذکر دو نکته:
۱) یه کتاب به زبان فارسی هست که حل تمرین این کتاب هست، اصلا این کتاب رو نخرید، خیلی غلط داره، سعی کنید pdf انگلیسی حل تمرین که توی مانشت هم هست پیدا کنید و تمرینها رو از روی اون بخونید
۲) و دوم اینکه ویراست ۵ و ۶ ، تستها دقیقا مثل هم هستن و فقط بعضی از تستها اعداد مسئله توی دو ویراست با هم فرق میکنه، پس گیج نشید

گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - solat - 22 تیر ۱۳۹۵ ۰۷:۲۵ ب.ظ

اقا مهندسی نرم افزار یادم میره ، چقدر بد قلقه Smile) چ کار کنم ؟

RE: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - Bahr4M - 22 تیر ۱۳۹۵ ۰۷:۲۶ ب.ظ

نقل قول: من ترجمه ملکیان ویراست شش رو گرفتم فقط یه چیز جواب تمرین ها رو چطور می تونم گیر بیارم ؟

این جواب تمرین ها و مسائل ویراست ۶ کتاب کراس و راس هست به زبان اصلی

گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - edward71 - 22 تیر ۱۳۹۵ ۰۸:۴۶ ب.ظ

(۲۲ تیر ۱۳۹۵ ۰۷:۲۵ ب.ظ)solat نوشته شده توسط:  اقا مهندسی نرم افزار یادم میره ، چقدر بد قلقه Smile) چ کار کنم ؟
یه کاغذ A4 وردار و خلاصه اش کن واسه خودت، کد نویسیش کن

(۲۲ تیر ۱۳۹۵ ۰۵:۳۴ ب.ظ)kimya_r نوشته شده توسط:  
(22 تیر ۱۳۹۵ ۱۰:۴۲ ق.ظ)edward71 نوشته شده توسط:  
(22 تیر ۱۳۹۵ ۱۰:۲۱ ق.ظ)kimya_r نوشته شده توسط:  من منبع ندارم چیکار کنم؟
رشته ای که می خواید کنکور بدید و گرایشتون چیه ؟ منبع نداشتن که سرآغاز بلاتکلیفیه ! اطلاعات کامل بدید راهنماییتون کنیم

سلام
من کارشناسی IT بودم و برای ارشد شبکه یا امنیت میخوام
کتاب تست کنکور IT پوران پژوهش رو دارم که مال ۷-۸تا کنکور آخره
معماری موریس مانو دارم
و شبکه هم تنن بام
آیا خوندن اینا خوبه؟
و اینکه گسسته و ساختمان داده و طراحی الگوریتم و پایگاه داده اصلا پایم خوب نیست و نمیدونم چیکار کنم
ممنون میشم راهنمایی کنید
منابع رو چند پست قبل نوشتم، طبق اون منابع تهیه کنید، سه درسی که گفتید رو با حل تست فقط می تونید یاد بگیرید و بس
مجموعه تست رو برای ماه های آخر استفاده کنید
معماری مانو اگر ترجمه خوبی دارید بخونیدش اما سعی کنید کتاب کنکوری بخونید
شبکه تنن بام ؟ از کراس و راس سوال میاد

RE: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - RezaTaheri - 22 تیر ۱۳۹۵ ۰۹:۰۸ ب.ظ

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

RE: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - Bahr4M - 22 تیر ۱۳۹۵ ۰۹:۲۱ ب.ظ

(۲۲ تیر ۱۳۹۵ ۰۶:۴۳ ب.ظ)sixsixsix نوشته شده توسط:  
(22 تیر ۱۳۹۵ ۰۵:۰۹ ب.ظ)Bahr4M نوشته شده توسط:  اصن عالی بود فقط یه مطلب میمونه،شما گفتی درس نامه الان بخونم و از پاییز شروع به تست زدن بکنم موفق نمیشم یعنی پیشنهادتون اینه که همزمان با خوندن درس تست هم بزنم ؟

شما تا تست نزنید خوندن درسنامه بیهوده هست، شما ۱۰۰۰بار درسنامه رو بخون ولی مثل این نیست که ۳۰ تا تست بزنی
اول درسنامه رو بخون و تو جلسه (های) بعدی تست های همون مبحث رو بزن، تا روی اون مبحث تسلط پیدا کنی، با خوندن درسنامه به هیچ جایی نمیرسید
همچنین درسنامه و تست رو تو یک روز نخون، حتما بین درسنامه تا تستهاش فاصله ای حداقل ۲روزه تا حداکثر ۶ روزه باشه
زدن تستها توی روزی که درسنامه رو میخونید مثل اینه که تستها رو بسوزونید

درسنامه رو هم خوب بخونید، تستهای تالیفی حقیقت هم فراموش نشه
من خودمم کتاب جلد شش رو داشتم ولی حل تمرینهای ویراست ۶ گیرم نیومد و همون تمرینهای ویراست ۵ رو خوندم که تستهای مهمش تفاوتی نداشت با ویراست ۶
فقط ذکر دو نکته:
۱) یه کتاب به زبان فارسی هست که حل تمرین این کتاب هست، اصلا این کتاب رو نخرید، خیلی غلط داره، سعی کنید pdf انگلیسی حل تمرین که توی مانشت هم هست پیدا کنید و تمرینها رو از روی اون بخونید
۲) و دوم اینکه ویراست ۵ و ۶ ، تستها دقیقا مثل هم هستن و فقط بعضی از تستها اعداد مسئله توی دو ویراست با هم فرق میکنه، پس گیج نشید
ممنونم از اینکه انقدر وقت میزارید و با حوصله جواب میدید Heart
من اینو گفتم چون شما
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
برای یه درسی گفته بودید تابستان و پاییز کتاب ابی رو بخونیم و زمستان تا کنکور نارجیش (تستش) رو بخونیم من فکر کردم همه ی درسهارو باید اول درسنامه خونده بشه بعد کلا تست هاش زده بشه،راستش من یکم گیج شدم الان که تست رو بالاخره چجوری بخونم.. Confused

گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - edward71 - 22 تیر ۱۳۹۵ ۰۹:۴۷ ب.ظ

(۲۲ تیر ۱۳۹۵ ۰۹:۲۱ ب.ظ)Bahr4M نوشته شده توسط:  راستش من یکم گیج شدم الان که تست رو بالاخره چجوری بخونم.
بهترین راه :

۱ - درسنامه رو بخونید
۲ - تست های مربوط به بخشی که خوندید رو بزنید
۳ - دفعه بعد اول تست بزنید
۴ - درسنامه رو بخونید

باز اوری میشه اینجوری

گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - rcsoccer - 22 تیر ۱۳۹۵ ۱۰:۱۸ ب.ظ

دوستان روش صحیح مطالعه رو کی میدونه؟
من با اینکه خیلی می خونم ولی اصلا بازدهی ندارم و راضی نیستم؟
باتشکر.

RE: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - sixsixsix - 22 تیر ۱۳۹۵ ۱۰:۲۸ ب.ظ

(۲۲ تیر ۱۳۹۵ ۰۹:۲۱ ب.ظ)Bahr4M نوشته شده توسط:  ممنونم از اینکه انقدر وقت میزارید و با حوصله جواب میدید Heart
من اینو گفتم چون شما
برای یه درسی گفته بودید تابستان و پاییز کتاب ابی رو بخونیم و زمستان تا کنکور نارجیش (تستش) رو بخونیم من فکر کردم همه ی درسهارو باید اول درسنامه خونده بشه بعد کلا تست هاش زده بشه،راستش من یکم گیج شدم الان که تست رو بالاخره چجوری بخونم.. Confused

اوه اوه اوه
برداشتتون اشتباه بوده دوست عزیز Idea
یه سوال دارم : مگه کتاب آبی پوران فقط درسنامه هست؟ کتاب آبی پوران تستهای کنکور رو هم داره دیگه ، مگه غیر از اینه
تستهای کتاب نارنجی رو به عنوان تست تکـــمیــــلی در نظر بگیرید و چون تستهاش معمولا سخته اول باید به مباحث نسبتا ساده تا متوسط مسلط شد که گفتم اول پوران آبی رو بخونید

منظور من این بود که تابستان و پاییز کتاب آبی پوران که شامل درسنامه و تستهای کنکور میشه رو بخونید و بعد از اون تستهای تکمیلی که توی کتاب نارنجی و ۶۰۰مسئله هست رو بخونید. البته همینجا باز هم میگم شما نباید حتی وقتی دارید تستهای نارنجی رو میزنید از تستهای کنکور غافل بشید
باید موازی با تستهای نارنجی و ۶۰۰مسئله ، تستهای کنکور رو هم بزنید.

گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - پرهوده - ۲۲ تیر ۱۳۹۵ ۱۱:۴۲ ب.ظ

من یکم برای برنامه ریزی مشکل دارم.
می خوام دو کتابو موازی بخونم؛ تموم شد دوتای دیگه. زبان حالا بحثش جداست. شبا سعی میکنم کمی بخونم.
ولی احساس می کنم این طوری اولیا یادم میرن.
این طوری خوبه؟ بده؟ شما چطور برنامه ریزی کردین؟