تالار گفتمان مانشت
گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - نسخه‌ی قابل چاپ

گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - نگینی - ۱۴ خرداد ۱۳۹۶ ۰۴:۱۹ ب.ظ

جالبه همه از رتبشون انگاری خبر دارن

گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - Happiness.72 - 14 خرداد ۱۳۹۶ ۰۴:۴۲ ب.ظ

(۱۴ خرداد ۱۳۹۶ ۰۴:۱۵ ب.ظ)RASPINA نوشته شده توسط:  نمی دونید دانشگاهها وام میدن یا نه؟
یه تومن وام میدن
ولی واقعا نمی صرفه شبانه
حیف پول که بره تو جیب اینا
تازه خوابگاه و مزایا هم نداره
واقعا ارشد آنقدر ارزش نداره که ۱۰ تا ۱۵ میلیون براش اونم‌شبانه خرج شه
واقعا نداره

آدم پولشو بزاره کنار واسه اپلای یا بزنه به یه زخمی تو زندگیش خیلی بهتره

RE: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - sciencelover - 14 خرداد ۱۳۹۶ ۰۵:۰۴ ب.ظ

(۱۱ خرداد ۱۳۹۶ ۱۱:۵۱ ق.ظ)bahman2000 نوشته شده توسط:  سلام...دوستان شما به طور قطعی میدونین تاثیر معدل کارشناسی در رتبه هست یا در پذیرش؟ خودم تا جایی که می‌دونم در پذیرش هست تاثیرش...من موقع ثبت نام چون هنوز معدل نهایی ام مشخص نشده بود کمتر زدم...یعنی زدم ۱۵ ولی ۱۶.۵ هست...سنجش کی وقت میده برای تصحیح؟جریان برگ تاییدیه معدل چیه؟ من نیمسال اول ۹۵-۹۶ تمامی دروس رو پاس کردم ولی به علت مشغله کاری هنوز نتونستم کارهای فارغ التحصیلی رو تموم کنم...با این شرایط برای برگ تاییدیه معدل باید چیکار کنم؟

تو دفترچه انتخاب رشته بخش پیوست‌ها فرم اصلاح معدل موجوده

گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - sali_h - 14 خرداد ۱۳۹۶ ۰۷:۳۶ ب.ظ

الان توی سنجش به هرکارمندیش بگیدمیتو نه بایه سرچ خیلی ساده رتبه شما رو بگه چون نتیجه روی سایت اماده هست فقط لینک جستجو رو بهمون ندادن
واسه همین خیلی ها میدونن ولی چیزی که من فهمیدم درصد ایتی بشدت کمتر شده خیلی بیشتر از تصوراتتون
بچه ها به هیچ عنوان سرسری انتخاب رشته نکنید خیلی ها میشناسم یا تحمل نکردن با رتبه یک رقمی ایتی امیرکبیر اخراج شده مشروط شده یا از رشته اش پشیمون شده بیاید همه باهم یکبار متهد باشیم یک تاپیک بزنیم یکی واسه اطلاعات ایتی یکی هم واسه مهندسی نرم وهوش بهم کمک کنیم توی هر گرایشی چه مهارتهایی لازم هست ایا بعدش دکتری میشه گرفت اینده شغلیشون چیه من عنوانشون میزنم همه کمک کنید تا ۱شنبه همه اطل عات جمع کنیم وقتی تکمیل شد انتخاب رشته کنیم

RE: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - ali hjt - 14 خرداد ۱۳۹۶ ۰۷:۵۰ ب.ظ

(۱۴ خرداد ۱۳۹۶ ۰۷:۳۶ ب.ظ)sali_h نوشته شده توسط:  الان توی سنجش به هرکارمندیش بگیدمیتو نه بایه سرچ خیلی ساده رتبه شما رو بگه چون نتیجه روی سایت اماده هست فقط لینک جستجو رو بهمون ندادن
واسه همین خیلی ها میدونن ولی چیزی که من فهمیدم درصد ایتی بشدت کمتر شده خیلی بیشتر از تصوراتتون
بچه ها به هیچ عنوان سرسری انتخاب رشته نکنید خیلی ها میشناسم یا تحمل نکردن با رتبه یک رقمی ایتی امیرکبیر اخراج شده مشروط شده یا از رشته اش پشیمون شده بیاید همه باهم یکبار متهد باشیم یک تاپیک بزنیم یکی واسه اطلاعات ایتی یکی هم واسه مهندسی نرم وهوش بهم کمک کنیم توی هر گرایشی چه مهارتهایی لازم هست ایا بعدش دکتری میشه گرفت اینده شغلیشون چیه من عنوانشون میزنم همه کمک کنید تا ۱شنبه همه اطل عات جمع کنیم وقتی تکمیل شد انتخاب رشته کنیم
این کم شدن میانگین دلیلش بدتر دادن بچه ها نیست.
یکی به دلیل کمتر شدن ضریب تخصصی هاس(که نقطه ی قوت بچه هاس معمولا) + عوض شدن‌منبع مدیریته که باعث شده میانگین کلی بیاد پایین...مدیریت با توجه به این‌ سوالات ، میانگین رتبه های برترحداقل ۴۰ درصد اومده پایین که خب خیلی تو میانگین نهایی تاثیر داره.

Sent from my SM-G920F using Tapatalk

گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - naser.71 - 14 خرداد ۱۳۹۶ ۰۷:۵۵ ب.ظ

مگه ضریب درسا تخصصی کم شده؟

RE: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - sciencelover - 14 خرداد ۱۳۹۶ ۰۸:۰۹ ب.ظ

(۱۴ خرداد ۱۳۹۶ ۰۷:۵۵ ب.ظ)naser.71 نوشته شده توسط:  مگه ضریب درسا تخصصی کم شده؟
ضرایب زبان ریاضی مشترک و تخصصی
پارسال شده بود ۱ ۱ ۲ ۲
امسال دوباره برگشت به ۱ ۲ ۴ ۳

RE: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - miss.rad - 14 خرداد ۱۳۹۶ ۰۹:۰۳ ب.ظ

(۱۴ خرداد ۱۳۹۶ ۰۳:۲۱ ب.ظ)پرهوده نوشته شده توسط:  سلام
بچه ها شهریه شبانه ترمی حدودا چقدره؟

من دوستم ارشد ریاضی خوند شبانه هر ترم ۲میلیونو ۶۰ هزار تومن شهریه اش میشد که هر ترم دانشگاه وام میداند به بچه های شبانه و وامی هم که میداند سودش ۴ درصد بود و خیلی راضی بودن و میگفتن اگر وام دانشگاه نبود نمیتونستن شهریه رو خودشون بپردازن ..دانشگاه به اندازه ی شهریه ات وام میده و مستقیم هم میره به حساب شهریه ،بعد ۹ ماه بعد از فارغ و تحصیلی پرداخت اقساط شروع میشه و هر ماه دیرکردش هم هزار تومن جریمه میخوردن
بنظرم خوبه بخاطر سودش که خیلی پاینه
تازه توی مدرک هم قید نمیشه شبانه بوده

RE: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - ali hjt - 14 خرداد ۱۳۹۶ ۰۹:۲۸ ب.ظ

(۱۴ خرداد ۱۳۹۶ ۰۷:۵۵ ب.ظ)naser.71 نوشته شده توسط:  مگه ضریب درسا تخصصی کم شده؟
واسه ایتی ضریب تخصصی از ۳ به ۲ کم شده

گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - mohammad1114 - 14 خرداد ۱۳۹۶ ۰۹:۳۴ ب.ظ

✔️زمان انتخاب رشته آزمون ارشد اعلام شد

▪️سازمان سنجش: نتایج اولیه آزمون کارشناسی ارشد ۹۶ در روز سه‌شنبه (۱۶ خرداد) اعلام خواهد شد/داوطلبان از روز یک‌شنبه ۲۳ تا روز پنج‌شنبه ۲۵ خرداد ماه جاری فرصت دارند نسبت به انتخاب رشته در این آزمون اقدام کنند./

(۱۴ خرداد ۱۳۹۶ ۰۹:۳۴ ب.ظ)mohammad1114 نوشته شده توسط:  ✔️زمان انتخاب رشته آزمون ارشد اعلام شد

▪️سازمان سنجش: نتایج اولیه آزمون کارشناسی ارشد ۹۶ در روز سه‌شنبه (۱۶ خرداد) اعلام خواهد شد/داوطلبان از روز یک‌شنبه ۲۳ تا روز پنج‌شنبه ۲۵ خرداد ماه جاری فرصت دارند نسبت به انتخاب رشته در این آزمون اقدام کنند./

البته فکر میکنم خبرگزاری تاریخ رو اشتباه زده چون یکشنبه میشه ۲۱ خرداد نه ۲۳ خرداد

RE: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - naser.71 - 14 خرداد ۱۳۹۶ ۱۰:۲۷ ب.ظ

(۱۴ خرداد ۱۳۹۶ ۰۹:۲۸ ب.ظ)ali hjt نوشته شده توسط:  
(14 خرداد ۱۳۹۶ ۰۷:۵۵ ب.ظ)naser.71 نوشته شده توسط:  مگه ضریب درسا تخصصی کم شده؟
واسه ایتی ضریب تخصصی از ۳ به ۲ کم شده

آی تی ضریب تخصصی همیشه ۲ بوده!

RE: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - naghmeh70 - 14 خرداد ۱۳۹۶ ۱۰:۲۹ ب.ظ

(۱۴ خرداد ۱۳۹۶ ۰۹:۰۳ ب.ظ)miss.rad نوشته شده توسط:  
(14 خرداد ۱۳۹۶ ۰۳:۲۱ ب.ظ)پرهوده نوشته شده توسط:  سلام
بچه ها شهریه شبانه ترمی حدودا چقدره؟

من دوستم ارشد ریاضی خوند شبانه هر ترم ۲میلیونو ۶۰ هزار تومن شهریه اش میشد که هر ترم دانشگاه وام میداند به بچه های شبانه و وامی هم که میداند سودش ۴ درصد بود و خیلی راضی بودن و میگفتن اگر وام دانشگاه نبود نمیتونستن شهریه رو خودشون بپردازن ..دانشگاه به اندازه ی شهریه ات وام میده و مستقیم هم میره به حساب شهریه ،بعد ۹ ماه بعد از فارغ و تحصیلی پرداخت اقساط شروع میشه و هر ماه دیرکردش هم هزار تومن جریمه میخوردن
بنظرم خوبه بخاطر سودش که خیلی پاینه
تازه توی مدرک هم قید نمیشه شبانه بوده
رشته مهندسی فکر کنم ۴ به بالا باشه... من دوستم شبانه تهران میخوند فکر کنم یک ترمش ۴۱۰۰ شده بود :| البته مطمین نیستم.

گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - naser.71 - 14 خرداد ۱۳۹۶ ۱۰:۳۳ ب.ظ

حالا برا شبانه واقعا کل هزینشو میشه وام گرفت؟ هر دانشگاهی که بری؟

RE: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - naghmeh70 - 14 خرداد ۱۳۹۶ ۱۰:۳۹ ب.ظ

(۱۴ خرداد ۱۳۹۶ ۱۰:۳۳ ب.ظ)naser.71 نوشته شده توسط:  حالا برا شبانه واقعا کل هزینشو میشه وام گرفت؟ هر دانشگاهی که بری؟
فکر نکنم.شاید تهران وام بده ولی چند تا دانشگاه های شهرستانو میدونم که بچه هایی بودن که نتونستن وام بگیرن.

گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - naser.71 - 14 خرداد ۱۳۹۶ ۱۰:۴۲ ب.ظ

باید پرسید از خود دانشگاه ها و اینکه چقدر از هزینه هر ترمو وام میدن .