تالار گفتمان مانشت
گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - نسخه‌ی قابل چاپ

گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - naghmeh70 - 14 خرداد ۱۳۹۶ ۱۰:۴۸ ب.ظ

تو کانال دکتر حقیقت الان دیدم که هزینه شبانه رو زده بین ۴ تا ۵//// از ازاد هم بیشتر!

گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - *tarannom* - 14 خرداد ۱۳۹۶ ۱۱:۳۴ ب.ظ

چرا اینجا همه از قبولیشون خبر دارن من ندارمHuh استرس گرفتم به خداSad

گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - Happiness.72 - 15 خرداد ۱۳۹۶ ۱۲:۰۸ ق.ظ

کلا هیچ دانشگاهی تعهد وام شهریه شبانه رو نمیده
کانال دگتر حقیقت هم آمار دقیق و بروز رو زدن که شبانه ترمی ۴ تا ۵ میلیون تومن در میاد و در مجموع چیزی بالغ بر ۱۶ تا ۲۰ میلیون تومن میشه تازه این بدون در نظر گرفتن هزینه های خوابگاه و خورد و خوراک هست و با احتسابشون چیزی بالغ بر ۲۵ میلیون تومن هزینش میشه
سوال اینجاست ارزش داره شبانه اینقدر هزینه شه براش ؟

یکسال بهترین دانشگاه اروپا بخونی اینقدری نمیشه

گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - mohammad1114 - 15 خرداد ۱۳۹۶ ۱۲:۲۵ ق.ظ

مکن ای صبح طلوع....

RE: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - mahsap91 - 15 خرداد ۱۳۹۶ ۱۲:۴۴ ق.ظ

والا من پارسال ارشد شبانه الزهرا قبول شدم ولی انصراف دادم حالا کار نداریم ۷۴۸تومن شهریه ثابت گرفتن که دیگه پس ندادن گفتن دیر انصراف دادی ۱۵۰۰ این حدودا هم برای فکر کنم ۸یا ۹ واحد شد که شانس آوردم حذفش کردم وگرنه باید اون رو هم پرداخت می کردم خب قانونا بود دیگه
راستی وام هم می دادن ولی باید فیش حقوقی و سفته میبردی
این تجربه ی عینی من بود راستی برای وام باید ضامن محضری هم می داشتی خلاصه پیچیده بود سخت و طولانی خلاصه فکر کنم سیستم گلستان اینجوریه ولی شریف و امیرکبیر که سیستم گلستان نیستن فک کنم راحتتر وام بدن خودم لیسانس پلی تکنیک بودم ولی هیچ وقت وام نگرفتم ولی دوستام خیلی راحت وام می گرفتن باز هم تحقیق کنید فک نکنید هر دانشگاهی وام می ده
راستی قضیه چیه واقعا اگه از رتبه هاتون خبر دارید بگید نگران شدم

گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - sciencelover - 15 خرداد ۱۳۹۶ ۱۲:۴۵ ق.ظ

این لینک رو از سایت دانشگاه تهران برداشتم

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

من تعدا واحدها تو هر ترم رو نمی‌دونم. کسی میتونه حساب کنه تقریبا ماهی چقدر می‌شه؟

RE: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - hamsah - 15 خرداد ۱۳۹۶ ۱۲:۵۵ ق.ظ

(۱۵ خرداد ۱۳۹۶ ۱۲:۰۸ ق.ظ)PHPDeveloper نوشته شده توسط:  کلا هیچ دانشگاهی تعهد وام شهریه شبانه رو نمیده
کانال دگتر حقیقت هم آمار دقیق و بروز رو زدن که شبانه ترمی ۴ تا ۵ میلیون تومن در میاد و در مجموع چیزی بالغ بر ۱۶ تا ۲۰ میلیون تومن میشه تازه این بدون در نظر گرفتن هزینه های خوابگاه و خورد و خوراک هست و با احتسابشون چیزی بالغ بر ۲۵ میلیون تومن هزینش میشه
سوال اینجاست ارزش داره شبانه اینقدر هزینه شه براش ؟

یکسال بهترین دانشگاه اروپا بخونی اینقدری نمیشه
دوست عزیز میشه بهترین دانشگاه اروپا که هزینش انقدر هم نمیشه رو معرفی کنین بریم اونجا؟ Huh
دانشگاه های اروپا جدا از دانشگاه های کشورهایی که رایگان هست مثل نروژ کم کم سالی ۱۲ هزار یورو شهریه دانشگاه هستش، جدا از هزینه زندگی.
ضمنا اگر کسی هم بخواد بره باید همینقدر به وزارت علوم پول بده تا مدرکش آزاد بشه.

RE: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - ali hjt - 15 خرداد ۱۳۹۶ ۰۱:۰۱ ق.ظ

(۱۵ خرداد ۱۳۹۶ ۱۲:۴۴ ق.ظ)mahsap91 نوشته شده توسط:  والا من پارسال ارشد شبانه الزهرا قبول شدم ولی انصراف دادم حالا کار نداریم ۷۴۸تومن شهریه ثابت گرفتن که دیگه پس ندادن گفتن دیر انصراف دادی ۱۵۰۰ این حدودا هم برای فکر کنم ۸یا ۹ واحد شد که شانس آوردم حذفش کردم وگرنه باید اون رو هم پرداخت می کردم خب قانونا بود دیگه
این تجربه ی عینی من بود راستی برای وام باید ضامن محضری هم می داشتی خلاصه پیچیده بود سخت و طولانی خلاصه فکر کنم سیستم گلستان اینجوریه ولی شریف و امیرکبیر که سیستم گلستان نیستن فک کنم راحتتر وام بدن خودم لیسانس پلی تکنیک بودم ولی هیچ وقت وام نگرفتم ولی دوستام خیلی راحت وام می گرفتن باز هم تحقیق کنید فک نکنید هر دانشگاهی وام می ده

ایشالله دوستانی که شبانه نمیخوان برن کلا انتخاب نکنن که هم این مشکلات پیس نیاد و خودشون ضرر مالی نکنن، هم کسانی که به امید شبانه هستن به مشکلی بر نخورن.

دوستان ! لطفا...لطفا... لطفا اگه واقعن قصد رفتن شبانه رو ندارین لطفا تو انتخاب رشتتون نزنید! ... نگین قبول میشیم فوقش نمیریم!
جدا از خرج هایی که داره ، خیلی ها به امید شبانه هستن!
با تشکر

گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - hamsah - 15 خرداد ۱۳۹۶ ۰۱:۰۵ ق.ظ

کسی میدونه شبانه دانشگاه تهران، امیرکبیر و شهید بهشتی تا چه رتبه ای تونستن قبول بشن پارسال؟

RE: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - mahsap91 - 15 خرداد ۱۳۹۶ ۰۱:۲۴ ق.ظ

(۱۵ خرداد ۱۳۹۶ ۰۱:۰۱ ق.ظ)ali hjt نوشته شده توسط:  
(15 خرداد ۱۳۹۶ ۱۲:۴۴ ق.ظ)mahsap91 نوشته شده توسط:  والا من پارسال ارشد شبانه الزهرا قبول شدم ولی انصراف دادم حالا کار نداریم ۷۴۸تومن شهریه ثابت گرفتن که دیگه پس ندادن گفتن دیر انصراف دادی ۱۵۰۰ این حدودا هم برای فکر کنم ۸یا ۹ واحد شد که شانس آوردم حذفش کردم وگرنه باید اون رو هم پرداخت می کردم خب قانونا بود دیگه

ایشالله دوستانی که شبانه نمیخوان برن کلا انتخاب نکنن که هم این مشکلات پیس نیاد و خودشون ضرر مالی نکنن، هم کسانی که به امید شبانه هستن به مشکلی بر نخورن.

دوستان ! لطفا...لطفا... لطفا اگه واقعن قصد رفتن شبانه رو ندارین لطفا تو انتخاب رشتتون نزنید! ... نگین قبول میشیم فوقش نمیریم!
با تشکر
حالا ما می خواستیم تجربه سبب خیر شود من اون موقع قصد رفتن داشتم اصلا هم به خاطر پولش انصراف ندادم ولی خوب شرایط اونجور که می خواستم پیش نیومد توصیم به دوستان اینه که تو سایت دانشگاهها یه تحقیقی در مورد تعداد اعضای هیئت علمی و مرتبشون انجام بدن این خیلی مهمه ببینن داستان چی به چیه اینه که مهمه

گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - Happiness.72 - 15 خرداد ۱۳۹۶ ۰۱:۲۴ ق.ظ

(۱۵ خرداد ۱۳۹۶ ۰۱:۰۱ ق.ظ)ali hjt نوشته شده توسط:  
(15 خرداد ۱۳۹۶ ۱۲:۴۴ ق.ظ)mahsap91 نوشته شده توسط:  والا من پارسال ارشد شبانه الزهرا قبول شدم ولی انصراف دادم حالا کار نداریم ۷۴۸تومن شهریه ثابت گرفتن که دیگه پس ندادن گفتن دیر انصراف دادی ۱۵۰۰ این حدودا هم برای فکر کنم ۸یا ۹ واحد شد که شانس آوردم حذفش کردم وگرنه باید اون رو هم پرداخت می کردم خب قانونا بود دیگه

با تشکر
آقا گوش بدین به این دوستمون بنده خدا گلوشو پاره کرد بگه مثل این خانم که شبانه زده و نرفته و جای یکی دیگه رو گرفته آخرشم بدهکار شده نشین

گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - naser.71 - 15 خرداد ۱۳۹۶ ۰۱:۳۷ ق.ظ

ما از رتبمون بیخبریم داریم به حالت بدش فکر میکنیم. فکر کنم با این اوصاف غیرانتفاعی بهتره. مگه نه؟!!!؟؟

RE: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - mahsap91 - 15 خرداد ۱۳۹۶ ۰۱:۵۲ ق.ظ

(۱۵ خرداد ۱۳۹۶ ۰۱:۳۷ ق.ظ)naser.71 نوشته شده توسط:  ما از رتبمون بیخبریم داریم به حالت بدش فکر میکنیم. فکر کنم با این اوصاف غیرانتفاعی بهتره. مگه نه؟!!!؟؟
نه اصلا اینطوری نیست ارزش مدرک شبانه با روزانه یکی هستش ولی غیر انتفاعی چند پله پایینتره
به قول شاعر هر دو پولکی ان ولی این کجا(شبانه) و آن کجا(غیرانتفاعی)
خوب فکر کنید تا خوب براتون پیش بیاد

RE: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - *tarannom* - 15 خرداد ۱۳۹۶ ۰۱:۵۵ ق.ظ

(۱۵ خرداد ۱۳۹۶ ۱۲:۲۵ ق.ظ)mohammad1114 نوشته شده توسط:  مکن ای صبح طلوع....

صبح که طلوع کنه میشه دوشنبه! مگه سه شنبه نتایجو نمیدن؟ به جون خودم به تاریخ و روز و ساعت و خودمو همه چی دیگه دارم شک میکنم....

RE: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - hamsah - 15 خرداد ۱۳۹۶ ۰۱:۵۸ ق.ظ

(۱۵ خرداد ۱۳۹۶ ۰۱:۵۵ ق.ظ)*tarannom* نوشته شده توسط:  
(15 خرداد ۱۳۹۶ ۱۲:۲۵ ق.ظ)mohammad1114 نوشته شده توسط:  مکن ای صبح طلوع....

صبح که طلوع کنه میشه دوشنبه! مگه سه شنبه نتایجو نمیدن؟ به جون خودم به تاریخ و روز و ساعت و خودمو همه چی دیگه دارم شک میکنم....
بعضی سال ها مثل اینکه روز قبل از تاریخ اعلامی نتایج اومده آخه Big Grin