تالار گفتمان مانشت
گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - نسخه‌ی قابل چاپ

گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - Pure Liveliness - 15 خرداد ۱۳۹۶ ۰۲:۰۱ ق.ظ

۴/۵ تومن که نمیشه ترمی. مگه میشه؟؟؟ من شنیدم که حدود ۳تومن هست.
بعد کسی خبر داره هزینه ی پردیس چقدره؟

دارم از استرس میمیرم.

RE: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - mahsap91 - 15 خرداد ۱۳۹۶ ۰۲:۰۱ ق.ظ

(۱۵ خرداد ۱۳۹۶ ۰۱:۲۴ ق.ظ)PHPDeveloper نوشته شده توسط:  
(15 خرداد ۱۳۹۶ ۰۱:۰۱ ق.ظ)ali hjt نوشته شده توسط:  
(15 خرداد ۱۳۹۶ ۱۲:۴۴ ق.ظ)mahsap91 نوشته شده توسط:  والا من پارسال ارشد شبانه الزهرا قبول شدم ولی انصراف دادم حالا کار نداریم ۷۴۸تومن شهریه ثابت گرفتن که دیگه پس ندادن گفتن دیر انصراف دادی ۱۵۰۰ این حدودا هم برای فکر کنم ۸یا ۹ واحد شد که شانس آوردم حذفش کردم وگرنه باید اون رو هم پرداخت می کردم خب قانونا بود دیگه
راستی وام هم می دادن ولی باید فیش حقوقی و سفته میبردی
این تجربه ی عینی من بود راستی برای وام باید ضامن محضری هم می داشتی خلاصه پیچیده بود سخت و طولانی خلاصه فکر کنم سیستم گلستان اینجوریه ولی شریف و امیرکبیر که سیستم گلستان نیستن فک کنم راحتتر وام بدن خودم لیسانس پلی تکنیک بودم ولی هیچ وقت وام نگرفتم ولی دوستام خیلی راحت وام می گرفتن باز هم تحقیق کنید فک نکنید هر دانشگاهی وام می ده
راستی قضیه چیه واقعا اگه از رتبه هاتون خبر دارید بگید نگران شدم

ایشالله دوستانی که شبانه نمیخوان برن کلا انتخاب نکنن که هم این مشکلات پیس نیاد و خودشون ضرر مالی نکنن، هم کسانی که به امید شبانه هستن به مشکلی بر نخورن.

دوستان ! لطفا...لطفا... لطفا اگه واقعن قصد رفتن شبانه رو ندارین لطفا تو انتخاب رشتتون نزنید! ... نگین قبول میشیم فوقش نمیریم!
جدا از خرج هایی که داره ، خیلی ها به امید شبانه هستن!
با تشکر
آقا گوش بدین به این دوستمون بنده خدا گلوشو پاره کرد بگه مثل این خانم که شبانه زده و نرفته و جای یکی دیگه رو گرفته آخرشم بدهکار شده نشین
من اصلا پشیمون شدم که گفتماااBig Grin
والا من اون موقع فکر می کردم جای خودمم و نمی خواستم حق و یا جای کسی رو بگیرم
وگرنه بیکار نبودم که ثبت نام کنم یه پولی هم بریزم دور
ولی خوب نشدConfused
ما که از آینده خبر نداریم دوست من شرایط گاهی اوقات دست به دست هم میدن و باعث می شن آدم یه تصمیمی بگیره
ولی این که بگین ما جای یه نفر دیگه رو گرفتیم درست نیست
من فقط خواستم تجربم رو بگم همین، گفتم شاید یکی شرایط مشابه داشت مثل من اشتباه نکنه

RE: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - hamsah - 15 خرداد ۱۳۹۶ ۰۲:۱۰ ق.ظ

(۱۵ خرداد ۱۳۹۶ ۰۲:۰۱ ق.ظ)Pure Liveliness نوشته شده توسط:  ۴/۵ تومن که نمیشه ترمی. مگه میشه؟؟؟ من شنیدم که حدود ۳تومن هست.

دارم از استرس میمیرم.
دانشگاه تهران شهریه ثابتش حدود ۹۰۰ ت هست.
هر واحد نظری هم حدود ۳۰۰ ت.
ارشد هم کلا ۳۲ واحد هستش که ۸ واحدش عملی و پایان نامس که این دوتا شهریشون بیشتر از نظریه.
با فرض اینکه هر ترم ۱۰ واحد درس باشه حدود ۴ت شهریه میشه.
این برای دانشگاه تهران هستش.
به طور مثال همین دانشگاه شهید بهشتی که خودم تحصیل می کنم شهریه شبانش از دانشگاه تهران بیشتره و حدود ۴ و خورده ای تموم میشه.Exclamation دانشگاه با دانشگاه فرق داره.

RE: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - Pure Liveliness - 15 خرداد ۱۳۹۶ ۰۳:۰۴ ق.ظ

(۱۵ خرداد ۱۳۹۶ ۰۲:۱۰ ق.ظ)hamsah نوشته شده توسط:  
(15 خرداد ۱۳۹۶ ۰۲:۰۱ ق.ظ)Pure Liveliness نوشته شده توسط:  ۴/۵ تومن که نمیشه ترمی. مگه میشه؟؟؟ من شنیدم که حدود ۳تومن هست.

دارم از استرس میمیرم.
دانشگاه تهران شهریه ثابتش حدود ۹۰۰ ت هست.
هر واحد نظری هم حدود ۳۰۰ ت.
ارشد هم کلا ۳۲ واحد هستش که ۸ واحدش عملی و پایان نامس که این دوتا شهریشون بیشتر از نظریه.
با فرض اینکه هر ترم ۱۰ واحد درس باشه حدود ۴ت شهریه میشه.
این برای دانشگاه تهران هستش.
به طور مثال همین دانشگاه شهید بهشتی که خودم تحصیل می کنم شهریه شبانش از دانشگاه تهران بیشتره و حدود ۴ و خورده ای تموم میشه.Exclamation دانشگاه با دانشگاه فرق داره.
اگه پیشنیاز نخوره که کمتر از ۴تومن درمیاد. کلش حدود ۱۴ تومن.
من نرخ قدیم رو داشتم البته.. نمی دونستم اینقدر بالا رفته.

گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - Happiness.72 - 15 خرداد ۱۳۹۶ ۰۴:۵۷ ق.ظ

هزینه پردیس بین ۷ تا ۹ میلیون تومن هستش
یعنی یه جیزی بالغ بر ۳۲ تا ۳۶ میلیون تومن خالص واسه ارشد

RE: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - sunny - 15 خرداد ۱۳۹۶ ۰۵:۳۱ ق.ظ

(۱۵ خرداد ۱۳۹۶ ۱۲:۴۴ ق.ظ)mahsap91 نوشته شده توسط:  والا من پارسال ارشد شبانه الزهرا قبول شدم ولی انصراف دادم حالا کار نداریم ۷۴۸تومن شهریه ثابت گرفتن که دیگه پس ندادن گفتن دیر انصراف دادی ۱۵۰۰ این حدودا هم برای فکر کنم ۸یا ۹ واحد شد که شانس آوردم حذفش کردم وگرنه باید اون رو هم پرداخت می کردم خب قانونا بود دیگه
این تجربه ی عینی من بود راستی برای وام باید ضامن محضری هم می داشتی خلاصه پیچیده بود سخت و طولانی خلاصه فکر کنم سیستم گلستان اینجوریه ولی شریف و امیرکبیر که سیستم گلستان نیستن فک کنم راحتتر وام بدن خودم لیسانس پلی تکنیک بودم ولی هیچ وقت وام نگرفتم ولی دوستام خیلی راحت وام می گرفتن باز هم تحقیق کنید فک نکنید هر دانشگاهی وام می ده

دوست عزیز میشه بگید رتبتون چند بود؟چون من به این دانشگاه علاقه دارم.

گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - naser.71 - 15 خرداد ۱۳۹۶ ۱۱:۰۰ ق.ظ

مدرسه که میرفتیم بعد کلی که میخواستن کارنامه بدن با یه استرس شیرینی راه می افتادیم میرفتیم کارناممونو بگیریم چه لذتی داشت وقتی نمره هامون همه بیست میشد. حالا همین استرسه هست با کلی فکر پشتش ...

گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - ashki0021 - 15 خرداد ۱۳۹۶ ۱۱:۲۳ ق.ظ

سلام دوستان.
من دارم خواجه نصیر تجارت میخوونم شهریه هم ثابت ۹۲۰ درسها هم واحد ۲۳۰ البته امسال ۱۵% بهشون اضافه میشه. یعنی شما ترمی با ۹ واحد درس حدود ۳۵۰۰ باید بدید. ولی خوبیش اینه تو مدرک ذکر نمیشه شبانه و اینکه هیچ فرقی هم به جز شهریه دادن با بقیه بچه ها ندارید. موفق باشید.
راستی اینم بگم پارسال آخرین رتبه که تجارت خواجه شبانه قبول شد رتبش ۲۴۳ بوده پس همتون امیدوار باشید.

گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - naghmeh70 - 15 خرداد ۱۳۹۶ ۱۱:۵۶ ق.ظ

با ۱۵ درصد اضافه پس همون ۴ به بالا میشه..حالا هزینه های دیگه جدا.چه خبره واقعا :دی

گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - *tarannom* - 15 خرداد ۱۳۹۶ ۱۲:۰۷ ب.ظ

هرچی آرزوی خوبه مال تو.....هرچی که خاطره داری مال من.....اون روزای عاشقونه مال تو.....این روزای بی قراری مال من....
"خطاب به کنکور "

# بیا راحتمون کن توروخدا....

RE: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - mahsap91 - 15 خرداد ۱۳۹۶ ۱۲:۴۳ ب.ظ

(۱۵ خرداد ۱۳۹۶ ۰۵:۳۱ ق.ظ)sunny نوشته شده توسط:  
(15 خرداد ۱۳۹۶ ۱۲:۴۴ ق.ظ)mahsap91 نوشته شده توسط:  والا من پارسال ارشد شبانه الزهرا قبول شدم ولی انصراف دادم حالا کار نداریم ۷۴۸تومن شهریه ثابت گرفتن که دیگه پس ندادن گفتن دیر انصراف دادی ۱۵۰۰ این حدودا هم برای فکر کنم ۸یا ۹ واحد شد که شانس آوردم حذفش کردم وگرنه باید اون رو هم پرداخت می کردم خب قانونا بود دیگه

دوست عزیز میشه بگید رتبتون چند بود؟چون من به این دانشگاه علاقه دارم.
راستش عدد دقیقش یادم نیست سیصد و خورده ای بود

گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - d_felfelak - 15 خرداد ۱۳۹۶ ۰۱:۲۱ ب.ظ

من که دو سه روز خواب و خوراک ندارم
وقتی به این تاپیک میام باقی بچه هام و صحبتهاشون رو میبینم از احساس تنهایی درمیام میبینم که فقط من نیستم که با اینکارای سنجش و ... شوکه شدم انصافا برخی از دوستان این تاپیک خیلی زحمت کشیدند

این روزهای یاد این شعره میوفتیم:
به وفای تو* طمع بستیم و عمر از کف رفت
این خطا را به حقیقت کم از این هجران نیست
*وفای کنکور: اگه درس بخونی کنکور امروز وفا میکنه و جواب زحماتت رو میده

گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - naser.71 - 15 خرداد ۱۳۹۶ ۰۱:۳۰ ب.ظ

کم کم دارم سکته میکنم. Big GrinBig Grin کاش بیهوشم کنن یدفه رتبمو بیارن جلو چشمم وقتی به هوش اومدم. بدترین قسمتش وقتیه که همه هجوم میارن به سنجش رمزاتو وارد میکنی یهو صفحه میاد به خاط ازدحام لود نمیشه. قشنگ چند بار میمیری و زنده میشی هربار که صبر میکنی بیاد.

گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - یه نفر - ۱۵ خرداد ۱۳۹۶ ۰۱:۵۵ ب.ظ

بچه ها امشب دیگه نهایتا رتبه مون رو میفهمیم.
رتبه مون هر چی بود. خوب یا بد. ما شاید به خاطر رتبه مون غمگین بشیم ولی نباید به خاطر رتبه مون سرمون پایین باشه. اونی که باید سرش پایین باشه سازمان سنجش هست نه ما. ماها زحمتمون رو کشیدیم. زورمون رو زدیم. روزی ۸ تا ۹ ساعت درس خوندیم. حالا اگه خوب نشد هزارتا عامل دیگه هم تاثیر داشت و بچه ها شک نکنید از این هزار تا عامل ۹۹۹ تا تقصیر سنجش هست. سنجش باید شرمنده ما باشه.

ایشالا رتبه هممون برامون خوشحالی بیاره.
یا علی

گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - ru95 - 15 خرداد ۱۳۹۶ ۰۱:۵۹ ب.ظ

من خیلی استرس دارم