تالار گفتمان مانشت
گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - نسخه‌ی قابل چاپ

گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - blx - 15 خرداد ۱۳۹۶ ۰۲:۱۲ ب.ظ

بروبچ دفترچه انتخاب رشته رو دیدین؟ بر طبق قرار پارسال سنجش، شبکه بین دو رشته تقسیم شده و تقریبا نصفشو از کامپیوتر میگیره.

RE: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - RASPINA - 15 خرداد ۱۳۹۶ ۰۲:۳۷ ب.ظ

(۱۵ خرداد ۱۳۹۶ ۰۲:۱۲ ب.ظ)BashirXm نوشته شده توسط:  زندگی آسان‌تر نمی‌شود، فقط ، این شما هستید که قوی‌تر می‌شوید!
بسی گریه کردیم با این جمله

خدا به خیر کنه کمتر از ۲۴ ساعت دیگه تا اعلام نتایج

گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - Happiness.72 - 15 خرداد ۱۳۹۶ ۰۲:۵۳ ب.ظ

(۱۵ خرداد ۱۳۹۶ ۰۲:۱۲ ب.ظ)BashirXm نوشته شده توسط:  بروبچ دفترچه انتخاب رشته رو دیدین؟ بر طبق قرار پارسال سنجش، شبکه بین دو رشته تقسیم شده و تقریبا نصفشو از کامپیوتر میگیره.
این به ضرر آی تی هاست یا نه

گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - RASPINA - 15 خرداد ۱۳۹۶ ۰۲:۵۷ ب.ظ

(۱۵ خرداد ۱۳۹۶ ۰۱:۵۵ ب.ظ)یه نفر نوشته شده توسط:  رتبه مون هر چی بود. خوب یا بد. ما شاید به خاطر رتبه مون غمگین بشیم ولی نباید به خاطر رتبه مون سرمون پایین باشه. اونی که باید سرش پایین باشه سازمان سنجش هست نه ما. ماها زحمتمون رو کشیدیم. زورمون رو زدیم. روزی ۸ تا ۹ ساعت درس خوندیم. حالا اگه خوب نشد هزارتا عامل دیگه هم تاثیر داشت و بچه ها شک نکنید از این هزار تا عامل ۹۹۹ تا تقصیر سنجش هست. سنجش باید شرمنده ما باشه.
آخه خاله و عمو ودایی و دوست و آشنا و همسایه که با ما سر جلسه نبودن خیلی هم با سازمان سنجش آشنا نیستن
اونا فقط میگن این یه سال چه کار می کردی

گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - Happiness.72 - 15 خرداد ۱۳۹۶ ۰۲:۵۷ ب.ظ

ببینید بچه ها از دو حالت خارج نیست
یا رتبه خوب هست و خوشحال میشیم یا خدایی نا کرده بد هست و ناراحت
ولی بزارید مساله ای رو عرض کنم : مهم این هستش ما زحمت کشیدیم نتیجه دست ما نیست تا جایی که تونستیم تلاش کردیم تست زدیم آزمون دادیم فیلم آموزشی دیدیم زبان کار کردیم و ....
مهم همین هاست حالا فرض خوب نشد درسته انسان ناراحت میشه چون میل به برتری خواهی داره ولی دنیا که تموم نمیشه و زندگی جریان داره
مهم اینه اون چه که به صلاح انسانه رقم بخوره
شاید صلاح چیز دیگه ای باشه ضمنا همیشه فرصت هست اگر خدایی ناکرده امسال نشد سال بعد میشه جبران کرد
خواستم بگم خوب شد مغرور نشیم بد هم شد نا امید نباشیم
یا علی مدد

RE: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - Pure Liveliness - 15 خرداد ۱۳۹۶ ۰۳:۱۴ ب.ظ

(۱۵ خرداد ۱۳۹۶ ۰۲:۵۷ ب.ظ)RASPINA نوشته شده توسط:  آخه خاله و عمو ودایی و دوست و آشنا و همسایه که با ما سر جلسه نبودن خیلی هم با سازمان سنجش آشنا نیستن
آدم فقط باید به خانواده ش جواب بده. اونم امسال دست خود ما نبوده به اون صورت که نتیجه ی درسی که خوندیم رو ببینیم.
یه فامیلی داریم ما که اون اوایل نسبت بهش حساس بودم، انقدر از قبول نشدن و اینای آدم خوشحال میشه که نمیتونه جلوی بروز خوشحالیش رو بگیره. واقعا این آدما حرص خوردن ندارن. شخصیتش در همون حده دیگه. من که اصلا برام مهم نیست. اونی هم که میفهمه خب میفهمه دلداری هم میده دمش گرم.
آدم جلوی خودش کاش سربلند باشه و جلوی خانواده ش. فک و فامیل و آشنا مهم نیست.

گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - Happiness.72 - 15 خرداد ۱۳۹۶ ۰۴:۰۸ ب.ظ

(۱۵ خرداد ۱۳۹۶ ۰۲:۵۷ ب.ظ)RASPINA نوشته شده توسط:  
(15 خرداد ۱۳۹۶ ۰۱:۵۵ ب.ظ)یه نفر نوشته شده توسط:  رتبه مون هر چی بود. خوب یا بد. ما شاید به خاطر رتبه مون غمگین بشیم ولی نباید به خاطر رتبه مون سرمون پایین باشه. اونی که باید سرش پایین باشه سازمان سنجش هست نه ما. ماها زحمتمون رو کشیدیم. زورمون رو زدیم. روزی ۸ تا ۹ ساعت درس خوندیم. حالا اگه خوب نشد هزارتا عامل دیگه هم تاثیر داشت و بچه ها شک نکنید از این هزار تا عامل ۹۹۹ تا تقصیر سنجش هست. سنجش باید شرمنده ما باشه.
آخه خاله و عمو ودایی و دوست و آشنا و همسایه که با ما سر جلسه نبودن خیلی هم با سازمان سنجش آشنا نیستن
وا
شما چرا اینقدر حرف مردم واست مهمه خوب نیست اصلا
واسه خودت و دل خودت زندگی کن
اینقدر که بخوای توجه کنی به حرف این و اون جز استرس چیزی نداره
زندگی خودته به کسی چ مربوطه که انقدز بخوای بهشون و به حرفشون اهمیت بدی

مهم اینه آدم پیش خودش و و جدانش آروم و سربلند باشه
جقدر بده ایران خیلیا به حرف مردم اهمیت میدن

RE: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - sciencelover - 15 خرداد ۱۳۹۶ ۰۴:۲۰ ب.ظ

هرکسی تو فامیل یا جاهای دیگه دانشجوی ارشد دارن لطف کنه شهریه‌ها رو تقریبی بپرسه به بقیه اطلاع بده. کلا بعضی دانشگاه‌ها اعلام نکردن یه سری هم عجیبن یکی ثابتش بالاست واحدا ارزون یکی دیگه ثابت ارزونه واحدها گرون Huh

RE: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - naghmeh70 - 15 خرداد ۱۳۹۶ ۰۴:۲۸ ب.ظ

(۱۵ خرداد ۱۳۹۶ ۰۴:۲۰ ب.ظ)sciencelover نوشته شده توسط:  هرکسی تو فامیل یا جاهای دیگه دانشجوی ارشد دارن لطف کنه شهریه‌ها رو تقریبی بپرسه به بقیه اطلاع بده. کلا بعضی دانشگاه‌ها اعلام نکردن یه سری هم عجیبن یکی ثابتش بالاست واحدا ارزون یکی دیگه ثابت ارزونه واحدها گرون Huh
فکر نکنم دانشگاه های مختلف تفاوت انچنانی داشته باشن.من دقیق نمیدونم ولی اون چیزی که در کانال دکتر حقیقت دیدم زده بود بین ۴ تا ۵/// حالا ممکنه یه دانشگاه شهرستان پونصد بالاتر یا پایین تر باشه

گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - Happiness.72 - 15 خرداد ۱۳۹۶ ۰۵:۰۰ ب.ظ

شهید بهشتی ۴ میلیون تومن خالص تا ۵ میلیون هم بالا میره

این خیلی گرونه بیخیالش شیم

RE: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - roodantnt - 15 خرداد ۱۳۹۶ ۰۵:۱۲ ب.ظ

دوستان خوب سلام بازم پیرمردتون اومد Big GrinBig GrinBig Grin

اول بگم که همه دوستان که رتبه خوب میارن هم مصاحبه کنند در قسمت مصاحبه و هم کارنامه رو بذارند در قسمت کارنامه های اولیه ۹۶

خوب نتایج داره میاد و همه به نوعی استرس دارنTongue

بچه های فردا رو میشه به دو گروه اصلی تقسیم کرد

گروهی که از دیدن نتیجه خوشحال خواهند شد : Shy
به همه اونا تبریک میگم و از خداوند موفقیت رو براشون ارزو میکنم و امیدوارم با یه انتخاب خوب در دانشگاه به اونی که دوست دارن برسن

گروهی هم ناراحت : Sad
صحبت من بیشتر با این گروه هست گروهی که خود من ۳ سال یعنی سال های ۹۳-۹۴-۹۵ با اونا بودم و میدونم چه حالی دارن و امکان هم داره بازم امسال با اونا باشم هیچی بعید نیست با این اوضاعی که سنجش راه انداخت .

اما بدونید نتیجه هر چی باشه بازم زندگی ادامه داره ، باید بعد چند روز و شاید چند ماه ناراحتی بازم برگردیم و باز فکر کنیم که چه باید کرد .

شکست رو بپذیریم و خونه نشینی و گوشه گیری و البته فحش به سنجش و ... Huh
از گذشته درس بگیریم و قوی تر برگردیم به اونی که همیشه آرزوشو داشتیم Idea
بی خیال شیم و برگردیم به زندگی عادی Cool

انتخاب با خودمونه میتونیم هر کدوم رو که خواستیم انتخاب کنیم
اما بدونید : زندگی فرصتیه که خدا فقط یکبار به ادم میده و هر لحظه ای که میره دیگه برنمیگره پس بهترین استفاده رو ازش ببرید .

لحظات همه دوستان آرام ...

RE: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - naghmeh70 - 15 خرداد ۱۳۹۶ ۰۵:۲۲ ب.ظ

(۱۵ خرداد ۱۳۹۶ ۰۵:۰۰ ب.ظ)PHPDeveloper نوشته شده توسط:  
(15 خرداد ۱۳۹۶ ۰۴:۲۰ ب.ظ)sciencelover نوشته شده توسط:  
شهید بهشتی ۴ میلیون تومن خالص تا ۵ میلیون هم بالا میره

این خیلی گرونه بیخیالش شیم
نمیشه گفت همه بی خیال بشن..یک سری از افراد شاید براشون شبانه و روزانه تفاوتی نداشته باشه..شاید از پس هزینه بربیان.بعلاوه اینکه خب یکی از دانشگاه های تهرانه و کسی که قصد رفتنو داره بنظرم بزنه ولی اگه نمیخواد بره نزنه وجدانا!
حالا این هزینه که داده میشه ادم میگه یه دانشگاه خوبیه...من واقعا نمیدونم بابت شبانه دانشگاه شهرستان علاوه بر هزینه بیست سی میلیونی، هزینه خوابگاه یا خونه و غذا و... حالا امکانات دانشگاهم داغون.واقعا این هزینه سی میلیونی رو بر چه اساس گذاشتن؟ از ازاد هم گرونتر؟!!!!!!

(۱۵ خرداد ۱۳۹۶ ۰۵:۱۲ ب.ظ)roodantnt نوشته شده توسط:  دوستان خوب سلام بازم پیرمردتون اومد Big GrinBig GrinBig Grin

اول بگم که همه دوستان که رتبه خوب میارن هم مصاحبه کنند در قسمت مصاحبه و هم کارنامه رو بذارند در قسمت کارنامه های اولیه ۹۶

خوب نتایج داره میاد و همه به نوعی استرس دارنTongue

بچه های فردا رو میشه به دو گروه اصلی تقسیم کرد

گروهی که از دیدن نتیجه خوشحال خواهند شد : Shy
به همه اونا تبریک میگم و از خداوند موفقیت رو براشون ارزو میکنم و امیدوارم با یه انتخاب خوب در دانشگاه به اونی که دوست دارن برسن

گروهی هم ناراحت : Sad
صحبت من بیشتر با این گروه هست گروهی که خود من ۳ سال یعنی سال های ۹۳-۹۴-۹۵ با اونا بودم و میدونم چه حالی دارن و امکان هم داره بازم امسال با اونا باشم هیچی بعید نیست با این اوضاعی که سنجش راه انداخت .

اما بدونید نتیجه هر چی باشه بازم زندگی ادامه داره ، باید بعد چند روز و شاید چند ماه ناراحتی بازم برگردیم و باز فکر کنیم که چه باید کرد .

شکست رو بپذیریم و خونه نشینی و گوشه گیری و البته فحش به سنجش و ... Huh
از گذشته درس بگیریم و قوی تر برگردیم به اونی که همیشه آرزوشو داشتیم Idea
بی خیال شیم و برگردیم به زندگی عادی Cool

انتخاب با خودمونه میتونیم هر کدوم رو که خواستیم انتخاب کنیم
اما بدونید : زندگی فرصتیه که خدا فقط یکبار به ادم میده و هر لحظه ای که میره دیگه برنمیگره پس بهترین استفاده رو ازش ببرید .

لحظات همه دوستان آرام ...
ادم در شرایط یکسان شکست بخوره یا دیرتر به هدفش برسه رو میشه پذیرفت. ولی تو شرایط امسال بخواد ضربه ببینه واقعا قبولش سخته..کاری که سنجش کرد برام مثل این بود که بدون اینکه خبر داشته باشم از پشت یکی بهم خنجر زده باشه و اون درد هنوز باهامه.
ولی در کل حرفتون صحیحه...زندگی جریان داره و باید زندگی را زندگی کرد.

گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - Pure Liveliness - 15 خرداد ۱۳۹۶ ۰۵:۵۱ ب.ظ

سالهای قبل تقریبا چه ساعتی نتایج میومد کسی خبر داره؟

گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - Happiness.72 - 15 خرداد ۱۳۹۶ ۰۵:۵۵ ب.ظ

صبر کنید صبح میاد دیگه

RE: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - shahraz - 15 خرداد ۱۳۹۶ ۰۶:۱۶ ب.ظ

(۱۵ خرداد ۱۳۹۶ ۰۵:۲۲ ب.ظ)naghmeh70 نوشته شده توسط:  ادم در شرایط یکسان شکست بخوره یا دیرتر به هدفش برسه رو میشه پذیرفت. ولی تو شرایط امسال بخواد ضربه ببینه واقعا قبولش سخته..کاری که سنجش کرد برام مثل این بود که بدون اینکه خبر داشته باشم از پشت یکی بهم خنجر زده باشه و اون درد هنوز باهامه.
ولی در کل حرفتون صحیحه...زندگی جریان داره و باید زندگی را زندگی کرد.
خدا خیلی مهربون و دلسوزه. دلش نمیاد نتیجه تلاش این همه جوون که تو شرایط سخت با کلی آرزو درسشونو خوندن، گریه و ناراحتی باشه...
خدا کمکمون می کنه همونطور که قبلا تو مشکلات کمکمون کرده...

آرزوی موفقیت برای همه دوستان
امیدوارم شادی هاتون رو ببینم اینجا Heart