تالار گفتمان مانشت
گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - نسخه‌ی قابل چاپ

RE: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - mmirzay - 15 خرداد ۱۳۹۶ ۰۹:۰۷ ب.ظ

(۱۵ خرداد ۱۳۹۶ ۰۹:۰۱ ب.ظ)Rehe1994 نوشته شده توسط:  
(15 خرداد ۱۳۹۶ ۰۹:۰۰ ب.ظ)mmirzay نوشته شده توسط:  
(15 خرداد ۱۳۹۶ ۰۸:۵۲ ب.ظ)Rehe1994 نوشته شده توسط:  آقااااا به دادم برسید، یکی بگه با رتبه ۵۱ ای تی و ۷۷ شبکه میشه تهران قبول شد؟!

روزانه اکثر دانشگاه های تهران رو قبولی شبانش که بماند
مثلا چیا؟

رتبه خودم پارسال ۵۰ بود، فقط امیر کبیر و شریف و فنی تهران قبول نشدم روزانه، وگرنه بقیشو قبول شدم

RE: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - mahsa72 - 15 خرداد ۱۳۹۶ ۰۹:۱۲ ب.ظ

(۱۵ خرداد ۱۳۹۶ ۰۸:۵۲ ب.ظ)Rehe1994 نوشته شده توسط:  آقااااا به دادم برسید، یکی بگه با رتبه ۵۱ ای تی و ۷۷ شبکه میشه تهران قبول شد؟!
شبکه علم وصنعت

گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - AZ_AMIR - 15 خرداد ۱۳۹۶ ۰۹:۱۷ ب.ظ

سلام.من رتبه ام ۵۹ نرم افزار شده.بنظرتون تو تهران امیدی برای شبکه و امنیت هست؟...نرم افزار نمیخوام

گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - samira4972 - 15 خرداد ۱۳۹۶ ۰۹:۱۷ ب.ظ

سلام به نظرتون با ۱۶۰۰ نرم افزار و سهمیه شاگرد اولی امیدی به شبانه شهرستان هست ؟ یا سهمیه رو بزارم سال بعدConfused

RE: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - AZ_AMIR - 15 خرداد ۱۳۹۶ ۰۹:۲۸ ب.ظ

(۱۵ خرداد ۱۳۹۶ ۰۹:۱۷ ب.ظ)samira4972 نوشته شده توسط:  سلام به نظرتون با ۱۶۰۰ نرم افزار و سهمیه شاگرد اولی امیدی به شبانه شهرستان هست ؟ یا سهمیه رو بزارم سال بعدConfused

دوست من سال قبل با ۱۴۰۰ شبانه ی فردوسی مشهد دراومد اونم شاگرد اول بود...

RE: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - mmirzay - 15 خرداد ۱۳۹۶ ۰۹:۳۰ ب.ظ

(۱۵ خرداد ۱۳۹۶ ۰۹:۱۷ ب.ظ)PHPDeveloper نوشته شده توسط:  
(15 خرداد ۱۳۹۶ ۰۸:۴۵ ب.ظ)mmirzay نوشته شده توسط:  
(15 خرداد ۱۳۹۶ ۰۸:۴۱ ب.ظ)PHPDeveloper نوشته شده توسط:  ۹۶۱ آی تی شبانه جایی قبول میشه ؟ یا بشینه سال بعد ؟
ممنون

اینجوری که تو زدی I love PHP برو سراغ کار ، اگه تهرانی که کار ریخته برات اگه نه شبانه ای غیر انتفاعی دانشگاه آزادی چیزی بزن و فقط بیا تهران، آره قبول میشی، جای خالی خیلی هست، ولی اگه واقعن پی اچ پی کاری درسو مدرکو ول کن بچسپ به کارت، دیگه از این بی تعارف تر و رک و راست تر نمیشد بگم Wink
مرسی داداشی
اره بابا درس و رتبه که نون نمیشه
رفیق خودم ۱۰ کامپیوتر بود شریف قبول شد بهش گفتم بیا با هم php کار کنیم تخصص پیدا کن
تازه رسیده به حرفم
چاکریم، روحیه تم که عالی، پس تو کارت قطعن موفقی!! ومنم برات آرزو موفقیت میکنم، موفق باشی

RE: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - ali hjt - 15 خرداد ۱۳۹۶ ۰۹:۳۹ ب.ظ

دوستان ۱۸۴ آیتی آیتی ، واسه ت دانشگاه های تهران شانس داره؟

Sent from my SM-G920F using Tapatalk

RE: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - مهران ۱۲۱ - ۱۵ خرداد ۱۳۹۶ ۰۹:۴۴ ب.ظ

(۱۵ خرداد ۱۳۹۶ ۰۹:۳۹ ب.ظ)ali hjt نوشته شده توسط:  دوستان ۱۸۴ آیتی آیتی ، واسه ت دانشگاه های تهران شانس داره؟

Sent from my SM-G920F using Tapatalk

ضمن عرض تبریک و خداقوت لطفا درصدهاتو بزار دوست من

(۱۵ خرداد ۱۳۹۶ ۰۸:۵۲ ب.ظ)Rehe1994 نوشته شده توسط:  آقااااا به دادم برسید، یکی بگه با رتبه ۵۱ ای تی و ۷۷ شبکه میشه تهران قبول شد؟!

سلام و تبریک برای رتبه خوبتون

اگه میشه درصدهاتو بزاری ممنون میشم

RE: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - hasan2i2 - 15 خرداد ۱۳۹۶ ۰۹:۴۶ ب.ظ

[attachment=21864]

گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - Happiness.72 - 15 خرداد ۱۳۹۶ ۰۹:۴۹ ب.ظ

(۱۵ خرداد ۱۳۹۶ ۰۹:۳۰ ب.ظ)mmirzay نوشته شده توسط:  چاکریم، روحیه تم که عالی، پس تو کارت قطعن موفقی!! ومنم برات آرزو موفقیت میکنم، موفق باشی
فدات شم داداشی تو هم موفق باشی
من هدفم اینه یه روز بتونم سیلیکون ولی کار کنم دانشگاه و رتبه اونقدرام مهم نیست
وقتی دور و بریام که آی تی شریف و بهشتی بودن عملی ضعیف بودن و ناراضی از وقتی که هدر دادن و سمت تخصص نرفتن فهمیدم تو این مملکت یا حتی آمریکا باس مهارت داشت که خربزه آبه

گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - مهران ۱۲۱ - ۱۵ خرداد ۱۳۹۶ ۰۹:۵۶ ب.ظ

دوستان ای تی درصدهاتونو بزارید لطفا

ممنونم

گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - ru95 - 15 خرداد ۱۳۹۶ ۱۰:۰۲ ب.ظ

من ۳۵۵ ایتی ایتی شدم..Sad
امید هست جایی قبول بشم
با این حساب باید فکر سال بعد باشم...

گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - alireza01 - 15 خرداد ۱۳۹۶ ۱۰:۰۲ ب.ظ

سلام دوستان ...

کسی از رتبه و نحوه پذیرش دانشگاه آزاد علوم تحقیقات تهران اطلاعی داره ... ؟؟؟

RE: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - مهران ۱۲۱ - ۱۵ خرداد ۱۳۹۶ ۱۰:۰۳ ب.ظ

(۱۵ خرداد ۱۳۹۶ ۱۰:۰۲ ب.ظ)ru95 نوشته شده توسط:  من ۳۵۵ ایتی ایتی شدم..Sad
امید هست جایی قبول بشم

درصدهاتون چی بود؟

(۱۵ خرداد ۱۳۹۶ ۱۰:۰۳ ب.ظ)مهران ۱۲۱ نوشته شده توسط:  
(15 خرداد ۱۳۹۶ ۱۰:۰۲ ب.ظ)ru95 نوشته شده توسط:  من ۳۵۵ ایتی ایتی شدم..Sad
امید هست جایی قبول بشم

روزانه قم قبولید انشالله

درصدهاتون چی بود؟

گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - Happiness.72 - 15 خرداد ۱۳۹۶ ۱۰:۱۴ ب.ظ

(۱۵ خرداد ۱۳۹۶ ۱۰:۰۲ ب.ظ)ru95 نوشته شده توسط:  من ۳۵۵ ایتی ایتی شدم..Sad
امید هست جایی قبول بشم
روزانه قم قبولی