تالار گفتمان مانشت
گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - نسخه‌ی قابل چاپ

RE: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - mohamadali74 - 15 خرداد ۱۳۹۶ ۱۰:۲۷ ب.ظ

سلام
دوستان من ۲۸۰ نرم افزار شدم امیدی به روزانه تهران - صنعتی اصفهان و یا فردوسی مشهد هست؟

خدایا خودت کمک کنSadSadSad

گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - naser.71 - 15 خرداد ۱۳۹۶ ۱۰:۲۹ ب.ظ

سلام دوستان با رتبه ۱۳۴۶ کد ضریب ۳ کجاها میشه قبول شد؟
خواهش میکنم اگر اطلاعاتی دارید کمک کنید.

گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - مهران ۱۲۱ - ۱۵ خرداد ۱۳۹۶ ۱۰:۴۴ ب.ظ

دوستان رتبه منم شد ۱۶۶ ای تی بنظرتون جایی قبول میشم یا نه ؟

حقم این نبود
نمیدونم خوشحال باشم یا ناراحت.

RE: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - mmdsharifi - 15 خرداد ۱۳۹۶ ۱۰:۴۶ ب.ظ

با ۱۴۲ ایتی کجا ها میشه قبول شد دوستان؟

زبان ۱۵/۵۶
دروس مشترک ۲۶/۱۹
اصول ومبانی مدیریت ۱۰/۰۰
مجموعه دروس تخصصی ۴۸/۱۵
معماری کامپیوتر سفید

RE: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - ali hjt - 15 خرداد ۱۳۹۶ ۱۰:۵۵ ب.ظ

(۱۵ خرداد ۱۳۹۶ ۰۹:۴۴ ب.ظ)مهران ۱۲۱ نوشته شده توسط:  [quote='ali hjt' pid='438421' dateline='1496682565']
دوستان ۱۸۴ آیتی آیتی ، واسه ت دانشگاه های تهران شانس داره؟

Sent from my SM-G920F using Tapatalk

ضمن عرض تبریک و خداقوت لطفا درصدهاتو بزار دوست من

دوستان آیتی آیتی ۱۸۴ ، واسه دانشگاه های تهران شانسی هست؟

RE: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - AZ_AMIR - 15 خرداد ۱۳۹۶ ۱۰:۵۷ ب.ظ

این چند تا رتبه و قبولی از سال ۹۵ هست.امیدوارم بدرد دوستان بخوره

گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - RASPINA - 15 خرداد ۱۳۹۶ ۱۱:۰۰ ب.ظ

با شماره داوطلبی چ طور میشه نتیجه را دید؟

گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - mmbt - 15 خرداد ۱۳۹۶ ۱۱:۰۴ ب.ظ

رفقا یه لطفی کنند یه پیشنهادی به من بدن ببینیم اوضاع چطوریه .
من رتبه خام آیتی و نرم افزارم ۳۵۰ و ۳۶۰ شده .
سهمیه شاگرد اولی دانشگاه دولتی دارم که تقریبا رتبه خام ضربدر ۳/۸ میشه
یعنی رتبه بعد از اعمال سهمیه ام میشه ۱۳۰ اینا.
حالا به نظرتون تهران یا جای خوب(اصفهان یا جای خوبی که میشناسید) چه شبانه چه روزانه قبول میشم یا نه ؟
اگه نیست که دفترچه پر نکنم اصلا .

RE: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - AZ_AMIR - 15 خرداد ۱۳۹۶ ۱۱:۰۸ ب.ظ

(۱۵ خرداد ۱۳۹۶ ۱۱:۰۴ ب.ظ)mmbt نوشته شده توسط:  رفقا یه لطفی کنند یه پیشنهادی به من بدن ببینیم اوضاع چطوریه .
حالا به نظرتون تهران یا جای خوب(اصفهان یا جای خوبی که میشناسید) چه شبانه چه روزانه قبول میشم یا نه ؟

روزانه علم و صنعت میاری...

RE: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - fatima.sr68 - 15 خرداد ۱۳۹۶ ۱۱:۱۱ ب.ظ

(۱۵ خرداد ۱۳۹۶ ۱۱:۰۴ ب.ظ)mmbt نوشته شده توسط:  رفقا یه لطفی کنند یه پیشنهادی به من بدن ببینیم اوضاع چطوریه .
نرم افزار شهید بهشتی، علم و صنعت و تربیت مدرس، الگوریتم تهران اینارو روزانه قبولید
آیتی رو نمیدونم

RE: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - s90211006 - 15 خرداد ۱۳۹۶ ۱۱:۲۵ ب.ظ

با رتبه ۷۰۰ هوش امید هست به جایی ؟ConfusedAngel

RE: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - naser.71 - 15 خرداد ۱۳۹۶ ۱۱:۲۸ ب.ظ

[attachment=21867]

آقا یه تاپیک بزنید کارنامه ۹۶ بذاریم من بلد نیستم

RE: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - bahman2000 - 15 خرداد ۱۳۹۶ ۱۱:۵۲ ب.ظ

(۱۵ خرداد ۱۳۹۶ ۱۱:۲۸ ب.ظ)naser.71 نوشته شده توسط:  
آقا یه تاپیک بزنید کارنامه ۹۶ بذاریم من بلد نیستم
امسال کلا یه جوری شده!!؛؛ کی باورش میشه که با این درصدها مخصوصا درصد تخصصی رتبه بشه ۱۳۰۰۰....امسال سنجش گل کاشت با این طرز سوال دادن....امسال درصد مشترک ها نقش اصلی رو بازی کرد....اومدن سوالات رو آسونتر طراحی کردن و این وسط فرق اونی که یک سال وقت گذاشته بود با اونی که یک ماه وقت گذاشته بود اصلا معلوم نشد...

RE: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - sciencelover - 15 خرداد ۱۳۹۶ ۱۱:۵۲ ب.ظ

زبان ۱۷/۷۸
ریاضیات سفید
دروس مشترک ۴۱/۹۸
دروس تخصصی نرم افزار ۲۹/۸۲

رتبه ۵۳۱

سوال ۱ کامپایلر رو اصلاح نکردن وگرنه تخصصیم ۳۵ می‌شد.
نمی‌دونم چرا رتبم انقدر بد شده. سال‌های پیش با این درصدها رتبه‌های خوبی می‌شد آوارد.
به نظرتون شبانه تهران جایی می‌شه قبول شد؟

RE: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - نوشین غلامی - ۱۵ خرداد ۱۳۹۶ ۱۱:۵۳ ب.ظ

(۱۵ خرداد ۱۳۹۶ ۱۱:۵۱ ب.ظ)fatima.sr68 نوشته شده توسط:  دانشگاه الزهرا خوبه؟ باید چادر بذاریم؟؟؟

نه بابااا خیلی آزاده مقنعه هم نمیپوشیم ما