تالار گفتمان مانشت
گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - نسخه‌ی قابل چاپ

گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - erfan.el - 16 خرداد ۱۳۹۶ ۱۲:۵۹ ق.ظ

زبان: ۳۰
مشترک: ۲۱/۴۳
مدیریت: ۵۶/۶۷
تخصصی: ۵۰

رتبه ای تی : ۶۵
رتبه شبکه : ۲۱۶

دوستان بنظرتون دانشگاه تهران قبول میشم ای تی ؟

RE: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - arg89 - 16 خرداد ۱۳۹۶ ۱۲:۵۹ ق.ظ

(۱۶ خرداد ۱۳۹۶ ۱۲:۱۱ ق.ظ)arg89 نوشته شده توسط:  سلام. دو تا سوال داشتم
۱/با رتبه ۸۱۸ آی تی بهترین حالت کجا می‌شه قبول شد؟
۲/به نظرتون اگه برای نتیجه کارنامه اعتراض بزنم سنجش نتیجه ای می‌گیرم؟

سوال سوم:
لینکی ندارید که آخرین رتبه های قبولی دانشگاه ها به خصوص آی تی (تجارت الکترونیک) رو در سالهای گذشته نشون بده؟

RE: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - sciencelover - 16 خرداد ۱۳۹۶ ۰۱:۰۴ ق.ظ

(۱۶ خرداد ۱۳۹۶ ۱۲:۵۰ ق.ظ)fatima.sr68 نوشته شده توسط:  ۲۷۷ نرم افزار

واقعا با این درصدها باید رتبه خیلی بهتر از این می‌شد.
اگه زبان اینقدر راحت نبود رتبه‌ها خیلی بهتر بود. یکی از بچگیش زبان کار کرده باشه ۹۰ درصد زبان میزنه و با یه دانش معمولی از مشترک و تخصصی قبول می‌شه. بعد بقیه هی بشینن تخصصی و مشترک بخونن.

RE: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - hamedy20 - 16 خرداد ۱۳۹۶ ۰۱:۰۶ ق.ظ

به نظر شما با توجه به نصف شدن سهمیه شبکه و امنیت بین بچه های کامپیوتر و فناوری، امیدی به امنیت تربیت مدرس است؟

RE: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - moloodi - 16 خرداد ۱۳۹۶ ۰۱:۲۲ ق.ظ

(۱۶ خرداد ۱۳۹۶ ۱۲:۰۳ ق.ظ)ru95 نوشته شده توسط:  منم رتبه نرم افزارم شد ۹۹۹
با زبان ۴۴
ریاضی ۰
مشترک ۵یا ۶ نمیدونم جرات ندارم دوباره نگاه کنم
تخصصی هم ۵۰
مشخصه فقط مشترک باعث رتبه میشده...
اینم از شانس امسال ما

مهم نیست یک درس و خیلی بالا بزنی مهم میانگین درصد هاست. الان این درصد ها جمع کلش زمانی که ضرایب و اعمال کنی به ۲۵۰ نمیرسه درصورتی که رتبه زیر ۱۰۰ نیاز به حداقل ۳۵۰ داره.

RE: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - sciencelover - 16 خرداد ۱۳۹۶ ۰۱:۲۵ ق.ظ

(۱۶ خرداد ۱۳۹۶ ۰۱:۰۶ ق.ظ)hamedy20 نوشته شده توسط:  به نظر شما با توجه به نصف شدن سهمیه شبکه و امنیت بین بچه های کامپیوتر و فناوری، امیدی به امنیت تربیت مدرس است؟

بهتر از اونم احتمالش هست فقط تو انتخاب رشته خیلی دقت کنید ترتیبش طوری باشه که هرجا قبول شدید بهترین حالت باشه براتون.

(۱۶ خرداد ۱۳۹۶ ۱۲:۴۱ ق.ظ)naser.71 نوشته شده توسط:  تورو خدا داغمو تازه نکنید داغونم. خودمم باورم نمیشه چرا
نه داداش با ای تی تقسیم نمیشه برا ای تی جدا زدن

درکتون می‌کنم. منم داغونم اصلا یه چیزی شد فکرشم نمی‌کردم.

RE: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - Pure Liveliness - 16 خرداد ۱۳۹۶ ۰۱:۳۰ ق.ظ

(۱۶ خرداد ۱۳۹۶ ۱۲:۰۲ ق.ظ)boshbosh نوشته شده توسط:  زبان ۳۸
ریاصی ۱۵
مشترک ۵۶
تخصصی ۵۰
۴۲ نرم افزار

زبان ۳۲
مشترک ۲۹
تخصصی ۵۰
معماری کامپیوتر ۸۰
رتبه ۳۳ ای تی (شبکه)
تبریک میگم.
لطف میکنید رتبه ی هوشتون رو هم بگید؟
و ممکنه بگید کدوم رو انتخاب میکنید؟

RE: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - boshbosh - 16 خرداد ۱۳۹۶ ۰۱:۳۶ ق.ظ

(۱۶ خرداد ۱۳۹۶ ۰۱:۳۰ ق.ظ)Pure Liveliness نوشته شده توسط:  
(16 خرداد ۱۳۹۶ ۱۲:۰۲ ق.ظ)boshbosh نوشته شده توسط:  زبان ۳۸
ریاصی ۱۵
مشترک ۵۶
تخصصی ۵۰
۴۲ نرم افزار

زبان ۳۲
مشترک ۲۹
تخصصی ۵۰
معماری کامپیوتر ۸۰
رتبه ۳۳ ای تی (شبکه)
تبریک میگم.
لطف میکنید رتبه ی هوشتون رو هم بگید؟
و ممکنه بگید کدوم رو انتخاب میکنید؟
مرسی.تخصصی هوش ۲۰% زدم اشتباه نکنم رتبه هوش ۴۹ شد. همون دومین ردیف رتبه هوشه دیگه؟ والا نرم تهران احتمال زیاد بهترین حالت قبولیمه

RE: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - Pure Liveliness - 16 خرداد ۱۳۹۶ ۰۱:۳۸ ق.ظ

(۱۶ خرداد ۱۳۹۶ ۰۱:۳۶ ق.ظ)boshbosh نوشته شده توسط:  مرسی.تخصصی هوش ۲۰% زدم اشتباه نکنم رتبه هوش ۴۹ شد. همون دومین ردیف رتبه هوشه دیگه؟ والا نرم تهران احتمال زیاد بهترین حالت قبولیمه
به سلامتی. بله دومی هوش هست.
همیشه موفق باشید.

گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - ru95 - 16 خرداد ۱۳۹۶ ۰۱:۴۰ ق.ظ

(۱۶ خرداد ۱۳۹۶ ۰۱:۲۲ ق.ظ)moloodi نوشته شده توسط:  
(16 خرداد ۱۳۹۶ ۱۲:۰۳ ق.ظ)ru95 نوشته شده توسط:  منم رتبه نرم افزارم شد ۹۹۹
با زبان ۴۴
ریاضی ۰
مشترک ۵یا ۶ نمیدونم جرات ندارم دوباره نگاه کنم
تخصصی هم ۵۰
مشخصه فقط مشترک باعث رتبه میشده...
اینم از شانس امسال ما

مهم نیست یک درس و خیلی بالا بزنی مهم میانگین درصد هاست. الان این درصد ها جمع کلش زمانی که ضرایب و اعمال کنی به ۲۵۰ نمیرسه درصورتی که رتبه زیر ۱۰۰ نیاز به حداقل ۳۵۰ داره.
میدونم. ولی اگه با پارسان مقایسه کنید دیگه حداقل ۹۹۹ نمیشد.
پارسال با همین میانگین ۲۵۰ رتبه ۳۵۰ . ۴۰۰ میشد..
انتخاب رشته نمیکنم. من بعد ۶ سال اولین بار بود که کنکور دادم و دروس مشترک رو نتونستم خوب بخونم . همچنین هدفم کنکور ایتی بود که ۳۵۰ شدم
هرچند تازه بعد کنکور متوجه اشتباهم شدم که بهتر بود برای کامپیوتر اون وقت رو میذاشتم..

RE: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - boshbosh - 16 خرداد ۱۳۹۶ ۰۱:۴۲ ق.ظ

(۱۶ خرداد ۱۳۹۶ ۱۲:۵۴ ق.ظ)roodantnt نوشته شده توسط:  بدون شرح ...

تخصصی زدن یعنی پشم
هر کی مشترک زد برد و تمام

یه سوالی رتبه هایی که توی این ۳ ردیف اومده به ترتیب‌چه گرایش هاییه؟

گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - مهران ۱۲۱ - ۱۶ خرداد ۱۳۹۶ ۰۱:۴۸ ق.ظ

دوستان پارسال تو ایتی رتبه ۱۷۱ "روزانه تهران " قبول شده !!! بنظرتون امسال هم امکانش هست؟
لطفا جواب بدین خیلی مهمه چون میخوام از فردا دوباره شروع کنم به خوندن

گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - ali hjt - 16 خرداد ۱۳۹۶ ۰۱:۵۲ ق.ظ

دوستان این که پارسال با رتبه های ۲۳۰ یا ۲۴۰ تجارت خواجه نصیر قبول شدن ، میشه امسالم به این امیدوار بود؟؟ یا پارسال خیلی خاص بوده؟

RE: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - boshbosh - 16 خرداد ۱۳۹۶ ۰۱:۵۳ ق.ظ

(۱۶ خرداد ۱۳۹۶ ۰۱:۴۸ ق.ظ)مهران ۱۲۱ نوشته شده توسط:  دوستان پارسال تو ایتی رتبه ۱۷۱ "روزانه تهران " قبول شده !!! بنظرتون امسال هم امکانش هست؟
لطفا جواب بدین خیلی مهمه چون میخوام از فردا دوباره شروع کنم به خوندن

شاگرد اولی بوده حتما

RE: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - sciencelover - 16 خرداد ۱۳۹۶ ۰۱:۵۷ ق.ظ

(۱۶ خرداد ۱۳۹۶ ۰۱:۴۲ ق.ظ)boshbosh نوشته شده توسط:  
(16 خرداد ۱۳۹۶ ۱۲:۵۴ ق.ظ)roodantnt نوشته شده توسط:  بدون شرح ...

تخصصی زدن یعنی پشم
هر کی مشترک زد برد و تمام

یه سوالی رتبه هایی که توی این ۳ ردیف اومده به ترتیب‌چه گرایش هاییه؟

معماری - هوش - نرم‌افزار