تالار گفتمان مانشت
گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - نسخه‌ی قابل چاپ

گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - samira4972 - 16 خرداد ۱۳۹۶ ۰۲:۱۰ ب.ظ

سلام دوستان بین گرایش های شبکه و فناوری اطلاعات کدوم بازار کارش بهتره؟

گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - naser.71 - 16 خرداد ۱۳۹۶ ۰۲:۳۱ ب.ظ

سلام بچه ها دوستانی که میتونن خواهشا درخواست کنن ای تی و تجارت ظرفیتاش برگرده به پارسال چرا انقد کم شده

گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - -bahareh- - 16 خرداد ۱۳۹۶ ۰۳:۰۲ ب.ظ

سلام . دوستان به نظرتون با ۴۴۴ نرم افزار به هیچکدوم از شبانه های تهران امیدوار باشم ؟ (الزهرا ، تربیت مدرس...)؟

(۱۶ خرداد ۱۳۹۶ ۰۲:۱۰ ب.ظ)samira4972 نوشته شده توسط:  سلام دوستان بین گرایش های شبکه و فناوری اطلاعات کدوم بازار کارش بهتره؟

احتمالا شبکه

گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - arg89 - 16 خرداد ۱۳۹۶ ۰۳:۱۰ ب.ظ

دوستان با رتبه ۸۰۰ آی تی مجازی خواجه نصیر (تجارت الکترونیک) قبول می شم؟

گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - Happiness.72 - 16 خرداد ۱۳۹۶ ۰۳:۲۴ ب.ظ

(۱۶ خرداد ۱۳۹۶ ۰۳:۱۰ ب.ظ)arg89 نوشته شده توسط:  دوستان با رتبه ۸۰۰ آی تی مجازی خواجه نصیر (تجارت الکترونیک) قبول می شم؟
اره بابا قبولی
ولی حیف نیست پول بدی واسه مجازی
اخه کلاس حضوری نداره و اینترنتی هستش

RE: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - marzieh gholami - 16 خرداد ۱۳۹۶ ۰۳:۲۵ ب.ظ

(۱۶ خرداد ۱۳۹۶ ۰۱:۳۳ ب.ظ)fatima.sr68 نوشته شده توسط:  
(16 خرداد ۱۳۹۶ ۱۱:۱۲ ق.ظ)great.ocean نوشته شده توسط:  
(16 خرداد ۱۳۹۶ ۱۰:۳۷ ق.ظ)sciencelover نوشته شده توسط:  
(16 خرداد ۱۳۹۶ ۰۸:۲۳ ق.ظ)great.ocean نوشته شده توسط:  
(16 خرداد ۱۳۹۶ ۱۲:۰۲ ق.ظ)sunny نوشته شده توسط:  آره قبلا با این درصدا رتبه خیلی خوبی میشد آورد.امیدوارم بخاطر همپوشانی باشه! بنظرتون هم پوشانی در چه حدیه؟ آخه خیلی از بچه ها هم سوالای گرایش هوش رو جواب دادن هم نرم رو.
به خاطر همپوشانی هم تا حدی هست.
ولی یک نکته مهم اینه که سنجش ضریبا رو تغییر داده وتاثیر درس تخصصی کم شده چون کافیه دوتا کارنامه رو با تراز و میانگین درصدا با ضریبای موقع ثبت نام بزاری کنار هم و در فرمول محاسبه تراز قرار بدی ، اونوقت دوتا میانگین برای نفر اول کنکور بدست میاد که نشون میده میانگین با ضریبای ثبت نام فرق داره
و از اونجایی که با یک میانگین ، سال قبل که یک ساعت زمان بیشتر داشتند، رتبه بالاتری بدست میومد،
اما الان ضریبا به شکلی شده که تاثیر درس تخصصی کم شده و علت رتبه های پایین همین بوده
جالبه سنجش اومده با اینکار مثلا تعادل ایجاد کنه
ولی نفهمیده که با اینکار بچه های هوش که زمان بیشتری برای مشترکا و درسای دفترچه اول داشتن باز رتبه هاشون نسبت به ما در گرایش های ما بیشتر میشه!!!!! یا حتی کسانی که در جلسه بر اساس ضریبا تصمیم گرفتن به چه درسی پاسخ بدن باختن
واقعا متاسفم برای این تصمیمشون

به نظرم مشکل از تغییر ضرایب نیست حتی بهتر شد که برگشت به حالت قبلش. سال پیش که شده بود ۱ ۱ ۲ ۲ و زبانم راحت بود کسایی که زبانشون خیلی خوب بود فقط به خاطر زبان بالا راحت قبول میشدن امسال هم اگه همون ضریبا میموند بیشتر بی عدالتی میشد. دقیقا مشکل از راحتی بیش از حد زبانه شما درصدها رو نگاه کنی اکثر رتبه های خوب زبانو خوب زدن.

من نمیگم ۱۱۲۲ هست ، میگم ما بر اساس ۱۲۴۳ ثبت نام کردیم ، برنامه ریزی کردیم و امتحان دادیم ولی سنجش ۱۲۳۴ رو بعد امتحان تغییر داده به خاطر اعتراض بچه ها که تاثیر تخصصی کم بشه و باز تاثیر زبان زیاد شد و کلا دفترچه اول تاثیرش زیاد شد هرچند ما کلا یک دفتر چه داشتیمSmile
و اون حق نداشت بعد امتحان دست ببره تو ضریبا اصلا غیر قانونیه
هرچند اونا این چیزا رو نمیفهمن

مگه ضریبا تغییر کردن؟!

واقعا ضریبا عوض شده ؟ این چه کاری اخه من واسه ضریب تخصصی خوب خونده بودم و زدم این خیلی بی انصافیه به هر کس گفتم گفت رتبت زیر دویست میشه ولی الان این چه وضعشه اخه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

RE: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - arg89 - 16 خرداد ۱۳۹۶ ۰۳:۳۲ ب.ظ

(۱۶ خرداد ۱۳۹۶ ۰۳:۲۴ ب.ظ)PHPDeveloper نوشته شده توسط:  
(16 خرداد ۱۳۹۶ ۰۳:۱۰ ب.ظ)arg89 نوشته شده توسط:  دوستان با رتبه ۸۰۰ آی تی مجازی خواجه نصیر (تجارت الکترونیک) قبول می شم؟
اره بابا قبولی
ولی حیف نیست پول بدی واسه مجازی
اخه کلاس حضوری نداره و اینترنتی هستش
مرسی که جواب دادی
خب دیگه نمیخوام کنکور بدم.شانس قبولی بهتر از این هم دارم به نظرت؟

RE: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - shahraz - 16 خرداد ۱۳۹۶ ۰۳:۳۷ ب.ظ

(۱۶ خرداد ۱۳۹۶ ۰۳:۲۵ ب.ظ)marzieh gholami نوشته شده توسط:  واقعا ضریبا عوض شده ؟ این چه کاری اخه من واسه ضریب تخصصی خوب خونده بودم و زدم این خیلی بی انصافیه به هر کس گفتم گفت رتبت زیر دویست میشه ولی الان این چه وضعشه اخه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
صد در صد! ضریب تخصصی رو کم کردن. اگه میانگین درصد نفر اول معلوم بشه، میشه تشخیص داد تا چه اندازه ضریب تخصصی رو کم کردن...

گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - Happiness.72 - 16 خرداد ۱۳۹۶ ۰۳:۴۳ ب.ظ

(۱۶ خرداد ۱۳۹۶ ۰۳:۲۵ ب.ظ)marzieh gholami نوشته شده توسط:  واقعا ضریبا عوض شده ؟ این چه کاری اخه من واسه ضریب تخصصی خوب خونده بودم و زدم این خیلی بی انصافیه به هر کس گفتم گفت رتبت زیر دویست میشه ولی الان این چه وضعشه اخه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
اره اینطوری شد شانس وگرنه خیلی از بچه های آی تی با این درصدای تخصصی باید زیر ۲۰۰ میشد
شانسه اشکال نداره خانم‌تنت سالم بیخیال باش والا
(۱۶ خرداد ۱۳۹۶ ۰۳:۳۲ ب.ظ)arg89 نوشته شده توسط:  مرسی که جواب دادی
فدای تو داداش
چی بگم والا آی تی ظرفیت پایینه باز مجازی خوب بهتر از غیر انتفاعی بد هستش
سالم و پیروز باش
سال آینده جبران هم هست

RE: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - shahraz - 16 خرداد ۱۳۹۶ ۰۳:۴۷ ب.ظ

(۱۶ خرداد ۱۳۹۶ ۱۲:۳۲ ب.ظ)ali.majed.ha نوشته شده توسط:  سلام
بچه ها کسی می دونه بت رتبه ی ۴۴۳ می شه دانشگاه اصفهان یا دانشگاه شیراز قبول شد یا نه ؟ انتخای رشته کی هست ؟

اگه گرایش نرم افزار منظورتونه، شبانه اصفهان و شبانه آموزش محور صنعتی اصفهان قبول می شید به احتمال زیاد.

RE: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - naser.71 - 16 خرداد ۱۳۹۶ ۰۳:۴۷ ب.ظ

(۱۶ خرداد ۱۳۹۶ ۰۳:۴۳ ب.ظ)PHPDeveloper نوشته شده توسط:  
(16 خرداد ۱۳۹۶ ۰۳:۲۵ ب.ظ)marzieh gholami نوشته شده توسط:  [quote='arg89' pid='438597' dateline='1496746924']
مرسی که جواب دادی
فدای تو داداش
چی بگم والا آی تی ظرفیت پایینه باز مجازی خوب بهتر از غیر انتفاعی بد هستش
سالم و پیروز باش
سال آینده جبران هم هست

یعنی مجازی خوب بهتر از غیرانتفاعیه؟ از کجا بفهمیم غیرانتفاعی خوبه یا بده؟

RE: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - parizadgh - 16 خرداد ۱۳۹۶ ۰۳:۵۰ ب.ظ

سلام
پردیس کاشان کسی می دونه تا چه رتبه ایی قبول میشه و هزینه اش چه جوریه؟؟؟ممنون

RE: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - Naiz - 16 خرداد ۱۳۹۶ ۰۴:۵۱ ب.ظ

(۱۶ خرداد ۱۳۹۶ ۱۱:۰۴ ق.ظ)نوااا نوشته شده توسط:  دوستان به نظرتون شبانه ی هوش امیرکبیر بهتره یا روزانه علم و صنعت؟یا خواجه نصیر؟

سلام، بستگی داره! اگه هزینه شبانه براتون مشکل ایجاد نمی کنه امیرکبیر بهتره! در غیر این صورت علم و صنعت گزینه بهتریه...

RE: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - sali_h - 16 خرداد ۱۳۹۶ ۰۴:۵۸ ب.ظ

(۱۶ خرداد ۱۳۹۶ ۱۲:۵۹ ق.ظ)erfan.el نوشته شده توسط:  زبان: ۳۰
مشترک: ۲۱/۴۳
مدیریت: ۵۶/۶۷
تخصصی: ۵۰

رتبه ای تی : ۶۵
رتبه شبکه : ۲۱۶

دوستان بنظرتون دانشگاه تهران قبول میشم ای تی ؟

شما همسایه من شدید
نه خودتهران سخته، پزشکی تهران فقط میاری یا شبانه ایتی
البته اینا همش حدس هست همه چی به نحوه انتخاب رشته بستگی داره به هیچ وجه ذهنتونو درگیر این که کجا میارید نکنید همه چی به انتخاب رشته افراد برتر از شما و هم پوشانی گرایش های دیگه با شما بستگی داره

RE: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - freidoony - 16 خرداد ۱۳۹۶ ۰۵:۰۴ ب.ظ

منم ۱۶۶ هوش و ۱۴۸ امنیت شبکه شدم با اینکه برای نرم افزار خونده بودم اشتباهی هوش جواب دادم اما بدم نشد