تالار گفتمان مانشت
گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - نسخه‌ی قابل چاپ

گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - Navid.rtb - 16 خرداد ۱۳۹۶ ۰۵:۱۱ ب.ظ

سلام
دوستان با ۴۸۰ نرم افزار واسه شبانه های تهران امیدی هست؟فرق نمیکنه نرم افزار شبکه امنیت الگوریتم
اگه نه کجاها میشه قبول شد با این رتبه

RE: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - fedoracore - 16 خرداد ۱۳۹۶ ۰۵:۱۳ ب.ظ

سلام دوستان
به نظرتون با رتبه ۶۶۰ هوش مصنوعی کجا احتمال قبولی روزانه رو دارم؟

گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - arash691 - 16 خرداد ۱۳۹۶ ۰۵:۳۴ ب.ظ

سلام ، شبکه ، تجارت ، معماری سازمانی , it واسه شبانه دانشگاه های تهران اخرین رتبه حدودا" چنده ؟

RE: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - M3t30r - 16 خرداد ۱۳۹۶ ۰۵:۵۵ ب.ظ

(۱۶ خرداد ۱۳۹۶ ۰۵:۱۳ ب.ظ)fedoracore نوشته شده توسط:  سلام دوستان
به نظرتون با رتبه ۶۶۰ هوش مصنوعی کجا احتمال قبولی روزانه رو دارم؟

صنعتی شاهرود

RE: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - nargessadeghi - 16 خرداد ۱۳۹۶ ۰۶:۳۵ ب.ظ

(۱۶ خرداد ۱۳۹۶ ۰۴:۵۸ ب.ظ)sali_h نوشته شده توسط:  
(16 خرداد ۱۳۹۶ ۱۲:۵۹ ق.ظ)erfan.el نوشته شده توسط:  زبان: ۳۰
مشترک: ۲۱/۴۳
مدیریت: ۵۶/۶۷
تخصصی: ۵۰

رتبه ای تی : ۶۵
رتبه شبکه : ۲۱۶

دوستان بنظرتون دانشگاه تهران قبول میشم ای تی ؟

شما همسایه من شدید
نه خودتهران سخته، پزشکی تهران فقط میاری یا شبانه ایتی
البته اینا همش حدس هست همه چی به نحوه انتخاب رشته بستگی داره به هیچ وجه ذهنتونو درگیر این که کجا میارید نکنید همه چی به انتخاب رشته افراد برتر از شما و هم پوشانی گرایش های دیگه با شما بستگی داره

ببخشید فرق این خود تهران و پزشکی تهران چیه؟؟

میشه اگر کسی اصلاع داره درمورد معماری سازمانی و مالتی مدیا و سامانه های شبکه ای که دانشگاه تهران و شهید بهشتی میگیرن توضیح بده؟

گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - fatima.sr68 - 16 خرداد ۱۳۹۶ ۰۶:۵۳ ب.ظ

دانشگاه الزهرا دکتری داره؟

گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - نوشین غلامی - ۱۶ خرداد ۱۳۹۶ ۰۷:۰۸ ب.ظ

سلام شبانه امیرکبیر با روزانه بهشتی؟ برای علوم

گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - ali.329 - 16 خرداد ۱۳۹۶ ۰۸:۲۰ ب.ظ

(۱۶ خرداد ۱۳۹۶ ۰۷:۰۸ ب.ظ)نوشین غلامی نوشته شده توسط:  سلام شبانه امیرکبیر با روزانه بهشتی؟ برای علوم
اگر قصد تحصیل دکتری در خارج از کشور را دارید امیرکبیر بهتره
اما اگه می خواهید در ایران بمانید بهشتی بهتره.

گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - arash691 - 16 خرداد ۱۳۹۶ ۰۸:۳۹ ب.ظ

تجارت دانشگاه قم بنظرتون چطوره ؟ ارزش رفتن داره ؟

گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - Happiness.72 - 16 خرداد ۱۳۹۶ ۰۹:۲۹ ب.ظ

(۱۶ خرداد ۱۳۹۶ ۰۸:۳۹ ب.ظ)arash691 نوشته شده توسط:  تجارت دانشگاه قم بنظرتون چطوره ؟ ارزش رفتن داره ؟
قم شهر جالبی نیست بیشتر تو رشته های انسانی قویه

مهندسی ش کلا ضعیفه

RE: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - mhsh1993 - 16 خرداد ۱۳۹۶ ۱۰:۲۴ ب.ظ

سلام. میگم من معماری شدم ۴۳۲/ پارسال ۳۵۷ روزانه اصفهان اروده. به نظرتون امسال من میارم روزانه اصفهان معماری؟ چون تخمین شهر و دانشگاه مدرسان گفت میاری.

RE: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - hasan5050 - 16 خرداد ۱۳۹۶ ۱۰:۴۸ ب.ظ

سلام دوستان با ۴۰۰ هوش و ۳۵۰ نرم و ۲۵۰ معماری تهران روزانه و شبانه چه دانشگاههایی رو میشه امید داشت؟(باتوجه به همپوشانی)

گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - naser.71 - 16 خرداد ۱۳۹۶ ۱۱:۰۱ ب.ظ

بچه ها برا انتخاب رشته کلا سرهم چند کد میشه زد؟
فهمیدم صدتا

گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - fatima95 - 16 خرداد ۱۳۹۶ ۱۱:۳۴ ب.ظ

سلام
من رتبه ۴۰۰ هوش شدم
ولی هدفم امنیت بود ک ۳۰۰۰ شدم!!
اطلاعات زیادی راجب هوش ندارم میشه راهنماییم کنید و بگید تو تهران کجا میشه قبول شد؟

با این رتبه امنیت امیدی ب غیرانتفاعی و ازاد تو تهران نیست؟

RE: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - abbas1368 - 16 خرداد ۱۳۹۶ ۱۱:۵۰ ب.ظ

(۱۶ خرداد ۱۳۹۶ ۱۲:۰۳ ب.ظ)wskf نوشته شده توسط:  یک خبر خوب از سازمان سنجش

دوستان خوب مان از سازمان سنجش خبر می دهند که این سازمان برای کمک به داوطلبان رشته کامپیوتر به دلیل تغییرات امسال، ظرفیت های اعلام شده در دفترچه را بین ۵ تا ۱۰ درصد در موقع اعلام نهایی نتایج اضافه خواهد کرد.

دوستان انتخاب رشته رایگان جایی سراغ ندارید؟ Smile)

رتبه ی ۲۰۰۵ هوش هم جای قبولی داره؟ Smile)

سلام دوست عزیز ؛امسال مگه سازمان سنجش دست به چه کاری زده که همه بچه ها این همه از دست سازمان سنجش ناراحت هستند؟