تالار گفتمان مانشت
گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - نسخه‌ی قابل چاپ

RE: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - ali.t.monfared - 17 خرداد ۱۳۹۶ ۰۳:۴۹ ق.ظ

(۱۷ خرداد ۱۳۹۶ ۰۱:۰۷ ق.ظ)Fariba071 نوشته شده توسط:  
(17 خرداد ۱۳۹۶ ۱۲:۵۶ ق.ظ)Fariba071 نوشته شده توسط:  سلام دوستان. رتبه من ۱۹۶ تجارت و ۲۲۷ شبکه. درصدام:
زبان ۶/۶۷
مشترک ۲۲/۶۲
مدیریت ۸/۳۳
تخصصی ۵۰/۸۸

با این رتبه روزانه اصفهان یا شیراز میارم؟؟؟؟؟؟Confused
یکی جوابمو بده لطفا.. SadSad

اره ۱۰۰ درصد میاری این ۱۰۰۰۰۰ بار

RE: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - مهران ۱۲۱ - ۱۷ خرداد ۱۳۹۶ ۰۳:۵۰ ق.ظ

(۱۷ خرداد ۱۳۹۶ ۰۳:۴۹ ق.ظ)ali.t.monfared نوشته شده توسط:  
(17 خرداد ۱۳۹۶ ۰۱:۰۷ ق.ظ)Fariba071 نوشته شده توسط:  
(17 خرداد ۱۳۹۶ ۱۲:۵۶ ق.ظ)Fariba071 نوشته شده توسط:  سلام دوستان. رتبه من ۱۹۶ تجارت و ۲۲۷ شبکه. درصدام:
زبان ۶/۶۷
مشترک ۲۲/۶۲
مدیریت ۸/۳۳
تخصصی ۵۰/۸۸

با این رتبه روزانه اصفهان یا شیراز میارم؟؟؟؟؟؟Confused
یکی جوابمو بده لطفا.. SadSad

اره ۱۰۰ درصد میاری این ۱۰۰۰۰۰ بار

من چی ؟

RE: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - ali hjt - 17 خرداد ۱۳۹۶ ۰۳:۵۷ ق.ظ

(۱۷ خرداد ۱۳۹۶ ۰۳:۳۵ ق.ظ)مهران ۱۲۱ نوشته شده توسط:  دوستان منم شدم ۱۶۶ ای تی

زبان ۳/۳۳

مشترک ۲۲/۶۴

مبانی مدیریت ۱۵

تخصصی ۵۵/۵۶

به نظرتون کجاهارو قبولم روزانه ؟

طبق این چیزی که من تو فروم های سال های پیش دیدم تو ایتی (قبولی های تهران) رتبه های ۱۵۰ تا ۲۵۰ خیلی متغیر بوده.
یعنی حتی ممکنه روزانه قبول شن حتی ممکنه شبانه هم قبول نشن!...ینی چیزی رو قطعی نمیشه گفت.
ولی طبق پارسالیا فک کنم واسه خواجه نصیر یا بهشتی روزانه شانس دارین
تنها کاری که میشه کرد میشه امیدوار بود که دوستان درست انتخاب رشته کنن تا به ما هم برسه!

گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - مهران ۱۲۱ - ۱۷ خرداد ۱۳۹۶ ۰۴:۱۵ ق.ظ

دوستان ای تی من نظری دارم

اگه موافقید همراهی کنید لطفا

چند ساله هر کاری خواستن و هر بلایی که دوسداشتن سرمون آوردن !!! آخه تا کی بی عدالتی؟!!! گناه که نکردیم دانشجوی ای تی این مملکت شدیم.

بیایید همه با هم به سنجش اعتراض کنیم به کاهش ظرفیتهای ای تی تا دوباره اونا رواضافه کنن .

اگه متحد بشیم و تعداد معترضان زیاد باشه امکانش زیاده ظرفیتها رو برگردونن سر جای اولش .

RE: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - ali hjt - 17 خرداد ۱۳۹۶ ۰۴:۲۰ ق.ظ

(۱۷ خرداد ۱۳۹۶ ۰۴:۱۵ ق.ظ)مهران ۱۲۱ نوشته شده توسط:  دوستان ای تی من نظری دارم

چند ساله هر کاری خواستن و هر بلایی که دوسداشتن سرمون آوردن !!! آخه تا کی بی عدالتی؟!!! گناه که نکردیم دانشجوی ای تی این مملکت شدیم.

بیایید همه با هم به سنجش اعتراض کنیم به کاهش ظرفیتهای ای تی تا دوباره اونا رواضافه کنن .

اگه متحد بشیم و تعداد معترضان زیاد باشه امکانش زیاده ظرفیتها رو برگردونن سر جای اولش .

تهران مگه چقدر ظرفیتش کم شده؟

RE: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - مهران ۱۲۱ - ۱۷ خرداد ۱۳۹۶ ۰۵:۴۴ ق.ظ

(۱۷ خرداد ۱۳۹۶ ۰۴:۲۰ ق.ظ)ali hjt نوشته شده توسط:  
(17 خرداد ۱۳۹۶ ۰۴:۱۵ ق.ظ)مهران ۱۲۱ نوشته شده توسط:  دوستان ای تی من نظری دارم

تهران مگه چقدر ظرفیتش کم شده؟

شبکه کلا شده ۳۶ نفر تو ای تی و تجارت ۱۲۷ نفر

نسبت به پارسال خیلی کمتر شده!!!

فکر کنم روشون نمیشه بگن ، اینجوری میخوان کلا رشته ای تی رو تا چند سال دیگه حذف کننHuh

باید تو سایت سنجش اعتراض کنیم شاید صدامون به جایی رسید.

RE: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - d_felfelak - 17 خرداد ۱۳۹۶ ۰۸:۳۷ ق.ظ

(۱۷ خرداد ۱۳۹۶ ۰۲:۵۹ ق.ظ)fatima95 نوشته شده توسط:  چ خوب!
فک نمیکردم روزانه قبول شم
رنکینگ دانشگاهای تهران برا هوش مصنوعی رو میدونید چجوریه؟

دقیقا این سوال رو من هم دارم بنظرتون رنکینگ دانشگاه های تهران برای هوش چی هست؟ از کجا میتونم دقیق پیدا و مقایسه کنم؟Huh

گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - Navid.rtb - 17 خرداد ۱۳۹۶ ۱۱:۴۴ ق.ظ

سلام
دوستان با ۴۸۰ نرم افزار واسه شبانه های تهران امیدی هست؟فرق نمیکنه نرم افزار شبکه امنیت الگوریتم
اگه نه کجاها میشه قبول شد با این رتبه

گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - roodantnt - 17 خرداد ۱۳۹۶ ۱۱:۴۵ ق.ظ

دوستان با ۶۶۰ نرم افزار روزانه کجا میشه قبول شد ؟

RE: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - AZ_AMIR - 17 خرداد ۱۳۹۶ ۱۱:۵۹ ق.ظ

(۱۷ خرداد ۱۳۹۶ ۱۱:۴۴ ق.ظ)Navid.rtb نوشته شده توسط:  سلام
دوستان با ۴۸۰ نرم افزار واسه شبانه های تهران امیدی هست؟فرق نمیکنه نرم افزار شبکه امنیت الگوریتم
اگه نه کجاها میشه قبول شد با این رتبه

فکر نکنم برای تهران شانسی باشه...ولی میتونید برای روزانه ی بعضی شهرستان ها و شبانه ی خیلی هاش قبول بشید...

(۱۷ خرداد ۱۳۹۶ ۱۱:۴۵ ق.ظ)roodantnt نوشته شده توسط:  دوستان با ۶۶۰ نرم افزار روزانه کجا میشه قبول شد ؟

نمیخوام نا امید تون کنم ولی روزانه خیلی خیلی سخته...مگه اینکه همپوشانی خیلی زیاد باشه...ولی شبانه ی شهرستان ها شانس بالایی دارید.

RE: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - shahraz - 17 خرداد ۱۳۹۶ ۱۲:۰۸ ب.ظ

(۱۷ خرداد ۱۳۹۶ ۱۲:۰۴ ب.ظ)alireza.mirzaeiyan نوشته شده توسط:  سلام دوستان
ببخشید کسی جواب منو نداد رتبه ۲۵۷ نرم افزار شانس قبولی تهران یا اصفهان رو داره؟
اصفهان که معلومه قبولین

RE: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - naser.71 - 17 خرداد ۱۳۹۶ ۰۲:۳۰ ب.ظ

(۱۷ خرداد ۱۳۹۶ ۱۱:۴۵ ق.ظ)roodantnt نوشته شده توسط:  دوستان با ۶۶۰ نرم افزار روزانه کجا میشه قبول شد ؟
روزانه درصدش کمه اما شبانه خوب قبولین شایدم روزانه قبول بشید ممکنه

گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - kakol - 17 خرداد ۱۳۹۶ ۰۲:۴۰ ب.ظ

دوستان با ۲۵۰ آیتی برای شبانه ی تهران شانسی هست؟Sad

RE: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - shahraz - 17 خرداد ۱۳۹۶ ۰۳:۵۳ ب.ظ

(۱۷ خرداد ۱۳۹۶ ۰۲:۴۹ ب.ظ)alireza.mirzaeiyan نوشته شده توسط:  
(17 خرداد ۱۳۹۶ ۱۲:۰۸ ب.ظ)shahraz نوشته شده توسط:  
(17 خرداد ۱۳۹۶ ۱۲:۰۴ ب.ظ)alireza.mirzaeiyan نوشته شده توسط:  سلام دوستان
ببخشید کسی جواب منو نداد رتبه ۲۵۷ نرم افزار شانس قبولی تهران یا اصفهان رو داره؟
اصفهان که معلومه قبولین

شبانه دانشگاهای تهران چطور؟ اونا امیدی هست؟

دانشگاههای خوب تهران ( شبانه و روزانه- گرایش نرم افزار )کلن ۹۷ تا نرم افزار می گیره، احتمالش کمه قبول شین ولی شبانه بقیه دانشگاه های تهران رو قبولین

گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - jentelman1990 - 17 خرداد ۱۳۹۶ ۰۴:۱۵ ب.ظ

(۱۶ خرداد ۱۳۹۶ ۱۲:۳۶ ق.ظ)jentelman1990 نوشته شده توسط:  سلام. با رتبه ۴۲۴ علوم کجاها میشه قبول شد شبانه و روزانه.ممنون
کسی هست راهنمایی کنه؟ممنون میشم