تالار گفتمان مانشت
گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - نسخه‌ی قابل چاپ

گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - jentelman1990 - 17 خرداد ۱۳۹۶ ۰۵:۰۳ ب.ظ

سوالی داشتم.
از آشناهامون غیر روزانه میخونه و امسال کنکور رتبه خوبی آورده
با توجه به اینکه گفته بودن تا بهمن باید انصراف بده و نداده، آیا قبولیش مشکل ساز نمیشه؟میذارن ثبت نام کنه؟کی انصراف بده از مقطع حاضر؟

RE: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - naser.71 - 17 خرداد ۱۳۹۶ ۰۵:۱۱ ب.ظ

(۱۷ خرداد ۱۳۹۶ ۰۲:۴۰ ب.ظ)kakol نوشته شده توسط:  دوستان با ۲۵۰ آیتی برای شبانه ی تهران شانسی هست؟Sad
شبانه که چه عرض کنم پارسال من دیدم با ۲۵۰ روزانه تهرانم آورد اما امسال نمیدونم

RE: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - great.ocean - 17 خرداد ۱۳۹۶ ۰۵:۱۹ ب.ظ

(۱۷ خرداد ۱۳۹۶ ۱۱:۴۵ ق.ظ)roodantnt نوشته شده توسط:  دوستان با ۶۶۰ نرم افزار روزانه کجا میشه قبول شد ؟

این فایل در کانال استاد یوسفی بود
که برخی رتبه ها هستند
البته این رو در نظر بگیرید به دلیل همپوشانی با گرایشای دیگه و ظرفیت های شبکه و امن و رتبه های برتر ایتی که در نرم افزار هم رتبه اوردن و ممکنه رتبشون در ایتی بهتر شده باشه ، شانس قبولی بیشتر میشه با رتبه پایین تر
در کل تعداد انتخاب ها اینقدر زیاد هست که طبق علاقتون پر کنید فرم رو
چون ایشون روی اینکه فایلهاشونو با ذکر منبع بگیم من اسمشونو پاک نکردم و تصویر فایل رو فرستادم
و اصلا هدفم تبلیغ نیست کتاباشون هم خوبی داره هم بدی و هیچ ادم و کتابی و ..کامل نیست حتی خود ما
و امیدوارم یه روزی ببینیم که خودشون هم منابع کتاباشون رو ذکر کنن و برای قلم استادید دیگه ارزش قائل بشن و نام استادا رو در کتابشون بخش منابع ببینیم

RE: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - shahraz - 17 خرداد ۱۳۹۶ ۰۵:۳۹ ب.ظ

(۱۷ خرداد ۱۳۹۶ ۰۴:۵۷ ب.ظ)alireza.mirzaeiyan نوشته شده توسط:  
(17 خرداد ۱۳۹۶ ۰۳:۵۳ ب.ظ)shahraz نوشته شده توسط:  
(17 خرداد ۱۳۹۶ ۰۲:۴۹ ب.ظ)alireza.mirzaeiyan نوشته شده توسط:  
(17 خرداد ۱۳۹۶ ۱۲:۰۸ ب.ظ)shahraz نوشته شده توسط:  
(17 خرداد ۱۳۹۶ ۱۲:۰۴ ب.ظ)alireza.mirzaeiyan نوشته شده توسط:  سلام دوستان
ببخشید کسی جواب منو نداد رتبه ۲۵۷ نرم افزار شانس قبولی تهران یا اصفهان رو داره؟
اصفهان که معلومه قبولین

شبانه دانشگاهای تهران چطور؟ اونا امیدی هست؟

دانشگاههای خوب تهران ( شبانه و روزانه- گرایش نرم افزار )کلن ۹۷ تا نرم افزار می گیره، احتمالش کمه قبول شین ولی شبانه بقیه دانشگاه های تهران رو قبولین

شبانه های تهرانی که قبول میشم منظورتون رجایی و خواجه نصیره؟

شریف، تهران، امیرکبیر، علم و صنعت، تربیت مدرس، شهید بهشتی امسال ۹۷ تا نرم افزار می گیره.
خواجه نصیر هم خوبه ولی امسال نرم افزار نمیگیره
آره منظورم رجایی و خوارزمی و الزهرا و اینا....(هم روزانه و هم شبانه قبولید )

RE: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - erfan.el - 17 خرداد ۱۳۹۶ ۰۸:۳۰ ب.ظ

(۱۶ خرداد ۱۳۹۶ ۰۴:۵۸ ب.ظ)sali_h نوشته شده توسط:  
(16 خرداد ۱۳۹۶ ۱۲:۵۹ ق.ظ)erfan.el نوشته شده توسط:  زبان: ۳۰
مشترک: ۲۱/۴۳
مدیریت: ۵۶/۶۷
تخصصی: ۵۰

رتبه ای تی : ۶۵
رتبه شبکه : ۲۱۶

دوستان بنظرتون دانشگاه تهران قبول میشم ای تی ؟

شما همسایه من شدید
نه خودتهران سخته، پزشکی تهران فقط میاری یا شبانه ایتی
البته اینا همش حدس هست همه چی به نحوه انتخاب رشته بستگی داره به هیچ وجه ذهنتونو درگیر این که کجا میارید نکنید همه چی به انتخاب رشته افراد برتر از شما و هم پوشانی گرایش های دیگه با شما بستگی داره

درود
شما چند شدید ؟
از دوستم پرسیدم که الان نرم افزار تهران میخونه گفت پارسال ۵۰ ای تی داشتیم و من حتی ۵۷ و ۵۸ رو هم شنیدم که اینجا قبول شده باشن
دلیلش اینه اکثر رتبه های خوب معمولا شبکه رو انتخاب می کنند.
ولی خب امسال متاسفانه ظرفیت شبکه کم شده ، البته بازم برای رتبه های برتر زیاد مهم نیستSmile

RE: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - Shade Black - 17 خرداد ۱۳۹۶ ۰۸:۳۳ ب.ظ

چرا مانشت پوشه کارنامه اولیه ۹۶ رو درست نمی‌کنه؟؟ HuhHuhSadSadAngry

گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - miss.rad - 17 خرداد ۱۳۹۶ ۰۸:۴۶ ب.ظ

امسال نسبت به سال پیش مصاحبه ها کم شده
انگار نه انگار که کنکوری بوده

گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - math96 - 17 خرداد ۱۳۹۶ ۱۰:۴۶ ب.ظ

روز اول دیدم یادمه کلید نهایی نیامده بود. اطلاعیه جدید سنجش شامل کارنامه و پاسخنامه و کلید نهایی هم هست.

RE: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - Shade Black - 17 خرداد ۱۳۹۶ ۱۱:۰۵ ب.ظ

(۱۷ خرداد ۱۳۹۶ ۱۰:۴۶ ب.ظ)math96 نوشته شده توسط:  روز اول دیدم یادمه کلید نهایی نیامده بود. اطلاعیه جدید سنجش شامل کارنامه و پاسخنامه و کلید نهایی هم هست.

RE: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - sciencelover - 17 خرداد ۱۳۹۶ ۱۱:۳۰ ب.ظ

(۱۷ خرداد ۱۳۹۶ ۱۲:۰۴ ب.ظ)alireza.mirzaeiyan نوشته شده توسط:  سلام دوستان
ببخشید کسی جواب منو نداد رتبه ۲۵۷ نرم افزار شانس قبولی تهران یا اصفهان رو داره؟

شهید رجایی شانس دارید. شبانه تربیت مدرس هم ممکنه بیارید.

گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - naser.71 - 17 خرداد ۱۳۹۶ ۱۱:۴۶ ب.ظ

سلام دوستان یه سوال داشتم بچه های شبانه که بهشون خوابگاه نمیدن کجا میرن؟

RE: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - Fariba071 - 17 خرداد ۱۳۹۶ ۱۱:۴۶ ب.ظ

پاسخنامه ها رو زدن تو سنجش. نامردا سوال ۴۹ آی تی رو دو گزینه ای نکردنDodgy

(۱۷ خرداد ۱۳۹۶ ۱۱:۴۶ ب.ظ)Fariba071 نوشته شده توسط:  پاسخنامه ها رو زدن تو سنجش. نامردا سوال ۴۹ آی تی رو دو گزینه ای نکردنDodgy

تازه سوال ۵۱ که خارج از کتاب بوده رو هم حذف نکردنUndecided

RE: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - great.ocean - 18 خرداد ۱۳۹۶ ۱۲:۰۶ ق.ظ

(۱۷ خرداد ۱۳۹۶ ۱۱:۴۶ ب.ظ)naser.71 نوشته شده توسط:  سلام دوستان یه سوال داشتم بچه های شبانه که بهشون خوابگاه نمیدن کجا میرن؟

بستگی داره چه شهری
تو تهران پانسیون هست بعضیاش برای دانشجوها که اکثرا دانشگاه ازاد یا شبانه هستن
بعضی هم فرقی نداره و فکر کنم باید وحشتناک باشه که با غیر دانشجو هم اتاق بودن
ولی در کل همکلاسیای من که شبانه بودن یا دوستایی که ارشد ازاد میخوندن پانسیون میگرفتن
و فکر کنم در همه شهرها باشه

RE: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - naser.71 - 18 خرداد ۱۳۹۶ ۱۲:۱۴ ق.ظ

(۱۸ خرداد ۱۳۹۶ ۱۲:۰۶ ق.ظ)great.ocean نوشته شده توسط:  
(17 خرداد ۱۳۹۶ ۱۱:۴۶ ب.ظ)naser.71 نوشته شده توسط:  سلام دوستان یه سوال داشتم بچه های شبانه که بهشون خوابگاه نمیدن کجا میرن؟

بستگی داره چه شهری
تو تهران پانسیون هست بعضیاش برای دانشجوها که اکثرا دانشگاه ازاد یا شبانه هستن
بعضی هم فرقی نداره و فکر کنم باید وحشتناک باشه که با غیر دانشجو هم اتاق بودن
ولی در کل همکلاسیای من که شبانه بودن یا دوستایی که ارشد ازاد میخوندن پانسیون میگرفتن
و فکر کنم در همه شهرها باشه
خیلی ممنونم از پاسختون ببخشید پانسیون که میگید چجوریه؟ مقررات و تمیزی و امکاناتشون و هزینه ها رو نمیدونید؟

گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - fatima95 - 18 خرداد ۱۳۹۶ ۱۲:۳۲ ق.ظ

میشه رنکینگ دانشگاه های تهران تو زمینه هوش مصنوعی بگید؟