تالار گفتمان مانشت
گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - نسخه‌ی قابل چاپ

RE: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - great.ocean - 18 خرداد ۱۳۹۶ ۱۲:۳۷ ق.ظ

(۱۸ خرداد ۱۳۹۶ ۱۲:۱۴ ق.ظ)naser.71 نوشته شده توسط:  
(18 خرداد ۱۳۹۶ ۱۲:۰۶ ق.ظ)great.ocean نوشته شده توسط:  
(17 خرداد ۱۳۹۶ ۱۱:۴۶ ب.ظ)naser.71 نوشته شده توسط:  سلام دوستان یه سوال داشتم بچه های شبانه که بهشون خوابگاه نمیدن کجا میرن؟

بستگی داره چه شهری
تو تهران پانسیون هست بعضیاش برای دانشجوها که اکثرا دانشگاه ازاد یا شبانه هستن
بعضی هم فرقی نداره و فکر کنم باید وحشتناک باشه که با غیر دانشجو هم اتاق بودن
ولی در کل همکلاسیای من که شبانه بودن یا دوستایی که ارشد ازاد میخوندن پانسیون میگرفتن
و فکر کنم در همه شهرها باشه
خیلی ممنونم از پاسختون ببخشید پانسیون که میگید چجوریه؟ مقررات و تمیزی و امکاناتشون و هزینه ها رو نمیدونید؟

من خودم ندیدمBig Grin
ولی شنیدم همه جورش هست بستگی به سطح هزینه داره که میکنید
شبیه خوابگاه دانشجویی هست و بستگی به سطح رفاهی اون و تعداد افراد اتاق و .. و مکان اون هزینه های متفاوتی داره مقررات هم ازادی بسیار بیشتر از خوابگاهه دانشگاههای دولتیه
میتونید search کنید در تهران حتما پیدا میکنید چون الان تهران به خاطر دانشگاه های ازاد و شبانه و شاغلانی که از شهرستان میان خیلی زیاد شده
حتی میدونم بعضی از دانشجویان روزانه که خوابگاه ندارن یا محیط خوابگاه دانشگاه رو به خاطر مقررات دوست ندارن ازین خوابگاه های ازاد میگیرن یا خونه
معمولا اطلاعیه رو تو دانشگاه زیاد میزنن

گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - yas701 - 18 خرداد ۱۳۹۶ ۱۲:۴۱ ق.ظ

دوستان آگاه:
چرا سوال ۷۶ حذف شده آیا ؟! همینطور سوال ۱۱۴ ! اگر سوال ۱۱۴ به خاطر کپی بودن از اون کتاب خاص حذف شده که طبعن باید سوالات تخصصی هوش هم حذف میشد. آیا این سوال از بیخ و بُن ایراد داشت؟! (به نظر ایراداتی وارده!)
سوال ۷۶ چرا ؟ آیا این سوال ابهامی داشت؟ حذف این سوال احتمالا حاکی از اینه که سوالارو خودشون چک میکنن چون ندیدم اعتراضی به این سوال اساسا وارد باشه! اما ایراد این سوال رو متوجه نمی شم. سوال جالبی بود. نبود؟...

اظهارات بالا مربوط به کنکور کامپیوتر است...!

RE: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - naser.71 - 18 خرداد ۱۳۹۶ ۱۲:۵۷ ق.ظ

(۱۸ خرداد ۱۳۹۶ ۱۲:۳۷ ق.ظ)great.ocean نوشته شده توسط:  معمولا اطلاعیه رو تو دانشگاه زیاد میزنن
خیلی ممنونم از پاسختونSmile

گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - ali hjt - 18 خرداد ۱۳۹۶ ۰۱:۲۱ ق.ظ

این همه خودمون رو لت و پار کردیم واسه اعتراضا....اون همه اعتراض زدیم تو سایت.
اون همه نامه بده ، امضا جمع کن ، کمپین بزن.
هیچ کاری واسمون نکردن.

اوضاع مملکت ما اینه دیگه....میگن بفرما اعتراض کن ، حقت اعتراضه! برات جا گذاشتیم تو سایت بری اعتراضت رو بزنی!!
ولی وقتی اعتراض میکنیم تف هم جلومون نمیندازن.

چقدر امسال حق نا حق شد...چقدرررررررررررررررررر

RE: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - -bahareh- - 18 خرداد ۱۳۹۶ ۰۲:۳۰ ق.ظ

(۱۷ خرداد ۱۳۹۶ ۱۱:۴۵ ق.ظ)roodantnt نوشته شده توسط:  دوستان با ۶۶۰ نرم افزار روزانه کجا میشه قبول شد ؟

گلستان

سلام
راجب دانشگاه شهید رجایی کسی اطلاعی داره که سطح علمیش چجوریه ؟

گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - mohammad2000 - 18 خرداد ۱۳۹۶ ۰۳:۲۷ ق.ظ

(۱۸ خرداد ۱۳۹۶ ۰۲:۳۰ ق.ظ)-bahareh- نوشته شده توسط:  
(17 خرداد ۱۳۹۶ ۱۱:۴۵ ق.ظ)roodantnt نوشته شده توسط:  دوستان با ۶۶۰ نرم افزار روزانه کجا میشه قبول شد ؟

گلستان

سلام
خوب هستش

RE: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - hajaan - 18 خرداد ۱۳۹۶ ۰۳:۴۲ ق.ظ

سلام دوستان
به نظرتون پیام نور تهران بهتره یا مجازی های تهران؟
با توجه به اینکه پیام نور پایان نامه داره ولی مجازی ندارد.
برای ادامه تحصیل دکتری کدومشون مقبولتره؟
چون شاغل نیز هستم خیلی مرددم.
ممنون میشم راهنمایی بفرمایید

گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - RangiRangi - 18 خرداد ۱۳۹۶ ۰۴:۱۷ ق.ظ

دوستان کسی رو میشناسید دو سال قبل دانشجوی غیرروزانه بوده و پارسال کنکور داده و بعد از قبولی تو دانشگاه جدید تونسته ادامه بده؟

تو دفترچه امسال نوشته که نمیشه ولی من اخبار امسال گوش میدادم با یه دانشجویی مصاحبه میکردن سر جلسه گفت که دانشجو ارشده و میخواد اگه رتبه خوب آورد دانشگاه بهتر بره.

اگه میشه یا میشناسید کسی تونسته این کار رو بکنه ممنون میشم بگید که من یه خراب شده ای رو انتخاب کنم که اطرافیان انقدر فشار نیارن بهم برا انتخاب رشته. اگه نمیشه هم برم بمیرم بهتره با این وضع

RE: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - -bahareh- - 18 خرداد ۱۳۹۶ ۰۴:۲۹ ق.ظ

(۱۸ خرداد ۱۳۹۶ ۰۳:۲۷ ق.ظ)mohammad2000 نوشته شده توسط:  
(18 خرداد ۱۳۹۶ ۰۲:۳۰ ق.ظ)-bahareh- نوشته شده توسط:  
(17 خرداد ۱۳۹۶ ۱۱:۴۵ ق.ظ)roodantnt نوشته شده توسط:  دوستان با ۶۶۰ نرم افزار روزانه کجا میشه قبول شد ؟

گلستان

سلام
خوب هستش

یعنی بالاتر از فردوسی و اصفهان انتخابش کنم میارزه ؟

RE: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - Alirezaj - 18 خرداد ۱۳۹۶ ۰۸:۴۴ ق.ظ

سلام
با ۱۵۰۰ هوش . امیدی به شبانه بوعلی هست ؟
امسال هوش ۵۴ نفر توی روزانه و شبانه افزایش ظرفیت داشته. پارسال بارتبه حدود ۸۵۰ قبولی داشته بوعلی (البته شبانه ).لطفا مشاوره بدین

ممنون

RE: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - ali hjt - 18 خرداد ۱۳۹۶ ۱۱:۰۶ ق.ظ

به نظرتون کم شدن ظرفیت شبکه وامنیت، تو قبولی های ایتی تاثیر زیادی داره؟

Sent from my SM-G920F using Tapatalk

RE: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - naser.71 - 18 خرداد ۱۳۹۶ ۱۲:۰۱ ب.ظ

(۱۸ خرداد ۱۳۹۶ ۰۴:۱۷ ق.ظ)@s@kur نوشته شده توسط:  دوستان کسی رو میشناسید دو سال قبل دانشجوی غیرروزانه بوده و پارسال کنکور داده و بعد از قبولی تو دانشگاه جدید تونسته ادامه بده؟

دقیقا اینم سوال منه. تودوره کارشناسی شنیدم که مثلا یکی شبانه بوده بعد سال بعد تونسته بره روزانه ی همون دانشگاه رتبش بهتر شده. اما تو ارشد نمیدونم. و اینکه از یه دانشگاه به دانشگاه دیگه یا از غیرانتفاعی به روزانه اینارو نمیدونم.

(۱۸ خرداد ۱۳۹۶ ۱۱:۰۶ ق.ظ)ali hjt نوشته شده توسط:  به نظرتون کم شدن ظرفیت شبکه وامنیت، تو قبولی های ایتی تاثیر زیادی داره؟

به نظر من قطعا تاثیر داره . و جالبش اینه که خود ای تی و تجارت هم ظرفیتش کمتر شده. اینم که زده امنیت و شبکه ۱۸۰ تا ۹۰ تاش برا کامپیوتره و ۹۰ تاش برای ای تی .

RE: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - gogooli - 18 خرداد ۱۳۹۶ ۱۲:۱۲ ب.ظ

(۱۸ خرداد ۱۳۹۶ ۰۴:۲۹ ق.ظ)-bahareh- نوشته شده توسط:  یعنی بالاتر از فردوسی و اصفهان انتخابش کنم میارزه ؟

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

RE: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - erfan.el - 18 خرداد ۱۳۹۶ ۱۲:۵۸ ب.ظ

(۱۷ خرداد ۱۳۹۶ ۱۱:۴۶ ب.ظ)naser.71 نوشته شده توسط:  سلام دوستان یه سوال داشتم بچه های شبانه که بهشون خوابگاه نمیدن کجا میرن؟

احتمالا باید یه جایی برن دیگه Tongue
اگه تهران باشن که زیاد مشکلی نیست چون کلی خوابگاه با رنج قیمت و مزایا متفاوت به صورت خصوصی تو تهران هست که می تونن استفاده کنند.
باقی شهرستان های بزرگ هم کمابیش گیر میاد علاوه بر اون قیمت اجاره خونه شهرستان ها خیلی کمتر از تهرانه که اینم خودش یه گزینه هست

(۱۷ خرداد ۱۳۹۶ ۰۸:۴۶ ب.ظ)miss.rad نوشته شده توسط:  امسال نسبت به سال پیش مصاحبه ها کم شده
انگار نه انگار که کنکوری بوده

چون امسال مانشت هم انگار نه انگار !!
خب پوشه سال ۹۶ هنوز ایجاد نکردن ... مصاحبه چی بزنن بچه ها !؟

RE: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - jentelman1990 - 18 خرداد ۱۳۹۶ ۰۱:۱۱ ب.ظ

(۱۸ خرداد ۱۳۹۶ ۰۴:۱۷ ق.ظ)@s@kur نوشته شده توسط:  دوستان کسی رو میشناسید دو سال قبل دانشجوی غیرروزانه بوده و پارسال کنکور داده و بعد از قبولی تو دانشگاه جدید تونسته ادامه بده؟

تو دفترچه امسال نوشته که نمیشه ولی من اخبار امسال گوش میدادم با یه دانشجویی مصاحبه میکردن سر جلسه گفت که دانشجو ارشده و میخواد اگه رتبه خوب آورد دانشگاه بهتر بره.

اگه میشه یا میشناسید کسی تونسته این کار رو بکنه ممنون میشم بگید که من یه خراب شده ای رو انتخاب کنم که اطرافیان انقدر فشار نیارن بهم برا انتخاب رشته. اگه نمیشه هم برم بمیرم بهتره با این وضع

مشکلی نیست. تو دفترچه نوشته بود دانشجوهای ارشد و دکتری حق شرکت ندارن. من پرسیدم گفتت دانشجوی روزانه تا بهمن ۹۵ باید انصراف داده باشه غیر روزانه ها تا وقتی نتیجه نهایی شون بیاد وقت دارن و اون موقع انصراف بدن و ثبت نام جدید بکنن. برای صحت بیشتر با سازمان سنجش تماس بگیر۰۲۱۴۲۱۶۳