تالار گفتمان مانشت
گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - نسخه‌ی قابل چاپ

RE: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - s90211006 - 18 خرداد ۱۳۹۶ ۰۲:۱۲ ب.ظ

سلام دوستان به نظرتون با رتبه ۷۰۰ هوش مصنوعی میشه امید به جایی داشت ؟

امیدی به روزانه جایی هست به نظرتون ؟

ممنون میشم کمک کنید

گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - mese79 - 18 خرداد ۱۳۹۶ ۰۳:۳۸ ب.ظ

سلام
این کلید نهایی و پاسخنامه رو دقیقا کجا زده؟! من که لاگین میکنم فقط کارنامه اولیه ام هست!

RE: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - M3t30r - 18 خرداد ۱۳۹۶ ۰۴:۱۳ ب.ظ

(۱۸ خرداد ۱۳۹۶ ۰۳:۳۸ ب.ظ)mese79 نوشته شده توسط:  سلام
این کلید نهایی و پاسخنامه رو دقیقا کجا زده؟! من که لاگین میکنم فقط کارنامه اولیه ام هست!

منم همینطور

گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - naser.71 - 18 خرداد ۱۳۹۶ ۰۴:۴۴ ب.ظ

امسال همه چیز سنجش مسخره بود.

RE: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - AZ_AMIR - 18 خرداد ۱۳۹۶ ۰۵:۲۸ ب.ظ

(۱۸ خرداد ۱۳۹۶ ۰۳:۳۸ ب.ظ)mese79 نوشته شده توسط:  سلام

وقتی وارد شدید کارنامه رو دیدید سمت راست هست.

گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - paieez - 18 خرداد ۱۳۹۶ ۰۷:۲۴ ب.ظ

سلام. کسی مقایسه ظرفیت پذیرش هوش امسال و پارسال تو چهار پنج دانشگاه برتر تهران رو داره؟
با ۱۲۴ هوش علم و صنعت قبول میشم روزانه؟

گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - محمد رستگار - ۱۸ خرداد ۱۳۹۶ ۰۷:۲۴ ب.ظ

سلام دوستانه مانشتی خدا قوت من کنکور امسال رتبه ۱۱۵ تو کد۱ آی تی آوردم خواستم بدونم تهران روزانه قبول میشم؟
اگه قبول میشم چه رشته ای؟

گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - mohammad2000 - 19 خرداد ۱۳۹۶ ۱۲:۵۷ ق.ظ

دوستان آیا احتمال قبولی در پردیس امیرکبیر یا بهشتی با رتبه ۹۶۱ آی تی هست یا خیر اگر هزینه اش مساله ای نداشته باشه ؟
پردیس دانشگاه قم چطور ؟

گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - miss.rad - 19 خرداد ۱۳۹۶ ۰۱:۰۰ ق.ظ

چرا انقدر رتبه های علوم پایینه ..بنظرم نسبت به پارسال درصدای بهتری زدن ولی رتبه ها کمتر شده ..یعنی کنکور انقدر سخت بوده ؟ حتی علوم ؟

گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - mohammad2000 - 19 خرداد ۱۳۹۶ ۰۱:۰۹ ق.ظ

(۱۹ خرداد ۱۳۹۶ ۱۲:۵۷ ق.ظ)mohammad2000 نوشته شده توسط:  دوستان آیا احتمال قبولی در پردیس امیرکبیر یا بهشتی با رتبه ۹۶۱ آی تی هست یا خیر اگر هزینه اش مساله ای نداشته باشه ؟
پردیس دانشگاه قم چطور ؟
ممنون میشم راهنمای کنید

گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - naser.71 - 19 خرداد ۱۳۹۶ ۰۱:۲۱ ق.ظ

یه دلیل تغییرات کنکور امسال نسبت به پارسال با قطعیت نمیشه فهمید چی قبول میشیم و چه رشته ای اما هم با ۱۱۵ میشه تهران قبول شد هم ۹۶۱ . ایشالا بله

RE: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - math96 - 19 خرداد ۱۳۹۶ ۰۱:۴۹ ق.ظ

(۱۹ خرداد ۱۳۹۶ ۰۱:۰۰ ق.ظ)miss.rad نوشته شده توسط:  چرا انقدر رتبه های علوم پایینه ..بنظرم نسبت به پارسال درصدای بهتری زدن ولی رتبه ها کمتر شده ..یعنی کنکور انقدر سخت بوده ؟ حتی علوم ؟

برای خودم که ۷۲ شدم مقایسه کردم دیدم نمره کل من و میانگین درصد خیلی شبیه رتبه ۷۴ پارسال هست. ولی یکی از بچه ها رتبه ۱۳ شده به نظرم با این درصد ها باید خیلی بهتر می شد! فکر کنم توی رتبه های خیلی خوب رقابت شدیدتر بود.

RE: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - مهران ۱۲۱ - ۱۹ خرداد ۱۳۹۶ ۰۲:۴۸ ق.ظ

دوستانی که مهندسی نرم افزار خوندن و الکی هم ای تی شرکت کردن لطفا بیخیال ای تی شید تا چیزی هم به ما برسهTongueBig Grin

RE: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - aliysefian - 19 خرداد ۱۳۹۶ ۰۶:۵۸ ق.ظ

(۲۷ خرداد ۱۳۹۵ ۰۷:۲۶ ب.ظ)edward71 نوشته شده توسط:  درود

دوستان کنکوری سال ۹۶، با لطف جناب تنهایی و درخواست من از ایشون بخش مشاوره کنکور سال ۹۶ هم ایجاد شد، امیدوارم که بتونیم سال ۹۶ رتبه هایی بهتر از امسال کسب کنیم، از همه دوستان خواهش می کنم که کمک کنند، کنکوری های ۹۵ به صورت ویژه، در مورد منابع و نحوه برنامه ریزی هاشون بهمون بگن که چطور بوده

پیشاپیش از همه دوستان تشکر می کنم
سلام با رتبه ۲۵۰ نرم افزار میشه کجا قبول شد دانشگاه اصفهان را میارم یا نه
ممنون

گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - mostafaheydar - 19 خرداد ۱۳۹۶ ۰۹:۳۲ ق.ظ

انتخاب رشته دانشگاه ازاد کی شروع میشه؟