تالار گفتمان مانشت
گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - نسخه‌ی قابل چاپ

گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - ce96 - 23 خرداد ۱۳۹۶ ۱۰:۲۷ ق.ظ

سلام

کسی راجع به شبکه ی دانشگاه امیرکبیر اطلاع داره که چرا دو تا کد رشته اعلام شده؟

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - mhcavalier - 23 خرداد ۱۳۹۶ ۱۰:۵۲ ق.ظ

کسی راجع به دانشگاه کاشان اطلاعات داره؟ خوبه یا نه؟
شبانه دانشگاه های بزرگ بهتره یا روزانه کاشان؟

RE: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - roodantnt - 23 خرداد ۱۳۹۶ ۱۲:۲۸ ب.ظ

(۲۳ خرداد ۱۳۹۶ ۰۲:۳۷ ق.ظ)moloodi نوشته شده توسط:  سلام من رشتم نرم افزار بوده تو کارشناسی حالا می خوام در کارشناسی ارشدبه تغییر گرایش به شبکه یا امنیت فکر کنم نظرتون چیه کسی که کارشناسیش مهندسی کامپیتور گرایش نمرم افزار بوده منطقی هست که تو ارشد تغییر گرایش بدم به شبکه یا امنیت

دوست عزیز تغییر گرایش هیچ آسیبی به شما نخواهد زد و اینکه خیلی وقتا ارزش داره ادم گرایش رو فدای بودن در یه دانشگاه خوب و در کنار استاد خوب بکنه .

لازمه بگم که این گرایش ها فقط اسمه شما میتونید در نهایت روی فیلدی که کار می کنید و با استادی که کار می کنید روی فیلدی باشه که نزدیگ به همون گرایش دلخواه خودت باشه نه لزوما گرایش انتخاب شده در ثبت نام دانشگاه

همه چی دست خودته چی بخوای کجا بخوای و با کی بخوای

موفق باشی

RE: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - positron - 23 خرداد ۱۳۹۶ ۱۲:۵۰ ب.ظ

دوستان این کارنامه چطور با این درصدا رتبه ش شده زیر صد ولی خیلیا با درصدای بیشتر رتبه هاشون سه رقمی شده؟

گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - *tarannom* - 23 خرداد ۱۳۹۶ ۰۱:۰۷ ب.ظ

بچه ها اگه مثلا مالک بیاریم بعد بریم مصاحبه قبول نشیم بقیه انتخابامون چی میشه؟ اگه بررسی میشه کی بررسی میشه؟ یکی لطفا توضیح بده...
بعد امنیت واسه اپلای مشکل داره؟

RE: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - Miss java - 23 خرداد ۱۳۹۶ ۰۱:۱۶ ب.ظ

سلام دوستان. به نظرتون با ۳۶۳ نرم امیدی برای شبانه های تهران هست اصلا؟؟ گرایش اون قد برام فرق نمیکنه. یعنی نرم و امنیت و شبکه همه ش خوبه.
یعدش بین نرم شیراز و فردوسی کدوم جالب تره؟ اصلا امیدی به روزانه ی اینا هست؟
خودم ساکن اهوازم

(۲۳ خرداد ۱۳۹۶ ۱۲:۵۰ ب.ظ)positron نوشته شده توسط:  دوستان این کارنامه چطور با این درصدا رتبه ش شده زیر صد ولی خیلیا با درصدای بیشتر رتبه هاشون سه رقمی شده؟

راست میگی واقعا چرا؟؟ شاید واسه معدلشه. من درصدام در همین حده سیصد و شصت شدم.
زبان هفتاد و چهار
ریاضی هشت
تخصصی ۳۳
مشترک ۳۳

RE: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - roodantnt - 23 خرداد ۱۳۹۶ ۰۱:۳۵ ب.ظ

(۲۳ خرداد ۱۳۹۶ ۰۱:۱۶ ب.ظ)Miss java نوشته شده توسط:  سلام دوستان. به نظرتون با ۳۶۳ نرم امیدی برای شبانه های تهران هست اصلا؟؟ گرایش اون قد برام فرق نمیکنه. یعنی نرم و امنیت و شبکه همه ش خوبه.
خودم ساکن اهوازم

(۲۳ خرداد ۱۳۹۶ ۱۲:۵۰ ب.ظ)positron نوشته شده توسط:  دوستان این کارنامه چطور با این درصدا رتبه ش شده زیر صد ولی خیلیا با درصدای بیشتر رتبه هاشون سه رقمی شده؟

زبان هفتاد و چهار
ریاضی هشت
تخصصی ۳۳
مشترک ۳۳
تهران شبانه که شانس دارین جتما بزنید و البته اصفهان و شیراز هم روزانه شانس دارین و البته مشهد روزانه

من خودم نرم هستم
درصدام
زبان : ۱۳
ریاضی : ۱-
مشترک : ۲۰
تخصصی : ۵۰

شدم ۶۶۰
کلا هر کی تخصصی زده پودرش کردن ...

RE: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - Miss java - 23 خرداد ۱۳۹۶ ۰۱:۴۱ ب.ظ

(۲۳ خرداد ۱۳۹۶ ۰۱:۳۵ ب.ظ)roodantnt نوشته شده توسط:  
(23 خرداد ۱۳۹۶ ۰۱:۱۶ ب.ظ)Miss java نوشته شده توسط:  سلام دوستان. به نظرتون با ۳۶۳ نرم امیدی برای شبانه های تهران هست اصلا؟؟ گرایش اون قد برام فرق نمیکنه. یعنی نرم و امنیت و شبکه همه ش خوبه.
خودم ساکن اهوازم

زبان هفتاد و چهار
ریاضی هشت
تخصصی ۳۳
مشترک ۳۳
تهران شبانه که شانس دارین جتما بزنید و البته اصفهان و شیراز هم روزانه شانس دارین و البته مشهد روزانه

من خودم نرم هستم
درصدام
زبان : ۱۳
ریاضی : ۱-
مشترک : ۲۰
تخصصی : ۵۰

شدم ۶۶۰
کلا هر کی تخصصی زده پودرش کردن ...

ممنون از جوابتون
اره. انگار تخصصی اصلا حساب نبوده خیلی.من تخصصی معماری رو کلا نزدم. بعد رتبه م شده چهارصد. کلا۴۰ تا با نرمم اختلاف پیدا کرده.

ولی سامانه دمدرسان شریف تو کل دانشگاههای تهرون فقط خوارزمی و الزهرا برا من زده. خدا کنه اینطوری نشه.

RE: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - Fariba071 - 23 خرداد ۱۳۹۶ ۰۱:۵۳ ب.ظ

چرا دانشگاه الزهرا آی تی نمیگیره امسال؟؟؟؟؟؟DodgyConfused

گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - jentelman1990 - 23 خرداد ۱۳۹۶ ۰۴:۵۳ ب.ظ

آخر نفهمیدیم کی درست میگه و چی درسته. موندیم بلاتکلیف. اون دانشجوهای ارشدی که کنکور دادن و میخان برن رشته جدید مشکلی برای ثبت نام نیس؟ اگه هست راهکار کسی میدونه حل بشه؟ مثلا الان انصراف بدیم قبول میکنن تاریخ انصرافو بهمن ماه بزنن؟
دوستان کمک راهنمایی بکنید .ممنونم

RE: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - hajaan - 23 خرداد ۱۳۹۶ ۰۵:۵۹ ب.ظ

سلام
به نظرتون علم و صنعت بهتره یا خواجه نصیر؟ برای شبکه و آ ی تی

RE: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - *tarannom* - 23 خرداد ۱۳۹۶ ۰۸:۵۴ ب.ظ

(۲۳ خرداد ۱۳۹۶ ۰۱:۰۷ ب.ظ)*tarannom* نوشته شده توسط:  بچه ها اگه مثلا مالک بیاریم بعد بریم مصاحبه قبول نشیم بقیه انتخابامون چی میشه؟ اگه بررسی میشه کی بررسی میشه؟ یکی لطفا توضیح بده...

بچه ها تو روخدا یکی بیاد راجب اینا بگه..... اگه شاهد و مالک بزنیم بقیه انتخابامون چی میشه اگه رد شدیم؟ من هنوز انتخاب رشته نکردم

RE: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - mahyamk - 23 خرداد ۱۳۹۶ ۱۰:۱۳ ب.ظ

(۲۳ خرداد ۱۳۹۶ ۰۸:۵۴ ب.ظ)*tarannom* نوشته شده توسط:  
(23 خرداد ۱۳۹۶ ۰۱:۰۷ ب.ظ)*tarannom* نوشته شده توسط:  بچه ها اگه مثلا مالک بیاریم بعد بریم مصاحبه قبول نشیم بقیه انتخابامون چی میشه؟ اگه بررسی میشه کی بررسی میشه؟ یکی لطفا توضیح بده...

بچه ها تو روخدا یکی بیاد راجب اینا بگه..... اگه شاهد و مالک بزنیم بقیه انتخابامون چی میشه اگه رد شدیم؟ من هنوز انتخاب رشته نکردم

سلام.
نگران نباشید اگر مصاحبه رد بشید انتخاب های بعد از شاهد و مالک براتون بررسی میشه اگر نمره قبولی دانشگاهشو اوردین بعدیا رو قبول میشید.
برای اپلایم من دو نفرو میشناسم دانشگاه شاهد بودن ؛ رفتن اروپا مشکلیم نبوده نگران اینم نباشید

گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - Happiness.72 - 23 خرداد ۱۳۹۶ ۱۰:۳۷ ب.ظ

مالک و مانشت رتبه براشون مهمه یا مصاحبه بیشتر ؟

RE: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - mahsa72 - 23 خرداد ۱۳۹۶ ۱۰:۵۲ ب.ظ

(۲۳ خرداد ۱۳۹۶ ۰۵:۵۹ ب.ظ)hajaan نوشته شده توسط:  سلام
به نظرتون علم و صنعت بهتره یا خواجه نصیر؟ برای شبکه و آ ی تی
علم وصنعت بدون شک اصلا خواجه نصیر چندسالی نیس کامپیوتر اورده