تالار گفتمان مانشت
گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - نسخه‌ی قابل چاپ

RE: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - sciencelover - 25 خرداد ۱۳۹۶ ۱۱:۵۷ ب.ظ

(۲۵ خرداد ۱۳۹۶ ۱۱:۰۲ ب.ظ)hajaan نوشته شده توسط:  سلام ممنون میشم راهنمایی بفرمایید

میخواستم ببینم گرایش شبکه خوندنش راحته؟ آدم اذیت نمیشه؟ مثل هوش یا نرم افزار سخت نیست؟
اینو میدونم که تجارت راحته ولی از نظر کاری شبکه بهتره.
ممنون میشم راهنمایی بفرمایید

شبکه رو نمی‌دوم ولی تو ارشد دنبال راحتی نباش. هر گرایشی بخونی باید کلی زحمت بکشی مگه اینکه فقط دنبال مدرک باشی.

گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - jason_born - 26 خرداد ۱۳۹۶ ۱۲:۴۹ ق.ظ

سلام . دوستان من ارشد غیرروزانه ام ولی میدونم با رتبم احتمالا روزانه میارم ولی تا الان انصراف ندادم اما سنجش میگه که باید قبل ثبت نام انصراف می دادیم . من موندم به نظرتون چه کنم ؟ اگه انتخاب رشته کنم چک میکنن انصراف دادم یا نه ؟ یا اینکه بیام شهریور مثلا انصراف بدم و بعد ثبت نام کنم.
بعد باز نمی دونم مثه اینایی که معدلشونو غلط زدن و از ارشد بعد یک یا ۲ ترم با نامه سنجش اخراج شدن میشم یعنی فرضا شهریور قبول میشم میرم ولی یهو ترم یک یا دو میگن بفرما بیرون اخراج.

آیا شما میشناسین کسی که تجربه مشابهی داشته ؟ بنظرتون چه کنم؟ انتخاب رشته کنم یا نه؟
ممنون

RE: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - RezaTaheri - 26 خرداد ۱۳۹۶ ۰۱:۰۵ ق.ظ

(۲۶ خرداد ۱۳۹۶ ۱۲:۴۹ ق.ظ)jason_born نوشته شده توسط:  سلام . دوستان من ارشد غیرروزانه ام ولی میدونم با رتبم احتمالا روزانه میارم ولی تا الان انصراف ندادم اما سنجش میگه که باید قبل ثبت نام انصراف می دادیم . من موندم به نظرتون چه کنم ؟ اگه انتخاب رشته کنم چک میکنن انصراف دادم یا نه ؟ یا اینکه بیام شهریور مثلا انصراف بدم و بعد ثبت نام کنم.
بعد باز نمی دونم مثه اینایی که معدلشونو غلط زدن و از ارشد بعد یک یا ۲ ترم با نامه سنجش اخراج شدن میشم یعنی فرضا شهریور قبول میشم میرم ولی یهو ترم یک یا دو میگن بفرما بیرون اخراج.

آیا شما میشناسین کسی که تجربه مشابهی داشته ؟ بنظرتون چه کنم؟ انتخاب رشته کنم یا نه؟
ممنون
فک نکنم مشکلی پیش بیاد
یک مورد مشابه توی دانشگاه بهشتی دیدم
شخصی پردیس بهشتی قبول شده بود و سال بعدش کنکور داده بود و رتبه اش خوب بود و روزانه تربیت مدرس قبول شد
و میخواست بره تربیت مدرس که دو ترم آخرشو پول نده ولی تربیت مدرس گفته بود من واحدای پردیس رو تطبیق نمیدم
و اون شخص پشیمون شد و همون پردیس رو ادامه داد چون توی گرایش ما بهشتی بهتر هست ترجیج داد دو ترم بعدشم پول بده
و تا جایی که میدونم اصلا بحث اینکه قبول میکنن ثبت نام کنن یا نه نبوده و از این لحاظ مشکلی نداشته

گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - bahar95 - 26 خرداد ۱۳۹۶ ۱۱:۴۹ ق.ظ

سلام
نرم افزار دانشگاه رجایی بهتر یا نرم افزار الزهرا؟

RE: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - arash691 - 26 خرداد ۱۳۹۶ ۰۲:۲۱ ب.ظ

(۲۶ خرداد ۱۳۹۶ ۱۱:۴۹ ق.ظ)bahar95 نوشته شده توسط:  سلام

بدون شک الزهرا

(۲۶ خرداد ۱۳۹۶ ۱۲:۴۹ ق.ظ)jason_born نوشته شده توسط:  سلام . دوستان من ارشد غیرروزانه ام ولی میدونم با رتبم احتمالا روزانه میارم ولی تا الان انصراف ندادم اما سنجش میگه که باید قبل ثبت نام انصراف می دادیم . من موندم به نظرتون چه کنم ؟ اگه انتخاب رشته کنم چک میکنن انصراف دادم یا نه ؟ یا اینکه بیام شهریور مثلا انصراف بدم و بعد ثبت نام کنم.

ممنون

بهتره از دانشگاه بپرسین

RE: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - bahar95 - 26 خرداد ۱۳۹۶ ۰۵:۰۴ ب.ظ

(۲۶ خرداد ۱۳۹۶ ۰۲:۲۱ ب.ظ)arash691 نوشته شده توسط:  [quote='bahar95' pid='439689' dateline='1497597561']
سلام

بدون شک الزهرا

چرا ؟رجایی که سال قبل زودتر تکمیل شده ؟

RE: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - nikash1392 - 26 خرداد ۱۳۹۶ ۰۹:۴۹ ب.ظ

سلام .لطفا راهنمایی کنید .
برای گرایش هوش مصنوعی دانشگاه الزهرا تهران خوبه ؟برای یه شهرستانی ارزش داره به خاطر الزهرا بیاد تهران؟
دانشگاه خوارزمی نسبت به یزد و همدان چطوره ؟

RE: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - Milad_Hosseini - 26 خرداد ۱۳۹۶ ۱۱:۰۶ ب.ظ

(۲۰ خرداد ۱۳۹۶ ۰۴:۵۶ ب.ظ)roodantnt نوشته شده توسط:  دوستان برا این چند تا دانشگاه لطفا یه ترتیب اولویت بگین
دانشگاه گیلان
دانشگاه بین المللی امام خمینی قزوین
دانشگاه زنجان
دانشگاه بوعلی همدان
کدوم رو به ترتیب بزنم ؟؟؟

واسه چه گرایشی دوست عزیز؟؟

من خودم دانشگاه گیلان بودم...خیلی تعریفی ندارن استاداش..دو سه تا استاد خوب بیشتر نداره(اینم دقت کنید که خوب بودن یه چیز نسبی هست)
بین این سه تا دانشگاه من اگر جای شما باشم شاید بزنم دانشگاه بین الملل قزوین..چون احتمال میدم خیلی از اساتیدش از دانشگاه های تهران اومده باشن . فکر میکنم دانشگاه بهتری به نسبت بقیه دانشگاه ها باشه..

RE: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - saharitst - 27 خرداد ۱۳۹۶ ۰۱:۱۷ ق.ظ

سلام...من سال گذشته لیسانس رو تموم کردم..قصد ادامه تحصیل دارم ولی بعد از اینکه رفتم سر کار..به نظرتون منی که جزوه از دوره لیسانسم اصلا ندارم و خیلی چیزها یادم رفته میتونم خودم بخونم و یه رتبه خوب بیارم..با دو سال فاصله نسبت به لیسانس.. خیلی نگرانم سر این موضوع

گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - مهران ۱۲۱ - ۲۷ خرداد ۱۳۹۶ ۰۴:۳۹ ق.ظ

سلام دوستان عبادات همگی قبول حق

دوتا سوال داشتم ممنونم قبل از اتمام مهلت انتخاب رشته جوابمو بدین
ممنونم
بین خواجه نصیر و شهید بهشتی کدومیک بهتره ؟ (از همه نظر)
بین دانشگاه شیراز و صنعتی سهند تبریز چطور؟ با توجه به اینکه فاصله من از شهر شیراز خیلی دور هست تقریبا ۱۸ ساعت طول میکشه تا برسم.

گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - fatima95 - 27 خرداد ۱۳۹۶ ۰۴:۳۹ ق.ظ

سلام من میخاستم ببینم تو گرایش هوش کسی ترتیب رتبه بندی این دانشگاه ها رو میدونه ک چجوری انتخاب کنم؟

الزهرا
خوارزمی
خواجه نصیر
مالک اشتر

خیلی ب این ترتیب نیاز دارم ولی نمیدونم کدوم یکی تو هوش مصنوعی قویتره
وقت زیادی هم نمونده برای انتخاب رشته
ممنون میشم اگر کمک کنید

RE: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - great.ocean - 27 خرداد ۱۳۹۶ ۱۰:۳۰ ق.ظ

(۲۷ خرداد ۱۳۹۶ ۰۱:۱۷ ق.ظ)saharitst نوشته شده توسط:  سلام...من سال گذشته لیسانس رو تموم کردم..قصد ادامه تحصیل دارم ولی بعد از اینکه رفتم سر کار..به نظرتون منی که جزوه از دوره لیسانسم اصلا ندارم و خیلی چیزها یادم رفته میتونم خودم بخونم و یه رتبه خوب بیارم..با دو سال فاصله نسبت به لیسانس.. خیلی نگرانم سر این موضوع
من هم شرایط شما رو داشتم و حتی بدتر و چندین سال از درسم گذشته بود و همه چیز به جز پایگاه یادم رفته بود و با اینکه شاغل بودم و زمان کمی داشتم (حداکثر دو روز در هفته) خوندم و رتبم ۷۱ نرم شد. اتفاقا احساس میکردم به خاطر اینکه کار کردم درصد یادگیریم خیلی بیشتر شده بود و خیلی خوب درسها رو میفهمیدم نسبت به دوران دانشجوییم

RE: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - fatemeh_Itt - 27 خرداد ۱۳۹۶ ۱۲:۳۲ ب.ظ

سلام بچه هاHeart
با رتبه ۹۰۰ ای تی میشه شبانه جای قبول شد؟
چون مهلت انتخاب رشته داره تموم میشه ممنون میشم زودتر جواب بدینHeart

RE: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - Sorushi - 27 خرداد ۱۳۹۶ ۱۲:۵۷ ب.ظ

(۲۷ خرداد ۱۳۹۶ ۰۴:۳۹ ق.ظ)مهران ۱۲۱ نوشته شده توسط:  سلام دوستان عبادات همگی قبول حق

دوتا سوال داشتم ممنونم قبل از اتمام مهلت انتخاب رشته جوابمو بدین
ممنونم
بین خواجه نصیر و شهید بهشتی کدومیک بهتره ؟ (از همه نظر)
بین دانشگاه شیراز و صنعتی سهند تبریز چطور؟ با توجه به اینکه فاصله من از شهر شیراز خیلی دور هست تقریبا ۱۸ ساعت طول میکشه تا برسم.

سلام. بعضیا میگن خواجه نصیر بهتره بعضیا میگن بهشتى. اما من فکر میکنم بهشتى بهتر باشه
بین شیراز و تبریز هم اگه تبریز بهت نزدیکتره شک نکن سهند تبریز خیلى واست بهتره. سهند تبریز خیلى دانشگاه قوى اى هست

گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - mhcavalier - 27 خرداد ۱۳۹۶ ۰۱:۰۶ ب.ظ

دوستان کسی راجع به دانشگاه گیلان - رشت اطلاعات داره؟
سطح علمیش چقدر از قزوین بالاتره؟
من ساکن تهرانم، میخوام ببینم تفاوت سطح علمیش میصرفه به مسافت؟