تالار گفتمان مانشت
گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - نسخه‌ی قابل چاپ

RE: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - مهران ۱۲۱ - ۲۷ خرداد ۱۳۹۶ ۰۱:۵۱ ب.ظ

(۲۷ خرداد ۱۳۹۶ ۱۲:۵۷ ب.ظ)Sorushi نوشته شده توسط:  
(27 خرداد ۱۳۹۶ ۰۴:۳۹ ق.ظ)مهران ۱۲۱ نوشته شده توسط:  سلام دوستان عبادات همگی قبول حق

دوتا سوال داشتم ممنونم قبل از اتمام مهلت انتخاب رشته جوابمو بدین
ممنونم
بین خواجه نصیر و شهید بهشتی کدومیک بهتره ؟ (از همه نظر)
بین دانشگاه شیراز و صنعتی سهند تبریز چطور؟ با توجه به اینکه فاصله من از شهر شیراز خیلی دور هست تقریبا ۱۸ ساعت طول میکشه تا برسم.

سلام. بعضیا میگن خواجه نصیر بهتره بعضیا میگن بهشتى. اما من فکر میکنم بهشتى بهتر باشه
بین شیراز و تبریز هم اگه تبریز بهت نزدیکتره شک نکن سهند تبریز خیلى واست بهتره. سهند تبریز خیلى دانشگاه قوى اى هست

خیلی ممنونم
دوستان با تجربه لطفا شما هم نظر بدین
خیلی مهمه برام
وقت ویرایش هم کم

RE: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - saharitst - 27 خرداد ۱۳۹۶ ۰۴:۰۴ ب.ظ

(۲۷ خرداد ۱۳۹۶ ۰۵:۰۷ ق.ظ)moslem73421 نوشته شده توسط:  
(27 خرداد ۱۳۹۶ ۰۱:۱۷ ق.ظ)saharitst نوشته شده توسط:  سلام...من سال گذشته لیسانس رو تموم کردم..قصد ادامه تحصیل دارم ولی بعد از اینکه رفتم سر کار..به نظرتون منی که جزوه از دوره لیسانسم اصلا ندارم و خیلی چیزها یادم رفته میتونم خودم بخونم و یه رتبه خوب بیارم..با دو سال فاصله نسبت به لیسانس.. خیلی نگرانم سر این موضوع

سلام Smile
یادمه سال گذشته هم میخواستید درس بخونید Exclamation

هرکدوم از درسارو که دوست دارید بیشتر بخونید ، حالا چون میخواید اپلای هم بکنید زبان رو خیلی بیشتر بخونید ، زبان ۱۰۰% بزنید ، سخت نیست
یه جعبه لایتنر بسازید روزی یک ساعت زبان بخونید

اره میخواستم ولی به دلایلی نشد...حالا تصمیمم عوض شده..چه خوب یادتونه قصد اپلای دارم...مرسی از راهنماییتون

(۲۷ خرداد ۱۳۹۶ ۱۰:۳۰ ق.ظ)great.ocean نوشته شده توسط:  
(27 خرداد ۱۳۹۶ ۰۱:۱۷ ق.ظ)saharitst نوشته شده توسط:  سلام...من سال گذشته لیسانس رو تموم کردم..قصد ادامه تحصیل دارم ولی بعد از اینکه رفتم سر کار..به نظرتون منی که جزوه از دوره لیسانسم اصلا ندارم و خیلی چیزها یادم رفته میتونم خودم بخونم و یه رتبه خوب بیارم..با دو سال فاصله نسبت به لیسانس.. خیلی نگرانم سر این موضوع
من هم شرایط شما رو داشتم و حتی بدتر و چندین سال از درسم گذشته بود و همه چیز به جز پایگاه یادم رفته بود و با اینکه شاغل بودم و زمان کمی داشتم (حداکثر دو روز در هفته) خوندم و رتبم ۷۱ نرم شد. اتفاقا احساس میکردم به خاطر اینکه کار کردم درصد یادگیریم خیلی بیشتر شده بود و خیلی خوب درسها رو میفهمیدم نسبت به دوران دانشجوییم

مرسی که تجریتونو گفتید...موفق باشید

RE: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - مهران ۱۲۱ - ۲۷ خرداد ۱۳۹۶ ۰۵:۵۵ ب.ظ

(۲۷ خرداد ۱۳۹۶ ۰۱:۵۱ ب.ظ)مهران ۱۲۱ نوشته شده توسط:  
(27 خرداد ۱۳۹۶ ۱۲:۵۷ ب.ظ)Sorushi نوشته شده توسط:  
(27 خرداد ۱۳۹۶ ۰۴:۳۹ ق.ظ)مهران ۱۲۱ نوشته شده توسط:  سلام دوستان عبادات همگی قبول حق

ممنونم
بین دانشگاه شیراز و صنعتی سهند تبریز چطور؟ با توجه به اینکه فاصله من از شهر شیراز خیلی دور هست تقریبا ۱۸ ساعت طول میکشه تا برسم.

سلام. بعضیا میگن خواجه نصیر بهتره بعضیا میگن بهشتى. اما من فکر میکنم بهشتى بهتر باشه
بین شیراز و تبریز هم اگه تبریز بهت نزدیکتره شک نکن سهند تبریز خیلى واست بهتره. سهند تبریز خیلى دانشگاه قوى اى هست

خیلی ممنونم
خیلی مهمه برام
وقت ویرایش هم کم

دوستان واقعا نظری ندارید؟Sad

RE: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - sciencelover - 27 خرداد ۱۳۹۶ ۰۹:۵۷ ب.ظ

(۲۷ خرداد ۱۳۹۶ ۰۵:۵۵ ب.ظ)مهران ۱۲۱ نوشته شده توسط:  
(27 خرداد ۱۳۹۶ ۰۱:۵۱ ب.ظ)مهران ۱۲۱ نوشته شده توسط:  
(27 خرداد ۱۳۹۶ ۱۲:۵۷ ب.ظ)Sorushi نوشته شده توسط:  

ممنونم

خیلی ممنونم
خیلی مهمه برام
وقت ویرایش هم کم

دوستان واقعا نظری ندارید؟Sad

به نظر من بهشتی بهتر باشه. شیراز و سهند رو نمی‌دونم.

RE: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - nikash1392 - 27 خرداد ۱۳۹۶ ۱۰:۳۲ ب.ظ

سلام .لطفا راهنمایی کنید .
برای گرایش هوش مصنوعی دانشگاه الزهرا تهران خوبه ؟برای یه شهرستانی ارزش داره به خاطر الزهرا بیاد تهران؟
دانشگاه خوارزمی نسبت به یزد و همدان چطوره ؟

دوستان اگر کسی اطلاعاتی داره راهنمایی کنه .لطفا .Sad

RE: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - مهران ۱۲۱ - ۲۸ خرداد ۱۳۹۶ ۰۲:۰۴ ب.ظ

(۲۷ خرداد ۱۳۹۶ ۱۰:۳۲ ب.ظ)nikash1392 نوشته شده توسط:  سلام .لطفا راهنمایی کنید .
برای گرایش هوش مصنوعی دانشگاه الزهرا تهران خوبه ؟برای یه شهرستانی ارزش داره به خاطر الزهرا بیاد تهران؟

سلام من اطلاعی ندارم
ولی بنظرم اگه یه نگاهی به قبولیهای سالهای گذشته بندازید که اولویت دوستان چی بوده یه چیزهایی دستگیرت میشه.

RE: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - Amin93 - 28 خرداد ۱۳۹۶ ۰۲:۱۸ ب.ظ

(۲۷ خرداد ۱۳۹۶ ۱۰:۳۲ ب.ظ)nikash1392 نوشته شده توسط:  سلام .لطفا راهنمایی کنید .

با سلام
نه الزهرا به هیچ وجه ارزش نداره که بخواین بخاطرش بیاین تهران.
همدان و یزد و خوارزمی هم خیلی سطحشون باهم متفاوت نیست، به نظرم مسافت هاشو در نظر بگیرین.
ولی از لحاظ سطح علمی اگه بخواین بررسی کنین به نظرم به ترتیب زیر بزنین بهتره :
- همدان
- خوارزمی
- یزد

موفق باشین

RE: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - nikash1392 - 28 خرداد ۱۳۹۶ ۰۲:۳۱ ب.ظ

(۲۸ خرداد ۱۳۹۶ ۰۲:۱۸ ب.ظ)Amin93 نوشته شده توسط:  
(27 خرداد ۱۳۹۶ ۱۰:۳۲ ب.ظ)nikash1392 نوشته شده توسط:  سلام .لطفا راهنمایی کنید .

با سلام
نه الزهرا به هیچ وجه ارزش نداره که بخواین بخاطرش بیاین تهران.
همدان و یزد و خوارزمی هم خیلی سطحشون باهم متفاوت نیست، به نظرم مسافت هاشو در نظر بگیرین.
ولی از لحاظ سطح علمی اگه بخواین بررسی کنین به نظرم به ترتیب زیر بزنین بهتره :
- همدان
- خوارزمی
- یزد

موفق باشین
مرسی .
ولی چند نفر به من گفتند که خوارزمی اساتید خوبی نداره و حتی یک استاد گفت خوارزمی خوب نیست .من هم با توجه به فاصله به ترتیب زیر قراردادم .
یزد
الزهرا
فردوسی مشهد
همدان
خوارزمی

مشهد به دلیل اینه ۱۷ ساعت با شهر مون فاصله داره بعد از الزهرا گذاشتم.

RE: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - Fariba071 - 28 خرداد ۱۳۹۶ ۰۵:۰۵ ب.ظ

دوستان لطفا بیاید اینجا کمکم کنید

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - naser.71 - 29 خرداد ۱۳۹۶ ۱۰:۴۷ ق.ظ

بچه ها واقعا کسی نمیدونه انتخاب رشته دانشگاه آزاد کی هست؟

RE: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - mhcavalier - 29 خرداد ۱۳۹۶ ۱۰:۴۹ ق.ظ

(۲۹ خرداد ۱۳۹۶ ۱۰:۴۷ ق.ظ)naser.71 نوشته شده توسط:  بچه ها واقعا کسی نمیدونه انتخاب رشته دانشگاه آزاد کی هست؟

انتخاب رشته داوطلبان آزمون کارشناسی ارشد سال ۹۶ متقاضی تحصیل در دانشگاه آزاد اسلامی هفته آخر خرداد ماه از طریق همین سامانه آغاز خواهد شد. (سایت خود دانشگاه آزاد)

RE: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - naser.71 - 29 خرداد ۱۳۹۶ ۱۱:۲۰ ق.ظ

انتخاب رشته کارشناسی ارشد۱۳۹۶ دانشگاه آزاد اسلامی هفته آخر خرداد ماه آغاز می گردد .
کلیه داوطلبانی که براساس کارنامه صادر شده از سوی سازمان سنجش آموزش کشور مجاز به انتخاب رشته در دانشگاه آزاد اسلامی شده‌اند می توانند در صورت تمایل از طریق سامانه مرکز سنجش و پذیرش به نشانی
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
اقدام به انتخاب رشته نمایند. این انتخاب رشته با استفاده از کد دسترسی مندرج در کارنامه اعلام نتایج اولیه آزمون، به طور مجزا و از طریق سامانه مذکور انجام می‌‌شود .
زمان دقیق و جزئیات بیشتر انتخاب رشته کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد اسلامی متعاقباً اعلام می گردد .

روابط عمومی مرکز سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد اسلامی
iausanjesh@ ادرس کانال

RE: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - ستاره بارون - ۲۹ خرداد ۱۳۹۶ ۰۱:۱۳ ب.ظ

دوستان به نظرتون با رتیه ۱۰۳۵ هوش شبانه بوعلی با تهران ممکنه قبول بشم؟

گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - fatima95 - 29 خرداد ۱۳۹۶ ۰۱:۳۶ ب.ظ

(۲۷ خرداد ۱۳۹۶ ۰۴:۳۹ ق.ظ)fatima95 نوشته شده توسط:  سلام من میخاستم ببینم تو گرایش هوش کسی ترتیب رتبه بندی این دانشگاه ها رو میدونه ک چجوری انتخاب کنم؟

الزهرا
خوارزمی
خواجه نصیر
مالک اشتر

خیلی ب این ترتیب نیاز دارم ولی نمیدونم کدوم یکی تو هوش مصنوعی قویتره
وقت زیادی هم نمونده برای انتخاب رشته
ممنون میشم اگر کمک کنید

ممکنه راهنمایی کنید دوستان؟

RE: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - sciencelover - 29 خرداد ۱۳۹۶ ۰۹:۲۰ ب.ظ

(۲۹ خرداد ۱۳۹۶ ۰۱:۳۶ ب.ظ)fatima95 نوشته شده توسط:  
(27 خرداد ۱۳۹۶ ۰۴:۳۹ ق.ظ)fatima95 نوشته شده توسط:  سلام من میخاستم ببینم تو گرایش هوش کسی ترتیب رتبه بندی این دانشگاه ها رو میدونه ک چجوری انتخاب کنم؟

الزهرا
خوارزمی
خواجه نصیر
مالک اشتر

خیلی ب این ترتیب نیاز دارم ولی نمیدونم کدوم یکی تو هوش مصنوعی قویتره
وقت زیادی هم نمونده برای انتخاب رشته
ممنون میشم اگر کمک کنید

ممکنه راهنمایی کنید دوستان؟

قبلا جای دیگه‌ای به سوالتون جواب دادم. الان هم که مهلتش گذشته دیگه.