تالار گفتمان مانشت
گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - نسخه‌ی قابل چاپ

گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - Happiness.72 - 07 شهریور ۱۳۹۶ ۱۰:۲۷ ب.ظ

حس میکنم پنج شنبه بیادش

گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - RASPINA - 07 شهریور ۱۳۹۶ ۱۰:۳۱ ب.ظ

امروز هم گذشت خدا را شکر.
فردا را هم یه جور خودمون را سرگرم میکنیم زمان بگذره تا روز پنج شنبه .با اینکه نتیجه را می دونم نمی دونم چراامیدوارم !!!!!

گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - fedoracore - 08 شهریور ۱۳۹۶ ۱۲:۵۱ ق.ظ

این عجله تون برای یه روز زودتر فهمیدن نتایج هم جالبه، حالا پنجشنبه یا جمعه یا شنبه چه تفاوتی داره.

RE: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - jentelman1990 - 08 شهریور ۱۳۹۶ ۰۹:۰۲ ق.ظ

(۰۵ شهریور ۱۳۹۶ ۱۲:۵۸ ب.ظ)نوشین غلامی نوشته شده توسط:  
(04 شهریور ۱۳۹۶ ۰۲:۴۲ ب.ظ)great.ocean نوشته شده توسط:  
(04 شهریور ۱۳۹۶ ۰۱:۳۰ ب.ظ)نوشین غلامی نوشته شده توسط:  
(04 شهریور ۱۳۹۶ ۰۸:۳۲ ق.ظ)great.ocean نوشته شده توسط:  در لینک زیر به دانشجوهای دکتری زمان دقیق اعلام نتیجه رو گفتن یک شهریور

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

، منم سوال برای ارشد پرسیدم شاید به ما هم جواب بده، زحمت کشید فقط گفت هفته اول شهریور Big Grin
اینو که خودمونم میدونستیم دست سنجش درد نکنه

رفتم باز درخواست گذاشتم که روزشو بگن Big GrinBig GrinBig Grin ایندفه گفتن احتمالا اواخر هفته
اصلا از رو نمیرن Big GrinBig Grin
حالا شما هم دوست داشتی بپرس شاید کلافه بشن تاریخ بگن Smile
من دیروز تو یک کانال دیدم نوشته بود یک منبع موثق گفته چهارشنبه ساعت ۱۴ میاد نتایج

من از دکتر یوسفی که دوستانی در سنجش داره پرسیدم گفت جمعه یا پنج شنبه. میشه کانالشو معرفی کنید بررسی کنیم.ممنون

گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - sciencelover - 08 شهریور ۱۳۹۶ ۱۰:۱۸ ق.ظ

اگه توکلی گفته باشه حتما جمعه میاد. از قدیم که ما کنکور میدادیم همیشه خبر درستو توکلی میداد.

گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - hasan2i2 - 08 شهریور ۱۳۹۶ ۱۱:۱۷ ق.ظ

ینی ننگ بر سازمان سنجش با این اعلام نتایجش
پیر شدیم به خدا

RE: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - Miss java - 08 شهریور ۱۳۹۶ ۱۲:۳۸ ب.ظ

(۰۸ شهریور ۱۳۹۶ ۱۰:۱۸ ق.ظ)sciencelover نوشته شده توسط:  اگه توکلی گفته باشه حتما جمعه میاد. از قدیم که ما کنکور میدادیم همیشه خبر درستو توکلی میداد.

معمولا یه روز زودتر از تاریخی که رسما اعلام میکنن میاد.
واسه همین من احتمالا امشب یا فردا رو میدم

گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - jentelman1990 - 08 شهریور ۱۳۹۶ ۰۱:۱۸ ب.ظ

همیشه نتایج تو روز غیرتعطیل اومده. جمعه قطعا نتایج نمیاد و زودتر از جمعه اعلام میشه.

RE: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - mohammad1114 - 08 شهریور ۱۳۹۶ ۰۲:۱۷ ب.ظ

(۰۸ شهریور ۱۳۹۶ ۰۱:۱۸ ب.ظ)jentelman1990 نوشته شده توسط:  همیشه نتایج تو روز غیرتعطیل اومده. جمعه قطعا نتایج نمیاد و زودتر از جمعه اعلام میشه.

نتایج اولیه در روز سه شنبه مورخ ۱۵ خرداد ماه که تعطیل بود امد.خدانکنه اینا بخوان کاری بکنن تعطیل و غیر تعطیل برنمیداره...خخخخ

گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - naser.71 - 08 شهریور ۱۳۹۶ ۰۲:۵۸ ب.ظ

پارسال زودتر اعلام کردن

RE: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - Miss java - 08 شهریور ۱۳۹۶ ۰۳:۵۵ ب.ظ

(۰۸ شهریور ۱۳۹۶ ۰۲:۱۷ ب.ظ)mohammad1114 نوشته شده توسط:  
(08 شهریور ۱۳۹۶ ۰۱:۱۸ ب.ظ)jentelman1990 نوشته شده توسط:  همیشه نتایج تو روز غیرتعطیل اومده. جمعه قطعا نتایج نمیاد و زودتر از جمعه اعلام میشه.

نتایج اولیه در روز سه شنبه مورخ ۱۵ خرداد ماه که تعطیل بود امد.خدانکنه اینا بخوان کاری بکنن تعطیل و غیر تعطیل برنمیداره...خخخخ

نتایج دوشنبه شب اومد . قرار بود سه شنبه بیاد یا چهارشنبه یادم نیست

RE: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - pioneer01 - 08 شهریور ۱۳۹۶ ۰۴:۴۵ ب.ظ

چقد انرژی مصرف می کنید Smile
میاد دیگههههه Smile

RE: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - Miss java - 08 شهریور ۱۳۹۶ ۰۴:۵۹ ب.ظ

(۰۸ شهریور ۱۳۹۶ ۰۴:۴۵ ب.ظ)۳ngineer نوشته شده توسط:  چقد انرژی مصرف می کنید Smile
میاد دیگههههه Smile

خب خسته شدیم از بلاتکلیفی.
حتی نمیدونیم برنامه دو هفته دیگه مون چیه. کدوم نقطه ای ای مرززز پرررگهریم

گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - jentelman1990 - 08 شهریور ۱۳۹۶ ۱۱:۳۰ ب.ظ

امروز چهارشنبه ساعت ۱۴ خبری نشد. از اون منبع موثق و کانال دوستمون اشاره کردند. فردا از ساعت ۱۲ ظهر ببینیم چی میشه

گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - RASPINA - 09 شهریور ۱۳۹۶ ۰۹:۱۲ ق.ظ

کم کم بهتره شماره پرونده یا کد رهگیری را دم دست بذارید که نتایج اومد معطل نشید

نمی دونم چرا اینقدر امیدوارم من.