تالار گفتمان مانشت
گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - نسخه‌ی قابل چاپ

RE: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - mohammad1114 - 09 شهریور ۱۳۹۶ ۱۰:۵۲ ق.ظ

(۰۹ شهریور ۱۳۹۶ ۰۹:۱۲ ق.ظ)RASPINA نوشته شده توسط:  کم کم بهتره شماره پرونده یا کد رهگیری را دم دست بذارید که نتایج اومد معطل نشید

نمی دونم چرا اینقدر امیدوارم من.

شماره پرونده، شماره داوطلبی جلوی روم هست فقط این نتایج بیادSmileSmileان شاءالله قبولی..دوستان از ساعت ۴ الی ۶ عصر غافل نشید .ان شاءالله که همین امروز بیاد و به فردا کشیده نشه

گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - erfan.wakka - 09 شهریور ۱۳۹۶ ۰۳:۴۷ ب.ظ

ای بابا فکر نکنم امروزم بیاد

RE: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - pioneer01 - 09 شهریور ۱۳۹۶ ۰۳:۵۱ ب.ظ

ای باباSmile

گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - jentelman1990 - 09 شهریور ۱۳۹۶ ۰۳:۵۲ ب.ظ

چقدر صبر. چقدر انتظار. نیومد که

RE: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - nhd.ssjdn - 09 شهریور ۱۳۹۶ ۰۴:۱۸ ب.ظ

کاش زودتر بیادSad

گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - shahraz - 09 شهریور ۱۳۹۶ ۰۴:۵۵ ب.ظ

ای پرستوهای خسته که غبار هر سفر به بالهایتان نشسته...

گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - نوشین غلامی - ۰۹ شهریور ۱۳۹۶ ۰۵:۰۶ ب.ظ

اسیر شدیم به خدا ?

RE: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - shahraz - 09 شهریور ۱۳۹۶ ۰۵:۳۱ ب.ظ

هعی روزگار. کی میاد پس؟!
پسرم نیستیم سوار موتور شیم در ریم از دست این روزگار

گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - pioneer01 - 09 شهریور ۱۳۹۶ ۰۵:۳۳ ب.ظ

(۰۹ شهریور ۱۳۹۶ ۰۵:۳۱ ب.ظ)shahraz نوشته شده توسط:  هعی روزگار. کی میاد پس؟!

فردا میاد دیگه
امروز بریم تفریح گردش استراحت Smile
ماشینو بردار Big Grin

RE: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - pioneer01 - 09 شهریور ۱۳۹۶ ۰۵:۴۹ ب.ظ

(۰۹ شهریور ۱۳۹۶ ۰۵:۴۶ ب.ظ)shahraz نوشته شده توسط:  
(09 شهریور ۱۳۹۶ ۰۵:۳۳ ب.ظ)۳ngineer نوشته شده توسط:  
(09 شهریور ۱۳۹۶ ۰۵:۳۱ ب.ظ)shahraz نوشته شده توسط:  هعی روزگار. کی میاد پس؟!

فردا میاد دیگه
امروز بریم تفریح گردش استراحت Smile
ماشینو بردار Big Grin

دوستامم هستن. فقط صندوق عقب واسه شما خالیهAngel

ای بابا ! من برنامه ریختم که Confused

شوخی میکنم اون دو خط اولو میخاستم قبل از پاسخ پست شما بذارم Smile
خوووش بگذره

RE: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - shahraz - 09 شهریور ۱۳۹۶ ۰۵:۵۲ ب.ظ

(۰۹ شهریور ۱۳۹۶ ۰۵:۴۹ ب.ظ)۳ngineer نوشته شده توسط:  شوخی میکنم اون دو خط اولو میخاستم قبل از پاسخ پست شما بذارم Smile

خواهش می کنم دوست عزیز Smile
ممنون
موفق باشین

گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - Miss java - 09 شهریور ۱۳۹۶ ۰۷:۱۶ ب.ظ

اقا من متوجه یه نکته ای شدم.
تا یه چند دقیقه پیش، تو سایت سنجش قسمت دکتری بالای ارشد بود. اما الان ارشد بالای دکتراست. میتونه یه علامت باشه نه؟؟

RE: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - jentelman1990 - 09 شهریور ۱۳۹۶ ۰۷:۴۴ ب.ظ

(۰۹ شهریور ۱۳۹۶ ۰۷:۱۶ ب.ظ)Miss java نوشته شده توسط:  اقا من متوجه یه نکته ای شدم.
تا یه چند دقیقه پیش، تو سایت سنجش قسمت دکتری بالای ارشد بود. اما الان ارشد بالای دکتراست. میتونه یه علامت باشه نه؟؟

اره منم دیدم جابه جا شدن. کاش تا امشب اعلام بشه به فردا نرسه

RE: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - nhd.ssjdn - 09 شهریور ۱۳۹۶ ۰۸:۵۴ ب.ظ

ایشالا ک امشب بزنن نتایجوSad
خدایا راضیم ب رضای تو

RE: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - blackhalo1989 - 09 شهریور ۱۳۹۶ ۰۹:۰۱ ب.ظ

دیگه کم کم آماده میشیم برای "نتایج نهایی آزمون کارشناسی ارشد سال ۹۶" Big GrinBig GrinBig Grin