تالار گفتمان مانشت
گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - نسخه‌ی قابل چاپ

گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - RASPINA - 09 شهریور ۱۳۹۶ ۰۹:۰۴ ب.ظ

احتمال داشت بین ۴-۶ نتایج بیاد الان ۹ شد

کاش امشب اعلام بشه .فردا میخواهیم بریم بیرون .
فردا هم برنامه ریزی برای شروع دوباره شنبه هم اول هفته هست برای شروع عالیه

RE: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - pioneer01 - 09 شهریور ۱۳۹۶ ۰۹:۱۸ ب.ظ

(۰۹ شهریور ۱۳۹۶ ۰۹:۰۱ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  دیگه کم کم آماده میشیم برای "نتایج نهایی آزمون کارشناسی ارشد سال ۹۶" Big GrinBig GrinBig Grin

شما هم منتظرین؟! Smile
الان حالتون چطوره؟ Smile Cool

RE: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - blackhalo1989 - 09 شهریور ۱۳۹۶ ۰۹:۳۰ ب.ظ

(۰۹ شهریور ۱۳۹۶ ۰۹:۱۸ ب.ظ)۳ngineer نوشته شده توسط:  
(09 شهریور ۱۳۹۶ ۰۹:۰۱ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  دیگه کم کم آماده میشیم برای "نتایج نهایی آزمون کارشناسی ارشد سال ۹۶" Big GrinBig GrinBig Grin

شما هم منتظرین؟! Smile
الان حالتون چطوره؟ Smile Cool
نه من جو میدم که شماها رو اذیت کنم.Tongue

RE: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - pioneer01 - 09 شهریور ۱۳۹۶ ۰۹:۳۲ ب.ظ

(۰۹ شهریور ۱۳۹۶ ۰۹:۳۰ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  نه من جو میدم که شماها رو اذیت کنم.Tongue
بله مستحضر هستم Smile
ادامه بدید آرزوی موفقیت دارم برای شما Smile Wink

RE: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - hasan2i2 - 09 شهریور ۱۳۹۶ ۱۱:۱۹ ب.ظ

[attachment=22095]

گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - RASPINA - 09 شهریور ۱۳۹۶ ۱۱:۵۶ ب.ظ

ساعت داره ۱۲ میشه Sad

RE: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - blackhalo1989 - 10 شهریور ۱۳۹۶ ۱۲:۰۹ ق.ظ

ممکنه وقتی خواب هستیم نتایج بیاد؟! Big GrinTongue

گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - ahmadjd6509 - 10 شهریور ۱۳۹۶ ۱۲:۲۵ ق.ظ

سلام...
نتایج از آنچه که فکر می کنید به شما نزدیکتر است...
امیدوارم قربانی کنکور نشیم!!!
عید قربان مبارک...
ستاد استقبال از نتایج کنکورهای سراسری و آزاد...
با کمتر از یک قرن تجربه...

RE: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - pioneer01 - 10 شهریور ۱۳۹۶ ۰۱:۰۵ ق.ظ

(۱۰ شهریور ۱۳۹۶ ۱۲:۰۹ ق.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  ممکنه وقتی خواب هستیم نتایج بیاد؟! Big GrinTongue

ما عجله ای نداریم، وقتی بیدار شدیم، صبحانه خوردیم میبینیم Big Grin Cool

RE: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - نوشین غلامی - ۱۰ شهریور ۱۳۹۶ ۰۱:۰۷ ق.ظ

(۱۰ شهریور ۱۳۹۶ ۱۲:۲۵ ق.ظ)ahmadjd6509 نوشته شده توسط:  سلام...
نتایج از آنچه که فکر می کنید به شما نزدیکتر است...
امیدوارم قربانی کنکور نشیم!!!
عید قربان مبارک...
ستاد استقبال از نتایج کنکورهای سراسری و آزاد...
با کمتر از یک قرن تجربه...

Big GrinBig GrinBig Grin عالی بود

RE: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - مهران ۱۲۱ - ۱۰ شهریور ۱۳۹۶ ۰۱:۲۲ ق.ظ

دوستان لطفا همه بعد از نتایج رتبه و جای قبولی خودتون رو بزارین تا کنکورییهایی سال بعد استفاده کنن. ممنون

گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - RASPINA - 10 شهریور ۱۳۹۶ ۰۸:۲۸ ق.ظ

خب جمعه شد و این نتایج نیومد

گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - sciencelover - 10 شهریور ۱۳۹۶ ۰۸:۵۶ ق.ظ

صبح شد باز نیومد. گفتم تو جون به لب کردن استادن.

گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - نوشین غلامی - ۱۰ شهریور ۱۳۹۶ ۰۹:۱۶ ق.ظ

چرا نمیاااااااااد

اعلام نتایج کنکور کارشناسی ارشد ۹۶ تا ساعت ۲۰ امشب

مشاور عالی سازمان سنجش:
نتایج آزمون کارشناسی ارشد دانشگاه‌ها و مؤسسات آموزش عالی تا ساعت ۲۰ امروز ۱۰ شهریور ماه بر روی سایت سازمان سنجش اعلام می شود./مهر

asriran.com
@MyAsriran

RE: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - nhd.ssjdn - 10 شهریور ۱۳۹۶ ۰۹:۳۸ ق.ظ

وای زودتر بیاد تا ۸ من هلاک شدم دیگهSad