تالار گفتمان مانشت
گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - نسخه‌ی قابل چاپ

RE: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - edward71 - 01 مرداد ۱۳۹۵ ۰۹:۳۱ ب.ظ

(۰۱ مرداد ۱۳۹۵ ۰۵:۲۳ ب.ظ)ITEngineering نوشته شده توسط:  شریفم آرزوست :-)
اینجانب هم [SMILING FACE WITH OPEN MOUTH AND TIGHTLY-CLOSED EYES]

Sent from my GT-I9305 using Tapatalk

گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - Tehran_95 - 02 مرداد ۱۳۹۵ ۱۲:۱۵ ق.ظ

دوستان برای رشته آیتی آیتی یا تجارت یادگیری چه زبان برنامه نویسی یا نرم افزاری ضروری است؟در این یک ماه مانده تا شهریورSmileلطفا راهنمایی فرمایید.

RE: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - d_felfelak - 02 مرداد ۱۳۹۵ ۱۲:۲۵ ق.ظ

(۰۱ مرداد ۱۳۹۵ ۰۵:۲۳ ب.ظ)ITEngineering نوشته شده توسط:  شریفم آرزوست :-)

من نیز همAngelTongueSmileShy
درجه خواستن من از ارزو دیگه گذشته

RE: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - roodantnt - 02 مرداد ۱۳۹۵ ۰۹:۳۵ ق.ظ

(۰۲ مرداد ۱۳۹۵ ۱۲:۲۵ ق.ظ)d_felfelak نوشته شده توسط:  
(01 مرداد ۱۳۹۵ ۰۵:۲۳ ب.ظ)ITEngineering نوشته شده توسط:  شریفم آرزوست :-)

من نیز همAngelTongueSmileShy
درجه خواستن من از ارزو دیگه گذشته

آرزو بر جوانان عیب نیست ... Big GrinBig GrinBig Grin

گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - edward71 - 02 مرداد ۱۳۹۵ ۱۰:۴۱ ق.ظ

(۰۲ مرداد ۱۳۹۵ ۱۲:۱۵ ق.ظ)Tehran_95 نوشته شده توسط:  دوستان برای رشته آیتی آیتی یا تجارت یادگیری چه زبان برنامه نویسی یا نرم افزاری ضروری است؟در این یک ماه مانده تا شهریورSmileلطفا راهنمایی فرمایید.
درود

PHP Pyton ASP MVC

نرم افزار SPSS

Powerpoint

گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - maryamfolwerDr - 02 مرداد ۱۳۹۵ ۱۲:۵۲ ب.ظ

سلام به همه این متن کپی شده از متن نوشته شده توسط من در تلگرام گروه هست که متاسفانه این اقا با بی اخلاقی تمام کپی کردن و در اختیار همه با اسم خودشون گذاشتن برای اینکه دوست پیدا کنند به بهانه کمک

(۳۰ تیر ۱۳۹۵ ۰۵:۱۲ ب.ظ)vahid_sh@hotmail.com نوشته شده توسط:  ریاضی گسسته

میریم سراغ گسسته. بدون شک جزوه اجلالی و یا شرکت در کلاسش توصیه میشه. من نرفتم ها ولی بودم میرفتم انتخابم بود. اما اگر نتونستی هیچ چی و از دست ندادی بلافاصله کتاب قلی زاده رو میگیری با حل و المسائلش و سریع شروع میکنی حل کردن. باز میگم نری راه حل نگاه کنی بعد تست حل کنی اول یکم ای کیو رو بزار تحت فشار. بعد که کتاب تموم شد یکم گریه میکنی مگه یک نفر چقدر خوب میتونه کتاب بنویسه. بعد میری سراغ تستای سال قبل. وقت داشتی و هدفت رتبه تک رقمی بود کتاب روزن رو میگیری و تستاش و حل میکنی و یا کتاب گریمالدی رو میگیری و اون بخشایی که تو کنکور میاد تمریناش و حل میکنی. کتاب ترکیبیات المپیاد کامپیوتر انتشارت فاطمی هم واس کسایی که رتبه ۱ میخوان بشن مثالاش فوق العادس. به همین ضایعی این درس تمام. حتما ازمونای ازمایشی و یا مولفایی هستند که کتاب دارن و مجموعه تست. من نه گرفتم نه خوندم نمیتونم توصیه کنم یا رد کنم. دیگه می تونی بخری می تونی به همینا اکتفا کنی. یادت باشه گسسته هم مثل درس قبلیه هست و یادت باشه از هر سال نباید بتونی ۲ تا و یا ۳ تا تست درست حل کنی. یعنی اگر سوالای سال قبل و داری میخونی ۳ تاش حداکثر نباس بزنی تو دورهای اول بعد کم کم جوگیر شین همشو بزنین. تو سوالای المپیاد دانش اموزی کلی سوال معرکه گسسته داری برو حل کن معطل چی هستی . اما اما اما اما مرحله اخر میری یک کتاب هست اقای نازنینی مثل سیمور لیپ شوتز نوشته به نام دوهزار مساله حل شده در ریاضیات گسسته میخریش و می خوریش. تمومه اقا. مگه چه خبره. بسه میگم بگو خب. بعضیا الان جو گیر میشن این مرحله رو اول اجرا میکنن اینم معرکه است. حیفه دلم نمیاد ول کنم بازم می خوام بگم اشکام داره میاد. یک کتابی هست به نام Schaum's Outline of Discrete Mathematics وای وای چه کتابی چه نویسنده ای وای دارم سکته میکنم درس داده با مثال، باقلوا هلو و اناناس اصن یک وضعی. بسه ملدم دیگه.

هر کی تو این سه تا درس هی فکر کنه چرا با خوندن درس نمیتونه تست بزنه خودش و باخته این سه تا درس کار هرکسی نیست باس اینقدر تمرین حل کنی که تا تست دیدی یک نمونه حل شده داشته باشی. مولفا کتاب زیاد دارن ولی هممه تستای یک بخش و یکطور حل نکردن ادم گیج میشه اما اگر استاندارد بخونی ردیف میشی.
دستام درد گرفت پایان بخش اول

اگر مفید باشه بازم مینویسم

از طرف یک شیرازی

چه راحت متن من در تلگرام و کپی کردین به نام خودتون و منتشر کردین
خیلی بی اخلاق هستید
اصلا این کتابها رو از نزدیک دیدید؟
من چند تا سوال بپرسم از شما تا هویتتون مشخص شه ؟
واقعا لیاقت بعضی از ماها اینه که هیچی بهمون ندن نه ایبوکی نه پی دی افی
متاسفم براتون

گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - niusha94 - 02 مرداد ۱۳۹۵ ۰۷:۰۰ ب.ظ

دوستان کتاب نارنجی پوران ساختمان داده اش از طراحی الگوریتمش جدا؟
میشه لطفا اسم دقیقش رو بگید؟
کتاب مدیریت بهترین ترجمه کدوم ؟
میشه اسم دقیق و انتشاراتش رو هم بگید
ممنون

RE: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - S.Veys - 02 مرداد ۱۳۹۵ ۰۹:۴۲ ب.ظ

سلام به دوستان
ببخشید بچه ها میدونم نباید اینجا بپرسم ولی فرصت ثبت نام تا فرداست!!!!!

بچه ها من عنوانی که توی مدرک موقتم اومده"مهندسی کامپیوتر - گرایش نرم افزار " هست اما شغلی رو که انتخاب کردم بر اساس کد احرازش این عنوان رو میخواد " مهندسی نرم افزار گرایش سیستم های نرم افزاری"---------هم عنوان رشته من هم این یکی توی یک خوشه هستن اما موقعی میخوام ثبت نام کنم و کد رشته تحصیلیم رو میخواد و میرم جست و جو میزنم کدشون با هم فرق داره.حالا به نظر شما میتونم ثبت نام کنم واسش یا نه ؟ چکار کنم ؟ لطفا کمک کنید
سنجش بهم جواب نمیده

گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - edward71 - 02 مرداد ۱۳۹۵ ۰۹:۴۴ ب.ظ

حداقلش در فشانی های همدیگه رو کپی نکنید دوستان

یه کتاب یا منبع هم برای یادگیری رابطه بازگشتی به من معرفی کنید، طراحی الگوریتم پوران که اصلا توضیح نداده، هر روش رو نصف پاراگراف هم توضیح نداده !

گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - roodantnt - 02 مرداد ۱۳۹۵ ۱۰:۰۹ ب.ظ

شاید ویدیوهای مکتب خونه بکار بیاد البته ویدیوی ساختمان داده
موفق باشید ...

گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - edward71 - 02 مرداد ۱۳۹۵ ۱۰:۱۸ ب.ظ

(۰۲ مرداد ۱۳۹۵ ۱۰:۰۹ ب.ظ)roodantnt نوشته شده توسط:  شاید ویدیوهای مکتب خونه بکار بیاد البته ویدیوی ساختمان داده
موفق باشید ...
جون داداش بی خیال دکتر آبام، پارسال کل ویدئو های ساختمان داده اش رو دیدم، از سه ساعت تدریسش فیک دو ساعت حاشیه کلاس و در فشانی های شاگردهاشونه ! کلا هم گنگ صحبت می کنن آدم نمیفهمه

RE: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - Iranian Wizard - 02 مرداد ۱۳۹۵ ۱۰:۳۷ ب.ظ

(۰۲ مرداد ۱۳۹۵ ۰۹:۴۴ ب.ظ)edward71 نوشته شده توسط:  یه کتاب یا منبع هم برای یادگیری رابطه بازگشتی به من معرفی کنید، طراحی الگوریتم پوران که اصلا توضیح نداده، هر روش رو نصف پاراگراف هم توضیح نداده !
فصل اول طراحی الگوریتم مدرسان،بخش بازگشتی رو خیلی خوب گفته.واسه هر روش هم چند تا مثال حل کرده.

بخش بازگشتیش شامل قسمت‌های زیر هستش:
۱)چند نمونه مثال از الگوریتم‌های بازگشتی
۲)حل روابط بازگشتی همگن و ناهمگن با معادله مشخصه
۳)روش جایگزینی
۴)روش تغییر متغیر
۵)روش درخت بازگشت
۶)قضیه Master
۷)روش Akra-Bazzi
۸)چندمثال از مسائلی که جواب آنها به حل یک رابطه بازگشتی منجر میشود

(۰۲ مرداد ۱۳۹۵ ۱۰:۲۶ ب.ظ)niusha94 نوشته شده توسط:  
(02 مرداد ۱۳۹۵ ۰۹:۲۴ ب.ظ)IranianWizard نوشته شده توسط:  ...
خیلی ممنون..خیلی لطف کردید.
بهترین ترجمه مدیریت برای چه نویسنده و ناشری؟
خواهش میکنم.
متاسفانه من در مورد مدیریت،هیچ اطلاعاتی ندارم.بچه‌های دیگه که تخصصشون هست ،حتما جوابتونو میدن.

RE: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - sniazvand - 03 مرداد ۱۳۹۵ ۰۲:۱۰ ق.ظ

بچه ها سلام
من سه سال پیش برا کنکور اماده شدم و کتاب خریدم و خوندم که قسمت نشد قبول بشم
حالا میخوام شروع کنم
کتابهام قدیمی شده دیگه
با اینکه برا هر درسی چن تا گرفتم
میخام کتاب بروز کنم کسی که کنکور داده پارسال هست که من کتابهاشو بخرم خواهش میکنم راهنمایی کنید!!!!!!!!!

RE: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - shirin0101 - 03 مرداد ۱۳۹۵ ۱۰:۴۲ ق.ظ

(۰۲ مرداد ۱۳۹۵ ۱۰:۲۶ ب.ظ)niusha94 نوشته شده توسط:  
(02 مرداد ۱۳۹۵ ۰۹:۲۴ ب.ظ)IranianWizard نوشته شده توسط:  
(02 مرداد ۱۳۹۵ ۰۷:۰۰ ب.ظ)niusha94 نوشته شده توسط:  دوستان کتاب نارنجی پوران ساختمان داده اش از طراحی الگوریتمش جدا؟

مدیریت فقط رابینز...روی جلدش هم عکس مربع مستطیل قرمز واینا داشت....همه سوالا از این میاد هیچی دیگه نخون

(۰۲ مرداد ۱۳۹۵ ۰۹:۴۴ ب.ظ)edward71 نوشته شده توسط:  حداقلش در فشانی های همدیگه رو کپی نکنید دوستان

یه کتاب یا منبع هم برای یادگیری رابطه بازگشتی به من معرفی کنید، طراحی الگوریتم پوران که اصلا توضیح نداده، هر روش رو نصف پاراگراف هم توضیح نداده !

من پوران خوندم خوب بود ولی دیدم مطلب واسم جا نیفتاده اومدم اخر فصل ی سری تمرین داده که حل تشریحی نگفته شروع کردم اونا رو حل کردن و هرکدوم بلد نبودم از مانشت سرچ میکردم...بعدش نمونه های حل شده بازگشتی مختفل که بچه ها قبلا حل کردن واسه تمرین بیشتر از مانشت سرچ کردم...ی سری مباحث بازگشتی هم حذف کردم AngelCoolBig Grin

RE: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - niusha94 - 03 مرداد ۱۳۹۵ ۱۱:۴۱ ق.ظ

(۰۳ مرداد ۱۳۹۵ ۱۰:۴۲ ق.ظ)shirin0101 نوشته شده توسط:  
(02 مرداد ۱۳۹۵ ۱۰:۲۶ ب.ظ)niusha94 نوشته شده توسط:  
(02 مرداد ۱۳۹۵ ۰۹:۲۴ ب.ظ)IranianWizard نوشته شده توسط:  
(02 مرداد ۱۳۹۵ ۰۷:۰۰ ب.ظ)niusha94 نوشته شده توسط:  دوستان کتاب نارنجی پوران ساختمان داده اش از طراحی الگوریتمش جدا؟

مدیریت فقط رابینز...روی جلدش هم عکس مربع مستطیل قرمز واینا داشت....همه سوالا از این میاد هیچی دیگه نخون

اسم ناشر و مترجمش رو می دونید؟