تالار گفتمان مانشت
گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - نسخه‌ی قابل چاپ

RE: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - pioneer01 - 10 شهریور ۱۳۹۶ ۱۰:۰۶ ق.ظ

بخوابید بابا جمعه اس Smile

( تا حالا دو بار از خواب بیدار شدم چک کردم Big Grin)
حالا مثلا تا ۸شب میخاد چه اتفاقی بیفته؟! مگه آماده نیس؟! مریض نیستن آیا؟!Dodgy

گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - sciencelover - 10 شهریور ۱۳۹۶ ۱۰:۰۹ ق.ظ

شاید این جمعه بیاید شاید

گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - RASPINA - 10 شهریور ۱۳۹۶ ۱۰:۳۴ ق.ظ

(۱۰ شهریور ۱۳۹۶ ۱۰:۰۶ ق.ظ)۳ngineer نوشته شده توسط:  حالا مثلا تا ۸شب میخاد چه اتفاقی بیفته؟! مگه آماده نیس؟! مریض نیستن آیا؟![تصویر:  dodgy.gif]
مریضن آره همین طوره.

یه سوال به ذهنم رسید تا حالا سایت سازمان سنجش هک نشده؟

RE: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - pioneer01 - 10 شهریور ۱۳۹۶ ۱۱:۰۵ ق.ظ

(۱۰ شهریور ۱۳۹۶ ۱۰:۳۴ ق.ظ)RASPINA نوشته شده توسط:  یه سوال به ذهنم رسید تا حالا سایت سازمان سنجش هک نشده؟

بریم نفوذ کنبم؟!Smile

گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - roodantnt - 10 شهریور ۱۳۹۶ ۱۱:۱۱ ق.ظ

به لحظات ملکوتی اعلام نتایج نزدیک می شویم

گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - RASPINA - 10 شهریور ۱۳۹۶ ۱۱:۲۲ ق.ظ

(۱۰ شهریور ۱۳۹۶ ۱۱:۰۵ ق.ظ)۳ngineer نوشته شده توسط:  بریم نفوذ کنبم؟![تصویر:  smile.gif]
نه من سایت های وطنی را کار ندارم
چون خیلی اذیتمون کردن شما فقط دیفیس اش کن Smile

RE: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - pioneer01 - 10 شهریور ۱۳۹۶ ۱۱:۲۴ ق.ظ

(۱۰ شهریور ۱۳۹۶ ۱۱:۲۲ ق.ظ)RASPINA نوشته شده توسط:  نه من سایت های وطنی را کار ندارم
چون خیلی اذیتمون کردن شما فقط دیفیس اش کن Smile

متن پیشنهادی دارید برای دیفیس؟ Big Grin
DOWN WITH SANJESH Smile

گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - roodantnt - 10 شهریور ۱۳۹۶ ۰۱:۳۰ ب.ظ

ببینیم تو روز عید قربان سازمان سنجش چند قربانی می دهد ...

RE: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - sciencelover - 10 شهریور ۱۳۹۶ ۰۱:۳۴ ب.ظ

(۱۰ شهریور ۱۳۹۶ ۰۱:۳۰ ب.ظ)roodantnt نوشته شده توسط:  ببینیم تو روز عید قربان سازمان سنجش چند قربانی می دهد ...

چند قربانی می‌گیرد .‌‌.. Big Grin

RE: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - blackhalo1989 - 10 شهریور ۱۳۹۶ ۰۳:۲۸ ب.ظ

ساعت های آخره. استرس داره بیشتر و بیشتر میشه. Big GrinTongue

RE: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - pioneer01 - 10 شهریور ۱۳۹۶ ۰۴:۰۳ ب.ظ

(۱۰ شهریور ۱۳۹۶ ۰۳:۲۸ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  ساعت های آخره. استرس داره بیشتر و بیشتر میشه. Big GrinTongue

... Big Grin
خوندین ایا؟ Smile

گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - RASPINA - 10 شهریور ۱۳۹۶ ۰۴:۰۴ ب.ظ

همه عمرمون در انتظار آینده تلف شد

RE: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - sciencelover - 10 شهریور ۱۳۹۶ ۰۴:۱۰ ب.ظ

(۱۰ شهریور ۱۳۹۶ ۰۴:۰۴ ب.ظ)RASPINA نوشته شده توسط:  همه عمرمون در انتظار آینده تلف شد

در انتظار فرصت عمری تباه کردم فرصت جوانی‌ام بود من اشتباه کردم

RE: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - nhd.ssjdn - 10 شهریور ۱۳۹۶ ۰۵:۱۳ ب.ظ

چطور ممکنه اخهههههه چرا نزدن نتایجوووو سنجش خدا بگم چیکارت نکنه

RE: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - blackhalo1989 - 10 شهریور ۱۳۹۶ ۰۵:۱۶ ب.ظ

(۱۰ شهریور ۱۳۹۶ ۰۴:۰۳ ب.ظ)۳ngineer نوشته شده توسط:  
(10 شهریور ۱۳۹۶ ۰۳:۲۸ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  ساعت های آخره. استرس داره بیشتر و بیشتر میشه. Big GrinTongue

... Big Grin
خوندین ایا؟ Smile
نمیگم Tongue