تالار گفتمان مانشت
گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - نسخه‌ی قابل چاپ

گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - f2000 - 10 شهریور ۱۳۹۶ ۰۸:۲۶ ب.ظ

انشالله که امروز اعلام کنن نندازن فردا

گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - nhd.ssjdn - 10 شهریور ۱۳۹۶ ۰۸:۳۱ ب.ظ

ب قدری سایت سنجشو refresh کردم انگشتم حس نداره

گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - RASPINA - 10 شهریور ۱۳۹۶ ۰۸:۳۱ ب.ظ

پیرو اون سوالی که در مورد سایت سازمان سنجش پرسیدم این را پیدا کردم

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

حق داشته kamy4r .فکر کنم یه دفعه دیوونه شده

RE: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - blackhalo1989 - 10 شهریور ۱۳۹۶ ۰۸:۳۳ ب.ظ

بریم هی رفرش کنیم سرورش بترکه Big GrinTongue

گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - nazanin_sh - 10 شهریور ۱۳۹۶ ۰۸:۴۱ ب.ظ

بالاخره سنجش زبون باز کرد. از ۱۲ شب به بعد میاد. برید پی کارتون

گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - sciencelover - 10 شهریور ۱۳۹۶ ۰۸:۴۲ ب.ظ

سنجش زده:
ضمن عرض پوزش به اطلاع داوطلبان عزیز آزمون کارشناسی ارشد سال ۱۳۹۶ می رساند اعلام نتایج نهایی آزمون کارشناسی ارشد از ساعت ۲۴ امشب از طریق همین سامانه قابل مشاهده خواهد بود

RE: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - pioneer01 - 10 شهریور ۱۳۹۶ ۰۸:۴۵ ب.ظ

(۱۰ شهریور ۱۳۹۶ ۰۸:۳۱ ب.ظ)RASPINA نوشته شده توسط:  پیرو اون سوالی که در مورد سایت سازمان سنجش پرسیدم این را پیدا کردم

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

حق داشته kamy4r .فکر کنم یه دفعه دیوونه شده
۹ سال پیش بوده
برای چی میگن سایتای ایرانی رو هدف قرار ندید اتفاقا خوبه به نظرم باگ هاش مشخص میشه و سایتو قوی میکنن بیگانه نفوذ کنه خوبهههه؟؟ Huh

گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - RASPINA - 10 شهریور ۱۳۹۶ ۰۸:۵۱ ب.ظ

(۱۰ شهریور ۱۳۹۶ ۰۸:۴۵ ب.ظ)۳ngineer نوشته شده توسط:  
نقل قول:
۹ سال پیش بوده
برای چی میگن سایتای ایرانی رو هدف قرار ندید اتفاقا خوبه به نظرم باگ هاش مشخص میشه و سایتو قوی میکنن بیگانه نفوذ کنه خوبهههه
آره تاریخ اش را زده ۲۰۰۸

گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - Hera - 10 شهریور ۱۳۹۶ ۱۰:۳۷ ب.ظ

اومد!!!

گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - pioneer01 - 10 شهریور ۱۳۹۶ ۱۰:۴۵ ب.ظ

کارنامه نهایی چ فرقی با نتایج نهایی داره؟

RE: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - Hera - 10 شهریور ۱۳۹۶ ۱۰:۴۷ ب.ظ

(۱۰ شهریور ۱۳۹۶ ۱۰:۴۵ ب.ظ)۳ngineer نوشته شده توسط:  کارنامه نهایی چ فرقی با نتایج نهایی داره؟

اگه اشتباه نکنم توی اون دقیقا می‌نویسه کدوم انتخاب هات رو قبول می‌شدی و اونایی که قبول نشدی چند نفر مونده بودی!

گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - Rehe1994 - 10 شهریور ۱۳۹۶ ۱۱:۰۵ ب.ظ

آقا من از این سبک نوشته های اداری ایران سر در نمیارم٬ یکی خیلی شیک و رسمی بهم میگه منی که یکی از نمره هام تازه فردا قراره بیاد و تازه فارق التحصیل شدم باید چیا رو ببرم؟ قائدتا الان مدرک نمیدن درسته؟

گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - RASPINA - 10 شهریور ۱۳۹۶ ۱۱:۲۳ ب.ظ

منم شبانه قبول شدم حالا چون روزانه نیست دیگه مهم نیست کجا
برای همه آرزوی موفقیت و شادکامی دارم

گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - ahmadjd6509 - 10 شهریور ۱۳۹۶ ۱۱:۵۱ ب.ظ

سلام
روزانه نرم افزار دانشگاه شیراز قبول شدم
تبریک به همه قبولی ها...

گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - roodantnt - 11 شهریور ۱۳۹۶ ۰۱:۱۰ ق.ظ

من رفتم صنعتی شیراز روزانه نرم افزار ...