تالار گفتمان مانشت
گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - نسخه‌ی قابل چاپ

RE: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - عزیز دادخواه - ۱۱ شهریور ۱۳۹۶ ۰۱:۲۷ ق.ظ

(۱۱ شهریور ۱۳۹۶ ۰۱:۱۰ ق.ظ)roodantnt نوشته شده توسط:  من رفتم صنعتی شیراز روزانه نرم افزار ...
تبریک میگم بهت. خوشحال شدم قبول شدی.

گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - Happiness.72 - 11 شهریور ۱۳۹۶ ۰۱:۴۳ ق.ظ

مهندسی فناوری اطلاعات گرایش معماری سازمانی
دانشگاه شهید بهشتی تهران

گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - nhd.ssjdn - 11 شهریور ۱۳۹۶ ۰۲:۰۴ ق.ظ

نرم افزار دانشگاه شیراز روزانه
به همه تبریک میگم ایشالا ک موفق باشین دوستان

RE: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - mf1129 - 11 شهریور ۱۳۹۶ ۰۹:۲۵ ق.ظ

شبکه های کامپیوتری - علم وصنعت روزانه
تبریک به همه دوستان
موفق باشید

گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - mmdsharifi - 11 شهریور ۱۳۹۶ ۱۱:۰۰ ق.ظ

روزانه مالتی مدیا بهشتی
ضمن تبریک به همه دوستان عزیز...

گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - mhcavalier - 11 شهریور ۱۳۹۶ ۱۱:۴۷ ق.ظ

ما هم رفتیم روزانه اصفهان - نرم افزار

گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - niu7475 - 11 شهریور ۱۳۹۶ ۰۱:۳۹ ب.ظ

سلام دوستان کسی کتاب هوش مصنوعی فیلی یا طارمیان را داره؟اگه کسی داشت بیاد خصوصی ممنون میشم

گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - rastgar.mohammad - 11 شهریور ۱۳۹۶ ۰۳:۴۲ ب.ظ

سلام دست دوستان مانشتی عزیز درد نکنه بعد از ۱سالو نیم تلاش دانشگاه تهران فناوری اطلاعات پزشکی قبول شدم

RE: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - Fariba071 - 14 شهریور ۱۳۹۶ ۱۲:۴۰ ق.ظ

سلام ىوستان
تجارت ىانشگاه اصفهان روزانه قبول شدم
آرزوی موفقیت برای همه دارم

گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - ۱developer - 16 شهریور ۱۳۹۶ ۰۳:۴۵ ب.ظ

سلام وقت بخیر

من دانشگله اصفهان گرایش نرم نوبت دوم قبول شدم
شما از دانشگاه چقدر مطلعید؟ ارزش داره برم؟ خوابگاه میدن
لین گروه ارشد ۹۶ دانشگاه اصفهان

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

RE: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - shmk94 - 02 آبان ۱۳۹۶ ۰۳:۰۹ ب.ظ

(۲۷ خرداد ۱۳۹۵ ۰۷:۲۶ ب.ظ)edward71 نوشته شده توسط:  درود

دوستان کنکوری سال ۹۶، با لطف جناب تنهایی و درخواست من از ایشون بخش مشاوره کنکور سال ۹۶ هم ایجاد شد، امیدوارم که بتونیم سال ۹۶ رتبه هایی بهتر از امسال کسب کنیم، از همه دوستان خواهش می کنم که کمک کنند، کنکوری های ۹۵ به صورت ویژه، در مورد منابع و نحوه برنامه ریزی هاشون بهمون بگن که چطور بوده

پیشاپیش از همه دوستان تشکر می کنم

گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - دختر مهربان - ۰۶ آبان ۱۳۹۶ ۰۷:۳۵ ب.ظ

گروه ارشد ۹۷

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

RE: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - Hannaneh_nadr - 15 آذر ۱۳۹۶ ۱۲:۱۸ ق.ظ

سلام دوستان من الان دیدم که این گروه برای ارشد ۹۶ زده شده خیلی روحیه گرفتم من ریاضی کاربردها ترم اخرم به امید خدا ارشد دوروز دیگه ثبت نام میکنم علوم کامپیوتر ????

گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - miss.rad - 01 اسفند ۱۳۹۶ ۰۴:۳۳ ب.ظ

اینجا پرهیجان ترین قسمت مانشت بود
دیگه انگار هیچ خبری از هیچ کدومشون نیست
البته من بیشتر میخوندمشون تا چیزی ارسال کنم
روزای پراسترس روزای شادی روزای غم روزای شکست و موفقیت
هر جا هستین دلتون شاد باشه دوستان

گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - farzaneh.bn - 02 اسفند ۱۳۹۶ ۰۴:۵۰ ب.ظ

سلام دوستان خوب هستین ؟
من پارسال برای ارشد خوندم اما موفق نشدم جایی که مد نظرم بود با رتبه ی دلخواهم قبول بشم...
امسال تا الان هیچکاری نکردم واسه درس ها ... میخوام شروع کنم .. سرکارم میرم نمیدونم میتونم یا بیخیالش بشم ! هعییییی