تالار گفتمان مانشت
گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - نسخه‌ی قابل چاپ

RE: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - saeed196 - 03 مرداد ۱۳۹۵ ۰۱:۰۳ ب.ظ

[quote='S.Veys' pid='416079' dateline='1469293968']
سلام به دوستان
ببخشید بچه ها میدونم نباید اینجا بپرسم ولی فرصت ثبت نام تا فرداست!!!!!
چند سال پیش من دارایی قبول شدم چون کاردانی بعد کارشناسی ناپیوسته خونده بودم تومصاحبه گیر دادن گفتن نمیشه ما هم رفتین از سنجش نامه اوردیم که از سال ۸۷ به بعد عنوان رو عوض کردن قبولمون کردن الانم سر کار هستم البته یه دوست دیگر هم داشتم که مخابرات قبول شده بود که باز هم بازی دراوردن من بهش گفتم اونم همین کاری که من کرده بودم رفت انجام داد اونم الان سر کار هست .موفق باشید

گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - *tarannom* - 05 مرداد ۱۳۹۵ ۰۹:۵۰ ب.ظ

سلام.میخواستم بدونم توی memrise غیر از ۵۰۴ کدوم یکی دیگه از learning هاش بدرد ارشد میخوره؟

گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - Behnam‌ - ۰۵ مرداد ۱۳۹۵ ۱۰:۲۰ ب.ظ

(۰۵ مرداد ۱۳۹۵ ۰۹:۵۰ ب.ظ)atieh_es نوشته شده توسط:  سلام.میخواستم بدونم توی memrise غیر از ۵۰۴ کدوم یکی دیگه از learning هاش بدرد ارشد میخوره؟
۱/ ممرایز برای دوره کردن خوب هست، یعنی باعث میشه شما زحمتِ درست کردن جعبه لایتنر به خودتون ندید و الا برای یاد گرفتن، حتماً و حتماً باید کتاب رو بخونید و تمرینات هر چند اندکش رو انجام بدید.
۲/ کتاب ۵۰۴ خیلی مبتدی هست و اینکه یک سال نتونید با اون کتاب، هیچ کدوم از تست‌های لغت رو بزنید، نباید تعجب کنید. اما برای افراد مبتدی خوب هست، مخصوصاً که فایل‌های صوتی‌ش هم از اینترنت پیدا میشه. بهتر هست اول فایل‌های صوتی رو گوش بدید، بعد خودتون بخونید و تمریناتش رو انجام بدید.
۳/ کتاب‌هایی که هم برای کنکور ارشد خوب باشند و هم بعداً در طی ارشد به دردتون بخوره، از نظر من به ترتیب ۵۰۴، ۴۵۰ لغت (فکر کنم Barron's Essential هست اسمش)، ۴۰۰ لغت (به نظرم Must have words بود اسمش که ۴۰ تا درس ۱۰ لغتی داره) و در نهایت ۱۱۰۰ هست. تمامی این کتاب‌ها در ممرایز وجود دارند ولی بدون خود کتاب، به درد نخواهند خورد.

RE: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - *tarannom* - 05 مرداد ۱۳۹۵ ۱۰:۴۳ ب.ظ

(۰۵ مرداد ۱۳۹۵ ۱۰:۲۰ ب.ظ)behnam5670 نوشته شده توسط:  
(05 مرداد ۱۳۹۵ ۰۹:۵۰ ب.ظ)atieh_es نوشته شده توسط:  سلام.میخواستم بدونم توی memrise غیر از ۵۰۴ کدوم یکی دیگه از learning هاش بدرد ارشد میخوره؟
۱/ ممرایز برای دوره کردن خوب هست، یعنی باعث میشه شما زحمتِ درست کردن جعبه لایتنر به خودتون ندید و الا برای یاد گرفتن، حتماً و حتماً باید کتاب رو بخونید و تمرینات هر چند اندکش رو انجام بدید.
۲/ کتاب ۵۰۴ خیلی مبتدی هست و اینکه یک سال نتونید با اون کتاب، هیچ کدوم از تست‌های لغت رو بزنید، نباید تعجب کنید. اما برای افراد مبتدی خوب هست، مخصوصاً که فایل‌های صوتی‌ش هم از اینترنت پیدا میشه. بهتر هست اول فایل‌های صوتی رو گوش بدید، بعد خودتون بخونید و تمریناتش رو انجام بدید.
۳/ کتاب‌هایی که هم برای کنکور ارشد خوب باشند و هم بعداً در طی ارشد به دردتون بخوره، از نظر من به ترتیب ۵۰۴، ۴۵۰ لغت (فکر کنم Barron's Essential هست اسمش)، ۴۰۰ لغت (به نظرم Must have words بود اسمش که ۴۰ تا درس ۱۰ لغتی داره) و در نهایت ۱۱۰۰ هست. تمامی این کتاب‌ها در ممرایز وجود دارند ولی بدون خود کتاب، به درد نخواهند خورد.
بله میدونم کمه من دارم گرامر میخونم، فعلا همینطوری ۵۰۴ حفظ کردم.و گفتم دایره لغتم ۱۰۰۰ تا که شد بعد شروع کنم تست زنی....زیر ذره بینم شنیدم واسه ارشد خوبه اونو میخوام بگیرم بخونم....چون گرامرشو دارم میخونم خیلی خوب گفته.
من از رو ممرایز خیلی راحت تر از کتاب حفظ میکنم.کتابشم دارم ولی به راحتی این حفظ نشدم کلماتو....
این کتاب هایی که گفتید شما اطلاع دارید که زیر ذره بین پوششون میده یا نه؟
و منظورتون از فایل های صوتی که گفتید چیه؟!

RE: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - shirin0101 - 05 مرداد ۱۳۹۵ ۱۱:۴۸ ب.ظ

(۰۵ مرداد ۱۳۹۵ ۱۰:۴۳ ب.ظ)atieh_es نوشته شده توسط:  
(05 مرداد ۱۳۹۵ ۱۰:۲۰ ب.ظ)behnam5670 نوشته شده توسط:  [quote='atieh_es' pid='416286' dateline='1469553600']
سلام.میخواستم بدونم توی memrise غیر از ۵۰۴ کدوم یکی دیگه از learning هاش بدرد ارشد میخوره؟

من زیر ذره بین خوندم خیلی خوب بود...ولی گرامر نخوندم

RE: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - *tarannom* - 05 مرداد ۱۳۹۵ ۱۱:۵۵ ب.ظ

(۰۵ مرداد ۱۳۹۵ ۱۱:۴۸ ب.ظ)shirin0101 نوشته شده توسط:  
(05 مرداد ۱۳۹۵ ۱۰:۴۳ ب.ظ)atieh_es نوشته شده توسط:  [quote='behnam5670' pid='416288' dateline='1469555442']
[quote='atieh_es' pid='416286' dateline='1469553600']

من زیر ذره بین خوندم خیلی خوب بود...ولی گرامر نخوندم
ممنون خیلی لطف کردیدHeart

گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - Behnam‌ - ۰۶ مرداد ۱۳۹۵ ۱۲:۱۱ ق.ظ

(۰۵ مرداد ۱۳۹۵ ۱۰:۴۳ ب.ظ)atieh_es نوشته شده توسط:  بله میدونم کمه من دارم گرامر میخونم، فعلا همینطوری ۵۰۴ حفظ کردم.و گفتم دایره لغتم ۱۰۰۰ تا که شد بعد شروع کنم تست زنی....زیر ذره بینم شنیدم واسه ارشد خوبه اونو میخوام بگیرم بخونم....چون گرامرشو دارم میخونم خیلی خوب گفته.
من از رو ممرایز خیلی راحت تر از کتاب حفظ میکنم.کتابشم دارم ولی به راحتی این حفظ نشدم کلماتو....
آها پس با روش خودتون ادامه بدید. خصوصاً که این کتابی که فرمودید رو تأیید کردند.

گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - EhsanChess - 06 مرداد ۱۳۹۵ ۱۰:۵۴ ق.ظ

سلام
اگه میشه در مورد مدار الکتریکی منابع مناسبی معرفی کنین من در تاپیک های مربوطه نتیجه ایی نگرفتم که چه کتابی مناسب هس. فقط دیدم که اول بایستی کتاب کاردانی به کارشناسی رو خوند.
و بنظرتون کتاب جبه دار انتشار نصیر چیجور هس؟

گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - mhalizadeh - 06 مرداد ۱۳۹۵ ۰۴:۳۲ ب.ظ

سلام رفقا. اینجا کسی از دوستان هست که کارشناسیش رو توی رشته ی مهندسی یا علوم کامپیوتر یا IT نگرفته باشه و امسال بخواد برای کنکور ارشد نرم افزار یا .. شرکت کنه ؟ ( کسی که شرایطش مثل من باشه Smile )

گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - Shisa - 06 مرداد ۱۳۹۵ ۰۸:۳۶ ب.ظ

بچه ها یه سوال کتاب کامپایلر فردین شاپوری نشر علوم رایانه من پیدا نمیکنم پوران هم کتاب کامپایلر فردین شاپوری داره ایا این همونه و کتاب خوبیه؟

RE: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - Skyrim - 06 مرداد ۱۳۹۵ ۰۸:۴۸ ب.ظ

(۰۶ مرداد ۱۳۹۵ ۰۸:۳۶ ب.ظ)Shisa نوشته شده توسط:  بچه ها یه سوال کتاب کامپایلر فردین شاپوری نشر علوم رایانه من پیدا نمیکنم پوران هم کتاب کامپایلر فردین شاپوری داره ایا این همونه و کتاب خوبیه؟

اون کتاب دیگه با عنوان انتشارات نشر علوم چاپ نمیشه. کتاب چاپ پوران پارسال چاپ اولش بود. کتاب خوبیه.

RE: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - saeid.dehnavi73 - 06 مرداد ۱۳۹۵ ۰۸:۵۴ ب.ظ

(۰۶ مرداد ۱۳۹۵ ۰۸:۳۶ ب.ظ)Shisa نوشته شده توسط:  بچه ها یه سوال کتاب کامپایلر فردین شاپوری نشر علوم رایانه من پیدا نمیکنم پوران هم کتاب کامپایلر فردین شاپوری داره ایا این همونه و کتاب خوبیه؟

دوست عزیز کتاب رو میتونید از روی سایت کانون نشر علوم سفارش بدین و با همون قیمت قبلی براتون میفرستن البته اگه تموم نکرده باشن
در باره اینکه همون باشه یا نه خبر ندارم ولی کتاب شاپوری نشر علوم واقعا فوق العاده است

RE: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - Sector - 07 مرداد ۱۳۹۵ ۱۱:۰۴ ق.ظ

(۰۶ مرداد ۱۳۹۵ ۰۴:۳۲ ب.ظ)mhalizadeh نوشته شده توسط:  سلام رفقا. اینجا کسی از دوستان هست که کارشناسیش رو توی رشته ی مهندسی یا علوم کامپیوتر یا IT نگرفته باشه و امسال بخواد برای کنکور ارشد نرم افزار یا .. شرکت کنه ؟ ( کسی که شرایطش مثل من باشه Smile )

سلام

یکی دوتا از دوستان بودن که سال پیش شرایط مشابه شما رو داشتن

یادمه یکی از این عزیزان رشته ی کارشناسیشون شیمی بود، اما همت کردن و نتیجه ی تلاششون رو دیدن . (رتبه ی دو رقمی اگه اشتباه نکنم.)

جستجو بفرمایید توی مصاحبه های سال گذشته حتما پیداشون می کنید.

RE: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - d_felfelak - 07 مرداد ۱۳۹۵ ۰۸:۵۲ ب.ظ

(۰۶ مرداد ۱۳۹۵ ۱۰:۵۴ ق.ظ)EhsanChess نوشته شده توسط:  سلام
اگه میشه در مورد مدار الکتریکی منابع مناسبی معرفی کنین من در تاپیک های مربوطه نتیجه ایی نگرفتم که چه کتابی مناسب هس. فقط دیدم که اول بایستی کتاب کاردانی به کارشناسی رو خوند.
و بنظرتون کتاب جبه دار انتشار نصیر چیجور هس؟

کتاب جبه دار واسه برقی ها نوشته شده و به نسبت سنگین هست
چند تا کتاب هست که برای کامپیوتری ها نوشته شده:
مدار الکتریکی پوران تالیف کارو زرگر مخصوص کامپیوتر
مدار الکتریکی راهیان مخصوص کامپیوتر
مدار الکتریکی کاردانی به کارشناسی برق از انتشارات مدرسان
کتاب اقای زرگر معروف تر هست
کتاب انتشارات پیام نور بنام مدار الکتریکی یک مخصوص رشته کامپیوتر نوشته شده که بنظر ساده میاد

من هنوز سراغ مدار نرفتم چیز بیشتری نمیدونم

یه جزوه هم هست جلسه اولش رو برخی اساتید مثل اقای یوسفی گذاشتن اون هم بنظر خوب یاد قراره جلسات رو هر هفته قرار بدن

گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - Happiness.72 - 09 مرداد ۱۳۹۵ ۰۵:۰۴ ب.ظ

خلاصه ای از نکات مصاحبه با رتبه های برتر ارشد آی تی و نرم که بسیار سودمند هستش رو جمع آوردی کردم
امیدوارم مفید واقع شه
[attachment=20378]