تالار گفتمان مانشت
گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - نسخه‌ی قابل چاپ

گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - melika kd - 17 مرداد ۱۳۹۵ ۰۴:۱۳ ب.ظ

فروش کتاب های ارشد به اهوازی ها
سلام
من پارسال کنکورم مهندسی کامپیوتر دادم و از کتاب ها هم خیلی راضی بودم بعضیاشون دست نخوردن ولی بعضیاشون رو استفاده کردم
از قیمت همشون هم مقدار زیادی کم میکنم
همین جا اگه خواستید پیام بدید و اگر هم خواستید این ایدی تلگراممه

kd1373@
محاسبات عددی (پوران) سفید و تمییز
زبان تخصصی (پارسه) مظفری خیلی تمییز
هوش مصنوعی (پوران)
طراحی الگوریتم (پوران) تمییز
گسسته (پوران)تمییز
منطقی (پوران) تمییز
ریاضی مهندسی (پوران) استفاده نشده و کاملا سفید
ساختمان داده(پوران) تمییز
مجموعه سوالات ارشد کامپیوتر دولتی و ازاد سال ۹۳(انتشارات گسترش علوم پایه) تمییز جواب های تشریحیش خیلی خوب بود

RE: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - پرهوده - ۱۷ مرداد ۱۳۹۵ ۱۱:۱۰ ب.ظ

(۱۶ مرداد ۱۳۹۵ ۱۱:۱۰ ق.ظ)samanbeigmiri نوشته شده توسط:  
(16 مرداد ۱۳۹۵ ۱۱:۰۴ ق.ظ)EhsanChess نوشته شده توسط:  سلام
از کجا بدونیم که کدام فصل از چه کتابی خوب هس.
مثلا سیستم عامل سه کتاب هس اما میخوام بدونم چه فصلی از چه کتابی خوب هس. یا مثلا درس های دیگه هم همینطور.
هر چند که کار معقولی برای کنکور از نظر زمانی نیست.
سیستم عامل همه ی فصل ها از مدرسان؛جز قسمت انحصار متقابل؛
شروع روابط بازگشتی در گسسته با مدرسان ، و در اواسط کتاب مدرسان موازی شود با پوران.
قسمت توابع از هر دو کتاب!یکی نگاه ماتریسی دارد یکی نه در قسمت هایی که در باره ی هم ارزی و تعدی و ایناست.
===
هوش مصنوعی بهترین انتخاب پارسه س در حال حاضر، البته میگن ویراست ششم راهیان خوبه که من ندیدم!

باز بپرسید تا یادم بیاد.
شما باید قبل از شروع هر فصل اینا رو بپرسید به نظرم

به نظرم به سطح خودمون توی درسا و شیوه خوندنمون هم بستگی داره
من کنکور امسال هوش رو از راهیان ویراست ۵ خوندم. از ۶ سوال ۵ تاشو درست زدم. اون یکیشم همون سوالی بود که هر ۴ گزینه جواب بود

RE: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - shirin0101 - 18 مرداد ۱۳۹۵ ۱۲:۳۶ ب.ظ

(۱۶ مرداد ۱۳۹۵ ۱۱:۱۰ ق.ظ)samanbeigmiri نوشته شده توسط:  
مثلا سیستم عامل سه کتاب هس اما میخوام بدونم چه فصلی از چه کتابی خوب هس. یا مثلا درس های دیگه هم همینطور.

هوش مصنوعی بهترین انتخاب پارسه س در حال حاضر، البته میگن ویراست ششم راهیان خوبه که من ندیدم!

باز بپرسید تا یادم بیاد.
سلام
هوش مصنوعی پارسه قطعا بهترین انتخاب نیست..Big Grin خوندم ک میگمممTongue متن راهیان خیلییی روون تر و قابل درک تر هست...پارسه قشنگ ترجمه کرده خیلی شیک ...
البته جسارت نباشه نظر شما محترم هست..این نظر من بود Heart

RE: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - shirin0101 - 18 مرداد ۱۳۹۵ ۰۱:۳۹ ب.ظ

(۱۸ مرداد ۱۳۹۵ ۰۱:۲۵ ب.ظ)samanbeigmiri نوشته شده توسط:  
(18 مرداد ۱۳۹۵ ۱۲:۳۶ ب.ظ)shirin0101 نوشته شده توسط:  
(16 مرداد ۱۳۹۵ ۱۱:۱۰ ق.ظ)samanbeigmiri نوشته شده توسط:  

باز بپرسید تا یادم بیاد.
سلام
هوش مصنوعی پارسه قطعا بهترین انتخاب نیست..Big Grin خوندم ک میگمممTongue متن راهیان خیلییی روون تر و قابل درک تر هست...پارسه قشنگ ترجمه کرده خیلی شیک ...
البته جسارت نباشه نظر شما محترم هست..این نظر من بود Heart
سلام
تفاوت در اینه که بخوای برای چه گروهی توضیح بدی!
راهیان با غلط هایی که توی تست هاش و بیان یک سری مطالب داشت به خیلی چیزا گند زد در ویراست ۵/(از جمله خوندن من)
خوندن یه متن سخت و درست ارزشش بیشتر از یه متن روون و غلط هست!(نمونه ش قسمت جستجو های پیشرو و پس رو ، و قسمت منطق!!) و حتی بازی های خصمانه و حتی ارضا محدودیت!!!!!!!)
جسارت نباشه! اینم نظر من بودSmile
بهترین انتخاب از این جهت پارسه هست که من پارسه رو با ویراست ۵ مقایسه کردم(گفتمم ویراست ۶ رو ندیدم!) و لااقل خیلی از تست ها و مطالب رو درست تر از امثال راهیان دربو داغون توضیح داده.
اینم که میگید خوندم که میگم شبیه اینه که امثال بنده داره روی هوا نظر میده، من میتونم مقایسه ی تست به تست هم در این دو کتاب و حتی توضیح های ماست مالی شده ی راهیان و حتی غلطش رو بدم خدمت دوستان.

DodgyDodgy
منم هردوتا کتاب خوندم و مو به مو دوتاشو مقایسه کردم...قبول دارم راهیان ایراد زیاد داشت...منم اشاره کردم که متن و درسنامه راهیان روون تر هست...خیلی از دوستان هم با این کتاب راحت تر بودن ....
من نظرم گفتم شاید برای کسی مفید بوده باشه و نمیخواسم یک درصد نظر شما زیرسوال ببرم که بگم رو هوا یا زمین نظر میدین !!Smile
ویرایش جدید راهیان ندیدم ولی شنیدم ایراداتش رفع شده ولی با همون ویرایش قبلی هم من نظرم روی راهیان هست چون توی کنکور نتیجه خوبی گرفتم...هرچند اون فصولی ک فرمودین چون حس میکردم توی حل تست راهیان مورد داره ب کتب دیگه هم رجوع میکردم

گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - mhalizadeh - 18 مرداد ۱۳۹۵ ۰۶:۵۵ ب.ظ

سلام دوستان یه سوال داشتم.
من میخوام برای کنکور مهندسی نرم افزار شرکت کنم و تا به حال هیچ کدوم از منابع رو نخوندم و برای بار اول هست که دارم میخونم (چون رشته کارشناسیم متفاوت بوده) و فعلا زبان و مدار و پایگاه و گسسته و ساختمان رو دارم میخونم. میخواستم ببینم با توجه به زیاد بودن سرفصلا کدوم درسا رو از دروس باقی مونده حذف کنم منطقی تره ؟ کدوم دشوار تره و وقتم رو روشون صرف نکنم ؟ (اصلا با توجه به زمان باید درسی رو حذف کنم؟)
(هرجا یه چیز گفتن و یکم گیج شدم. ممنون میشم راهنماییم کنید)

گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - کنکور۹۵ - ۲۰ مرداد ۱۳۹۵ ۱۰:۵۷ ق.ظ

سلام دوستان کتاب سیستم عامل پارسه من چاپ دوم ۹۰ رو دارم ایا با چاپهای جدیدش فرق میکنه ؟
و میشه هرکسی کتاب نظریه شاپوری رو داره از ۱۰ صفحه اول کتاب عکس بگیره اینجا بزاره ؟
اخه من فتوکپی یک کتاب نظریه دارم ولی از روی جلدو نویسنده کتاب فتو نگرفتن میخوام ببنم این فتو همون کتابه شاپوری است یانه .

باتشکر

RE: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - delete4all - 20 مرداد ۱۳۹۵ ۰۱:۰۸ ب.ظ

(۱۸ مرداد ۱۳۹۵ ۰۶:۵۵ ب.ظ)mhalizadeh نوشته شده توسط:  سلام دوستان یه سوال داشتم.
من میخوام برای کنکور مهندسی نرم افزار شرکت کنم و تا به حال هیچ کدوم از منابع رو نخوندم و برای بار اول هست که دارم میخونم (چون رشته کارشناسیم متفاوت بوده) و فعلا زبان و مدار و پایگاه و گسسته و ساختمان رو دارم میخونم. میخواستم ببینم با توجه به زیاد بودن سرفصلا کدوم درسا رو از دروس باقی مونده حذف کنم منطقی تره ؟ کدوم دشوار تره و وقتم رو روشون صرف نکنم ؟ (اصلا با توجه به زمان باید درسی رو حذف کنم؟)
سلام
ندیده که نمیشه چیزیو حذف کرد! شما اول باید مبحثی رو بخونید تا اونموقع متوجه بشی که چیزی دستگیرت میشه یا نه!
برای اونایی که مثله من رشتشون و تخصصشون همینه بازم همه متفاوت هستن مثلا من نظریه رو حذف میکنم چون نمیفهمم یکی مدیریتو حذف میکنه یکی مدار الکتریکی رو حذف میکنه یکی معماری چون هرکسی یه ضعفی داره
شما اصل به فکر حذف نباش الان کتابارو شروع کن خوندن حد اقل وقتی برای هر مبحثی بزار و یکمم اصرار کن روش اونموقع اگه خودتون دیگه دیدین جواب نمیگیرین بزارین کنار اونو
وگرنه فاکتور جامعی وجود نداره فقط خوندنتون و نوع علاقه و یادگیریتون ملاکه
بعضی درسا مربوط به هم میشن و اگه یکیشو دیدی خوبی بقیشم میتونی خوب باشی مثلا (ساختمان و طراحی الگوریتم و هوش) ( معماری و مدار منطقی )
شروع کن خوندن از هرکدوم که بهتر میفهمی و بلدی شروع کن

RE: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - roodantnt - 20 مرداد ۱۳۹۵ ۰۶:۲۷ ب.ظ

(۲۰ مرداد ۱۳۹۵ ۰۱:۰۸ ب.ظ)delete4all نوشته شده توسط:  
(18 مرداد ۱۳۹۵ ۰۶:۵۵ ب.ظ)mhalizadeh نوشته شده توسط:  سلام دوستان یه سوال داشتم.........
سلام
ندیده که نمیشه چیزیو حذف کرد! شما اول باید مبحثی رو بخونید تا اونموقع متوجه بشی که چیزی دستگیرت میشه یا نه!.......

اصولا حذف درس به هیچ وجه توصیه نمیشه .
و البته اگر هم بخواین درسی رو حذف کنید به گفته دوستمون نادیده نمیشه حذف کرد .
اگه درسی رو خوندین و ازش چیزی نفهمیدین اونوقت میتونید حذف کنید .
معمولا تو گرایش نرم افزار درسای مشترک و تخصصی رو کسی حذف نمیکنه حتی اگه نتونه مباحث رو کامل پوشش بده دلیل هم ضعف جمعی خیلی از دوستان تو همون دروس هست و البته ضریب و تراز بالای برخی دروس مشترک و تخصصی مثل ( نظریه / معماری/ طراحی الگوریتم ) . اما خوب بعضی دوستان به خاطر ضعف تو برخی دروس ریاضی اونا رو حذف می کنند و زمانشونو برای مشترک و تخصصی و زبان صرف می کنند .
باز هم به خودتون بستگی داره

موفق باشید .

RE: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - signal_micro - 21 مرداد ۱۳۹۵ ۰۲:۲۷ ب.ظ

(۲۰ مرداد ۱۳۹۵ ۰۱:۰۸ ب.ظ)delete4all نوشته شده توسط:  
(18 مرداد ۱۳۹۵ ۰۶:۵۵ ب.ظ)mhalizadeh نوشته شده توسط:  سلام دوستان یه سوال داشتم.
سلام
ندیده که نمیشه چیزیو حذف کرد! شما اول باید مبحثی رو بخونید تا اونموقع متوجه بشی که چیزی دستگیرت میشه یا نه!
برای اونایی که مثله من رشتشون و تخصصشون همینه بازم همه متفاوت هستن مثلا من نظریه رو حذف میکنم چون نمیفهمم یکی مدیریتو حذف میکنه یکی مدار الکتریکی رو حذف میکنه یکی معماری چون هرکسی یه ضعفی داره
شما اصل به فکر حذف نباش الان کتابارو شروع کن خوندن حد اقل وقتی برای هر مبحثی بزار و یکمم اصرار کن روش اونموقع اگه خودتون دیگه دیدین جواب نمیگیرین بزارین کنار اونو
وگرنه فاکتور جامعی وجود نداره فقط خوندنتون و نوع علاقه و یادگیریتون ملاکه
بعضی درسا مربوط به هم میشن و اگه یکیشو دیدی خوبی بقیشم میتونی خوب باشی مثلا (ساختمان و طراحی الگوریتم و هوش) ( معماری و مدار منطقی )
شروع کن خوندن از هرکدوم که بهتر میفهمی و بلدی شروع کن

به نظرم نظریه رو حذف نکن مخصوصا بچه های نرم افزار همه میزنن کتاب لینز اگه چند فصل اولشو هم بخونی خیلی کمک میکنه من فک کنم خیلی سخت باشه به جای این درس تستای درسایی مثل طراحی الگوریتم و ساختمان داده رو اونقدی بالا بزنی من که معماری شرکت میکنم بازم نظریه رو حسابی کار میکنم(سالهای قبل که با حل تمرینای لینز میشد زد)

گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - کنکور۹۵ - ۲۲ مرداد ۱۳۹۵ ۰۱:۲۸ ق.ظ

کسی نیست جواب منو بده

RE: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - delete4all - 22 مرداد ۱۳۹۵ ۰۸:۵۵ ب.ظ

نقل قول: به نظرم نظریه رو حذف نکن مخصوصا بچه های نرم افزار همه میزنن کتاب لینز اگه چند فصل اولشو هم بخونی خیلی کمک میکنه من فک کنم خیلی سخت باشه به جای این درس تستای درسایی مثل طراحی الگوریتم و ساختمان داده رو اونقدی بالا بزنی من که معماری شرکت میکنم بازم نظریه رو حسابی کار میکنم(سالهای قبل که با حل تمرینای لینز میشد زد)

گفتم مثلا Big Grin کنکور ۹۵ ۲تا نظریه زدم
امسالم حد اقلش برا همون دوتا برنامه ریزی میکنم
حذف فقط ریاضی شاااایدم پایگاه و بس

(۲۲ مرداد ۱۳۹۵ ۰۱:۲۸ ق.ظ)کنکور۹۵ نوشته شده توسط:  کسی نیست جواب منو بده

سلام
ببخش من کتابارو ندارم که جوابتو کامل بدم اما اینو میدونم که کتاب سیستم عاملت جوابگوت هست و نیازی به جدید نداری فقط تستای ۹۰ تا ۹۵ رو جدا دانلود کن بزن در کنارش که سوالای جدید رو ببینی و بزنی تا آشنا بشی

گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - Happiness.72 - 22 مرداد ۱۳۹۵ ۱۰:۳۶ ب.ظ

حذف نکنید بچه ها
هیچی درسی رو
حتی شده یه تست جابجا میکنه آرزوها رو

RE: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - darush12 - 23 مرداد ۱۳۹۵ ۱۲:۳۹ ب.ظ

(۱۸ مرداد ۱۳۹۵ ۰۶:۵۵ ب.ظ)mhalizadeh نوشته شده توسط:  سلام دوستان یه سوال داشتم.

کلاً که در حالت ایده ال، توصیه میشه درسی را حذف نکنید

اما

نظر شخصیم :

با توجه به رزومه ای که خودتان گفتید؛ تسلط خوبی بر "زبان انگلیس" دارید و این یک مزیت میباشد.

حتی الامکان در ریاضیات؛ درس حذف کنید.

بقیه دروس(مشترک + تخصصی) را بخوانید.

RE: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - signal_micro - 23 مرداد ۱۳۹۵ ۰۳:۳۱ ب.ظ

(۲۲ مرداد ۱۳۹۵ ۱۰:۳۶ ب.ظ)ITEngineering نوشته شده توسط:  حذف نکنید بچه ها
هیچی درسی رو

حرفتو خیلی قبول دارم، تو فکرشم محاسبات عددی یا ساختمان داده!! رو حذف کنم اعصاب محاسباتو ندارم ، سولای داده رو هم خیلی سخت میدن ، فکر کنم اگه داده رو خوب نخونی خونده و نخونده زیاد فرق نکنه Big Grin
محاسبات چه کتابی میخونی؟؟ یوسفی ، پارسه ...؟

(۲۲ مرداد ۱۳۹۵ ۰۸:۵۵ ب.ظ)delete4all نوشته شده توسط:  
نقل قول: به نظرم نظریه رو حذف نکن مخصوصا بچه های نرم افزار همه میزنن کتاب لینز اگه چند فصل اولشو هم بخونی خیلی کمک میکنه من فک کنم خیلی سخت باشه به جای این درس تستای درسایی مثل طراحی الگوریتم و ساختمان داده رو اونقدی بالا بزنی من که معماری شرکت میکنم بازم نظریه رو حسابی کار میکنم(سالهای قبل که با حل تمرینای لینز میشد زد)

گفتم مثلا Big Grin کنکور ۹۵ ۲تا نظریه زدم
امسالم حد اقلش برا همون دوتا برنامه ریزی میکنم
حذف فقط ریاضی شاااایدم پایگاه و بس

(۲۲ مرداد ۱۳۹۵ ۰۱:۲۸ ق.ظ)کنکور۹۵ نوشته شده توسط:  کسی نیست جواب منو بده

سلام
ببخش من کتابارو ندارم که جوابتو کامل بدم اما اینو میدونم که کتاب سیستم عاملت جوابگوت هست و نیازی به جدید نداری فقط تستای ۹۰ تا ۹۵ رو جدا دانلود کن بزن در کنارش که سوالای جدید رو ببینی و بزنی تا آشنا بشی
آره سیستم عامل هنوز جواب میده تا همروندی رو خونده بودم به سولای ۹۵ که میشد جواب داد ۹۳-۹۲ و... اینارو ندیدم ولی فکر کنم خوب باشه

RE: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - shirin0101 - 23 مرداد ۱۳۹۵ ۰۸:۵۷ ب.ظ

(۲۲ مرداد ۱۳۹۵ ۱۰:۳۶ ب.ظ)ITEngineering نوشته شده توسط:  حذف نکنید بچه ها
هیچی درسی رو

گرایش های نرم نمیدونم...ولی منکه ایتی بودم حذفی زیاد داشتم خیلی هم ضرر نکردم..اتفاقا ب نفع ادم میشه اگه بعضی وقتها ی مباحثی حذف کنه...البته باید روی دروس دیگه قوی باشه....من توی شبکه و گسسته ی سری مباحث حذفی داشتم...اونموقع ک کنکور داشتم فک میکردم ی مبحث حذف کنم قبول نمیشمTongue ولی با دقت بیشتری ک مصاحبه ها رو خوندم فمیدم میشه Blushاها ی کوچولو هم الگوریتم حذفی داشتم ...گرامر زبان هم حوصله نداشتم نخوندم....ولی بقیه دروس یک خط حذف نکردم...موفق باشیدShy