تالار گفتمان مانشت
گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - نسخه‌ی قابل چاپ

RE: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - bagbagoo - 31 مرداد ۱۳۹۵ ۱۱:۴۸ ب.ظ

(۳۱ مرداد ۱۳۹۵ ۰۹:۳۱ ب.ظ)Behnam‌ نوشته شده توسط:  
(30 مرداد ۱۳۹۵ ۱۱:۳۴ ب.ظ)bagbagoo نوشته شده توسط:  این آدم دو زار سواد نداره.من باهاش درس داشتم.کل دانشگاه رو عاصی کرده بود آخرش هم آموزش دانشکده مجبور شد اخراجش کنه.
من اصلاً نمیدونم ایشون چجوری تدریس میکنه ولی مطمئن هستید که سواد نداره!؟ تعریف شما از سواد چی هست؟ کافی هست رفرنس‌های مقاله‌هاش که اسم اول هم بوده رو نگاه کنید.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

آموزش کدوم دانشگاه یه دانشیار رو اخراج کرد؟ البته که تخصصش هوش مصنوعی و ویژن هست و عجیبه ساختمان داده و الگوریتم تدریس میکنه ولی با این حساب پس دکتر قدسی هم بی‌سواد محض هست چون به هیچ وجه خوب درس نمیده.

تدریسش در حد روخونی از کتاب هورویتز و CLRS هست.
خب همین که ایشون به قول شما تخصصش هوش مصنوعی و ویژن هست و ساختمان داده و طراحی الگوریتم تدریس می کنه (و البته این امر به قول شما عجیبه) خودش نشون دهنده این مطلب هست.(بنده عرض کردم با ایشون درس داشتم اونم سه ترم متوالی پس قدر مسلم بدونید از روی هوا نظر نمیدم).
در مورد دانشگاه هم دانشگاه علم و صنعت بوده و ایشون به دلیل نارضایتی بیشتر دانشجویان (در حدی که یادم میاد جلوی در دانشکده اعتراض خیلی شدیدی به این مساله شد اونم بعد از چند ترم که تحملش کردیم) و مسئولین آموزش قول دادن عذرشو بخوان و این کارو هم کردند هر چند که به درد یکی مثل من نخورد چون من دیگه از ترم بعد با ایشون درس نداشتم.

ببینید من در مورد دکتر قدسی چیزی نمیدونم و قصد توهین هم ندارم اما به نظرم ایشون هم اسم در کردند.یه کتابی منتشر کردن و چون خودشون بنا به دلایلی طراح سوال بودند کتابشون و خودشون سر زبونها افتادند.متاسفانه توی ایران شور هر چیزی رو درمیارن.این همه دانشگاه و این همه استاد دانشگاه وجود داره چرا باید فقط ایشون (و احیانا یکی دو نفر دیگه) طراح سوالات باشند اونم برای سالیان متمادی؟آیا غیر از ایشون استاد دیگه ای نداریم توی این مملکت؟؟؟

از شما که خودتون دانشگاه شریف درس خوندید می پرسم آیا غیر از دکتر قدسی استاد دیگه ای این دروس رو در دانشگاه شریف تدریس نمی کنه؟چرا باید فقط ایشون طراح سوال باشند؟غیر از اینه که معروف شدند و سازمان سنجش هم به دلیل همین معروفیت ایشون ازشون به عنوان طراح سوال استفاده می کنه؟یعنی هیچ کس حتی در خود دانشگاه شریف در حد ایشون وجود نداره؟

نمیخوام بحث رو کش بدم اما باید قبول کرد که تدریس مقوله ای هست که هر کسی از پسش بر نمیاد و نباید بره سراغش.برای تدریس، فرد باید قدرت بیان بالایی داشته باشه تا بتونه برای کسی که اولین باره اون درس رو داره میخونه خوب توضیح بده و مطلب رو انتقال بده تا طرف متوجه بشه.حالا شما بگو دکتر قدسی خدای علم کامپیوتر، اما وقتی نتونه تدریس کنه و کتاب خوبی بنویسه با عرض معذرت از نظر من برای منی که میخوام کنکور بدم دو زار ارزش نداره.

اگر ایشون (دکتر قدسی) خوب تدریس نمی کنند پس نباید تدریس کنند و نباید به خودشون اجازه بدن این کارو بکنن.اگر سوادشون در حد بالایی هست باید صرفا وارد مقوله تحقیقات در زمینه علوم کامپوتر بشن و در آزمایشگاهها مشغول به کار بشن (نوآوری و اختراع داشته باشن) در تما دنیا دانشمندان هر علمی همین کار رو میکنند (البته اگر ایشون علموشن در حد دانشمندان علوم کامپوتر باشه که اینو دیگه من نمی دونم).

یادتون نره ما اینجا به عنوان داوطلبین کنکور ارشد دور هم جمع شدیم و هدفمون کسب رتبه خوب و قبولی در دانشگاه است.هر کتاب یا استادی که بتونه ما رو به این هدف نزدیکتر کنه و ما رو در رسیدن به هدف اولیه مون که همون قبولی هست کمک کنه (چه با کلاس چه با کتاب) از نظر من ارزشش از صد تا دانشمند علم کامپیوتر بیشتره حتی اگر اون استاد یک دونه رفرنس هم نداشته باشه.

در پایان عرض کنم که بنده ممکنه لحن سخنم یک مقدار تند باشه اما به هیچ عنوان قصد توهین به کسی رو نداشته و ندارم.فقط اون چیزی که فکر می کنم درست هست رو عنوان می کنم.اگر دوستان فکر می کنند بنده اشتباه می کنم لطفا با دلیل بنده رو از این اشتباه مطلع کنند.

گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - ستاره ی صبح - ۰۱ شهریور ۱۳۹۵ ۱۲:۱۵ ق.ظ

سلام
بچه ها من تازه می خوام شروع کنم
مشکل اساسی دارم توی معماری فیلم های دانشگاه شریف گرفتم به نظرتون اول با اونها شروع کنم؟
چون خیلی ضعف دارم توش به نظرتون کتاب منبع مانو بخونم یا نه؟
یه کتاب راهیان ارشدم دارم یه فصلهایی رو خیلی خوب توضیح داده ولی واقعا نمی دونم چکار کنم.........

RE: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - Behnam‌ - ۰۱ شهریور ۱۳۹۵ ۱۲:۲۶ ق.ظ

(۳۱ مرداد ۱۳۹۵ ۱۱:۴۸ ب.ظ)bagbagoo نوشته شده توسط:  
(31 مرداد ۱۳۹۵ ۰۹:۳۱ ب.ظ)Behnam‌ نوشته شده توسط:  
(30 مرداد ۱۳۹۵ ۱۱:۳۴ ب.ظ)bagbagoo نوشته شده توسط:  این آدم دو زار سواد نداره.من باهاش درس داشتم.کل دانشگاه رو عاصی کرده بود آخرش هم آموزش دانشکده مجبور شد اخراجش کنه.
من اصلاً نمیدونم ایشون چجوری تدریس میکنه ولی مطمئن هستید که سواد نداره!؟ تعریف شما از سواد چی هست؟ کافی هست رفرنس‌های مقاله‌هاش که اسم اول هم بوده رو نگاه کنید.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

آموزش کدوم دانشگاه یه دانشیار رو اخراج کرد؟ البته که تخصصش هوش مصنوعی و ویژن هست و عجیبه ساختمان داده و الگوریتم تدریس میکنه ولی با این حساب پس دکتر قدسی هم بی‌سواد محض هست چون به هیچ وجه خوب درس نمیده.

تدریسش در حد روخونی از کتاب هورویتز و CLRS هست.
خب همین که ایشون به قول شما تخصصش هوش مصنوعی و ویژن هست و ساختمان داده و طراحی الگوریتم تدریس می کنه (و البته این امر به قول شما عجیبه) خودش نشون دهنده این مطلب هست.(بنده عرض کردم با ایشون درس داشتم اونم سه ترم متوالی پس قدر مسلم بدونید از روی هوا نظر نمیدم).
در مورد دانشگاه هم دانشگاه علم و صنعت بوده و ایشون به دلیل نارضایتی بیشتر دانشجویان (در حدی که یادم میاد جلوی در دانشکده اعتراض خیلی شدیدی به این مساله شد اونم بعد از چند ترم که تحملش کردیم) و مسئولین آموزش قول دادن عذرشو بخوان و این کارو هم کردند هر چند که به درد یکی مثل من نخورد چون من دیگه از ترم بعد با ایشون درس نداشتم.

ببینید من در مورد دکتر قدسی چیزی نمیدونم و قصد توهین هم ندارم اما به نظرم ایشون هم اسم در کردند.یه کتابی منتشر کردن و چون خودشون بنا به دلایلی طراح سوال بودند کتابشون و خودشون سر زبونها افتادند.متاسفانه توی ایران شور هر چیزی رو درمیارن.این همه دانشگاه و این همه استاد دانشگاه وجود داره چرا باید فقط ایشون (و احیانا یکی دو نفر دیگه) طراح سوالات باشند اونم برای سالیان متمادی؟آیا غیر از ایشون استاد دیگه ای نداریم توی این مملکت؟؟؟

از شما که خودتون دانشگاه شریف درس خوندید می پرسم آیا غیر از دکتر قدسی استاد دیگه ای این دروس رو در دانشگاه شریف تدریس نمی کنه؟چرا باید فقط ایشون طراح سوال باشند؟غیر از اینه که معروف شدند و سازمان سنجش هم به دلیل همین معروفیت ایشون ازشون به عنوان طراح سوال استفاده می کنه؟یعنی هیچ کس حتی در خود دانشگاه شریف در حد ایشون وجود نداره؟

نمیخوام بحث رو کش بدم اما باید قبول کرد که تدریس مقوله ای هست که هر کسی از پسش بر نمیاد و نباید بره سراغش.برای تدریس، فرد باید قدرت بیان بالایی داشته باشه تا بتونه برای کسی که اولین باره اون درس رو داره میخونه خوب توضیح بده و مطلب رو انتقال بده تا طرف متوجه بشه.حالا شما بگو دکتر قدسی خدای علم کامپیوتر، اما وقتی نتونه تدریس کنه و کتاب خوبی بنویسه با عرض معذرت از نظر من برای منی که میخوام کنکور بدم دو زار ارزش نداره.

اگر ایشون (دکتر قدسی) خوب تدریس نمی کنند پس نباید تدریس کنند و نباید به خودشون اجازه بدن این کارو بکنن.اگر سوادشون در حد بالایی هست باید صرفا وارد مقوله تحقیقات در زمینه علوم کامپوتر بشن و در آزمایشگاهها مشغول به کار بشن (نوآوری و اختراع داشته باشن) در تما دنیا دانشمندان هر علمی همین کار رو میکنند (البته اگر ایشون علموشن در حد دانشمندان علوم کامپوتر باشه که اینو دیگه من نمی دونم).

یادتون نره ما اینجا به عنوان داوطلبین کنکور ارشد دور هم جمع شدیم و هدفمون کسب رتبه خوب و قبولی در دانشگاه است.هر کتاب یا استادی که بتونه ما رو به این هدف نزدیکتر کنه و ما رو در رسیدن به هدف اولیه مون که همون قبولی هست کمک کنه (چه با کلاس چه با کتاب) از نظر من ارزشش از صد تا دانشمند علم کامپیوتر بیشتره حتی اگر اون استاد یک دونه رفرنس هم نداشته باشه.

در پایان عرض کنم که بنده ممکنه لحن سخنم یک مقدار تند باشه اما به هیچ عنوان قصد توهین به کسی رو نداشته و ندارم.فقط اون چیزی که فکر می کنم درست هست رو عنوان می کنم.اگر دوستان فکر می کنند بنده اشتباه می کنم لطفا با دلیل بنده رو از این اشتباه مطلع کنند.

خب به بنده و سؤالی که پرسیدم چه ربطی داره که چرا کسی به جز قدسی سؤال کنکور طرح نمیکنه یا اینکه کسی در شریف بهتر از ایشون وجود داره یا نداره. تماماً مغلطه کردید ولی یک خط سؤال واضحِ من رو توضیح ندادید که نحوه‌ی تدریس چه ربطی به سواد داره؟ خب می‌کفتید به عنوان داوطلب کنکور ارشد دنبال استاد کنکوری خوب هستید و از نظر شما ایشون خوب نیست، نه اینکه "دوزار سواد نداره".

خب اینا یه سمت قضیه بود. سمت دیگه‌ش این که من الان از دو نفر از دوستانم که از شهید بهشتی اومدند، یکی رنک دو بود و اینجا هم رنک یک شد، یکی هم که زیاد درسش خوب نبود. اولی گفت خوب بود و سخت‌گیر، دومی هم گفت خیلی خوبه، هم فن بین و هم سوادش! مطمئن هستید با کس دیگه اشتباه نگرفتیدش!؟

گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - bagbagoo - 01 شهریور ۱۳۹۵ ۰۱:۰۴ ق.ظ

اولا در مورد سوال دومتون باید بگن خیر اشتباه نکردم.محسن ابراهیمی مقدم که ساختمان داده و طراحی الگوریتم تدریس می کنه یک نفره اونم ایشونه.

ثانیا من در پاسخ به اون دوستی که در مورد کتاب موسسه نصیر پرسیدند عرض کردم اگر مولف ایشون هستند از نظر من این کتاب رو نخرن بهتره (باز هم ایشون خودشون تصمیم میگیرن که این کتاب رو بخرن یا نه و بنده فقط نظرم رو گفتم اونم با توجه به تجربه شخصی خودم)

ثالثا شما گفتید دکتر قدسی خوب تدریس نمی کنند و ... بنده هم گفتم تعریف سواد از نظر بنده به عنوان یک داوطلب کنکور در مقطع فعلی زندگیم اینه که وقتی کسی به خودش اجازه میده بیاد و به عنوان استاد مشغول به کار بشه باید فن بیان قوی داشته باشه تا بتونه مطلب رو به خوبی انتقال بده به دانشجو نه یک دو جین رفرنس و اسم روی مقالات .(آف تاپیک عرض کنم خدمتتون که متاسفانه همین مساله باعث شده که ما اساتیدی داشته باشیم که سواد آنچنانی ندارن و فقط به مدد چهار تا مقاله و اسم و رفرنس میان کار می کنن و معروف میشن و فقط هم در ایران می تونن کار کنند چون در خارج از کشور نه اینها رو به عنوان استاد قبول می کنند نه به عنوان دانشمند و ...)

در مورد آقای ابراهیمی مقدم هم یادم میاد در یکی از این اعتراضاتی که بعد از امتحان شده بود به ایشون (که ایشون به عنوان استاد اصلا در اون امتحان نیومده بودند) یکی از اساتیدی که بسیار هم مورد احترام شخص بنده و بقیه دانشجوها بود فرمودند "من نمیدونم کی پای مدرک ایشون رو مهر و امضا کرده و همچنین نمیدونم کدوم مسئولی در دانشگاه پشت ایشونه که بعد از این همه اعتراض برکنارش نمی کنند" البته قسمت دوم صحبتشون به این واضحی نبود که من لپ کلامشون رو گفتم.

مخلص کلام اینکه دوست عزیز سواد یک استاد از نظر بنده تعداد رفرنسهاش نیست بلکه توانایی اون استاد در انتقال اطلاعات هست.حالا اگر تعریف شما از سواد چیز دیگه ای هست دیگه بحث کردن فایده ای نداره.

در یکی از کلاسهای همین موسسه نصیر استاد نصرا... عابد سلیمی درس سیستم عامل رو تدریس می کردند و بنده علیرغم اینکه هنوز درس سیستم عامل رو پاس نکرده بودم در کلاس ایشون شرکت کردم و از بیان شیوای ایشون در تدریس این درس بسیار لذت بردم.ضمنا جهت اطلاعتون ایشون دکتری هم ندارن و به جای دکتر لغت استاد عابدسلیمی روی جزوه هاشون هست.پس صرفا داشتن دکتری اونم از دانشگاه شریف یا هر دانشگاه دیگری دلیل بر داشتن سواد نمیشه (باز هم از نظر بنده)

این آخرین پست من در ارتباط با این موضوع هست چون دلم نمیخواد تاپیک از موضوع اصلی خودش خارج بشه.

من آنچه شرط بلاغست با تو می‌گویم
تو خواه از سخنم پند گیر و خواه ملال

RE: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - Iranian Wizard - 01 شهریور ۱۳۹۵ ۰۳:۰۳ ق.ظ

(۰۱ شهریور ۱۳۹۵ ۱۲:۱۵ ق.ظ)ستاره ی صبح نوشته شده توسط:  سلام
مشکل اساسی دارم توی معماری فیلم های دانشگاه شریف گرفتم به نظرتون اول با اونها شروع کنم؟
یه کتاب راهیان ارشدم دارم یه فصلهایی رو خیلی خوب توضیح داده ولی واقعا نمی دونم چکار کنم.........
سلام.من خودم معماریم خیلی ضعیف بود و یه جورایی همیشه از خوندنش میترسیدم و خوندن درسنامه‌ها واسم سخت بود.
ولی بعد اینکه فیلم‌های معماری دانشگاه شریف رو دیدم،خیلی دیدم نسبت به معماری عوض شد و دیگه بعد دیدن فیلم‌ها،خوندن درسنامه‌های کنکوری واسم ساده شد و راحت همه چی رو میفهمیدم.
اولاش یه مطالب پایه رو توضیح میده که زیاد به‌کار آزمون ارشد نمیاد(البته به غیر از بحث performance و اینا) ولی یادگیری اونا خیلی در جهت یادگیری بقیه مطالب کمکتون میکنه.

**در نهایت بنظر من اولش فیلمهای معماری دانشگاه شریف رو ببینید و بعد برید سراغ یه کتاب کنکوری و شروع کنید به تست زدن.بنظرم پوران فعلا از بقیه کتابها بهتره ،هرچند تو چاپ‌های قبلیش اشکالات زیادی تو فصل اول و همچنین ریزبرنامه داشت.

RE: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - darush12 - 01 شهریور ۱۳۹۵ ۱۲:۲۷ ب.ظ

(۰۱ شهریور ۱۳۹۵ ۰۳:۰۳ ق.ظ)IranianWizard نوشته شده توسط:  
(01 شهریور ۱۳۹۵ ۱۲:۱۵ ق.ظ)ستاره ی صبح نوشته شده توسط:  سلام
سلام.من خودم معماریم خیلی ضعیف بود و یه جورایی همیشه از خوندنش میترسیدم و خوندن درسنامه‌ها واسم سخت بود.
ولی بعد اینکه فیلم‌های معماری دانشگاه شریف رو دیدم،خیلی دیدم نسبت به معماری عوض شد و دیگه بعد دیدن فیلم‌ها،خوندن درسنامه‌های کنکوری واسم ساده شد و راحت همه چی رو میفهمیدم.
اولاش یه مطالب پایه رو توضیح میده که زیاد به‌کار آزمون ارشد نمیاد(البته به غیر از بحث performance و اینا) ولی یادگیری اونا خیلی در جهت یادگیری بقیه مطالب کمکتون میکنه.

**در نهایت بنظر من اولش فیلمهای معماری دانشگاه شریف رو ببینید و بعد برید سراغ یه کتاب کنکوری و شروع کنید به تست زدن.بنظرم پوران فعلا از بقیه کتابها بهتره ،هرچند تو چاپ‌های قبلیش اشکالات زیادی تو فصل اول و همچنین ریزبرنامه داشت.

موافقم، سعی کنید جدیدترین ویراست "معماری کامپیوتر" پوران پژوهش را تهیه کنید چون کیفیت بالاتری نسبت به ویراستهای قبلیش خواهد داشت و اشکالاتش هم به طبع کاهش پیدا خواهد کرد. یک نکته مهم اینکه حتماً و به شدت روی فصل حافظه، کتاب معماری کامپیوتر وقت زیادی بگذارید و به تسلط کامل برسید، چون در سالهای اخیر تست های زیادی را به خودش اختصاص داده.
موفق باشید

گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - Happiness.72 - 01 شهریور ۱۳۹۵ ۰۲:۴۸ ب.ظ

اون دسته از دوستانی که آی تی هستن و شبکه می خونن و جزوه دکتر صبایی از پلی تکنیک رو خوندن میشه مهمترین قسمت های جزوه رو عنوان کنن چون خود PDF حدود ۳۰۸ صفحه هستش و شاید بهتره باشه رو قسمت های مهم زوم شه :-)
ممنون

RE: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - Innocence - 01 شهریور ۱۳۹۵ ۰۳:۲۰ ب.ظ

(۰۱ شهریور ۱۳۹۵ ۰۲:۴۸ ب.ظ)ITEngineering نوشته شده توسط:  اون دسته از دوستانی که آی تی هستن و شبکه می خونن و جزوه دکتر صبایی از پلی تکنیک رو خوندن میشه مهمترین قسمت های جزوه رو عنوان کنن چون خود PDF حدود ۳۰۸ صفحه هستش و شاید بهتره باشه رو قسمت های مهم زوم شه :-)
ممنون
سلام به نظر من چون الان فرصت زیاده همشو بخونین جزوه خوبیه و دکتر صبایی هم فکر کنم طراح سوال شبکه بوده و هست..

گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - Happiness.72 - 01 شهریور ۱۳۹۵ ۱۱:۵۹ ب.ظ

(۰۱ شهریور ۱۳۹۵ ۰۳:۲۰ ب.ظ)marzie.ahmadi نوشته شده توسط:  سلام به نظر من چون الان فرصت زیاده همشو بخونین جزوه خوبیه و دکتر صبایی هم فکر کنم طراح سوال شبکه بوده و هست
ممنون از راهنمایی تون
دارم کراس ترجمه ملکیان می خونم و تمریناتش رو هم حل میکنم از روی حل المسایل ویرایش ۶ ولی گفتم قبلش یه دور نکات مهم جزوه رو بخونم
واقعا جزوه عالیه بنظرم

RE: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - Innocence - 02 شهریور ۱۳۹۵ ۱۲:۲۰ ق.ظ

(۰۱ شهریور ۱۳۹۵ ۱۱:۵۹ ب.ظ)ITEngineering نوشته شده توسط:  
(01 شهریور ۱۳۹۵ ۰۳:۲۰ ب.ظ)marzie.ahmadi نوشته شده توسط:  سلام به نظر من چون الان فرصت زیاده همشو بخونین جزوه خوبیه و دکتر صبایی هم فکر کنم طراح سوال شبکه بوده و هست
ممنون از راهنمایی تون
دارم کراس ترجمه ملکیان می خونم و تمریناتش رو هم حل میکنم از روی حل المسایل ویرایش ۶ ولی گفتم قبلش یه دور نکات مهم جزوه رو بخونم
واقعا جزوه عالیه بنظرم
خواهش میکنم.. منم جزوشو دارم اما حس میکنم خیلی خلاصه وار هست به خودی خود، واسه همین همشو میخونم..خیلی خوبه چون کراس و تمریناتش خیلی مهم هستن.. زمان مناسبی رو برای خوندن کراس انتخاب کردین چون مرجع خوندن هم یکمی سخته و زمانبره.. براتون آرزوی موفقیت دارم

گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - mmm1374 - 02 شهریور ۱۳۹۵ ۰۱:۵۵ ق.ظ

دوستانی که فیلمای معماری شریف رو نگاه کردن یا میکنن اگر میشه جلسات اون رو با کتاب پوران تطبیق بدن و بگن ممنون میشیم
مثلا جلسه ی ۱ و۲ مال فصل ۲ پورانه که در مورد کارایی هستش
بقیه رو دوستان لطف کنن بگن

RE: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - stateless - 02 شهریور ۱۳۹۵ ۰۶:۵۶ ق.ظ

دوستان سلام.

مثلِ اینکه اینجا اکثرا" کنکور آی‌تی شرکت میکنن.

نرم‌افزاریا کجان پس؟!Smile

RE: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - roodantnt - 02 شهریور ۱۳۹۵ ۰۹:۲۱ ق.ظ

(۰۲ شهریور ۱۳۹۵ ۰۶:۵۶ ق.ظ)stateless نوشته شده توسط:  دوستان سلام.

مثلِ اینکه اینجا اکثرا" کنکور آی‌تی شرکت میکنن.

نرم‌افزاریا کجان پس؟!Smile

اندک اندک جمع مستان می‌رسند
اندک اندک می پرستان می‌رسند
دلنوازان نازنازان در ره اند
گلعذاران از گلستان می‌رسند
اندک اندک زین جهان هست و نیست
نیستان رفتند و هستان می‌رسند
Big GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin

غول های نرم افزار بعدا سر فرصت میان برا ترکوندن
فعلا که من هستم شما هم اضافه شدین

ارزوی موفقیت ...

گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - Happiness.72 - 02 شهریور ۱۳۹۵ ۱۰:۰۶ ق.ظ

(۰۲ شهریور ۱۳۹۵ ۱۲:۲۰ ق.ظ)marzie.ahmadi نوشته شده توسط:  خواهش میکنم.. منم جزوشو دارم اما حس میکنم خیلی خلاصه وار هست به خودی خود، واسه همین همشو میخونم..خیلی خوبه چون کراس و تمریناتش خیلی مهم هستن.. زمان مناسبی رو برای خوندن کراس انتخاب کردین چون مرجع خوندن هم یکمی سخته و زمانبره.. براتون آرزوی موفقیت دارم
آره کراس و تمریناتش مهم هستن مخصوصا لایه شبکه و کاربرد که جدیدا ازش سوال میاد
ممنونم شما هم مومق باشید

گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - همیلا - ۰۲ شهریور ۱۳۹۵ ۱۲:۵۵ ب.ظ

دوستانی که فصل یک کتاب راس رو خوندن ممنون میشم پیام خصوصی بدین سوال داشتم