تالار گفتمان مانشت
گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - نسخه‌ی قابل چاپ

گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - mmm1374 - 02 شهریور ۱۳۹۵ ۰۱:۱۸ ب.ظ

منم میخوام نرم افزار شرکت کنم و خوشجالم به جمعتون پیوستم

گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - ستاره ی صبح - ۰۲ شهریور ۱۳۹۵ ۱۱:۲۳ ب.ظ

ممنونم ازتون
پس به نظرتون من کتاب پوران بگیرم کافیه؟دیگه نیازی به خوندن منبع ندارم؟مانو؟

RE: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - darush12 - 02 شهریور ۱۳۹۵ ۱۱:۳۱ ب.ظ

(۰۲ شهریور ۱۳۹۵ ۱۱:۲۳ ب.ظ)ستاره ی صبح نوشته شده توسط:  ممنونم ازتون
پس به نظرتون من کتاب پوران بگیرم کافیه؟دیگه نیازی به خوندن منبع ندارم؟مانو؟

چه درسی منظورتون هست؟ معماری / منطقی ؟

گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - ستاره ی صبح - ۰۳ شهریور ۱۳۹۵ ۱۲:۱۴ ق.ظ

معماری

RE: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - darush12 - 03 شهریور ۱۳۹۵ ۱۲:۴۶ ق.ظ

(۰۳ شهریور ۱۳۹۵ ۱۲:۱۴ ق.ظ)ستاره ی صبح نوشته شده توسط:  معماری

آخرین ویراست کتاب پوران پژوهش را تهیه کنید، فصل حافظه در چند سال اخیر سوال زیادی را به خودش اختصاص داده.

گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - Happiness.72 - 03 شهریور ۱۳۹۵ ۰۱:۰۰ ق.ظ

پوران اصلی باشه
مانو یا پترسون هم نگاه بندازین

گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - mmm1374 - 03 شهریور ۱۳۹۵ ۰۱:۱۶ ق.ظ

فیلمای دکتر گودرزی درس معماری دانشگاه شریف هم به شدت توصیه میشه

گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - EhsanChess - 03 شهریور ۱۳۹۵ ۰۸:۱۰ ق.ظ

(۰۳ شهریور ۱۳۹۵ ۱۲:۴۶ ق.ظ)darush12 نوشته شده توسط:  
(03 شهریور ۱۳۹۵ ۱۲:۱۴ ق.ظ)ستاره ی صبح نوشته شده توسط:  معماری

آخرین ویراست کتاب پوران پژوهش را تهیه کنید، فصل حافظه در چند سال اخیر سوال زیادی را به خودش اختصاص داده.

درود . هنوز آخرین ویرایش معماری پوران چاپ نشده.

RE: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - Hourii - 03 شهریور ۱۳۹۵ ۰۳:۵۲ ب.ظ

با سلام
امسال منم میخوام کنکور ارشد بدم تقریبا منابع رو میدونم اما نمیدونم از الان شروع کنم میرسم نمیرسم روزی چقدر باید بخونم از طرفی هم الان دانشجو کارشناسیم میشه راهنماییم کنین ممنون میشم

RE: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - darush12 - 03 شهریور ۱۳۹۵ ۰۳:۵۶ ب.ظ

(۰۳ شهریور ۱۳۹۵ ۰۳:۵۲ ب.ظ)Hourii نوشته شده توسط:  با سلام
امسال منم میخوام کنکور ارشد بدم تقریبا منابع رو میدونم اما نمیدونم از الان شروع کنم میرسم نمیرسم روزی چقدر باید بخونم از طرفی هم الان دانشجو کارشناسیم میشه راهنماییم کنین ممنون میشم

بله، فقط کنکورتون مشخص کنید(کامپیوتر/IT)، دروس را طبق یک برنامه بخوانید و تمام.

RE: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - Hourii - 03 شهریور ۱۳۹۵ ۰۴:۰۴ ب.ظ

(۰۳ شهریور ۱۳۹۵ ۰۳:۵۶ ب.ظ)darush12 نوشته شده توسط:  
(03 شهریور ۱۳۹۵ ۰۳:۵۲ ب.ظ)Hourii نوشته شده توسط:  با سلام
کنکورمو میخوام شبکه بدم متاسفانه نمیدونم چه طور باید بخونم تا خوب جواب بگیرم درسارو یکی یکی بخونم یا موازی واقعا گیج شدم

RE: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - darush12 - 03 شهریور ۱۳۹۵ ۰۴:۰۹ ب.ظ

(۰۳ شهریور ۱۳۹۵ ۰۴:۰۴ ب.ظ)Hourii نوشته شده توسط:  
(03 شهریور ۱۳۹۵ ۰۳:۵۶ ب.ظ)darush12 نوشته شده توسط:  
کنکورمو میخوام شبکه بدم متاسفانه نمیدونم چه طور باید بخونم تا خوب جواب بگیرم درسارو یکی یکی بخونم یا موازی واقعا گیج شدم

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - Happiness.72 - 03 شهریور ۱۳۹۵ ۰۷:۲۰ ب.ظ

(۰۳ شهریور ۱۳۹۵ ۰۳:۵۲ ب.ظ)Hourii نوشته شده توسط:  با سلام
می تونی
منم دانشجوی کارشناسی ام و واحد زیاد دارم
ولی می تونی
خواستن توانستن است
منابع رو تهیه کن با تحقیق و راهنمایی
و بعد بسم الله رو بگو
موفق باشی

RE: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - Hourii - 03 شهریور ۱۳۹۵ ۰۸:۴۸ ب.ظ

(۰۳ شهریور ۱۳۹۵ ۰۷:۲۰ ب.ظ)ITEngineering نوشته شده توسط:  
می تونی
منم دانشجوی کارشناسی ام و واحد زیاد دارم
ولی می تونی
خواستن توانستن است۹
منابع رو تهیه کن با تحقیق و راهنمایی
و بعد بسم الله رو بگو
موفق باشی

هرکسی یه منبع رو میگه گیج شدم اصلا نمیتونم برنامه ریزی کنم سردرگمم

RE: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - bagbagoo - 04 شهریور ۱۳۹۵ ۱۲:۰۲ ق.ظ

(۰۳ شهریور ۱۳۹۵ ۰۸:۴۸ ب.ظ)Hourii نوشته شده توسط:  هرکسی یه منبع رو میگه گیج شدم اصلا نمیتونم برنامه ریزی کنم سردرگمم

منم همین مشکل رو داشتم ولی باید سعی کنی یه برنامه ریزی درست داشته باشی.من پیشنهاد میکنم توی اینترنت یه جستجو انجام بدین با عنوان "منابع کنکور کارشناسی ارشد مهندسی نرم افزار" یا فناوری اطلاعات.

اگر قصد خوندن کتب مرجع رو دارید باید بدونید که
بعضا از دروس هستند که فقط یک مرجع دارند مثل مدار منطقی و معماری کامپیوتر و نظریه زبانها و ماشینها و ...این دروس که وضعیتشون مشخصه.
چند تا از دروس هم هستند که چند تا مرجع دارند و غالبا هم بین علما! اختلاف وجود داره که کدوم یکی از این کتابها مرجع اصلی هستند.بعضی هم معتقدند که برای این دروس باید بعضی از قسمتهاشون رو از کتاب x و بعضی دیگه رو از کتاب y بخونیم.بعضیا هم معتقدند که مثلا فلان کتاب تا ۸۰ یا ۹۰ درصد مطالب رو پوشش میده و نیازی به خوندن کتاب دیگه ای نیست.

در مورد کتابهاب کنکوری هم غالبا کتابهای موسسه پوران یا پارسه پیشنهاد میشه.(این نتیجه تحقیقاتی بود که خودم برای امسال که میخوام امتحان بدم انجام دادم)

و اینو یادتون باشه هر چند که انتخاب کتاب (چه مرجع و چه کنکوری) مهمه اما مهمتر از همه فاکتوری به اسم اراده است (چیزی که من حداقل در سالهای گذشته برای درس خوندن نداشتم چون انگیزه ای نداشتم).به جرئت میتونم بگم دوستانی که در سالهای گذشته رتبه های بالایی کسب کردند شق القمر نکردند (البته جسارت نشه به این دوستان) بلکه به نظر من اراده قوی و برنامه ریزی درستی داشتند و البته مزد زحماتشون رو هم گرفتند.

این که شما اراده داشته باشید یعنی از الان که تصمیم به خوندن گرفتید تا روز کنکور با همین روحیه پیش برید و دلسرد نشید (اتفاقی که برای خودم افتاد و متاسفانه منجر به این شد که رتبه من در کنکور پارسال خراب بشه) باور کنید وقتی پارسال از سر جلسه کنکور بیرون می اومدم خودم رو لعنت می کردم که چرا یک کم فقط یک کم بیشتر انرژی نذاشتم واسه خوندن.بگذریم صحبتم به درازا کشید.

فقط می خوام بگم بلند شید اراده به خرج بدید برنامه ریزی کنید حتی از روزی دو سه ساعت شروع کنید و خودتون رو ازین سردرگمی نجات بدین.