تالار گفتمان مانشت
گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - نسخه‌ی قابل چاپ

گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - Innocence - 09 شهریور ۱۳۹۵ ۰۳:۳۱ ب.ظ

ظرفیت های امسال که خیلی خوب شده انگار.. امیدوارم سال دیگه هم همینطور بمونه..

RE: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - edward71 - 09 شهریور ۱۳۹۵ ۰۶:۱۲ ب.ظ

(۰۹ شهریور ۱۳۹۵ ۰۷:۵۴ ق.ظ)delete4all نوشته شده توسط:  
(09 شهریور ۱۳۹۵ ۱۲:۲۸ ق.ظ)edward71 نوشته شده توسط:  فقط هر چی میرید برید اما آی تی رو نرید، به خدا ظلمه، ظرفیتش پایینه، برید نرم افزار ۴۰ تا ۴۰ تا میگیرن، برید هوش پرستیژش ملسه، از این آیتی دست وردارید، شبکه بره اونور بلکه اوضاع بهتر شه، یارو شبکه شده ۱۰۰ تجارت شده پنجاه، شبکه اصفهان نزده زارت زده تجارت تهران، خب نکن مادر من خواهر من پدر من برادر من

ادوارد چند بود رتبت؟
هیچی نگوووو هیسسس Smile

Sent from my GT-I9305 using Tapatalk

RE: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - mmirzay - 10 شهریور ۱۳۹۵ ۰۱:۲۷ ق.ظ

(۰۹ شهریور ۱۳۹۵ ۱۲:۲۸ ق.ظ)edward71 نوشته شده توسط:  فقط هر چی میرید برید اما آی تی رو نرید، به خدا ظلمه، ظرفیتش پایینه، برید نرم افزار ۴۰ تا ۴۰ تا میگیرن، برید هوش پرستیژش ملسه، از این آیتی دست وردارید، شبکه بره اونور بلکه اوضاع بهتر شه، یارو شبکه شده ۱۰۰ تجارت شده پنجاه، شبکه اصفهان نزده زارت زده تجارت تهران، خب نکن مادر من خواهر من پدر من برادر من

خب خواهره من، برادره من، طرف اگه شبکه میخواست که همون شبکه رو میخوند، مرض که نداره میشینه مدیریت میخونه اونم با اون ظرفیتایه چرت!!!

گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - delete4all - 10 شهریور ۱۳۹۵ ۰۷:۳۹ ق.ظ

دوستان و اساتیت
سال های گذشته تویه نتیجه انتخاب رشته و دانشگاه میزد که آخرین رتبه قبولی رشته هایی که انتخاب کردی چند بوده
اما امسالو که نگاه کردم پاکه پاکه فقط مردود یا قبولی رو زده!؟

RE: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - edward71 - 10 شهریور ۱۳۹۵ ۱۰:۵۰ ق.ظ

بچه ها یه سوال، به نظر شما کلاس رفتن به کسی که پایه ضعیفی داره میتونه کمک کنه ؟

گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - mhalizadeh - 10 شهریور ۱۳۹۵ ۱۰:۵۳ ق.ظ

سلام دوستان برای درس "طراحی و پیاده سازی زبانهای برنامه سازی" برای شخصی که اصلا پیش زمینه نداره چه کتابی پیشنهاد میدید ؟ مقسمی یا پرات یا ... ؟ خیلی در این مورد خاص گیج شدم
ممنون میشم راهنماییم کنید

RE: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - edward71 - 10 شهریور ۱۳۹۵ ۱۰:۵۶ ق.ظ

(۱۰ شهریور ۱۳۹۵ ۱۰:۵۳ ق.ظ)mhalizadeh نوشته شده توسط:  سلام دوستان برای درس "طراحی و پیاده سازی زبانهای برنامه سازی" برای شخصی که اصلا پیش زمینه نداره چه کتابی پیشنهاد میدید ؟ مقسمی یا پرات یا ... ؟ خیلی در این مورد خاص گیج شدم
با کتاب مدرسان شروع کن که دستت بیاد چی به چیه بعد برو سراغ پرات

گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - mmm1374 - 10 شهریور ۱۳۹۵ ۱۱:۴۲ ق.ظ

(۱۰ شهریور ۱۳۹۵ ۱۰:۵۶ ق.ظ)edward71 نوشته شده توسط:  
(10 شهریور ۱۳۹۵ ۱۰:۵۳ ق.ظ)mhalizadeh نوشته شده توسط:  سلام دوستان برای درس "طراحی و پیاده سازی زبانهای برنامه سازی" برای شخصی که اصلا پیش زمینه نداره چه کتابی پیشنهاد میدید ؟ مقسمی یا پرات یا ... ؟ خیلی در این مورد خاص گیج شدم

با عرض سلام
ادوارد جان و سایر دوستان عزیز اشتباه نکنی کتاب پرات رو بخونیا
کتاب پرات منبع دیگه نیس
کتاب جان میشل انتشارات کمبریج شده منبع اصلی و مورد اعتماد وزارت علوم
سوالات امسال که از زبان لیسپ + اون شکلا اومدن از کتاب ایشون بودن

RE: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - mhalizadeh - 10 شهریور ۱۳۹۵ ۱۲:۱۶ ب.ظ

(۱۰ شهریور ۱۳۹۵ ۱۱:۴۲ ق.ظ)mmm1374 نوشته شده توسط:  
(10 شهریور ۱۳۹۵ ۱۰:۵۶ ق.ظ)edward71 نوشته شده توسط:  
(10 شهریور ۱۳۹۵ ۱۰:۵۳ ق.ظ)mhalizadeh نوشته شده توسط:  سلام دوستان برای درس "طراحی و پیاده سازی زبانهای برنامه سازی" برای شخصی که اصلا پیش زمینه نداره چه کتابی پیشنهاد میدید ؟ مقسمی یا پرات یا ... ؟ خیلی در این مورد خاص گیج شدم

با عرض سلام
ادوارد جان و سایر دوستان عزیز اشتباه نکنی کتاب پرات رو بخونیا
کتاب پرات منبع دیگه نیس
کتاب جان میشل انتشارات کمبریج شده منبع اصلی و مورد اعتماد وزارت علوم
سوالات امسال که از زبان لیسپ + اون شکلا اومدن از کتاب ایشون بودن
ممنون بابت این نکته ای که گفتی و راهنمایی تون. کتاب کنکوری مناسب چی هست که این کتاب رو پوشش داده باشه ؟ کتاب خلیلی فر یا ... ؟

RE: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - mmm1374 - 10 شهریور ۱۳۹۵ ۰۱:۴۶ ب.ظ

خواهش می کنم دوست عزیز
در مورد کتاب مقسمی که براساس کتاب پراته
پوران هم همینطور
-------------------------------------------
حقیقتش من این سوال رو از دکتر خلیلی فر پرسیدم که میتونید در تصویر زیر مشاهده کنید

------------------------------------------------
به نظرم بهترین منبع برای این درس این جزوه هس که دوستمون برامون گذاشته (جزوه ی دانشگاه امیر کبیر که از مرجع اصلی میشل و چندین کتاب برداشته
این هم لینکش

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - mhalizadeh - 10 شهریور ۱۳۹۵ ۰۲:۵۴ ب.ظ

ممنون از لطفتون. پس این جزوه رو میخونم.

گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - saharitst - 10 شهریور ۱۳۹۵ ۰۵:۱۱ ب.ظ

سلام به همگی...به نظر شما کلاس رفتن برای ارشد لازمه؟؟!ازمونهای کدوم موسسه برای ای تی بهتره؟کتاب ساختمان داده طورانی خوبه؟!!ممنون
متاسفانه پارسال ارشد قبول نشدم میخوام بخوانم برای سال ۹۶ هر چند احتمال قوی ارشدو بیخیال میشم

(۰۹ شهریور ۱۳۹۵ ۱۲:۲۸ ق.ظ)edward71 نوشته شده توسط:  فقط هر چی میرید برید اما آی تی رو نرید، به خدا ظلمه، ظرفیتش پایینه، برید نرم افزار ۴۰ تا ۴۰ تا میگیرن، برید هوش پرستیژش ملسه، از این آیتی دست وردارید، شبکه بره اونور بلکه اوضاع بهتر شه، یارو شبکه شده ۱۰۰ تجارت شده پنجاه، شبکه اصفهان نزده زارت زده تجارت تهران، خب نکن مادر من خواهر من پدر من برادر من

این چه حرفیه؟؟!!شاید کسی مثل من نخواد شبکه بخوانه ..

RE: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - edward71 - 10 شهریور ۱۳۹۵ ۰۶:۵۴ ب.ظ

(۱۰ شهریور ۱۳۹۵ ۰۵:۱۱ ب.ظ)saharitst نوشته شده توسط:  سلام به همگی...به نظر شما کلاس رفتن برای ارشد لازمه؟؟!ازمونهای کدوم موسسه برای ای تی بهتره؟کتاب ساختمان داده طورانی خوبه؟!!ممنون
متاسفانه پارسال ارشد قبول نشدم میخوام بخوانم برای سال ۹۶ هر چند احتمال قوی ارشدو بیخیال میشم

این چه حرفیه؟؟!!شاید کسی مثل من نخواد شبکه بخوانه ..
درسته گرایش شبکه یه مقدار مشکله، منظورم اینه که بیشتر گرایش ریاضیاتی و تحلیلی هست تا گرایشی فقط حفظی و تئوری، متاسفانه علاقه به گرایش های شبکه و تجارت و آی تی داره به سمت کاذب شدن میره، سهمیه این گرایش ها هم که متاسفانه خیلی کمه، الان هم که صداهایی مبنی بر انتقال گرایش های شبکه و امنیت به زیر گروه مجموعه مهندسی کامپیوتر میرسه، کسانی که برای شبکه توی زیر مجموعه مهندسی فناوری اطلاعات تلاش می کنن تعداد کمتریشون میرن سراغ شبکه ای که رفته زیر مجموعه کامپیوتر و ترجیح میدن همون فناوری اطلاعات بمونن و تجارت برن یا مهندسی آی تی

RE: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - delete4all - 10 شهریور ۱۳۹۵ ۱۰:۰۷ ب.ظ

(۱۰ شهریور ۱۳۹۵ ۱۰:۵۰ ق.ظ)edward71 نوشته شده توسط:  بچه ها یه سوال، به نظر شما کلاس رفتن به کسی که پایه ضعیفی داره میتونه کمک کنه ؟

به نظر من که میتونه کمک کنه ادوارد
البته نکه فقط به امید کلاس باشه ها نهههه
خودش سفت بشینه بخونه در کنار کلاسه
زمان زیادی هم نمیخاد بنظرم

RE: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - signal_micro - 10 شهریور ۱۳۹۵ ۱۰:۴۳ ب.ظ

(۱۰ شهریور ۱۳۹۵ ۱۰:۰۷ ب.ظ)delete4all نوشته شده توسط:  
(10 شهریور ۱۳۹۵ ۱۰:۵۰ ق.ظ)edward71 نوشته شده توسط:  بچه ها یه سوال، به نظر شما کلاس رفتن به کسی که پایه ضعیفی داره میتونه کمک کنه ؟

به نظر من که میتونه کمک کنه ادوارد
البته نکه فقط به امید کلاس باشه ها نهههه
خودش سفت بشینه بخونه در کنار کلاسه
زمان زیادی هم نمیخاد بنظرم
کاملا با delete4all موافقم بستگی داره چه کلاسی بری یعنی با چه استادی برداری(این مهمه) و از همه مهتر اینه که خودت چقدر وقت اختصاص بدی.
من براساختمان داده نظری ندارم(ضعیفترین درسم هست می خوام بعد از اتمام درسا شروع کنمSad) ولی کلاسای خوب ،معماری و گسسته دکتر اجلالی حرف نداره (ولی بازم بعد از کلاسش باید خودت تمام تستهای ارشد کامپیوتر و آی تی و علوم و... هر چی دیدی رو بادقت کار کنی تا کلاس نتیجه چشمگیر داشته باشه) برای سیستم عامل هم عوض کلاس رفتن هم به نظرم وقت بزار کتاب حقیقت رو چند بار بخون از هرچی کلاسم بهتره(شبکه هم به نظرم همین)
فقط یادت باشه بیش از ۳ یا ۴ تا کلاس بری به نظرم خوب مسلط نمیشی دیگه زمانی هم بعد از اون برای جبران نیست
موفق باشی