تالار گفتمان مانشت
گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - نسخه‌ی قابل چاپ

RE: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - delete4all - 11 شهریور ۱۳۹۵ ۰۷:۴۸ ق.ظ

(۱۰ شهریور ۱۳۹۵ ۱۰:۴۳ ب.ظ)amir_bolury نوشته شده توسط:  
(10 شهریور ۱۳۹۵ ۱۰:۵۰ ق.ظ)edward71 نوشته شده توسط:  بچه ها یه سوال، به نظر شما کلاس رفتن به کسی که پایه ضعیفی داره میتونه کمک کنه ؟

ولی کلاسای خوب ،معماری و گسسته دکتر اجلالی حرف نداره (ولی بازم بعد از کلاسش باید خودت تمام تستهای ارشد کامپیوتر و آی تی و علوم و... هر چی دیدی رو بادقت کار کنی تا کلاس نتیجه چشمگیر داشته باشه) برای سیستم عامل هم عوض کلاس رفتن هم به نظرم وقت بزار کتاب حقیقت رو چند بار بخون از هرچی کلاسم بهتره(شبکه هم به نظرم همین)
فقط یادت باشه بیش از ۳ یا ۴ تا کلاس بری به نظرم خوب مسلط نمیشی دیگه زمانی هم بعد از اون برای جبران نیست
موفق باشی

گفتی معماری داغون شدم ینیااا، اصلا هیچ نظری درباره این درس ندارم، من نمیدونم چه خاکی باید تو سر این درس بریزم چیکار کنم این درسو
ینی هیچی یکم بهتر از منه تو این درس!!Cool

گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - mohad68 - 11 شهریور ۱۳۹۵ ۱۱:۳۸ ق.ظ

سلام دوستای گلم
من تازه میخوام استارت کارم رو واسه ارشد ۹۶ بزنم یعنی از الان برنامه ریزی کنم که از اول مهر درس خوندن شروع کنم
یه توضیحاتی بدم بعد یکم ازتون راهنمایی بگیرم
الان ۴ ساله که فارغ التحصیل شدم تا کنکور میشه ۵ سال . پایه درسی ام خوبه و تقریبا تو فهمیدن هیچ درسی مشکل ندارم چون آی تی دانشگاه آزاد قزوین از دانشجوهای خیلی خوب بودم و استادام خیلی عالی بودن مثل استاد حقیقت و کیوان پور و نوراله فقط معماری صفرم و گسسته هم که سخته کلا!!
سال اول که فارغ اتحصیل شدم کنکور دادم تقریبا هیچی نخوندم ولی رتبه ام تو آی تی شد ۳۰۰ ولی روزانه هیچ جا قبول نشدم و رفتم دنبال کار تا الان که بازم دلم هوای درس خوندن کرده
حالا چند تا سوال دارم به نظرتون من میتونم معماری و گسسته رو از الان بخونم میتونم برسونم یا روی درسای دیگه ام وقت بزارم؟
با توجه به اینکه من شاغلم به نظرتون روزی ۴ و ۵ ساعت اونم بعد ازظهر میتونه نتیجه بده ؟ از الان یا کلا واسه سال ۹۷ برنامه ریزی کنم ؟
آزمون آزمایشی کدوم موسسه برام بهتره . قیمت و کیفیت سوالا خیلی برام مهم تر هستند
واسه هردرس اگه قرار باشه فقط ۱ کتاب یا نهایت ۲ تا کتاب بخونم به نظرتون کدوم کتابها مناسب هستند ؟؟؟
دوستان من هیچ تجربه ای ندارم تو درس خوندن اگه لطف کنین و سوالامو جواب بدید ازتون خیلی ممنون میشم
بهترین هارو واسه همه آرزو دارم

گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - mmm1374 - 11 شهریور ۱۳۹۵ ۰۱:۵۲ ب.ظ

(۱۱ شهریور ۱۳۹۵ ۰۷:۴۸ ق.ظ)delete4all نوشته شده توسط:  
(10 شهریور ۱۳۹۵ ۱۰:۴۳ ب.ظ)amir_bolury نوشته شده توسط:  
(10 شهریور ۱۳۹۵ ۱۰:۵۰ ق.ظ)edward71 نوشته شده توسط:  بچه ها یه سوال، به نظر شما کلاس رفتن به کسی که پایه ضعیفی داره میتونه کمک کنه ؟

ولی کلاسای خوب ،معماری و گسسته دکتر اجلالی حرف نداره (ولی بازم بعد از کلاسش باید خودت تمام تستهای ارشد کامپیوتر و آی تی و علوم و... هر چی دیدی رو بادقت کار کنی تا کلاس نتیجه چشمگیر داشته باشه) برای سیستم عامل هم عوض کلاس رفتن هم به نظرم وقت بزار کتاب حقیقت رو چند بار بخون از هرچی کلاسم بهتره(شبکه هم به نظرم همین)
فقط یادت باشه بیش از ۳ یا ۴ تا کلاس بری به نظرم خوب مسلط نمیشی دیگه زمانی هم بعد از اون برای جبران نیست
موفق باشی

گفتی معماری داغون شدم ینیااا، اصلا هیچ نظری درباره این درس ندارم، من نمیدونم چه خاکی باید تو سر این درس بریزم چیکار کنم این درسو

موفق باشی

بهترین روش اینه که
اول فیلمای دکتر گودرزی رو ببینی بعدش بشینی پوران رو با دقت و جزئیات بخونی (جایی هم که مشکل داری به کتاب مانو یا پترسون مراجعه کن)

RE: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - signal_micro - 11 شهریور ۱۳۹۵ ۰۲:۵۷ ب.ظ

(۱۱ شهریور ۱۳۹۵ ۰۱:۵۲ ب.ظ)mmm1374 نوشته شده توسط:  
(11 شهریور ۱۳۹۵ ۰۷:۴۸ ق.ظ)delete4all نوشته شده توسط:  

موفق باشی

موفق باشی

بهترین روش اینه که
اول فیلمای دکتر گودرزی رو ببینی بعدش بشینی پوران رو با دقت و جزئیات بخونی (جایی هم که مشکل داری به کتاب مانو یا پترسون مراجعه کن)

(۱۱ شهریور ۱۳۹۵ ۱۱:۳۸ ق.ظ)mohad68 نوشته شده توسط:  سلام دوستای گلم
من تازه میخوام استارت کارم رو واسه ارشد ۹۶ بزنم یعنی از الان برنامه ریزی کنم که از اول مهر درس خوندن شروع کنم
یه توضیحاتی بدم بعد یکم ازتون راهنمایی بگیرم
الان ۴ ساله که فارغ التحصیل شدم تا کنکور میشه ۵ سال . پایه درسی ام خوبه و تقریبا تو فهمیدن هیچ درسی مشکل ندارم چون آی تی دانشگاه آزاد قزوین از دانشجوهای خیلی خوب بودم و استادام خیلی عالی بودن مثل استاد حقیقت و کیوان پور و نوراله فقط معماری صفرم و گسسته هم که سخته کلا!!
سال اول که فارغ اتحصیل شدم کنکور دادم تقریبا هیچی نخوندم ولی رتبه ام تو آی تی شد ۳۰۰ ولی روزانه هیچ جا قبول نشدم و رفتم دنبال کار تا الان که بازم دلم هوای درس خوندن کرده
حالا چند تا سوال دارم به نظرتون من میتونم معماری و گسسته رو از الان بخونم میتونم برسونم یا روی درسای دیگه ام وقت بزارم؟
با توجه به اینکه من شاغلم به نظرتون روزی ۴ و ۵ ساعت اونم بعد ازظهر میتونه نتیجه بده ؟ از الان یا کلا واسه سال ۹۷ برنامه ریزی کنم ؟
آزمون آزمایشی کدوم موسسه برام بهتره . قیمت و کیفیت سوالا خیلی برام مهم تر هستند
واسه هردرس اگه قرار باشه فقط ۱ کتاب یا نهایت ۲ تا کتاب بخونم به نظرتون کدوم کتابها مناسب هستند ؟؟؟
دوستان من هیچ تجربه ای ندارم تو درس خوندن اگه لطف کنین و سوالامو جواب بدید ازتون خیلی ممنون میشم
بهترین هارو واسه همه آرزو دارم
به نظرم همین الان شروع کن ۲۰ روزم ۲۰ روز ، ممکنه وقت کم بیاری
فکر کنم دکتری صفری دانشگاه قزوین درس میدادن اگه با ایشون داشته بودی که معماری برات عددی نبود
به نظرم باید برا کنکور محوریت روی یه کتاب باشه بقیه کتابا اگه چیزی ازشون یاد گرفتی کنار مطالبش اضافه کن
درمورد کتاب معماری: اگه دکتر اجلالی کتاب بدن بیرون عالی میشه ولی انگار به این زودی ها قصد ندارن پس همون کتاب پوران چاپ جدیدش بد نیست، گسسته هم همین حرف صادقه

(۱۱ شهریور ۱۳۹۵ ۰۱:۵۲ ب.ظ)mmm1374 نوشته شده توسط:  
(11 شهریور ۱۳۹۵ ۰۷:۴۸ ق.ظ)delete4all نوشته شده توسط:  

موفق باشی

موفق باشی

بهترین روش اینه که
دقیقا درسته ، فقط من فکر کنم برای اینکه معماری رو با سرعت بالاتری یاد گرفته و مسلط بشین یه نگاهی به متن یوسفی بندازید تا کلیات دستتون بیاد بعد فیلمهای دکتر گودرزی رو نگاه کنین تا اگه سر مفاهیم کتاب پوران مشکلی داشتید حل شه و زیادم فیلما وقت نگیره و جاهایی که براتون بدیهی هست رو زیاد دقت نکنید و چیزای مهمی که تو فیلم یاد گرفتید و تو کتاب پوران نیست یادداشت کنید بعش دوباره یه نگاه به کتاب پوران(متنش) بندازید و همه تستا رو حل کنین (این روش خوندن خودم هست)

RE: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - saharitst - 11 شهریور ۱۳۹۵ ۰۳:۲۴ ب.ظ

(۱۰ شهریور ۱۳۹۵ ۰۶:۵۴ ب.ظ)edward71 نوشته شده توسط:  
(10 شهریور ۱۳۹۵ ۰۵:۱۱ ب.ظ)saharitst نوشته شده توسط:  سلام به همگی...به نظر شما کلاس رفتن برای ارشد لازمه؟؟!ازمونهای کدوم موسسه برای ای تی بهتره؟کتاب ساختمان داده طورانی خوبه؟!!ممنون
متاسفانه پارسال ارشد قبول نشدم میخوام بخوانم برای سال ۹۶ هر چند احتمال قوی ارشدو بیخیال میشم

(۰۹ شهریور ۱۳۹۵ ۱۲:۲۸ ق.ظ)edward71 نوشته شده توسط:  فقط هر چی میرید برید اما آی تی رو نرید، به خدا ظلمه، ظرفیتش پایینه، برید نرم افزار ۴۰ تا ۴۰ تا میگیرن، برید هوش پرستیژش ملسه، از این آیتی دست وردارید، شبکه بره اونور بلکه اوضاع بهتر شه، یارو شبکه شده ۱۰۰ تجارت شده پنجاه، شبکه اصفهان نزده زارت زده تجارت تهران، خب نکن مادر من خواهر من پدر من برادر من

Sent from my GT-I9305 using Tapatalk
این چه حرفیه؟؟!!شاید کسی مثل من نخواد شبکه بخوانه ..
درسته گرایش شبکه یه مقدار مشکله، منظورم اینه که بیشتر گرایش ریاضیاتی و تحلیلی هست تا گرایشی فقط حفظی و تئوری، متاسفانه علاقه به گرایش های شبکه و تجارت و آی تی داره به سمت کاذب شدن میره، سهمیه این گرایش ها هم که متاسفانه خیلی کمه، الان هم که صداهایی مبنی بر انتقال گرایش های شبکه و امنیت به زیر گروه مجموعه مهندسی کامپیوتر میرسه، کسانی که برای شبکه توی زیر مجموعه مهندسی فناوری اطلاعات تلاش می کنن تعداد کمتریشون میرن سراغ شبکه ای که رفته زیر مجموعه کامپیوتر و ترجیح میدن همون فناوری اطلاعات بمونن و تجارت برن یا مهندسی آی تی

باهاتون موافقم ولی کلا من از همون اول هم شبکه نمیخواستم...علاقه ای هم به گرایش های رشته کامپیوتر تو ارشد ندارم

RE: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - edward71 - 11 شهریور ۱۳۹۵ ۰۳:۳۵ ب.ظ

(۱۱ شهریور ۱۳۹۵ ۰۳:۲۴ ب.ظ)saharitst نوشته شده توسط:  
(10 شهریور ۱۳۹۵ ۰۶:۵۴ ب.ظ)edward71 نوشته شده توسط:  
(10 شهریور ۱۳۹۵ ۰۵:۱۱ ب.ظ)saharitst نوشته شده توسط:  سلام به همگی...به نظر شما کلاس رفتن برای ارشد لازمه؟؟!ازمونهای کدوم موسسه برای ای تی بهتره؟کتاب ساختمان داده طورانی خوبه؟!!ممنون
متاسفانه پارسال ارشد قبول نشدم میخوام بخوانم برای سال ۹۶ هر چند احتمال قوی ارشدو بیخیال میشم

(۰۹ شهریور ۱۳۹۵ ۱۲:۲۸ ق.ظ)edward71 نوشته شده توسط:  فقط هر چی میرید برید اما آی تی رو نرید، به خدا ظلمه، ظرفیتش پایینه، برید نرم افزار ۴۰ تا ۴۰ تا میگیرن، برید هوش پرستیژش ملسه، از این آیتی دست وردارید، شبکه بره اونور بلکه اوضاع بهتر شه، یارو شبکه شده ۱۰۰ تجارت شده پنجاه، شبکه اصفهان نزده زارت زده تجارت تهران، خب نکن مادر من خواهر من پدر من برادر من

درسته گرایش شبکه یه مقدار مشکله، منظورم اینه که بیشتر گرایش ریاضیاتی و تحلیلی هست تا گرایشی فقط حفظی و تئوری، متاسفانه علاقه به گرایش های شبکه و تجارت و آی تی داره به سمت کاذب شدن میره، سهمیه این گرایش ها هم که متاسفانه خیلی کمه، الان هم که صداهایی مبنی بر انتقال گرایش های شبکه و امنیت به زیر گروه مجموعه مهندسی کامپیوتر میرسه، کسانی که برای شبکه توی زیر مجموعه مهندسی فناوری اطلاعات تلاش می کنن تعداد کمتریشون میرن سراغ شبکه ای که رفته زیر مجموعه کامپیوتر و ترجیح میدن همون فناوری اطلاعات بمونن و تجارت برن یا مهندسی آی تی

باهاتون موافقم ولی کلا من از همون اول هم شبکه نمیخواستم...علاقه ای هم به گرایش های رشته کامپیوتر تو ارشد ندارم
من بحثم اصلا شبکه نیست، خودمم شبکه رو دوست ندارم به خاطر دروسی که نیاز به ریاضی قوی داره، شبکه رو میرم عملی یاد میگیرم که به درد بازار کار بخوره؛ همه حرفم روی اینه که دوستان آگاهانه برای یک رشته و گرایش تلاش کنند، هستند اشخاصی که نمیدونند ارشد شبکه اصلا چند واحده چه درس هایی داره کدوم دانشگاه ها ارائه میشه اما تا ازشون میپرسی چه گرایشی میخوای کنکور بدی میگن شبکه ! بعد همین فرد یه خورده که جلو میاد میبینه با معماری مشکل داره و راهش رو به سمت مهندسی آی تی و تجارت کج میکنه، انتخاب آگاهانه هم به خودشون کمک میکنه هم به بقیه ! به نظر من شبکه و امنیت باید بره زیر مجموعه مهندسی کامپیوتر، همه مشکلات مربوط به ظرفیت ها و داستان های دیگه با این انتقال حل میشه، اونی که شبکه میخواد دیگه راهش از همون اول از بچه های آی تی و تجارت جداست و این هم به نفع خودشه هم به نفع کسی که هدفش تجارت و یا مهندسی آی تی هستش

RE: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - saharitst - 11 شهریور ۱۳۹۵ ۰۳:۴۴ ب.ظ

(۱۱ شهریور ۱۳۹۵ ۰۳:۳۵ ب.ظ)edward71 نوشته شده توسط:  
(11 شهریور ۱۳۹۵ ۰۳:۲۴ ب.ظ)saharitst نوشته شده توسط:  
(10 شهریور ۱۳۹۵ ۰۶:۵۴ ب.ظ)edward71 نوشته شده توسط:  

من بحثم اصلا شبکه نیست، خودمم شبکه رو دوست ندارم به خاطر دروسی که نیاز به ریاضی قوی داره، شبکه رو میرم عملی یاد میگیرم که به درد بازار کار بخوره؛ همه حرفم روی اینه که دوستان آگاهانه برای یک رشته و گرایش تلاش کنند، هستند اشخاصی که نمیدونند ارشد شبکه اصلا چند واحده چه درس هایی داره کدوم دانشگاه ها ارائه میشه اما تا ازشون میپرسی چه گرایشی میخوای کنکور بدی میگن شبکه ! بعد همین فرد یه خورده که جلو میاد میبینه با معماری مشکل داره و راهش رو به سمت مهندسی آی تی و تجارت کج میکنه، انتخاب آگاهانه هم به خودشون کمک میکنه هم به بقیه ! به نظر من شبکه و امنیت باید بره زیر مجموعه مهندسی کامپیوتر، همه مشکلات مربوط به ظرفیت ها و داستان های دیگه با این انتقال حل میشه، اونی که شبکه میخواد دیگه راهش از همون اول از بچه های آی تی و تجارت جداست و این هم به نفع خودشه هم به نفع کسی که هدفش تجارت و یا مهندسی آی تی هستش

من عاشق شبکه ام ولی نه به عنوان یه گرایش تحصیلی..با معماری مشکلی ندارم هر چند سخته.. ولی خیلیا به خاطر شبکه و امنیت اومدن ای تی

RE: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - Innocence - 11 شهریور ۱۳۹۵ ۰۸:۱۷ ب.ظ

یه کانال بود توی تلگرام که آزمون های آزمایشی مدرسان۹۵ رو میزاشتن کسی آدرسشو داره برای من بفرسته؟

گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - srwa - 11 شهریور ۱۳۹۵ ۰۸:۴۳ ب.ظ

سلام به همگی .منم امسال میخوام شرکت کنم میشه راهنماییم کنید من امنیت دوس دارم اما موندم کتابای موجود در بازارو بخونم یا جزواتی ک میگن مال طراحان کنکوره

RE: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - edward71 - 11 شهریور ۱۳۹۵ ۰۸:۵۶ ب.ظ

(۱۱ شهریور ۱۳۹۵ ۰۸:۴۳ ب.ظ)srwa نوشته شده توسط:  سلام به همگی .منم امسال میخوام شرکت کنم میشه راهنماییم کنید من امنیت دوس دارم اما موندم کتابای موجود در بازارو بخونم یا جزواتی ک میگن مال طراحان کنکوره
درود
ببینید امنیت احتمالا میره زیر مجموعه مهندسی کامپیوتر، شما درس های سیستم عامل ساختمان داده ریاضیات گسسته معماری کامپیوتر پایگاه داده هوش مصنوعی طراحی الگوریتم شبکه های کامپیوتری و انتقال داده رو شروع کنید، تا آذر توی این درس ها به تسلط برسید اگر رفت که مدار به درساتون اضافه میشه اگر هم که نرفت شما آمادگی رو دارید
منابع هم توی مانشت زیاد بحث شده، مصاحبه های دوستان قبول شده رو مطالعه کنید منابع دستتون میاد

RE: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - signal_micro - 11 شهریور ۱۳۹۵ ۰۹:۳۰ ب.ظ

(۱۱ شهریور ۱۳۹۵ ۰۸:۱۷ ب.ظ)marzie.ahmadi نوشته شده توسط:  یه کانال بود توی تلگرام که آزمون های آزمایشی مدرسان۹۵ رو میزاشتن کسی آدرسشو داره برای من بفرسته؟
آره آدرسشو همین جا بذارین برای بعضی درسا به نظرم خوبه، آزمونای کامپیوترم بیارین

RE: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - Innocence - 11 شهریور ۱۳۹۵ ۰۹:۴۹ ب.ظ

(۱۱ شهریور ۱۳۹۵ ۰۹:۳۰ ب.ظ)amir_bolury نوشته شده توسط:  
(11 شهریور ۱۳۹۵ ۰۸:۱۷ ب.ظ)marzie.ahmadi نوشته شده توسط:  یه کانال بود توی تلگرام که آزمون های آزمایشی مدرسان۹۵ رو میزاشتن کسی آدرسشو داره برای من بفرسته؟
آره آدرسشو همین جا بذارین برای بعضی درسا به نظرم خوبه، آزمونای کامپیوترم بیارین
من که ندارم آدرسشو..

RE: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - ele - 11 شهریور ۱۳۹۵ ۱۰:۴۰ ب.ظ

(۱۱ شهریور ۱۳۹۵ ۰۸:۱۷ ب.ظ)marzie.ahmadi نوشته شده توسط:  یه کانال بود توی تلگرام که آزمون های آزمایشی مدرسان۹۵ رو میزاشتن کسی آدرسشو داره برای من بفرسته؟

این کانال رو دارم شاید به کارتون بیاد

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

RE: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - Innocence - 11 شهریور ۱۳۹۵ ۱۰:۴۳ ب.ظ

(۱۱ شهریور ۱۳۹۵ ۱۰:۴۰ ب.ظ)ele نوشته شده توسط:  
(11 شهریور ۱۳۹۵ ۰۸:۱۷ ب.ظ)marzie.ahmadi نوشته شده توسط:  یه کانال بود توی تلگرام که آزمون های آزمایشی مدرسان۹۵ رو میزاشتن کسی آدرسشو داره برای من بفرسته؟

این کانال رو دارم شاید به کارتون بیاد

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
وای مرسی همین کانال رو میخواستم

گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - bluecinder - 12 شهریور ۱۳۹۵ ۰۳:۰۷ ق.ظ

سلام به همه. خیلی خیلی در مورد تراز گشتم ولی مطالبی که وجود داره متناقض هستن . اگر کسی اطلاعات مطمئن بتونه به من بده خیلی کمک میکنه واقعا ممنون میشم . جواب دادن هر ۶ سوال احتمال و هر ۶ سوال مبانی ریاضی فرقی داره با اینکه ۱۲ تا سوال آنالیز عددی رو جواب بدی به جاش(علوم کامپیوتر)؟
عذر خواهی میکنم از سوال احمقانه ولی حتی در بحثهای پستی که تو همین سایت در این مورد بود صحبتها متناقض بود و من به منبع دیگه ای دسترسی ندارم .