تالار گفتمان مانشت
گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - نسخه‌ی قابل چاپ

RE: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - ali_titani - 12 شهریور ۱۳۹۵ ۰۱:۲۷ ب.ظ

(۱۲ شهریور ۱۳۹۵ ۰۳:۰۷ ق.ظ)bluecinder نوشته شده توسط:  سلام به همه. خیلی خیلی در مورد تراز گشتم ولی مطالبی که وجود داره متناقض هستن . اگر کسی اطلاعات مطمئن بتونه به من بده خیلی کمک میکنه واقعا ممنون میشم . جواب دادن هر ۶ سوال احتمال و هر ۶ سوال مبانی ریاضی فرقی داره با اینکه ۱۲ تا سوال آنالیز عددی رو جواب بدی به جاش(علوم کامپیوتر)؟
عذر خواهی میکنم از سوال احمقانه ولی حتی در بحثهای پستی که تو همین سایت در این مورد بود صحبتها متناقض بود و من به منبع دیگه ای دسترسی ندارم .
سلام

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
را ببینید هر چند برای رشته کامپیوتر نیست. اواخرش بیشتر در مورد تراز توضیح داده ولی خب توضیحاتش رو بخونید بد نیست . اتفاقی که توضیح داده برای همه رشته ها افتاده
ضمنا کارنامه هایی که برداشته از
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
که میتونید فرمول تراز رو امتحان کنید و البته هر جایی که تعداد زیادی کارنامه داشته باشه برای هر رشته ای که میخواد باشه و شما بتونید بالاترین میانگین هر گرایش را داشته باشید
دروسی که ضریب یکسانی دارند ارزش برابر دارند و دقیقا هیچ فرقی نیست
ضمنا خواهش دارم دوستانی که فرمول تراز رو به شکل دیگه ای میدونن، مستند و براساس کارنامه ها ارائه بدهند تا همگی استفاده کنیم

گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - RezaTaheri - 12 شهریور ۱۳۹۵ ۰۳:۳۲ ب.ظ

من خیلی از کارنامه ها رو مقایسه کردم
بهترین فرمول تراز این فرمولی هست که انتهای این فایل قرار دادم
چون فرمول میانگین وزنی مثال نقض فراوانی داره

RE: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - Innocence - 12 شهریور ۱۳۹۵ ۰۵:۵۹ ب.ظ

(۱۲ شهریور ۱۳۹۵ ۰۵:۰۷ ب.ظ)Behzad TP نوشته شده توسط:  با سلام به دوستان

من در سال‌های ۹۴ و ۹۵ کنکور آی‌تی دادم. رتبۀ کنکور اول حدودا ۴۵۰۰ و رتبۀ کنکور دوم حدودا ۲۰۰۰ شد. امسال از رشتۀ تجارت الکترونیک (دورۀ مجازی) دانشگاه شیراز قبول شدم، ولی قصد دارم دوباره کنکور بدم. سال گذشته به دنبال یک دوره بیماری نتونستم خوب درس بخونم، اما امیدوارم امسال این توان رُ داشته باشم.

سال گذشته یک گروه تلگرامی کوچک به اتفاق دوستان تشکیل دادیم که خالی از فایده نبود و از هم‌دیگه مطالبی یاد می‌گرفتیم و برخی از مسائل درسیمون رُ با هم به اشتراک می‌ذاشتیم. از جمله خبرها و اشکالات درسی و هم‌فکری... امسال هم قصد دارم کار مشابهی انجام بدم. لینک گروه رُ برای دوستانی که تمایل به عضویت دارند در پایین قرار می‌دم.

دوستان از هر سه رشته می‌تونن عضو بشن؛ آی‌تی و کامپیوتر و علوم.

سلام
خیلی تصمیم خوبی گرفتید ایشالا سال دیگه حتما به اون چیزی که میخواین میرسین..
بابت گروه هم ممنون خیلی عالیه برای پرسش و پاسخ سوالات درسی

گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - ستاره ی صبح - ۱۳ شهریور ۱۳۹۵ ۱۲:۰۲ ق.ظ

بچه ها منابع کنکور رو سنجش جایی اعلام می کنه؟
یا مثلا بپرسیم میگن بهمون؟
اگه کسی همه ی منابع رو می دونه میشه بهم بگه؟

گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - shayan-shayan - 13 شهریور ۱۳۹۵ ۱۲:۰۸ ق.ظ

دوستان سلام
آقا کسی تو سیستم گلستان تا حالا به خطا کد ۲۲ برخورده؟؟؟

کد ۲۲ : بیش از تعداد مجاز نمی توانید از این مکان استفاده کنید

ثبت نام اینترنی دانشگاهه...از شانس بد ما خوردیم به این خطا

RE: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - mohad68 - 13 شهریور ۱۳۹۵ ۰۸:۱۱ ق.ظ

(۱۱ شهریور ۱۳۹۵ ۱۱:۳۸ ق.ظ)mohad68 نوشته شده توسط:  سلام دوستای گلم
من تازه میخوام استارت کارم رو واسه ارشد ۹۶ بزنم یعنی از الان برنامه ریزی کنم که از اول مهر درس خوندن شروع کنم
یه توضیحاتی بدم بعد یکم ازتون راهنمایی بگیرم
الان ۴ ساله که فارغ التحصیل شدم تا کنکور میشه ۵ سال . پایه درسی ام خوبه و تقریبا تو فهمیدن هیچ درسی مشکل ندارم چون آی تی دانشگاه آزاد قزوین از دانشجوهای خیلی خوب بودم و استادام خیلی عالی بودن مثل استاد حقیقت و کیوان پور و نوراله فقط معماری صفرم و گسسته هم که سخته کلا!!
سال اول که فارغ اتحصیل شدم کنکور دادم تقریبا هیچی نخوندم ولی رتبه ام تو آی تی شد ۳۰۰ ولی روزانه هیچ جا قبول نشدم و رفتم دنبال کار تا الان که بازم دلم هوای درس خوندن کرده
حالا چند تا سوال دارم به نظرتون من میتونم معماری و گسسته رو از الان بخونم میتونم برسونم یا روی درسای دیگه ام وقت بزارم؟
با توجه به اینکه من شاغلم به نظرتون روزی ۴ و ۵ ساعت اونم بعد ازظهر میتونه نتیجه بده ؟ از الان یا کلا واسه سال ۹۷ برنامه ریزی کنم ؟
آزمون آزمایشی کدوم موسسه برام بهتره . قیمت و کیفیت سوالا خیلی برام مهم تر هستند
واسه هردرس اگه قرار باشه فقط ۱ کتاب یا نهایت ۲ تا کتاب بخونم به نظرتون کدوم کتابها مناسب هستند ؟؟؟
دوستان من هیچ تجربه ای ندارم تو درس خوندن اگه لطف کنین و سوالامو جواب بدید ازتون خیلی ممنون میشم
بهترین هارو واسه همه آرزو دارم
به نظرم همین الان شروع کن ۲۰ روزم ۲۰ روز ، ممکنه وقت کم بیاری
فکر کنم دکتری صفری دانشگاه قزوین درس میدادن اگه با ایشون داشته بودی که معماری برات عددی نبود
به نظرم باید برا کنکور محوریت روی یه کتاب باشه بقیه کتابا اگه چیزی ازشون یاد گرفتی کنار مطالبش اضافه کن
درمورد کتاب معماری: اگه دکتر اجلالی کتاب بدن بیرون عالی میشه ولی انگار به این زودی ها قصد ندارن پس همون کتاب پوران چاپ جدیدش بد نیست، گسسته هم همین حرف صادقه

من معماری رو با یه آقایی داشتم که کاملا کنکوری درس میداد ولی مباحث خیلی کمی رو درس داد دکتر صفری هم که این ترم معماری پیشرفته داره و کلا هیچ درسی تو کارشناسی ارائه نداده
در مورد آزمون کجا برم ؟

گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - wskf - 13 شهریور ۱۳۹۵ ۱۱:۲۱ ق.ظ

منم اضافه شدم به جمع کنکوری های ۹۶

ولی هیچ منبعی برای شروع نمی شناسم .
راهنمایی کنید ممنونSmile

گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - Happiness.72 - 13 شهریور ۱۳۹۵ ۰۱:۴۰ ب.ظ

خلاصه ای هست از فصل اول درس مهندسی نرم افزار
هنوز کامل نیست
در ادامه خلاصه نویسی هام رو کم کم قرار میدم دوستای عزیز و کنکوری های آی تی استفاده کنن
امیدوارم مفید باشه
بازم میگم کامل نیست اگه دوست داشتین در ادامه کم کم همه رو قرار میدم
[attachment=20512]
[attachment=20513]

گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - saharitst - 13 شهریور ۱۳۹۵ ۰۳:۰۰ ب.ظ

ازمونهای کدوم موسسه برای ای تی بهتره؟!!

گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - Happiness.72 - 13 شهریور ۱۳۹۵ ۰۴:۴۰ ب.ظ

(۱۳ شهریور ۱۳۹۵ ۰۳:۱۳ ب.ظ)samanbeigmiri نوشته شده توسط:  سلام.لطف کردید
کاش توی تاپیک جدا در قسمت مهندسی نرم بگذاریدش.بعد هر بار که آماده شد اینجام کپی کنید یا لینک بدید

۰ [url=jvoid(0);][/url] [url=jvoid(0);][/url] ۰
باشه دوست عزیز
فصل یک که کامل شد اینکارو میکنم

(۱۳ شهریور ۱۳۹۵ ۰۳:۱۳ ب.ظ)Behzad TP نوشته شده توسط:  ممنون از لطف شما. بسیار خوش خط هم نوشتید و خیلی هم خوب اسکن کردید. اگر تمایل داشتید، به گروه تلگرامی ما بیاید، تازه از دیروز تشکیلش دادیم
ممنونم از شما. زیاد تلگرام نیستم

گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - digicom - 13 شهریور ۱۳۹۵ ۰۹:۰۲ ب.ظ

فروش کتب ارشد:

فایل به روز شد.

RE: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - mohad68 - 14 شهریور ۱۳۹۵ ۱۱:۱۴ ق.ظ

سلام به همه رتبه های زیر ۱۰۰HeartHeartHeart
من یه فایل واسه نوشتن ساعات مطالعه از هفته اول مهر درست کردم البته با الهام از یکی از دوستان دیگر ولی جمله هارو من اضافه کردم
خیلی میدوستمش HeartHeartHeart
واسه شما میفرستم شاید به دردتون خورد

RE: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - فاطمه ارشد ای تی - ۱۴ شهریور ۱۳۹۵ ۰۴:۰۳ ب.ظ

سلام دوستان پر انرژی مانشت
انگار امسال می بایست دوباره برای کنکور بخونم چون امسال رتبم شد ۷۰۰ و دانشگاه غیرانتفاعی شیخ بهایی رشته ای تی شبکه رو اوردم و خوب ترجیح می دم نرم و یک سال دیگه فرصت به خودم بدم
راستی از بچه هایی که اینجا هستن اهل اصفهان هم کسی هست که برای ارشد ۹۶ قصد دادن کنکور راداشته باشد.

گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - EhsanChess - 14 شهریور ۱۳۹۵ ۱۱:۵۰ ب.ظ

دوستان ممنون میشیم بفرمایید ریاضی مهندسی از کتاب استاد کریمی چه فصلهایی میات و چه بخش هایی شامل نمیشه؟

گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - mmm1374 - 15 شهریور ۱۳۹۵ ۱۲:۱۶ ق.ظ

امسال نمیدونم چرا دوستان رتبه برتری خیلی کم مصاحبه کردن
یه سری به آرشیو سالای قبل زدم پر از مصاحبه بود ولی امسال خیلی کم بودن مصاحبه کنندگان