تالار گفتمان مانشت
گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - نسخه‌ی قابل چاپ

RE: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - edward71 - 15 شهریور ۱۳۹۵ ۱۲:۵۹ ق.ظ

(۱۵ شهریور ۱۳۹۵ ۱۲:۱۶ ق.ظ)mmm1374 نوشته شده توسط:  امسال نمیدونم چرا دوستان رتبه برتری خیلی کم مصاحبه کردن
یه سری به آرشیو سالای قبل زدم پر از مصاحبه بود ولی امسال خیلی کم بودن مصاحبه کنندگان
سال بعد همین یکی دو تارو هم نمیبینی، فرهنگ خوبی بود که متاسفانه خیلی خیلی کمرنگ شد امسال

Sent from my GT-I9305 using Tapatalk

گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - Happiness.72 - 15 شهریور ۱۳۹۵ ۰۲:۳۲ ق.ظ

میان بچه ها ان شا الله
نگران نباشید
خدا با ماست

گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - mohad68 - 15 شهریور ۱۳۹۵ ۱۰:۲۶ ق.ظ

سلام دوستان عزیز لطفا کمک کنید
من شبکه لایه پیوند داده رو مشکل دارم به نظرتون چه کتابی بخونم ؟

گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - roodantnt - 15 شهریور ۱۳۹۵ ۱۰:۳۱ ق.ظ

منتظر هیچ مصاحبه ای از طرف دوستان نباشید . اگه دوستان کم لطف شدن باکی نیست ( خدا با ماست ... )
سال های قبل تر تا این زمان همه مصاحبه ها روی سایت بود .
از مهر هم که دوستان میرن سر کلاس و درس و دانشگاه دیگه هیچی .

خودتون یه جوری به داد خودتون برسین منتظر معجزه هم نباشید .

موفق باشید .

گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - mohammad1114 - 15 شهریور ۱۳۹۵ ۱۲:۳۷ ب.ظ

دوستان کسی اطلاع از وضعیت طرح سنجش و پذیرش دانشجو داره؟تا جایی که میدونم توی اردیبهشت امسال رئیس جمهور طرح رو ابلاغ کرد به وزارت علوم..خدا کنه نخوان برای سال ۹۶ اجراش کنن...چون براساس این طرح دوره ارشد هم مثل دکترا دو مرحله ای میشه و هم ازمون کتبی داریم و هم مصاحبه و درصدی از حق انتخاب ها به خود دانشگاهها داده میشه یه طرح پر از اشکال که امکان گزینش سلیقه ای برای دانشگاهها رو فوق العاده بالا میبره...یه استرسی که دارم اینه که امسال بخوان اجرا کنن.البته هنوز هیچ خبری مبنی بر اجراش برای سال ۹۶ اعلام نشده...بچه ها هرکاری کردین همین کنکور سال ۹۶ کردین چون سالهای بعد با این طرح فوق العاده کار سخت میشه و شاید نتونید اون دانشگاهی که مدنظرتون هست برید...بنابراین کنکور سال ۹۶ اگر ان شاءالله این طرح رو نخوان اجرایی کنن اهمیت فوق العاده ای خواهد داشت چون مطمئنا سالهای بعد میرن تو کار اجراش.

RE: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - Innocence - 15 شهریور ۱۳۹۵ ۱۲:۴۲ ب.ظ

(۱۳ شهریور ۱۳۹۵ ۰۱:۴۰ ب.ظ)ITEngineering نوشته شده توسط:  خلاصه ای هست از فصل اول درس مهندسی نرم افزار
هنوز کامل نیست
در ادامه خلاصه نویسی هام رو کم کم قرار میدم دوستای عزیز و کنکوری های آی تی استفاده کنن
امیدوارم مفید باشه
بازم میگم کامل نیست اگه دوست داشتین در ادامه کم کم همه رو قرار میدم
سلام خلاصه از کتاب پرسمن هست ؟

(۱۴ شهریور ۱۳۹۵ ۰۴:۰۳ ب.ظ)فاطمه ارشد ای تی نوشته شده توسط:  سلام دوستان پر انرژی مانشت
انگار امسال می بایست دوباره برای کنکور بخونم چون امسال رتبم شد ۷۰۰ و دانشگاه غیرانتفاعی شیخ بهایی رشته ای تی شبکه رو اوردم و خوب ترجیح می دم نرم و یک سال دیگه فرصت به خودم بدم
راستی از بچه هایی که اینجا هستن اهل اصفهان هم کسی هست که برای ارشد ۹۶ قصد دادن کنکور راداشته باشد.
من هستم

Sent from my SM-N9005 using Tapatalk

(۱۵ شهریور ۱۳۹۵ ۱۲:۱۶ ق.ظ)mmm1374 نوشته شده توسط:  امسال نمیدونم چرا دوستان رتبه برتری خیلی کم مصاحبه کردن
یه سری به آرشیو سالای قبل زدم پر از مصاحبه بود ولی امسال خیلی کم بودن مصاحبه کنندگان
فکر کنم به خاطر اینه که منابعشون همون منابعیه که رتبه های برتر سالهای قبل اعلام کردن

گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - Happiness.72 - 15 شهریور ۱۳۹۵ ۱۲:۴۷ ب.ظ

(۱۵ شهریور ۱۳۹۵ ۱۲:۴۲ ب.ظ)marzie.ahmadi نوشته شده توسط:  سلام خلاصه از کتاب پرسمن هست ؟
سلام بله

RE: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - Innocence - 15 شهریور ۱۳۹۵ ۱۲:۵۲ ب.ظ

(۱۵ شهریور ۱۳۹۵ ۱۲:۴۷ ب.ظ)ITEngineering نوشته شده توسط:  
(15 شهریور ۱۳۹۵ ۱۲:۴۲ ب.ظ)marzie.ahmadi نوشته شده توسط:  سلام خلاصه از کتاب پرسمن هست ؟
سلام بله
عالیه.. مرسی که به اشتراک گذاشتین

گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - Happiness.72 - 16 شهریور ۱۳۹۵ ۱۲:۰۹ ق.ظ

خلاصه ای از بخش اول گسسته
به مرور زمان تو تاپیک مجزا میذارمشون ان شا الله
[attachment=20559]
[attachment=20560]

گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - com91 - 16 شهریور ۱۳۹۵ ۱۱:۳۸ ق.ظ

سلام
خداقوت
میشه لینک گروه تلگرامی ارشد ۹۶ رو بهم بدین؟

گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - alma1998 - 16 شهریور ۱۳۹۵ ۱۲:۵۳ ب.ظ

بچه ها بابت خلاصه هایی ک گذاشتین ممنون...لینک تلگرام ۹۶ رو هم بذارین

RE: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - edward71 - 16 شهریور ۱۳۹۵ ۰۲:۳۵ ب.ظ

کنکوری های آی تی و کامپیوتر
اهداف گروه :

بررسی منابع . مصاحبه ها و کارنامه های رتبه های برتر
سوال و جواب درسی
برنامه ریزی و انرژی
مطالب غیر درسی ممنوع
سوال و جواب خودتون رو با هشتک بنویسید
لینک گروه:

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

Sent from my GT-I9305 using Tapatalk

RE: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - Innocence - 16 شهریور ۱۳۹۵ ۰۸:۰۵ ب.ظ

سلام امیدوارم حال همه خوب باشه.. یه سوال داشتم اونایی که اطلاع دارن ممنون میشم پاسخ بدن.. یکی از دوست های من پردیس دانشگاه تهران قبول شده ک محل درس خوندنشون کیش هستش.. میخواست بدونه مدرک پردیس اعتبار داره که این همه هزینه کنه و پردیس بخونه یا اینکه بره آزاد.. کلا از همه لحاظ اونایی ک در مورد دانشگاه پردیس تهران اطلاعات دارن توضیح بدن ممنون میشم.. اینم اضافه کنم که امنیت قبول شده..

RE: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - mohad68 - 17 شهریور ۱۳۹۵ ۰۸:۰۳ ق.ظ

(۱۵ شهریور ۱۳۹۵ ۱۰:۲۶ ق.ظ)mohad68 نوشته شده توسط:  سلام دوستان عزیز لطفا کمک کنید
من شبکه لایه پیوند داده رو مشکل دارم به نظرتون چه کتابی بخونم ؟
مرسی از اینکه جواب دادین !!!۱HuhHuhHuhHuh

گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - Behzad TP - 17 شهریور ۱۳۹۵ ۱۲:۵۷ ب.ظ

mohad68
اول از پارسه و مدرسان
بعد کراس راس
تا نظر دوستان چی باشه