تالار گفتمان مانشت
گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - نسخه‌ی قابل چاپ

گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - arash691 - 19 شهریور ۱۳۹۵ ۰۱:۵۷ ق.ظ

سلام واسه ارشد ۹۶ تو این کانال عضو شدم منابع خوبی گذاشته برای دانلود

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

گفتم اینجا هم به اشتراک بذارم

گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - Pure Liveliness - 19 شهریور ۱۳۹۵ ۱۲:۱۲ ب.ظ

سلام.
سه تا تاپیک برای دروس پایگاه داده، کامپایلر و پی ال ایجاد شده که میخوایم از ۲۹ شهریور هر روز یک تست از این درس ها رو بررسی کنیم.
اول هر هفته ۷ تا سوال میذاریم از تست های ارشد و یه هفته وقت دارید جواب بدید. بعد هر شب یکیش رو بررسی میکنیم.
از همه ی دوستان دعوت میشه شرکت کنن. نیازی نیست هرشب login کنید. میتونید پاسخ های یک هفته تون رو به صورت یکجا بذارید.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - arash691 - 19 شهریور ۱۳۹۵ ۱۲:۲۳ ب.ظ

سلام لینک جوین شدن تو کانالی که گفتم

RE: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - stateless - 19 شهریور ۱۳۹۵ ۱۲:۲۶ ب.ظ

(۱۹ شهریور ۱۳۹۵ ۱۲:۱۲ ب.ظ)Pure Liveliness نوشته شده توسط:  سلام.
سه تا تاپیک برای دروس پایگاه داده، کامپایلر و پی ال ایجاد شده که میخوایم از ۲۹ شهریور هر روز یک تست از این درس ها رو بررسی کنیم.
اول هر هفته ۷ تا سوال میذاریم از تست های ارشد و یه هفته وقت دارید جواب بدید. بعد هر شب یکیش رو بررسی میکنیم.
از همه ی دوستان دعوت میشه شرکت کنن. نیازی نیست هرشب login کنید. میتونید پاسخ های یک هفته تون رو به صورت یکجا بذارید.

عالی...
خیلی ممنون.

گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - theshatoonak - 19 شهریور ۱۳۹۵ ۰۱:۵۴ ب.ظ

سلام
بنظر تاثیر معدل روی رتبه کنکور هر دانشگاه ضریب خاصی داره
کسی لیست ضریب تاثیر معدل دانشگاه هارو داره؟

گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - mmm1374 - 19 شهریور ۱۳۹۵ ۰۲:۵۸ ب.ظ

(۱۹ شهریور ۱۳۹۵ ۱۲:۱۲ ب.ظ)Pure Liveliness نوشته شده توسط:  سلام.

دوست عزیز کاری که میکنید واقعا لیاقت تشکر و سپاسگذاری رو داره ولی بنده یه پیشنهاد دارم
در همون تاپیکی که میخواید بزنید مثلا تو درس کامپایلر
اول یه پست بزاریم تو اون تاپیک در مورد توضیح گرامر LL1
پست بعدیش یه نمونه سوال از گرامر LL1 که تو کنکور اومده و بدین شکل بقیه دروس هم همینطور
البته یه پیشنهادهه
دوستان دیگه اگر نظری دارن بگن خوشحال میشیم

RE: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - edward71 - 19 شهریور ۱۳۹۵ ۰۴:۴۴ ب.ظ

(۱۹ شهریور ۱۳۹۵ ۰۱:۵۴ ب.ظ)theshatoonak نوشته شده توسط:  سلام
فقط میتونم بگم دانشگاه های آزاد پیام نور و غیر انتفاعی شهرستان ها ضریب فوق العاده ناچیزی دارن ! در حد اینکه برای من معدلم فقط یک صدم جابجا شد، من آزاد مدرک گرفتم

Sent from my GT-I9305 using Tapatalk

RE: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - theshatoonak - 19 شهریور ۱۳۹۵ ۰۶:۱۶ ب.ظ

(۱۹ شهریور ۱۳۹۵ ۰۴:۴۴ ب.ظ)edward71 نوشته شده توسط:  
(19 شهریور ۱۳۹۵ ۰۱:۵۴ ب.ظ)theshatoonak نوشته شده توسط:  سلام
فقط میتونم بگم دانشگاه های آزاد پیام نور و غیر انتفاعی شهرستان ها ضریب فوق العاده ناچیزی دارن ! در حد اینکه برای من معدلم فقط یک صدم جابجا شد، من آزاد مدرک گرفتم

مرسی
متاسفانه کارشناسیمو از دانشگاه دولتی گرفتم!
ضریب دانشگاه های دولتیو کسی نمیدونه؟

RE: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - mammadss - 20 شهریور ۱۳۹۵ ۰۶:۵۹ ق.ظ

(۱۹ شهریور ۱۳۹۵ ۰۶:۱۶ ب.ظ)theshatoonak نوشته شده توسط:  
(19 شهریور ۱۳۹۵ ۰۴:۴۴ ب.ظ)edward71 نوشته شده توسط:  
(19 شهریور ۱۳۹۵ ۰۱:۵۴ ب.ظ)theshatoonak نوشته شده توسط:  سلام

مرسی
متاسفانه کارشناسیمو از دانشگاه دولتی گرفتم!
ضریب دانشگاه های دولتیو کسی نمیدونه؟

بستگی به دانشگاهتون داره.مثلا کنکور امسال واسه دانشگاه شیراز ضریب ۱/۰۷۲ بود.واسه امیرکبیر ۱/۰۸ بود.

RE: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - delete4all - 20 شهریور ۱۳۹۵ ۰۸:۱۵ ق.ظ

نقل قول: بستگی به دانشگاهتون داره.مثلا کنکور امسال واسه دانشگاه شیراز ضریب ۱/۰۷۲ بود.واسه امیرکبیر ۱/۰۸ بود.

ممنون ولی این اعداد رو از کجا گیر آوردین؟

گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - Happiness.72 - 20 شهریور ۱۳۹۵ ۰۵:۰۵ ب.ظ

یا دانشکده های فنی ضریب ۱/۰ دارن

RE: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - stateless - 20 شهریور ۱۳۹۵ ۰۷:۳۳ ب.ظ

دوستان سلام.
حالا که بحثِ ضرایبه منم سؤالم رو بپرسم.
دوستانی که اطلاع دارن لطفا کامل‌تر توضیح بدن که هر دانشگاه و هر رشته چه ضریبی میگیره؟ یا مثلا اگه تغییر رشته‌ای باشیم و رشته‌ای که کنکور میدیم با رشته‌ی کارشناسیمون فرق کنه معدل چجوری تأثیر داده میشه؟
ممنون از وقتی که میگذارید.

RE: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - signal_micro - 20 شهریور ۱۳۹۵ ۰۸:۲۵ ب.ظ

(۱۸ شهریور ۱۳۹۵ ۰۳:۲۱ ب.ظ)mmm1374 نوشته شده توسط:  
(18 شهریور ۱۳۹۵ ۰۸:۳۹ ق.ظ)amir_bolury نوشته شده توسط:  
(18 شهریور ۱۳۹۵ ۰۱:۰۱ ق.ظ)mmm1374 نوشته شده توسط:  دوستان عزیز
کسی نگاه فیلمای مدار منطقی دکتر تابنده (دانشگاه شریف ) کرده؟؟؟؟
نظرتون در مورد این فیلما برای کسی که پایه اش ضعیفه و میخواد قوی بشه چیه؟؟؟؟
اگه نکاتی که تو فیلم میگه رو یادداشت نکنی به نظرم بعد از مدتی کوتاه از ذهنت میره مگر اینکه مکتوب بشه اونم خیلی وقت بره به نظرم با همین کتاب پوران شروع کن هرجا مشکل داشتی بگو بچه ها جواب میدن من فیلم های معماری گودرزی رو دیدم خیلی وقتمو گرفت چیزایی هم یاد گرفتم که خیلی عالی بود ولی اگه اون چیزا رو کامل نمی نوشتم اصلا همه رو بعد ۱ ماه فراموش میکردم
ممنون از اطلاعات مفیدت
حقیقتا دوست عزیز من کاملا محتوای آمورشی و درسنامه ی مدار منطقی پوران رو میفهمم ولی در حل تست و تجزیه و تحلیل اون ضعیفم
برا درس معماری که گفتید کاملا صحیح فرمودید بنده هم همین کاز رو میکنم . اصن درس معماری رو باید با همین کتاب یوسفی و فیلمای گودرزی جلو برد مبحث به مبحث
خواهش میکنم
من منطقی رو قبلا خوندم اگه سر تستا مشکل داری میتونم کمکی کنم اگه فکر میکنی سربار اول برات خیلی سخته ولی بعد از حلش کامل کامل توجیه شدی خوب عیبی نداره طبیعی هم هست به نظرم یادگیری درس یه چیزه تست زدن تکمیل یادگیری هاته پس به خودت ایراد نگیر فقط یادت باشه به نظرم تستایی که بار اول هیچی ازشون سر در نیووردی رو علامت بزن چند وقت بعد دوباره حلش کن مسلط شی(تستایی هم که گلابی ان رو دوباره نزن وقتتو میگیره)

گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - smasoud62 - 20 شهریور ۱۳۹۵ ۰۸:۴۰ ب.ظ

سلام دوستان
با این اوضاع که ثبت نام افتاده بهمن تکلیف گرایش امنیت و شبکه چی میشه ؟

گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - wskf - 20 شهریور ۱۳۹۵ ۰۹:۳۹ ب.ظ

سلام دوستان
کسی برنامه ی ازمون های پارسه رو داره ؟ به همراه سرفصل های ازمون . برای ۹۶
میشه به ما هم بدید