تالار گفتمان مانشت
گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - نسخه‌ی قابل چاپ

RE: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - delete4all - 20 شهریور ۱۳۹۵ ۱۰:۴۳ ب.ظ

(۲۰ شهریور ۱۳۹۵ ۰۷:۳۳ ب.ظ)stateless نوشته شده توسط:  دوستان سلام.
حالا که بحثِ ضرایبه منم سؤالم رو بپرسم.
دوستانی که اطلاع دارن لطفا کامل‌تر توضیح بدن که هر دانشگاه و هر رشته چه ضریبی میگیره؟ یا مثلا اگه تغییر رشته‌ای باشیم و رشته‌ای که کنکور میدیم با رشته‌ی کارشناسیمون فرق کنه معدل چجوری تأثیر داده میشه؟
ممنون از وقتی که میگذارید.

سوال بسیار متین و پسندیده ای هست
لطفا درباره ضرائب و معدل هرکی میدونه توضیح بده و خواهشا نقطه ای نگین ضریب اینقده بگین چطوری میدونید و آدرس بدید
ممنووونم

RE: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - theshatoonak - 21 شهریور ۱۳۹۵ ۱۱:۱۹ ق.ظ

(۲۰ شهریور ۱۳۹۵ ۱۰:۴۳ ب.ظ)delete4all نوشته شده توسط:  
(20 شهریور ۱۳۹۵ ۰۷:۳۳ ب.ظ)stateless نوشته شده توسط:  دوستان سلام.
حالا که بحثِ ضرایبه منم سؤالم رو بپرسم.
دوستانی که اطلاع دارن لطفا کامل‌تر توضیح بدن که هر دانشگاه و هر رشته چه ضریبی میگیره؟ یا مثلا اگه تغییر رشته‌ای باشیم و رشته‌ای که کنکور میدیم با رشته‌ی کارشناسیمون فرق کنه معدل چجوری تأثیر داده میشه؟
ممنون از وقتی که میگذارید.

سوال بسیار متین و پسندیده ای هست
لطفا درباره ضرائب و معدل هرکی میدونه توضیح بده و خواهشا نقطه ای نگین ضریب اینقده بگین چطوری میدونید و آدرس بدید
ممنووونم

بعد از تقسیم معدل موثر بر معدل وارد شده برای کنکور ,بنظر ضریب دانشگاه بوعلی همدان توی ارشد کامپیوتر ۱/۰۴
دوستانی که سال قبل کنکور دادن برن ضربو تقسیم کنن اینجا بگن که هر دانشگاه ضریبش چقدره!

RE: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - delete4all - 21 شهریور ۱۳۹۵ ۱۰:۴۰ ب.ظ

نقل قول: بعد از تقسیم معدل موثر بر معدل وارد شده برای کنکور ,بنظر ضریب دانشگاه بوعلی همدان توی ارشد کامپیوتر ۱/۰۴
دوستانی که سال قبل کنکور دادن برن ضربو تقسیم کنن اینجا بگن که هر دانشگاه ضریبش چقدره!

اگه اینجور باشه ظریب دانشکده ما ۱/۰۲ هست!

ممنون از راهنماییت

گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - ali hjt - 22 شهریور ۱۳۹۵ ۰۳:۳۷ ب.ظ

سلام
من تازه می خوام واسه ارشد شروع کنم، دیره به نظرتون؟

گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - Happiness.72 - 22 شهریور ۱۳۹۵ ۰۷:۰۵ ب.ظ

(۲۲ شهریور ۱۳۹۵ ۰۳:۳۷ ب.ظ)ali hjt نوشته شده توسط:  من تازه می خوام واسه ارشد شروع کنم، دیره به نظرتون؟
هیچ وقت دیر نیست

گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - digicom - 22 شهریور ۱۳۹۵ ۱۱:۳۳ ب.ظ

سلام

دوستانی که به منابع برای خرید نیاز دارند پیام بزنند.

لینک لیست کتب :
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

RE: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - saeeddm94 - 23 شهریور ۱۳۹۵ ۰۱:۵۱ ب.ظ

سلام دوستان
واسه درس شبکه لازمه که همه ی کتاب کراس رو بخونیم ؟ اگه همش لازم نیست میشه بگید کدوم فصل هارو بخونیم کافیه؟

RE: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - niusha94 - 23 شهریور ۱۳۹۵ ۰۳:۵۳ ب.ظ

بچه ها برای ثبت نام تو پارسه تخفیف گروهی نمیگیریم؟

گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - Happiness.72 - 23 شهریور ۱۳۹۵ ۰۴:۴۲ ب.ظ

(۲۳ شهریور ۱۳۹۵ ۰۱:۵۱ ب.ظ)saeeddm94 نوشته شده توسط:  سلام دوستان
واسه درس شبکه لازمه که همه ی کتاب کراس رو بخونیم ؟ اگه همش لازم نیست میشه بگید کدوم فصل هارو بخونیم کافیه؟
۴ فصل اول

گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - mehdid86 - 23 شهریور ۱۳۹۵ ۰۵:۱۶ ب.ظ

سلام به همه دوستان
واسه مهندسی نرم افزار و پایگاه داده کدوم کتاب ها رو توصیه می کنین ؟ واسه پایگاه پارسه کیوان پور رو دارم که چهار فصلیه و ۲۳۰ صفحه داره ، همین کافیه ؟
واسه مهندسی نرم هم مدرسان شریف رو دارم

ممنون میشم راهنماییم کنین

گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - mmm1374 - 23 شهریور ۱۳۹۵ ۰۷:۱۷ ب.ظ

(۲۳ شهریور ۱۳۹۵ ۰۵:۱۶ ب.ظ)mehdid86 نوشته شده توسط:  سلام به همه دوستان
واسه مهندسی نرم افزار و پایگاه داده کدوم کتاب ها رو توصیه می کنین ؟ واسه پایگاه پارسه کیوان پور رو دارم که چهار فصلیه و ۲۳۰ صفحه داره ، همین کافیه ؟
واسه مهندسی نرم هم مدرسان شریف رو دارم

ممنون میشم راهنماییم کنین
سلام
واسه پایگاه همین پارسه عالیه
در مورد مهندسی نرم اطلاعی ندارم چون میخوام مهندسی کنکور بدم نه it

گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - saberz - 23 شهریور ۱۳۹۵ ۰۹:۲۷ ب.ظ

با برنامه ی آزمون کدوم موسسه پیش بریم؟
البته من آزمون سه تا جامع ثبت نام خوام کرد اما میخوام با برنامه کار کنم
رفقایی که آزمونهارو شرکت کردن و برنامه و سرفصلهارو دارن در اختیار بقیه هم بزارن که کمک خوبیه
دمشونم گرم.خدا خیرتون بده

RE: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - signal_micro - 23 شهریور ۱۳۹۵ ۱۰:۳۴ ب.ظ

(۲۳ شهریور ۱۳۹۵ ۰۹:۲۷ ب.ظ)saberz نوشته شده توسط:  با برنامه ی آزمون کدوم موسسه پیش بریم؟
البته من آزمون سه تا جامع ثبت نام خوام کرد اما میخوام با برنامه کار کنم
رفقایی که آزمونهارو شرکت کردن و برنامه و سرفصلهارو دارن در اختیار بقیه هم بزارن که کمک خوبیه
دمشونم گرم.خدا خیرتون بده
من آزمون شرکت نکردم میخوام با شبیه سازی آزمون! خودمو آماده کنم ، خیلی فکر خوبیه
آزمونای نصیر و مهستان و مدرسان سولای خوب و آموزشی دارن اگه کسی شرکت کرده زمان أزمونا رو بگه و سوالا و جوابا رو اینجا قرار بده خیلی عالیه
به نظرم اگه توی این آزمونا کسی شرکت کرده الان یه اطلاعی بده آزمونا کی هست

RE: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - neda.n91 - 24 شهریور ۱۳۹۵ ۰۵:۲۲ ب.ظ

دوست دارم دوباره شروع کنم به درس خوندن، برای ارشد سال دیگه آماده شم، بیخیال از اینکه کنکور قبلی رو خراب کردم، اما نمیتونم، نمیشه، ی حس بد ک مدام عذابم میگه،انگار ک هیچ وقت تو عمرم درس نخوندم!!! نمیدونم چ جوری باید شروع کنم؟؟!!!

RE: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - signal_micro - 24 شهریور ۱۳۹۵ ۰۵:۵۳ ب.ظ

(۲۴ شهریور ۱۳۹۵ ۰۵:۲۲ ب.ظ)neda.n91 نوشته شده توسط:  دوست دارم دوباره شروع کنم به درس خوندن، برای ارشد سال دیگه آماده شم، بیخیال از اینکه کنکور قبلی رو خراب کردم، اما نمیتونم، نمیشه، ی حس بد ک مدام عذابم میگه،انگار ک هیچ وقت تو عمرم درس نخوندم!!! نمیدونم چ جوری باید شروع کنم؟؟!!!
اگه سال قبل خونده بودی که الان فک کنم از همه جلوتری پس خیالت راحت باشه به نظرم نیاز به حل تست به طور دقیقتر ، بیشتر و همراه با رفع اشکال داری به نظرم این جا هم بهترین جا برای رفع اشکاله(سوال اینجا مطرح کردم در حد یه صفحه کاملAngel بچه ها هستن از صفحات کتاب عکس میگیرن میگن اینجا یا اونجا متنو ایراد داریم ) من چند ماه پیش اصلا حال درس خوندن نداشتم نه اینکه نتونم یا نفهمم اصلا بی انگیزه کامل بودم(بعد سربازی مخم fdisk شده بود!) به نظرم برای اینکه انگیزه داشته باشی درسایی رو که قبلا بلد بودی رو دوره کن تستا رو بزن تا حرفه ای شی اونوقت اگه قراره دلسرد شی میبینی مثلا نصف یا شاید یک سوم درسا رو خیلی خوب بلدی(و فکر می کنی هر تستی بدن میزنی) و با خوندن فرضا ۳ تا درس دیگه احتمال قبولی بالای ۶۰ درصده پس کتابا رو ول نمیکنی.
من که از درسایی که توش قوی بودم شروع کردم از درسای سختم نمیترسم چون احتمالا همه خراب میکنن. در ضمن الان احتمالا خیلی از درسارو خوندی پس با همین دور اول خوندن از مطالب مهم برای خودت جزوه ای درست کن که دیگه دور بعدی متن کتابو نخونی با مثلا نیم ساعت ۵ صفحه رو (فرضا) بخونی و تستا رو مسلط شی(برای دور اولت خیلی زمانبره ولی دور بعد سرعت خوندنت و دقتت خیلی بالا میره)