تالار گفتمان مانشت
گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - نسخه‌ی قابل چاپ

گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - wskf - 24 شهریور ۱۳۹۵ ۰۷:۰۲ ب.ظ

سلام دوستان
من پارسال معماری پوران خوندم و بعضی فیلم های شریف رو دیدم
معماری رو می فهمم ولی نمی تونم تست بزنم و پوران هم اصلا پاسخ نامه ی خوبی نداره
میشه ی کتاب دیگه ای معرفی کنید که توضیح تست هاش خوب باشه
ممنون

RE: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - signal_micro - 24 شهریور ۱۳۹۵ ۱۰:۱۳ ب.ظ

(۲۴ شهریور ۱۳۹۵ ۰۷:۰۲ ب.ظ)wskf نوشته شده توسط:  سلام دوستان
من پارسال معماری پوران خوندم و بعضی فیلم های شریف رو دیدم
معماری رو می فهمم ولی نمی تونم تست بزنم و پوران هم اصلا پاسخ نامه ی خوبی نداره
میشه ی کتاب دیگه ای معرفی کنید که توضیح تست هاش خوب باشه
ممنون
ظاهرا تنها کتابی که همه تستا(تقریبا) رو حل کرده کتاب پورانه البته فصلهایی مثل طراحی کامپیوتر پایه رو خوب جواب نداده و با کمی سختگیری شاید بشه گفت غلط هم حل کرده مثل یه مسیر داده سال۸۲ کامپیوتر رو ، ولی بازم خوبه سوال زیاد حل کرده به نظرم بخونیم اگه چیزی نفهمیدیم اینجا بگیم بچه هایی مثل آقا بهنام نظر بدن و کمک کنن

گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - S.Veys - 25 شهریور ۱۳۹۵ ۱۲:۰۷ ق.ظ

سلام به همه دوستان
من میخوام تازه شروع کنم به خوندن . این چند روز منابع رو انتخاب کردم ، فقط مشکل درس طراحی و پیاده سازی زبان هاست که مرجعش عوض شده و کتاب میشل هستش منتها ترجمه نداره و ۶۰۰ صفجه است ولی به نظرم متن خوبی داره . گفتم یه برنامه ای چیزی بذاریم با بچه های نرم افزار که هر هفته چند صفحه بخونیم و ترجمه کنیم و اینجا رفع اشکال کنیم . چون خوندن پرات دیگه جواب نمیده مثل پارسال میشه که نمیشد هیچ سوالی رو جواب داد

گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - wskf - 25 شهریور ۱۳۹۵ ۰۸:۱۹ ق.ظ

برای زبان باید تافل خوند یا ۵۰۴؟
کتابی می شناسید که reading های کنکورها رو جمع کرده باشه ؟
از این دو تا کتابی که گفتم باید فقط لغت خوند یا کل کتاب رو خوند ؟ منظورم ۵۰۴ و تافل هست
لطفا درمورد کتاب خوب برای زبان که بشه از الان شروع کرد و تو کنکور هم خوب جواب داد معرفی کنید
reading رو هم در بر بگیره
ممنون

RE: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - delete4all - 25 شهریور ۱۳۹۵ ۰۹:۰۳ ق.ظ

(۲۵ شهریور ۱۳۹۵ ۰۸:۱۹ ق.ظ)wskf نوشته شده توسط:  برای زبان باید تافل خوند یا ۵۰۴؟
کتابی می شناسید که reading های کنکورها رو جمع کرده باشه ؟
از این دو تا کتابی که گفتم باید فقط لغت خوند یا کل کتاب رو خوند ؟ منظورم ۵۰۴ و تافل هست
لطفا درمورد کتاب خوب برای زبان که بشه از الان شروع کرد و تو کنکور هم خوب جواب داد معرفی کنید
reading رو هم در بر بگیره
ممنون

بایدی نداره. نسبت به تجربه قبلیا انگار ۵۰۴ بهتر بوده
کلمه به تنهایی که یادتون نمیمونه و زیاد خوبم نیست بهتره تا در ۴۲ رو کلمات با ردینگش بخونی تا ردینگتم بهتر بشه و سوالاتشم بزنی اینجوری هم ردینگت بهتر میشه هم لغات رو بهتر به ذهن میسپاری و هم تست ردینگ زدن رو بهتر میفهمی
البته همین ۵۰۴ هم بعضیه میگن شانسی که لغاتش بدردت بخوره، پس شایدم فرقی با تافل نکنه
در کل اگه لغاتت خوب باشه در کنارش ردینگم کار کنی خ بهتر بدردت میخوره

گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - wskf - 25 شهریور ۱۳۹۵ ۱۰:۰۴ ق.ظ

در رابطه با سیستم عامل به غیر از پارسه کتاب خوبی می شناسید ؟
من پارسه رو می خونم خوب نمی فهمم . انگار سخت توضیح می ده . و مباحث سیستم خیلی زیاده . مثلابرای ۲۵درصد اول ازمون پارسه کلی مباحث گذاشته که نمی تونم بهش برسم. .

زبان : ۵۰۴ + زبان تخصصی پارسه
گسسته : پوران
ساختمان داده : مدرسان + ۶۰۰ مسئله یا جزوه دکتر یوسفی
الگوریتم : پوران + ۶۰۰ مسئله یا جزوه دکتر یوسفی
شبکه : پارسه حقیقت
نرم افزار : مدرسان
پایگاه: مدرسان+ تست تالیفی دکتر خلیلی فر
هوش: راهیان + دکتر خلیلی فر
سیستم : پارسه حقیقت
معماری : پوران + دکتر اجلالی
ده سال کنکور ای تی و کامپیوتر

دوستان اینا منابع خوبی هستند؟ خواهشا کمک کنید . چون می خوام برم اینا رو بخرم که شروع کنم برای خوندن
ممنون می شم راهنمایی کنید
اگر منبعی خوب نیست لطف کنید خوبش رو بگید به من

گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - دختر مهربان - ۲۵ شهریور ۱۳۹۵ ۱۲:۲۱ ب.ظ

منابع ارشد رتبه های برتر کنکور ۹۳،۹۴، ۹۵ را اینجا پیدا کنید

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

RE: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - delete4all - 25 شهریور ۱۳۹۵ ۱۲:۴۳ ب.ظ

(۲۵ شهریور ۱۳۹۵ ۱۰:۰۴ ق.ظ)wskf نوشته شده توسط:  در رابطه با سیستم عامل به غیر از پارسه کتاب خوبی می شناسید ؟
من پارسه رو می خونم خوب نمی فهمم . انگار سخت توضیح می ده . و مباحث سیستم خیلی زیاده . مثلابرای ۲۵درصد اول ازمون پارسه کلی مباحث گذاشته که نمی تونم بهش برسم. .
اگه مبحث خاصی رو خوب نمیفهمید، همون مبحث رو از مرجع بخونید ( سیلبر شاتز و گالوین)
من کتاب سیستم مقسمی رو خوندم برای ارشد توصیه نمیکنم
پوران هم یادم نیست دقیق که بهت بگم
بنظرم بهترین کار همونه که پارسه رو بخونی هرچی نفهمیدی یا از بچه ها همینجا بپرسی یا خودت رو مرجع بخونیش

گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - edward71 - 25 شهریور ۱۳۹۵ ۰۱:۰۶ ب.ظ

(۲۵ شهریور ۱۳۹۵ ۱۰:۰۴ ق.ظ)wskf نوشته شده توسط:  در رابطه با سیستم عامل به غیر از پارسه کتاب خوبی می شناسید ؟
ببینید منبع کنکوری اول و آخر این درس کتاب سیستم عامل پارسه تالیف دکتر حقیقت هست، حتما حتما حتما مباحثی که مشکل دارید رو توی بخش مربوطه سوال بپرسید، کتاب مدرسان شریف هم میتونه بهتون کمک کنه

ویس های کلاسی دکتر حقیقت رو هم گوش بدیدبهتون کمک می کنه

RE: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - signal_micro - 25 شهریور ۱۳۹۵ ۰۲:۲۴ ب.ظ

(۲۵ شهریور ۱۳۹۵ ۰۱:۰۶ ب.ظ)edward71 نوشته شده توسط:  
(25 شهریور ۱۳۹۵ ۱۰:۰۴ ق.ظ)wskf نوشته شده توسط:  در رابطه با سیستم عامل به غیر از پارسه کتاب خوبی می شناسید ؟
ببینید منبع کنکوری اول و آخر این درس کتاب سیستم عامل پارسه تالیف دکتر حقیقت هست، حتما حتما حتما مباحثی که مشکل دارید رو توی بخش مربوطه سوال بپرسید، کتاب مدرسان شریف هم میتونه بهتون کمک کنه

ویس های کلاسی دکتر حقیقت رو هم گوش بدیدبهتون کمک می کنه
حقیقت بخون
برای بعضی افراد کتابایی مثل مقسمی و... خوبه که این درسو خوب بلدن و حوصله خوندن مطالب تکراری کتاب پارسه رو ندارن وقتی میگی کتاب پارسه سنگینه پس کتابای دیگه برات خیلی گنگترن فکر میکنم استالینگز و ... هم خیلی مفصل گفتن شاید از کتاب پارسه هم سنگینتر باشن(اگر هم سنگین نباشن جهت دهی کتاب حقیقت به سمت کنکوره و هر دیرتر سمت سوالای کنکور بیای خطری تره) پس همون پارسه رو بخون اگه جایی رو نفهمیدی که بعید میدونم نفهمی بازم بپرس

RE: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - دختر مهربان - ۲۵ شهریور ۱۳۹۵ ۰۲:۲۵ ب.ظ

زبان : ۵۰۴ + زبان تخصصی پارسه
.
.
.

ده سال کنکور ای تی و کامپیوتر

دوستان اینا منابع خوبی هستند؟ خواهشا کمک کنید . چون می خوام برم اینا رو بخرم که شروع کنم برای خوندن
ممنون می شم راهنمایی کنید
اگر منبعی خوب نیست لطف کنید خوبش رو بگید به من

با سلام
منابع ارشد رتبه های برتر کنکور ۹۳،۹۴، ۹۵ را اینجا پیدا کنید

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - edward71 - 25 شهریور ۱۳۹۵ ۰۳:۵۰ ب.ظ

الان این منفی برای چی بود ؟ چون گفتم کتاب دکتر حقیقت رو بخونه ؟ چون کتاب و جزوه درپیت خلیلی فر رو نگفتم ؟ خجالت بکش عمو !!!

RE: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - Milad_Hosseini - 25 شهریور ۱۳۹۵ ۰۴:۰۸ ب.ظ

(۲۳ شهریور ۱۳۹۵ ۰۹:۲۷ ب.ظ)saberz نوشته شده توسط:  با برنامه ی آزمون کدوم موسسه پیش بریم؟
البته من آزمون سه تا جامع ثبت نام خوام کرد اما میخوام با برنامه کار کنم
رفقایی که آزمونهارو شرکت کردن و برنامه و سرفصلهارو دارن در اختیار بقیه هم بزارن که کمک خوبیه
دمشونم گرم.خدا خیرتون بده
تقریبا همه ی موسسه ها بر یه اساس پیش میرن...توی سایت مدرسان یا پارسه یا ماهان برید تو قسمت آزمون های آزمایشی میتونید بودجه بندی آزمون های سال قبل رو ببینید...
این فایل واسه پارسه هستش...واسه مدرسان رو از توی سایتش میتونید بگیرید البته بعد از ثبت نام توی سایتش

RE: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - signal_micro - 25 شهریور ۱۳۹۵ ۰۴:۱۹ ب.ظ

(۲۵ شهریور ۱۳۹۵ ۰۳:۵۰ ب.ظ)edward71 نوشته شده توسط:  الان این منفی برای چی بود ؟ چون گفتم کتاب دکتر حقیقت رو بخونه ؟ چون کتاب و جزوه درپیت خلیلی فر رو نگفتم ؟ خجالت بکش عمو !!!
edward71 عزیز من و شما نباید به حرف این تیپ آدما که فقط میخوان تائیدیه بگیرن اهمیت بدیمAngel وقت آزادم از ۲۴ نیم ساعتم نیست ولی اینارو اینجا مینویسم که اگه کسی خواست منبع اشتباهی بخونه بفهمه اشتباهش کجاست درسته که کنکور رقابته اما بهتره یه رقابت سالم باشه. ما اینجا قراره با کمک هم با یه جو دوستانه کنکورو پیش ببریم ایشون ظاهرا باید در خودشون تغییراتی انجام بدن بعد برن سروقت درس خوندن و سوال پرسیدن از دیگرانExclamation

RE: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - دختر مهربان - ۲۵ شهریور ۱۳۹۵ ۰۴:۲۶ ب.ظ

کد:
[quote='edward71' pid='421919' dateline='1473938430']
الان این منفی برای چی بود ؟ چون گفتم کتاب دکتر حقیقت رو بخونه ؟ چون کتاب و جزوه درپیت خلیلی فر رو نگفتم ؟ خجالت بکش عمو !!!
[/quote]

:D;) راس میگه عامو!!! منفی برا چیه؟ وقتی ی نفر وقت میگذاره راهنمایی میکنه،
من براتون اونجا مثبت دادم اون منفی فک شه