تالار گفتمان مانشت
گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - نسخه‌ی قابل چاپ

گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - ali hjt - 27 شهریور ۱۳۹۵ ۱۱:۳۷ ق.ظ

دوستان اطلاع ندارید زمان ازمون های پارسه از کی شروع میشه؟
بودجه بندیش چه طوریه؟( این رو از تو سایتشون پیدا کردم ، واسه امسالم همینه؟
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
)

من هرچی زنگ میزنم شماره های تو سایتشون جواب نمیدن.

گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - wskf - 27 شهریور ۱۳۹۵ ۱۲:۲۴ ب.ظ

دوستان هوش راهیان چاپ سوم دارم . خوبه یا چاپ جدید بخرم یا اصلا پارسه بخرم ؟
؟؟

(۲۷ شهریور ۱۳۹۵ ۱۱:۳۷ ق.ظ)ali hjt نوشته شده توسط:  دوستان اطلاع ندارید زمان ازمون های پارسه از کی شروع میشه؟
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
)

ظاهرا که همونه . دو سری ازمون دارن . که یک سری ازمون ها اولین ش ۷ ابان هست .

RE: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - ali hjt - 27 شهریور ۱۳۹۵ ۰۱:۱۴ ب.ظ

(۲۷ شهریور ۱۳۹۵ ۱۲:۲۴ ب.ظ)wskf نوشته شده توسط:  دوستان هوش راهیان چاپ سوم دارم . خوبه یا چاپ جدید بخرم یا اصلا پارسه بخرم ؟
؟؟

(۲۷ شهریور ۱۳۹۵ ۱۱:۳۷ ق.ظ)ali hjt نوشته شده توسط:  دوستان اطلاع ندارید زمان ازمون های پارسه از کی شروع میشه؟
)

ظاهرا که همونه . دو سری ازمون دارن . که یک سری ازمون ها اولین ش ۷ ابان هست .

شما ثبت نام کردید؟ لینکی یا تلفنی چیزی دارید ؟

گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - Innocence - 27 شهریور ۱۳۹۵ ۰۱:۳۹ ب.ظ

برای اونایی که تاریخ شروع آزمون های پارسه رو میخواستن
[تصویر:  422107_0d7558d94eb200ee9f92e1ceb968084a.jpg]

RE: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - khadij.b - 27 شهریور ۱۳۹۵ ۰۱:۵۳ ب.ظ

(۲۶ شهریور ۱۳۹۵ ۱۲:۴۵ ب.ظ)mehdid86 نوشته شده توسط:  سلام و خسته نباشید به همه دوستان
واسه مهندسی نرم افزار چه کتابی رو پیشنهاد می کنین ؟ من خودم مدرسان و پرسمن رو دارم ، همین ها کافیه ؟
عزیزم من پیشنهاد می کنم پرسمن رو بخون، چندبار هم بخون که خوب بفهمیش کتاب دیگه ایی کنارش لازم نیس

RE: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - Innocence - 27 شهریور ۱۳۹۵ ۰۲:۱۴ ب.ظ

(۲۶ شهریور ۱۳۹۵ ۱۲:۴۵ ب.ظ)mehdid86 نوشته شده توسط:  سلام و خسته نباشید به همه دوستان
واسه مهندسی نرم افزار چه کتابی رو پیشنهاد می کنین ؟ من خودم مدرسان و پرسمن رو دارم ، همین ها کافیه ؟
کتاب نرم افزار پارسه بهتر از مدرسانه.. اما خب حالا که مدرسان دارید از روی مدرسان بخونید بعد اگه چیزی رو متوجه نشدین به پرسمن رجوع کنید.. اما فقط در صورتی که ایرادی داشتین به پرسمن رجوع کنید چون مرجع خوندن اونم واسه نرم افزار خیلی حیاتی نیس.. موفق باشید

گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - wskf - 27 شهریور ۱۳۹۵ ۰۹:۰۹ ب.ظ

کتابای پارسه چاپ۹۳ خوبه یا دوباره بخرم؟
از کتاب هوش کدوم خوبه ؟
از نرم افزار، مدرسان زیاد شنیدم، میگید پارسه خوبه؟

RE: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - دختر مهربان - ۲۷ شهریور ۱۳۹۵ ۰۹:۲۷ ب.ظ

(۲۷ شهریور ۱۳۹۵ ۰۹:۰۹ ب.ظ)wskf نوشته شده توسط:  کتابای پارسه چاپ۹۳ خوبه یا دوباره بخرم؟
از کتاب هوش کدوم خوبه ؟

لیست منابع ارشد مورد استفاده رتبه های برتر سال ۹۳، ۹۴ و ۹۵

RE: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - Innocence - 27 شهریور ۱۳۹۵ ۱۰:۳۵ ب.ظ

(۲۷ شهریور ۱۳۹۵ ۰۹:۰۹ ب.ظ)wskf نوشته شده توسط:  کتابای پارسه چاپ۹۳ خوبه یا دوباره بخرم؟
از کتاب هوش کدوم خوبه ؟
نیازی نیس دوباره کتاب بخرید متن کتاب و تست ها کاملا مشابه هستش فقط ممکنه آخر کتاب تست های کنکور اضافه شده باشه که اونم مهم نیس میشه از سایت مدرسان یا پارسه حل تشریحی کنکور رو دانلود کرد..
کتاب هوش راهیان ارشد چاپ جدید خوبه میگن اشتباهات علمی که قبلا داشته اصلاح شده
برای نرم افزار هم پارسه و مدرسان جفتشون خوب هستن اما پارسه روان تره و قابل فهم تره و بیشتر توسط رتبه های برتر توصیه شده همیشه..
موفق باشید

RE: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - wskf - 28 شهریور ۱۳۹۵ ۰۹:۰۲ ق.ظ

(۲۷ شهریور ۱۳۹۵ ۰۹:۲۷ ب.ظ)دختر مهربان نوشته شده توسط:  
(27 شهریور ۱۳۹۵ ۰۹:۰۹ ب.ظ)wskf نوشته شده توسط:  کتابای پارسه چاپ۹۳ خوبه یا دوباره بخرم؟
از کتاب هوش کدوم خوبه ؟

دیدم اینو. بازم مثلا از ساختمان رتبه برتر مدرسان شنیدم
گیج شدم واقعا . نمی دونم چی بخرم . همش بین منابع موندم و هنوز شروع نکردم ..
Sad(((
بین نرم افزار (مدرسان - پارسه) ساختمان (پوران - مدرسان ) موندم .
اه چقد سخته ..

RE: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - stateless - 28 شهریور ۱۳۹۵ ۰۹:۳۳ ق.ظ

(۲۸ شهریور ۱۳۹۵ ۰۹:۰۲ ق.ظ)wskf نوشته شده توسط:  
(27 شهریور ۱۳۹۵ ۰۹:۲۷ ب.ظ)دختر مهربان نوشته شده توسط:  
(27 شهریور ۱۳۹۵ ۰۹:۰۹ ب.ظ)wskf نوشته شده توسط:  کتابای پارسه چاپ۹۳ خوبه یا دوباره بخرم؟
از کتاب هوش کدوم خوبه ؟

Sad(((
اه چقد سخته ..

منابعی که دوستمون زحمتِ جمع‌آوریش رو کشیدن واقعا" مفیده. هرچی باشه تجربه‌ی چندین نفر جمع‌آوری شده و قابل استناده. بیشتر از این تردید کردن، وسواسه به نظرم. بیشتر از این وقتتون رو از دست ندید و از بین همین منابع، یک یا دو منبع برای هر درس انتخاب کنید و شروع به مطالعه کنید. مطمئن باشید مشکلی پیش نمیاد. اگه در مبحثی اشکال داشتید، با کمکِ جستجو در اینترنت، مانشت و نهایتا"مطالعه‌ی pdf ِ مراجع که اکثرا قابل دانلود هستن، در اون بخش خاص به تسلط میرسید. باز هم تأکید میکنم شروع کردن مهمتر از این همه تردید برای انتخاب منابع است.

RE: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - دختر مهربان - ۲۸ شهریور ۱۳۹۵ ۰۴:۱۹ ب.ظ

(۲۸ شهریور ۱۳۹۵ ۰۹:۳۳ ق.ظ)stateless نوشته شده توسط:  منابعی که دوستمون زحمتِ جمع‌آوریش رو کشیدن واقعا" مفیده. هرچی باشه تجربه‌ی چندین نفر جمع‌آوری شده و قابل استناده. بیشتر از این تردید کردن، وسواسه به نظرم. بیشتر از این وقتتون رو از دست ندید و از بین همین منابع، یک یا دو منبع برای هر درس انتخاب کنید و شروع به مطالعه کنید. مطمئن باشید مشکلی پیش نمیاد. اگه در مبحثی اشکال داشتید، با کمکِ جستجو در اینترنت، مانشت و نهایتا"مطالعه‌ی pdf ِ مراجع که اکثرا قابل دانلود هستن، در اون بخش خاص به تسلط میرسید. باز هم تأکید میکنم شروع کردن مهمتر از این همه تردید برای انتخاب منابع است.

سلام
بله دقیقا راه حل شروع کردنه
شروع نکنی چندماهت به بهانه منابع میره تازه اونم گیر بودن برای منبع فقط دوتا درس
من تمام مصاحبه های سه سال اخیرو که تو مانشت بود و کتاباشونو گفته بودند به صورت ستونی کشیدم و عکسشو گذاشتم

حتی نتیجه گیری رو هم گذاشتم
دیگه اینکه بخوایم تنبلی کنیم مقصر خودمونیم.امیدوارم شروعت از امروز باشه نه از فردا یا شنبه ی آینده

فقط شما شروع کن بعدا کم کم تکلیف نرم افزار و ساختمانم مشخص میکنی.

RE: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - AD342 - 28 شهریور ۱۳۹۵ ۰۵:۰۶ ب.ظ

(۲۸ شهریور ۱۳۹۵ ۰۹:۰۲ ق.ظ)wskf نوشته شده توسط:  
(27 شهریور ۱۳۹۵ ۰۹:۲۷ ب.ظ)دختر مهربان نوشته شده توسط:  
از کتاب هوش کدوم خوبه ؟

Sad(((
اه چقد سخته ..
سلام.
اگه میخواین از پایه شروع کنین ساختمان داده مدرسان خوبه.بعد که اینو خوندین پوران رو شروع کنید.

گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - Pure Liveliness - 28 شهریور ۱۳۹۵ ۰۷:۵۹ ب.ظ

.
.
.
آغاز شد

سلام.
سه تا تاپیک برای دروس پایگاه داده، کامپایلر و پی ال ایجاد شده که میخوایم از ۲۹ شهریور هر روز یک تست از این درس ها رو بررسی کنیم.
اول هر هفته ۷ تا سوال میذاریم از تست های ارشد و یه هفته وقت دارید جواب بدید. بعد هر شب یکیش رو بررسی میکنیم.
از همه ی دوستان دعوت میشه شرکت کنن. نیازی نیست هرشب login کنید. میتونید پاسخ های یک هفته تون رو به صورت یکجا بذارید.

گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - saberz - 29 شهریور ۱۳۹۵ ۱۲:۵۴ ب.ظ

زبان برنامه سازی منبعش تغییر کرده هنوز هیچ موسسه و شخصی ترجمه ای از کتاب نداره هیچ سوالی(جز چند سوال کنکور ۹۵) ازش وجود نداره.شما در تاپیکش چیو بررسی میکنید؟!!!
دوستان درس زبان برنامه سازی رو چه میکنید شما؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
نخونیمش یعنی؟