تالار گفتمان مانشت
گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - نسخه‌ی قابل چاپ

گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - bahar95 - 29 شهریور ۱۳۹۵ ۰۱:۲۲ ب.ظ

سلام.
در مورد آزمون ها امسال چرا هیچ صحبتی نمی شه؟
با توجه به اینکه پژوهش امسال بار اولی هست که این کارو انجام می ده، می شه بهش اعتماد کرد؟ من می خوام بدونم بقیه دوستان چی کار می کنند؟

گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - edward71 - 29 شهریور ۱۳۹۵ ۰۱:۲۷ ب.ظ

(۲۹ شهریور ۱۳۹۵ ۰۱:۲۲ ب.ظ)bahar95 نوشته شده توسط:  سلام.
در مورد آزمون ها امسال چرا هیچ صحبتی نمی شه؟
با توجه به اینکه پژوهش امسال بار اولی هست که این کارو انجام می ده، می شه بهش اعتماد کرد؟ من می خوام بدونم بقیه دوستان چی کار می کنند؟
ببینید موسسه پژوهش اعلام کرده که اساتید طراح سوالات دکتر حقیقت دکتر سید جوادی و بقیه اساتید صاحب نام هستن، اگر این حرف درست باشه که احتمالا هست ، شرکت در آزمون های های موسسه به نسبت سایر موسسات بهتر میتونه باشه

RE: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - wskf - 29 شهریور ۱۳۹۵ ۰۴:۱۴ ب.ظ

(۲۸ شهریور ۱۳۹۵ ۰۷:۵۹ ب.ظ)Pure Liveliness نوشته شده توسط:  .
.
.
آغاز شد

سلام.
سه تا تاپیک برای دروس پایگاه داده، کامپایلر و پی ال ایجاد شده که میخوایم از ۲۹ شهریور هر روز یک تست از این درس ها رو بررسی کنیم.
اول هر هفته ۷ تا سوال میذاریم از تست های ارشد و یه هفته وقت دارید جواب بدید. بعد هر شب یکیش رو بررسی میکنیم.
از همه ی دوستان دعوت میشه شرکت کنن. نیازی نیست هرشب login کنید. میتونید پاسخ های یک هفته تون رو به صورت یکجا بذارید.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

چرا من نمی تونم به صفحه ی پایگاه داده جواب بدم .
یعنی جواب سوالا رو بدم .
؟
باید کار خاصی انجام داد؟ یا زمان خاصی باید جواب داد؟
شما اجازه‌ی دسترسی به این صفحه را ندارید . این خطا ممکن است به خاطر یکی از دلایل زیر باشد:
حساب شما به حالت تعلیق در آمده است و یا شما از دسترسی به این قسمت محروم شده‌اید.
شما اجازه‌ی دسترسی به این صفحه را ندارید. آیا می‌خواهید به قسمت‌هایی که تنها مدیران دسترسی به آن را دارند و یا قسمت‌هایی که به شما اختصاص ندارد وارد شوید؟ لطفاً قوانین را مطالعه نمایید.
حساب کاربری شما هنوز فعال نشده است. (ارسال مجدد کد فعال‌سازی)
شما به جای استفاده از لینک یا فرم مناسب به طور مستقیم به این صفحه دسترسی پیدا کرده‌اید.

شما با نام کاربری 'wskf' وارد شده‌اید.

در صورتی که به صفحه ای دیگه می تونم جواب بدم .

گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - Happiness.72 - 29 شهریور ۱۳۹۵ ۰۵:۳۶ ب.ظ

(۲۹ شهریور ۱۳۹۵ ۰۴:۱۴ ب.ظ)wskf نوشته شده توسط:  در صورتی که به صفحه ای دیگه می تونم جواب بدم
منم همین مساله رو دارم
جواب سوالات رو تایپ کردم ولی نمی تونم ارسال کنم
مسئولش خانم Pure Liveliness هستش فکر کنم

RE: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - Pure Liveliness - 29 شهریور ۱۳۹۵ ۰۵:۳۸ ب.ظ

(۲۹ شهریور ۱۳۹۵ ۰۴:۱۴ ب.ظ)wskf نوشته شده توسط:  چرا من نمی تونم به صفحه ی پایگاه داده جواب بدم .
سلام. نه نباید کار خاصی کرد و منم محدودیتی نذاشتم. پیگیری میکنم.
بقیه ی دوستان هم همین مشکل رو دارند؟

گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - signal_micro - 29 شهریور ۱۳۹۵ ۰۷:۰۱ ب.ظ

سلام بچه ها کسی لم تزریق(پامپینگ) رو خوب بلده دارم از کتاب لینز صراف زاده میخونم من توش یکم گیج میزنم مخصوصا قسمت آخر که میگه حریف باید xy|<m| انتخاب کنه بعد ما i رو مقدار میدیم و.... دیدم تو سالهای قبل سوال اومده بچه هایی که نظریه خوندن یه کمکی بکنن

گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - Happiness.72 - 29 شهریور ۱۳۹۵ ۰۸:۳۵ ب.ظ

در لینک زیر لغات زبان زیر ذره بین به تدریج هر چند روز یکبار قرار داده میشه
این کتاب توصیه اول اکثریت رتبه های برتر هستش
می تونید اپ memrise رو هم نصب کنید تا به راحتی لغات رو Review کنین
موفق باشیم

RE: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - signal_micro - 29 شهریور ۱۳۹۵ ۱۰:۲۲ ب.ظ

(۲۹ شهریور ۱۳۹۵ ۰۷:۰۱ ب.ظ)amir_bolury نوشته شده توسط:  سلام بچه ها کسی لم تزریق(پامپینگ) رو خوب بلده دارم از کتاب لینز صراف زاده میخونم من توش یکم گیج میزنم مخصوصا قسمت آخر که میگه حریف باید xy|<m| انتخاب کنه بعد ما i رو مقدار میدیم و.... دیدم تو سالهای قبل سوال اومده بچه هایی که نظریه خوندن یه کمکی بکنن
بچه ها کسی نظریه نخونده!؟
نرم افزاری های جوانمرد چی؟ زیادم هستین

RE: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - Pure Liveliness - 29 شهریور ۱۳۹۵ ۱۱:۰۳ ب.ظ

(۲۹ شهریور ۱۳۹۵ ۱۰:۲۲ ب.ظ)amir_bolury نوشته شده توسط:  
(29 شهریور ۱۳۹۵ ۰۷:۰۱ ب.ظ)amir_bolury نوشته شده توسط:  سلام بچه ها کسی لم تزریق(پامپینگ) رو خوب بلده دارم از کتاب لینز صراف زاده میخونم من توش یکم گیج میزنم مخصوصا قسمت آخر که میگه حریف باید xy|<m| انتخاب کنه بعد ما i رو مقدار میدیم و.... دیدم تو سالهای قبل سوال اومده بچه هایی که نظریه خوندن یه کمکی بکنن
وویس و جزوه ی دکتر کارگهی که توی مانشت هست بدک نیست، ولی کلا این بحث پیچیده ست خب.
وویس دکتر شاپوری شاید خوب باشه. کلا بیانشون خوبه.
توی پارسه هم مختصر گفته.
اگه جایی پیدا کردید خوب گفته به بقیه هم بگید.

RE: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - signal_micro - 29 شهریور ۱۳۹۵ ۱۱:۵۷ ب.ظ

(۲۹ شهریور ۱۳۹۵ ۱۱:۰۳ ب.ظ)Pure Liveliness نوشته شده توسط:  
(29 شهریور ۱۳۹۵ ۱۰:۲۲ ب.ظ)amir_bolury نوشته شده توسط:  
(29 شهریور ۱۳۹۵ ۰۷:۰۱ ب.ظ)amir_bolury نوشته شده توسط:  سلام بچه ها کسی لم تزریق(پامپینگ) رو خوب بلده دارم از کتاب لینز صراف زاده میخونم من توش یکم گیج میزنم مخصوصا قسمت آخر که میگه حریف باید xy|<m| انتخاب کنه بعد ما i رو مقدار میدیم و.... دیدم تو سالهای قبل سوال اومده بچه هایی که نظریه خوندن یه کمکی بکنن
وویس و جزوه ی دکتر کارگهی که توی مانشت هست بدک نیست، ولی کلا این بحث پیچیده ست خب.
وویس دکتر شاپوری شاید خوب باشه. کلا بیانشون خوبه.
توی پارسه هم مختصر گفته.
اگه جایی پیدا کردید خوب گفته به بقیه هم بگید.
توی کتاب لینز نوشته که بعضی حالات خیلی سخت میشه دکتر کارگهی هم دقیقا از روی لینز درس میدن (نمیدونم چرا خوب نمیفهممش) شاید نیاز باشه نقاط ابهامم رو از کسی بپرسم اگه تمرینای لینز رو هم چند دور بخونم میشه سر ازش در اوورد(احتمالاConfused) ولی فکر کنم بچه ها بتونن کمک کنن اصولی تر یاد میگیرم دیگه
یه کم وقت کم دارم میخوام همین الان خلاصه نویسی و جمع بندی کنم منتظرم یکی بفهمونه بهم خلاصشو بنویسم تمرینا رو حل کنم برم فصل بعد(البته فصل بعد رو شروع کردم ولی باید لم تزریق رو قبلش بنویسم)

گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - aali361 - 30 شهریور ۱۳۹۵ ۱۰:۱۶ ق.ظ

دوستان یه سوالی منو درگیر کرده لطفا کمکم کنید.
من ورودی بهمن ۹۲ هستم. ۷ ترمه تموم می کنم یعنی خرداد ۹۶ درسم تموم میشه. شاگرد اول هستم. حالا میخواستم بدونم سهمیه ایی که برای شاگرد اولی هست توی کنکور ۹۶ بهم تعلق میگیره یا کنکور ۹۷؟

RE: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - Pure Liveliness - 30 شهریور ۱۳۹۵ ۱۰:۲۱ ق.ظ

(۲۹ شهریور ۱۳۹۵ ۱۲:۵۴ ب.ظ)saberz نوشته شده توسط:  زبان برنامه سازی منبعش تغییر کرده هنوز هیچ موسسه و شخصی ترجمه ای از کتاب نداره هیچ سوالی(جز چند سوال کنکور ۹۵) ازش وجود نداره.شما در تاپیکش چیو بررسی میکنید؟!!!
دوستان درس زبان برنامه سازی رو چه میکنید شما؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
نخونیمش یعنی؟
درسته که تغییر کرده. اما این به این معنا نیست که روند سوالات یه درسی اگه عوض بشه، سوالای کنکورهای قبلش رو نخونیم!
ضمن این که من سعی میکنم دقت کنم توی گذاشتن سوالا که مثل دو تا سوالی که الان گذاشتم دربرگیرنده ی مفاهیم کلی و مورد نیاز باشه البته در این زمینه هیچ تخصصی ندارم اما سعیم رو میکنم.

RE: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - wskf - 30 شهریور ۱۳۹۵ ۰۳:۲۵ ب.ظ

(۳۰ شهریور ۱۳۹۵ ۱۰:۱۶ ق.ظ)aali361 نوشته شده توسط:  دوستان یه سوالی منو درگیر کرده لطفا کمکم کنید.
من ورودی بهمن ۹۲ هستم. ۷ ترمه تموم می کنم یعنی خرداد ۹۶ درسم تموم میشه. شاگرد اول هستم. حالا میخواستم بدونم سهمیه ایی که برای شاگرد اولی هست توی کنکور ۹۶ بهم تعلق میگیره یا کنکور ۹۷؟

تو خرداد ۹۶ که تموم می کنید تا شهریور هم اگه اول بمونید خب برای کنکور۹۶ سهمیه حساب می شه .
اگر استفاده نکردید که فک کنم سهمیه ها دیگه یک ساله شده .
باید از دانشگاهتون بپرسید که وضعیت سهمیه ها چهجوری شده . من که دوم بودم ی سال از سهمیه تونستم استفاده کنم.

گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - Happiness.72 - 31 شهریور ۱۳۹۵ ۱۲:۲۷ ق.ظ

دوستان عزیزم کسی اطلاع داره از ویرایش چندم پرسمن سوالات مطرح میشه ؟

RE: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - davood_2016 - 31 شهریور ۱۳۹۵ ۱۱:۰۶ ب.ظ

(۲۹ شهریور ۱۳۹۵ ۰۷:۰۱ ب.ظ)amir_bolury نوشته شده توسط:  سلام بچه ها کسی لم تزریق(پامپینگ) رو خوب بلده دارم از کتاب لینز صراف زاده میخونم من توش یکم گیج میزنم مخصوصا قسمت آخر که میگه حریف باید xy|<m| انتخاب کنه بعد ما i رو مقدار میدیم و.... دیدم تو سالهای قبل سوال اومده بچه هایی که نظریه خوندن یه کمکی بکنن

برای منم بخش پر زحمتی بود و آخرش بی خیال شدم! دیدم خطر نمره منفیش زیاده با کلمه های مختلف مثل حداقل و حداکثر و ...! لم پمپینگ برای PDA که بهتره حرفشو نزنیم!