تالار گفتمان مانشت
گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - نسخه‌ی قابل چاپ

گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - saeidkhan - 05 مهر ۱۳۹۵ ۱۲:۰۰ ب.ظ

کتاب مقسمی در مقابل دیگر موسسات اصلا حرفی واسه گفتن نداره
پایگاه داده پارسه از ۰ شروع میکنه و به بهترین شیوه تدریس کرده و مدرسان هم تستهای خوبی داره اما مقسمی هیچ
تنها کتاب خوب مقسمی ساختمان داده است که چون تست داره بنده استفاده کردم ازش
جعفر نژاد هم که اصلا حرفی نمیشه در موردش زد همه میدونن چه تحفه ایه!

دعوا نداره که ،حالا یه نفر با مقسمی حال کرده و یاد گرفته ازش. باشه قبوله. اما کتاباش به درد نمیخوره، گمراه نکنید بچه ها رو با بحث در مورد منابع.
همه عقل و شعور دارن و مصاحبه ها رو دیدن و دیدن که کیا چی خوندن، دیگه بحث نداره که
بذارید بچه ها درسشون رو بخونن
به قول دوستان یه عده فقط میخان حرفشوون رو به کرسی بشونن ،اینجا که دیگه دولت دست احمدی نژاد نیست که /.....
موفق باشن دوستان کنکوری
لطفا فقط درس بخونید

گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - dastan00 - 05 مهر ۱۳۹۵ ۰۱:۱۱ ب.ظ

درود و ادب خدمت دوستان
یک مورد از تجربه های شخصی خودم از کتاب های آقای جعرنژاد خدمتتون بگم
پارسال بود و دو هفته مونده بود به امتحانات ترم دو بار کتاب پایگاه داده ایشون رو خونده بودم و اصلا هیچی از پایگاه نفهمیدم اتفاقی یکی از دوستام پایگاه آقای کیوان پور و داشت و رفتم این کتاب رو تهیه کردم .در عرض پنج روز کتاب و خوندم و فهمیدم و امتحان رو هم پانزده شدم .تو پیام نور پانزده شدن کار هرکسی نیست

گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - fahimeh_1367 - 05 مهر ۱۳۹۵ ۰۱:۳۹ ب.ظ

سلام من پارسال چند ماه خوندم از بعد عید هم گند زده شد با عروسی خاله و ...... نهایتا غیرانتفاعی شهر خودم قبول شدم که ارزش نداشت برام که اصلا ببینم میشه رفت یا نه ... دلم میخواد ارشد بخونم برای کارای تحقیقاتی مخصوصا رشته هوش مصنوعی و رباتیک...ولی یه جوریم برای دوباره خوندن
سال ۹۰ لیسانس نرم افزار گرفتم و از همون موقع مدرس کامپیوتر شدم تو آموزشگاه ها چون شدید رشته م و مخصوصا تدریس دوست دارم

به نظرتون بخونم ؟ میشه از الان با نصف روز (صبح تا ظهر تدریس می کنم) روزانه قبول شد ؟

گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - S.Veys - 05 مهر ۱۳۹۵ ۰۲:۵۶ ب.ظ

سلام به همگی
بچه های نرم افزار ریاضی میخونید؟ کدوم درسا رو؟ من امروز خواستم امار پارسه رو شروع کنم ولی از صب فقط دارم ترکیب میخونم و هنوز تموم نشده حتی به احتمالش هم نرسیدم ! کلی فرمول داره که باید حفظ بشیم!!! لطفا دوستانی که امار میخونن یا پارسال خوندن و نتیجه گرفتن من رو راهنمایی کنن؟؟!! خیلی اعصابم به هم ریخته از شنبه شروع کردم به خوندن واسه ارشد

مرسی

RE: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - signal_micro - 05 مهر ۱۳۹۵ ۰۳:۵۲ ب.ظ

(۰۵ مهر ۱۳۹۵ ۰۲:۵۶ ب.ظ)S.Veys نوشته شده توسط:  سلام به همگی
بچه های نرم افزار ریاضی میخونید؟ کدوم درسا رو؟ من امروز خواستم امار پارسه رو شروع کنم ولی از صب فقط دارم ترکیب میخونم و هنوز تموم نشده حتی به احتمالش هم نرسیدم ! کلی فرمول داره که باید حفظ بشیم!!! لطفا دوستانی که امار میخونن یا پارسال خوندن و نتیجه گرفتن من رو راهنمایی کنن؟؟!! خیلی اعصابم به هم ریخته از شنبه شروع کردم به خوندن واسه ارشد

مرسی
Big GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin نمیدونی چه مصیبتی از این کتاب کشیدم ولی الان فصل چهارمم از ظاهر این کتاب نترس وقتی یه فصل رو یه بار بخونی و تستاشو حل کنی وقتی برمیگردی میبینی آسون بوده زیاد سخت نگیر
برای فصل اول عوض خوندن این کتاب مستقیما برو گسسته پوران رو بخون مطالب رو خلاصه برداری کن وقتی به تسلط رسیدی (فرمولهای کتاب پارسه! هم اونجا اثبات شده) بعد بیا از روی این کتاب بخون خوب فقط دسته بندی کرده(تستاشم همه رو بزن البته قبل از تست هر مطلب فرمولاشو بفهم یا اثباتشو یاد بگیر بعد تست) برای فصل ها بعد هم بخون یکم کله کشتی بگیر با فرمولاش اگه نفهمیدی اینجا بگو شاید کمکی ازم بر بیاد
اگه فرمولاشو حفظ کنی به نظرم اولا که هیچچی یاد نمیگیری دوما ۲۰ روز دیگه احتمالا همه چیز یادت میره سوما ممکنه سر جلسه یهو استرس بالا بزنه همه چیز فراموش شه

گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - S.Veys - 05 مهر ۱۳۹۵ ۰۴:۲۹ ب.ظ

مرسی واقعا که جواب دادین!! فکر کردم خنگ شدم!! خخخ.... عوضش الان دیگه قدر دروس تخصصی و مشترک رو میدونم ! دیگه باید بخونمش دیگه مجبورم گویا .....

RE: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - signal_micro - 05 مهر ۱۳۹۵ ۰۴:۳۴ ب.ظ

(۰۵ مهر ۱۳۹۵ ۰۴:۲۹ ب.ظ)S.Veys نوشته شده توسط:  مرسی واقعا که جواب دادین!! فکر کردم خنگ شدم!! خخخ.... عوضش الان دیگه قدر دروس تخصصی و مشترک رو میدونم ! دیگه باید بخونمش دیگه مجبورم گویا .....
چاره چیه من دروس مشترک بیشتر بدم میاد تا ریاضی ها و تخصصی (بغیر از منطقی و معماری و سیستم عامل) اگه نرم افزاری هستی گسسته رو هم بخون

RE: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - ma3a - 05 مهر ۱۳۹۵ ۰۸:۴۰ ب.ظ

(۰۴ مهر ۱۳۹۵ ۱۱:۲۲ ب.ظ)amir_bolury نوشته شده توسط:  
(04 مهر ۱۳۹۵ ۱۰:۳۴ ب.ظ)ma3a نوشته شده توسط:  درسته چون ریاضی داره گرایش های مهندسی کامپیوتر ولی زیاد هم موثر نمیتونه باشه چون ضریبش یک هست
احتمالا سال ۹۷ کنکور بدم چون برای سال ۹۶ فرصت ندارم بخاطر تغییرگرایش وقت زیادی لازم دارم
ابدا به خاطر ۴تا درس ریاضی تو کنکور نگفتم برو هوش! همونطوری که خودتم گفتی ضریبش ۱ هست. باید فکر کنی فردا ارشد قبول شدی تقریبا این گرایشا با هم فرق دارن کلا به نظرم هوش گرایش جذابیه و اگه ریاضی و برنامه نویسی دوس داشته باشی و قوی باشی میتونی کارای خیلی جالبی انجام بدی اگه پیاده سازی سخت افزاری بلد باشی که خیلی بهتر
به نظرم فکر کنکور سال بعد رو زیاد نکن همین امسال فشار بیار
من فکر کنم افرادی که ریاضی ، فیزیک ، برق و این تیپ رشته ها بوده تو لیسانس مخشون قشنگ فعال شده (البته نظر شخصیمه ، من ریاضی ها رو در کنار بقیه درسا میخونم فکر میکنم مغز آدم با درگیر شدن با حل مسائل ریاضی قوی میشه) فقط یه نکته رو در نظر داشته باش که ریاضی ات خوبه دیگه ، پس درسای تخصصی رو بخون در کنارشون اوقات بیکاری ۲ یا ۳ تا از درسای ریاضی رو هم تست بزن و کار کن به نظرم شانس ۷۰ درصدی برای قبولی امسال داری به شرطی که تا ۲ ماه قبل آزمون درسایی که قرار بود بخونی رو تموم کرده باشی و اون ۲ ماه هم دوره کنی
it و نرم افزار رقابت خیلی شدیده و به نظرم برای کار در بازار بیشتر به لیسانست نگاه میکنن نه به ارشدت ، تو ارشد هم معمولا وقت نمیکنی برای بازار چیزی یاد بگیری Sad
هوش قبولیش نسبتا یه کم رقابتش کمتره و به نظرم انقدر موضوعات متنوع و جذاب داره که هر دانشجویی خوشش میاد البته اگه بخوادBig Grin

از این نظر که بهش نگاه میکنم منطقیش هوش میشه
الان بعد از چند روز خودمم بیشتر فکر میکنم هوش برای من بهتر میتونه باشه تا ای تی شبکه
ولی باز مشکل اولیه دارم که چه کتابای و باید بخونم و چطور باید برای این گرایش شروع کنم؟

گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - mehdid86 - 05 مهر ۱۳۹۵ ۰۹:۰۰ ب.ظ

سلام به همه دوستان
نظرتون در مورد کلاسهای حضوری پارسه تو مشهدچیه ؟ توصیه می کنین ؟ من میخوام واسه گسسته ، ساختمان داده و طراحی الگوریتم ثبت نام کنم.

گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - wskf - 05 مهر ۱۳۹۵ ۰۹:۲۸ ب.ظ

دوستان کتاب ۶۰۰ مسئله قدسی الگوریتم و ساختمانش یکیه؟ یا جداست ؟
اسم و انتشارتش میگید دقیق

گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - mmm1374 - 05 مهر ۱۳۹۵ ۰۹:۳۳ ب.ظ

(۰۵ مهر ۱۳۹۵ ۰۹:۲۸ ب.ظ)wskf نوشته شده توسط:  دوستان کتاب ۶۰۰ مسئله قدسی الگوریتم و ساختمانش یکیه؟ یا جداست ؟
اسم و انتشارتش میگید دقیق
سلام
یکی هس
انتشارات فاطمی
از اینجا هم میتونید خرید اینترنتی شون کنید

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

RE: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - عباسم - ۰۵ مهر ۱۳۹۵ ۰۹:۳۸ ب.ظ

[attachment=20641]محض تلطیف فضاBlush

گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - ANGEL* - 05 مهر ۱۳۹۵ ۱۰:۱۳ ب.ظ

سلاااااااام به همگی
دوستان عزیز من تازه چند روزه شروع کردم به خوندن خیلیییی کند پیش میرمSad
ساختمان داده و ساختمان گسسته پوران و هوش راهیان دارم میخونم
داده رو که اصلا نمیفهمم
گسسته هم مشکل دارم زیاد
کتاب دیگه ایی سراغ ندارین یا فیلم آموزشی-از مکتب خونه فیلم داده گرفتم جالب نبود
چه کنم من؟؟؟؟Sad
هر وقت داده و گسسته رو باز میکنم نا امید میشمSad

RE: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - signal_micro - 05 مهر ۱۳۹۵ ۱۰:۳۲ ب.ظ

(۰۵ مهر ۱۳۹۵ ۰۸:۴۰ ب.ظ)ma3a نوشته شده توسط:  
(04 مهر ۱۳۹۵ ۱۱:۲۲ ب.ظ)amir_bolury نوشته شده توسط:  
(04 مهر ۱۳۹۵ ۱۰:۳۴ ب.ظ)ma3a نوشته شده توسط:  درسته چون ریاضی داره گرایش های مهندسی کامپیوتر ولی زیاد هم موثر نمیتونه باشه چون ضریبش یک هست
احتمالا سال ۹۷ کنکور بدم چون برای سال ۹۶ فرصت ندارم بخاطر تغییرگرایش وقت زیادی لازم دارم
ابدا به خاطر ۴تا درس ریاضی تو کنکور نگفتم برو هوش! همونطوری که خودتم گفتی ضریبش ۱ هست. باید فکر کنی فردا ارشد قبول شدی تقریبا این گرایشا با هم فرق دارن کلا به نظرم هوش گرایش جذابیه و اگه ریاضی و برنامه نویسی دوس داشته باشی و قوی باشی میتونی کارای خیلی جالبی انجام بدی اگه پیاده سازی سخت افزاری بلد باشی که خیلی بهتر
به نظرم فکر کنکور سال بعد رو زیاد نکن همین امسال فشار بیار
من فکر کنم افرادی که ریاضی ، فیزیک ، برق و این تیپ رشته ها بوده تو لیسانس مخشون قشنگ فعال شده (البته نظر شخصیمه ، من ریاضی ها رو در کنار بقیه درسا میخونم فکر میکنم مغز آدم با درگیر شدن با حل مسائل ریاضی قوی میشه) فقط یه نکته رو در نظر داشته باش که ریاضی ات خوبه دیگه ، پس درسای تخصصی رو بخون در کنارشون اوقات بیکاری ۲ یا ۳ تا از درسای ریاضی رو هم تست بزن و کار کن به نظرم شانس ۷۰ درصدی برای قبولی امسال داری به شرطی که تا ۲ ماه قبل آزمون درسایی که قرار بود بخونی رو تموم کرده باشی و اون ۲ ماه هم دوره کنی
it و نرم افزار رقابت خیلی شدیده و به نظرم برای کار در بازار بیشتر به لیسانست نگاه میکنن نه به ارشدت ، تو ارشد هم معمولا وقت نمیکنی برای بازار چیزی یاد بگیری Sad
هوش قبولیش نسبتا یه کم رقابتش کمتره و به نظرم انقدر موضوعات متنوع و جذاب داره که هر دانشجویی خوشش میاد البته اگه بخوادBig Grin

از این نظر که بهش نگاه میکنم منطقیش هوش میشه
الان بعد از چند روز خودمم بیشتر فکر میکنم هوش برای من بهتر میتونه باشه تا ای تی شبکه
ولی باز مشکل اولیه دارم که چه کتابای و باید بخونم و چطور باید برای این گرایش شروع کنم؟
هوش یه فیلدهایی اش فک کنم مثل برق کنترل هست که بچه های ریاضی دارن سیگنال و سیستم باید یاد بگیری که کاربرد ریاضیاته به نظرم برای تویی که ریاضی بودی خیلی هم شیرینه(البته اینا برای بعد قبولیه!!)
ساختمان داده و گسسته طراحی الگوریتم و اینا رو شروع کن دیگه نظریه زبان رو هم موازی با درسا بخون بیشتر شبیه بازی میمونه در کنار بقیه درسا داشته باش برای مدار منطقی هم برنامه بذار تقریبا همه میزنن از الان یا علی بگی تا ۶ ماه بعد ۱۰ تا درسو میخونی دیگه ۲ماه هم دوره کن(در همون دور اول خلاصه نویسی یادت نره)

RE: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - delete4all - 05 مهر ۱۳۹۵ ۱۱:۱۳ ب.ظ

(۰۵ مهر ۱۳۹۵ ۱۰:۱۳ ب.ظ)angel* نوشته شده توسط:  سلاااااااام به همگی
دوستان عزیز من تازه چند روزه شروع کردم به خوندن خیلیییی کند پیش میرمSad
ساختمان داده و ساختمان گسسته پوران و هوش راهیان دارم میخونم
داده رو که اصلا نمیفهمم
گسسته هم مشکل دارم زیاد
کتاب دیگه ایی سراغ ندارین یا فیلم آموزشی-از مکتبستان فیلم داده گرفتم جالب نبود
چه کنم من؟؟؟؟Sad
هر وقت داده و گسسته رو باز میکنم نا امید میشمSad

سلااام
گسسته که نظری ندارم
اما داده اگه منظورت ساختمان داده هست یه نگاه به کتاب مقسمی هم بنداز بنظر بهتر باشه البته اگه کهمشکل از کتاب و تعریفاشو توضیجاتشه ولی اگه مشکل از خودته که یکی دوبار مرور کنی مجدد میفهمیش زیاد سخت نیست زمان میبره تار اه بیفتی
روزای اول همینجوره کلا مغز میخاد در بره از زیر بارش اما همین که ببینه دیگه چاره ای نیست Big Grin