تالار گفتمان مانشت
گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - نسخه‌ی قابل چاپ

گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - fahimeh_1367 - 09 مهر ۱۳۹۵ ۰۹:۲۱ ب.ظ

انشالله همه از پسش بربیان شما هم برمیاید
میخوام که بشه باید بشه
حالا شروع کنم
خبر میدم
خدا بخیر کنه

RE: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - Mahdi.keramat - 11 مهر ۱۳۹۵ ۰۶:۱۵ ب.ظ

(۰۹ مهر ۱۳۹۵ ۰۱:۵۵ ب.ظ)fo-eng نوشته شده توسط:  سلام
دوستان یک سوال داشتم:
کتاب های آقای ارسطو خلیلی فر چطور هستند؟ کسی اینجا برای کنکور استفاده می کنه، می خواستم نظرش در مورد درسهاش و نحوه آموزششون چیست؟
با تشکر

سلام
من جزوه های شبکه و سیستم عامل دکتر خلیلی فر رو تابستان خوندم و به معنای واقعی کلمه بیست بیست بود خصوصا فصل سمافور که از روی کتاب پارسه قبلا خونده بودم و اصلا خوب نبود یعنی جامع نبود واسه هر مسئله یه روش گفته بود اما جزوه دکتر خلیلی فر خیلی خوب و کامل بود و یه روش گفته بود که برای تمام تستا صدق می کرد و ویسای کلاسشون رو هم گوش دادم خیلی خوب توضیح میدن، اگه سرکار نمیرفتم حتما کلاساشون رو میرفتم.
پایگاه و مهندسی نرم رو هم الان دارم می خونم واقعا شیوایی کلام ایشون آدم رو ترغیب می کنه که همش این درسا رو بخونه
سال قبل تحت تاثیر تبلیغات بعضی کتابا مثل کتابای شبکه و سیستم عامل پارسه قرار گرفتم و اون کتابا رو خوندم اما نتیجه نگرفتم امسال توی کانال دکتر خلیلی فر عضو شدم و نتایج امسالشون واقعا عالی بود چقد صد داشتن خداوکیلی
با بعضیاشون صحبت کردم و همشون فقط همین منابع رو خونده بودن و خیلی خوب زده بودن
خدا خیرشون بده
کتاب هوش هم گذاشتم واسه زمستون بخونم خیلی تحقیق کردم راجع به کتابشون و واقعا رغیب نداشت همه می گفتن کتاب هوش راهیان فقط
خاستم تجربه خودم رو بهتون بگم
در پناه حق

گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - Behnam‌ - ۱۱ مهر ۱۳۹۵ ۰۶:۳۱ ب.ظ

(۱۱ مهر ۱۳۹۵ ۰۶:۱۵ ب.ظ)Mahdi.keramat نوشته شده توسط:  
(09 مهر ۱۳۹۵ ۰۱:۵۵ ب.ظ)fo-eng نوشته شده توسط:  سلام
دوستان یک سوال داشتم:
کتاب های آقای ارسطو خلیلی فر چطور هستند؟ کسی اینجا برای کنکور استفاده می کنه، می خواستم نظرش در مورد درسهاش و نحوه آموزششون چیست؟
با تشکر

سلام
من جزوه های شبکه و سیستم عامل دکتر خلیلی فر رو تابستان خوندم و به معنای واقعی کلمه بیست بیست بود خصوصا فصل سمافور که از روی کتاب پارسه قبلا خونده بودم و اصلا خوب نبود یعنی جامع نبود واسه هر مسئله یه روش گفته بود اما جزوه دکتر خلیلی فر خیلی خوب و کامل بود و یه روش گفته بود که برای تمام تستا صدق می کرد و ویسای کلاسشون رو هم گوش دادم خیلی خوب توضیح میدن، اگه سرکار نمیرفتم حتما کلاساشون رو میرفتم.
پایگاه و مهندسی نرم رو هم الان دارم می خونم واقعا شیوایی کلام ایشون آدم رو ترغیب می کنه که همش این درسا رو بخونه
سال قبل تحت تاثیر تبلیغات بعضی کتابا مثل کتابای شبکه و سیستم عامل پارسه قرار گرفتم و اون کتابا رو خوندم اما نتیجه نگرفتم امسال توی کانال دکتر خلیلی فر عضو شدم و نتایج امسالشون واقعا عالی بود چقد صد داشتن خداوکیلی
خدا خیرشون بده
کتاب هوش هم گذاشتم واسه زمستون بخونم خیلی تحقیق کردم راجع به کتابشون و واقعا رغیب نداشت همه می گفتن کتاب هوش راهیان فقط
در پناه حق
حتماً نیم ساعت پیش اتفاقی این پست رو دیدید و عضو شدید که صرفاً تجربه‌تون رو انتقال بدید؟ Huh

RE: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - edward71 - 11 مهر ۱۳۹۵ ۰۶:۴۶ ب.ظ

(۱۱ مهر ۱۳۹۵ ۰۶:۳۱ ب.ظ)Behnam‌ نوشته شده توسط:  
(11 مهر ۱۳۹۵ ۰۶:۱۵ ب.ظ)Mahdi.keramat نوشته شده توسط:  
(09 مهر ۱۳۹۵ ۰۱:۵۵ ب.ظ)fo-eng نوشته شده توسط:  سلام
دوستان یک سوال داشتم:
با تشکر

سلام
خدا خیرشون بده
در پناه حق
حتماً نیم ساعت پیش اتفاقی این پست رو دیدید و عضو شدید که صرفاً تجربه‌تون رو انتقال بدید؟ Huh

حقیقتا که مدیری ، خوب رسواش کردی

گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - Behnam‌ - ۱۱ مهر ۱۳۹۵ ۰۶:۵۳ ب.ظ

(۱۱ مهر ۱۳۹۵ ۰۶:۴۶ ب.ظ)edward71 نوشته شده توسط:  حقیقتا که ...
عه آقا دعوایی نکن قضیه رو Smile

گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - Pure Liveliness - 11 مهر ۱۳۹۵ ۰۹:۱۷ ب.ظ

سلام Smile
با عرض پوزش از تاخیر پیش اومده توی قسمت بررسی سوالات کنکور، دوباره کار رو از سر میگیریم.
برای درس پایگاه داده و کامپایلر و زبان های برنامه سازی:
* امتیازات کاربرانی که به تمرین قبلی پاسخ دادند اضافه شد.
*سوالات این هفته گذاشته شد.
منتظرتون هستیم. پشیمون نمیشید بعد از کنکور Cool

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - ma3a - 11 مهر ۱۳۹۵ ۰۹:۵۹ ب.ظ

سلام
دوستان کنکوری می خواستم ازتون بپرسم که از لینک منابع و جزوات ارشد ای تی رو بهم معرفی کنید
ممنونم

RE: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - ANGEL* - 11 مهر ۱۳۹۵ ۱۰:۰۱ ب.ظ

سلام دوستان
دو تا برگه ی برنامه ریزی از روی ویدئوی آقای رضوی برای خودم درست کردم که کپی کنم،میذارم شاید بدرد شما هم بخوره.
ویدئوشم قبلا یکی از دوستان گذاشتن منم دوباره میذارم شاید پیداش نکنین.
اینم لینک دانلود:

اینم ویدئو:

(۱۱ مهر ۱۳۹۵ ۰۹:۵۹ ب.ظ)ma3a نوشته شده توسط:  سلام
دوستان کنکوری می خواستم ازتون بپرسم که از لینک منابع و جزوات ارشد ای تی رو بهم معرفی کنید
ممنونم
اینو یه نگاه بنداز

گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - ma3a - 11 مهر ۱۳۹۵ ۱۱:۴۱ ب.ظ

مرسی از پاسختون اون لینک و دیدم
منظورم دانلود یک سری جزوات بود مثله دانلوده جزوه ی دکتر حقیقت یا دکتر یوسفی..میخواستم اگه لینکاش کسی داره لطف کنه و بزاره
RE: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - سمیه ۴۰۷۱ - ۱۲ مهر ۱۳۹۵ ۰۱:۱۹ ق.ظ

(۱۱ مهر ۱۳۹۵ ۰۶:۴۶ ب.ظ)edward71 نوشته شده توسط:  
(11 مهر ۱۳۹۵ ۰۶:۳۱ ب.ظ)Behnam‌ نوشته شده توسط:  
(11 مهر ۱۳۹۵ ۰۶:۱۵ ب.ظ)Mahdi.keramat نوشته شده توسط:  [quote='fo-eng' pid='423281' dateline='1475227557']
سلام
دوستان یک سوال داشتم:
با تشکر

سلام
خدا خیرشون بده
در پناه حق

حقیقتا که مدیری ، خوب رسواش کردی
Huh

RE: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - hamedmyr - 12 مهر ۱۳۹۵ ۰۹:۴۲ ق.ظ

همگی موفق باشید
تلاش تلاش تلاش ...

گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - عزیز دادخواه - ۱۲ مهر ۱۳۹۵ ۰۸:۲۴ ب.ظ

لطفا دوستان در مورد اساتید در صورتی که کتابشون رو مطالعه فرمودید نظر بدید نه روی دلایل شخصی چون ممکنه کسی حرف شما رو جدی بگیره منظورم شخص آقای خلیلی فر یا کس دیگه ای نیست شناختی هم از کتاباش ندارم . فقط لطفا نظرات مستدل باشه که بشه روش حساب کرد.

گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - mmm1374 - 12 مهر ۱۳۹۵ ۰۸:۳۰ ب.ظ

دوستان عزیز
خسته نباشید همگی
اگه میشه EPI و PI مدار منطقی توضیح بدید با یه مثال که این قضیه برام روشن بشه
ممنون

RE: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - signal_micro - 12 مهر ۱۳۹۵ ۰۹:۵۷ ب.ظ

(۱۲ مهر ۱۳۹۵ ۰۸:۳۰ ب.ظ)mmm1374 نوشته شده توسط:  دوستان عزیز
خسته نباشید همگی
اگه میشه EPI و PI مدار منطقی توضیح بدید با یه مثال که این قضیه برام روشن بشه
ممنون
عکس شماره ۱ جدول کارنوی دولتی۸۵ هست که کشیدم برات
سواال گفته: بگو چند تا pi داره و چند تا Epi ؟
pi دسته ای است(cube) که توی دل دسته بزرگتر از خودش جا نشه(این توضیحات و مثالها از کتاب یوسفی هست) اما Epi چیه؟ به زبان ساده piای هست که اگه نباشه حداقل یکی از ۱هاش توسط بقیه دسته ها پوشونده نمیشه(پس لازمه دیگه) حالا به شکل ۱ نگاه کن:
اگه دسته زرد رنگ نباشه ۱ سمت راستی این دسته توسط دسته قرمز رنگ پوشونده میشه ولی ۱ سمت چپیش توسط هیچ دسته ای پوشونده نمیشه! پس لازمه. به دسته قهوهای نگاه کن اگه فرض کنیم این دسته وجود نداشته باشه چی میشه؟ ۱ سمت راست توسط دسته آبی رنگ پوشونده میشه ولی سمت چپیش توسط هیچ دسته دیگه ای پوشونده نمیشه پس اینم لازمه. برای دسته قرمز چک کن: فرض کن دسته قرمز رو نداری ۱ سمت راست بالا دسته قرمز و سمت چپ پایین این دسته پوشش داده نمیشه پس قرمز هم Epi هست.
ولی مثلا دسته مشکی رو ببین اگه این دسته نباشه ۱ بالاییش توسط قرمز و ۱ پایینیش توسط آبی پوشونده میشه پس این pi هست ولی Epi نیست(یعنی نباشه هم تابع منطقی در حالت کلی درست عمل میکنه ).
اما شکل ۲ و ۳ مثالهای هازارد کتاب یوسفیه: تو شکل ۲ هازارد داره(کجا؟ در حالتی که از x1x2x3=111 سپس x2 از ۱ به ۰ یه گلیچ داریم دیگه کتابو بخون) برای چی ؟ شکل ۳ جدول کارنوی مدار شکل۲ هست نقطه چین قرمز رنگ pi ای هست که Epi نیست نکشیدیمش هازارد رخ داد اگه اینو هم کامل بکشیم یعنی x1x3 رو هم توی شکل گیتشو بکشیم هازارد فری میشه
شکل هم اگه ببینی اون ۲تا دسته آبی Epi هستن و دسته قرمز نقطه چین pi معمولی
موفق باشی
[attachment=20664] [attachment=20665] [attachment=20666]

گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - Saman - 12 مهر ۱۳۹۵ ۱۱:۲۷ ب.ظ

سلام
لطفا در جای مناسب سوال بپرسید که دیگران هم بتونن بعدا استفاده کنند
با سپاس از شما