تالار گفتمان مانشت
گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - نسخه‌ی قابل چاپ

RE: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - delete4all - 18 مهر ۱۳۹۵ ۱۲:۱۹ ب.ظ

نقل قول: من الان هوش ۳ فصل خوندم الانم فصل چهارم
گسسته ۲ فصل اولو خوندم ولی هنوز مسلط نیستم باید بیشتر کار کنم
معماری ۴ جلسه ویدئوی استاد گودرزی رو گوش دادم و یادداشت کردم جهت آشنایی فعلا کتاب ندارم من آی تیم منطقی نمیاد ولی بنظرم باید یکم رو منطقی اول وقت بذارم چون مباحث یادم نیس
الگوریتم ساختمان داده هنوز صفحات اولم پیچیدگی زمانی و روابط بازگشتی و اینارو نمیفهمم نه که کلا نفهمم همشو خوب نمیفهمم
خلاصه از اول مهر تا الان اینقد پیش رفتم
هوش و گسسته رو علاقه دارم میتونم بخونم اگه بقیه ی کتابارم به زودی بیان و بگیرمشون بنظرم نرم افزار و سیستم عاملو یه قسمتایی از شبکه با علاقه ی بیشتر بخونم
من برنامه چیده بودم ماهی دو کتاب کامل بخونم از دکتر حقیقت پرسیدم ایشون گفتم اینجوری خوب نیس هر ماه بیست درصد هر کتابو پیش ببر
الان که فعلا همه ی کتابارو ندارم میخوام اینایی که دارمو بیشتر پیش ببرم که ماه بعد اینارو مرور کنم بقیه ی درسارو بخونم
بیشتر صبا راحتم وای سه درس خوندم ظهر دیگه کشش ندارم
خلاصه اینه کل کار من
ینی شما همه درسا رو با هم پیش میبرید؟؟Huh
اونوقت اینجوری گسستگی مطالب و به هم ریختگی پیش نمیاد تو سرت؟
اگه خودت با این برنامه میبینی میتونی و داره خوب پیش میره حتما خوبه دیگه! اوکی
الان پی اینجور که من فهمیدم دوتا مشکل داری
یکی فصل اول ساختمان هست ( والگوریتم) و دوم اینکه کتاب نداری
دومی که درست میشه
میریم سر مشکل اول خوب الان مشکلت با این فصل چیه چیشو نمیفهمی؟
درسنامه رو نمیفهمی یا اینکه تستشو نمیتونی بزنی؟

RE: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - ANGEL* - 18 مهر ۱۳۹۵ ۰۱:۰۷ ب.ظ

(۱۸ مهر ۱۳۹۵ ۱۲:۱۹ ب.ظ)delete4all نوشته شده توسط:  
نقل قول: من الان هوش ۳ فصل خوندم الانم فصل چهارم
گسسته ۲ فصل اولو خوندم ولی هنوز مسلط نیستم باید بیشتر کار کنم
معماری ۴ جلسه ویدئوی استاد گودرزی رو گوش دادم و یادداشت کردم جهت آشنایی فعلا کتاب ندارم من آی تیم منطقی نمیاد ولی بنظرم باید یکم رو منطقی اول وقت بذارم چون مباحث یادم نیس
الگوریتم ساختمان داده هنوز صفحات اولم پیچیدگی زمانی و روابط بازگشتی و اینارو نمیفهمم نه که کلا نفهمم همشو خوب نمیفهمم
خلاصه از اول مهر تا الان اینقد پیش رفتم
هوش و گسسته رو علاقه دارم میتونم بخونم اگه بقیه ی کتابارم به زودی بیان و بگیرمشون بنظرم نرم افزار و سیستم عاملو یه قسمتایی از شبکه با علاقه ی بیشتر بخونم
من برنامه چیده بودم ماهی دو کتاب کامل بخونم از دکتر حقیقت پرسیدم ایشون گفتم اینجوری خوب نیس هر ماه بیست درصد هر کتابو پیش ببر
الان که فعلا همه ی کتابارو ندارم میخوام اینایی که دارمو بیشتر پیش ببرم که ماه بعد اینارو مرور کنم بقیه ی درسارو بخونم
بیشتر صبا راحتم وای سه درس خوندم ظهر دیگه کشش ندارم
خلاصه اینه کل کار من
ینی شما همه درسا رو با هم پیش میبرید؟؟Huh
اونوقت اینجوری گسستگی مطالب و به هم ریختگی پیش نمیاد تو سرت؟
اگه خودت با این برنامه میبینی میتونی و داره خوب پیش میره حتما خوبه دیگه! اوکی
الان پی اینجور که من فهمیدم دوتا مشکل داری
یکی فصل اول ساختمان هست ( والگوریتم) و دوم اینکه کتاب نداری
دومی که درست میشه
میریم سر مشکل اول خوب الان مشکلت با این فصل چیه چیشو نمیفهمی؟
درسنامه رو نمیفهمی یا اینکه تستشو نمیتونی بزنی؟

فعلا که فقط چندتارو دارم میخونم هر روز که کل کتابارو نمیخونم مثلا یه هفته ۳ یا ۴ کتابو میخونم تا هرجا رسیدم اگه عقب بودم ادامه میدم وگرنه هفته بعد کتابای دیگه میخونم
راستش فک نکنم برسم همه رو با هم پیش ببرم ولی نمیدونم چطور پیش برم که هم مرور منظم داشته باشم هم برسم همه ی کتابارو بخونمHuh
شما چطور برنامه چیدید؟
درسنامه رو نمیفهمم اول ساختمان داده ی پوران رو شرو کردم دیدم نمیفهمم رفتم سراغ الگوریتم که مدرسان گرفتم میگفتن خوبه سطحشو قابل فهمه ولی جالب نیس زیاد

RE: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - delete4all - 18 مهر ۱۳۹۵ ۰۳:۰۴ ب.ظ

نقل قول: فعلا که فقط چندتارو دارم میخونم هر روز که کل کتابارو نمیخونم مثلا یه هفته ۳ یا ۴ کتابو میخونم تا هرجا رسیدم اگه عقب بودم ادامه میدم وگرنه هفته بعد کتابای دیگه میخونم
راستش فک نکنم برسم همه رو با هم پیش ببرم ولی نمیدونم چطور پیش برم که هم مرور منظم داشته باشم هم برسم همه ی کتابارو بخونمHuh
شما چطور برنامه چیدید؟
درسنامه رو نمیفهمم اول ساختمان داده ی پوران رو شرو کردم دیدم نمیفهمم رفتم سراغ الگوریتم که مدرسان گرفتم میگفتن خوبه سطحشو قابل فهمه ولی جالب نیس زیاد
من اینفرمی نمیتونم بخونم
حد اکثر ۲ درس رو با هم پیش میبرم تا تموم بشه برم سراغ دوتا دیگه
تازه همینکارم نمیکنم درس به درس میخونم و تموم می کنم میرم بعدی

خوب اول اینکه هی کتاب به کتاب نپر ک هیچ سودی نداره
ساختمان مقسمی داری؟

RE: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - ANGEL* - 18 مهر ۱۳۹۵ ۰۴:۰۹ ب.ظ

(۱۸ مهر ۱۳۹۵ ۰۳:۰۴ ب.ظ)delete4all نوشته شده توسط:  
نقل قول: فعلا که فقط چندتارو دارم میخونم هر روز که کل کتابارو نمیخونم مثلا یه هفته ۳ یا ۴ کتابو میخونم تا هرجا رسیدم اگه عقب بودم ادامه میدم وگرنه هفته بعد کتابای دیگه میخونم
شما چطور برنامه چیدید؟
من اینفرمی نمیتونم بخونم

ساختمان مقسمی داری؟

شما چطور برنامه چیدید؟
من اینفرمی نمیتونم بخونم

ساختمان مقسمی داری؟
منم میخواستم همین کارو بکنم ولی گفتن خوب نیست و یادت میرن درسا
ماهی چندتا کتاب میتونین بخونین؟
مقسمی یه کاردانی به کارشناسیشو دارم ارشدشو ندارم

گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - roodantnt - 18 مهر ۱۳۹۵ ۰۵:۴۴ ب.ظ

کسی از دوستان این اموزش های فرادرس رو تهیه کرده ؟

آیا ارزش خرید و استفاده و وقت گذاشتن رو دارن یا فقط در حد تبلیغاته ؟

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

RE: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - edward71 - 18 مهر ۱۳۹۵ ۰۵:۴۷ ب.ظ

آموزش های یوسفی بهترن و کنکوری؛ این ها در حد مقدماتن، حتما فایل های پیش نمایش رو ببین؛ ارزش خرید و وقت گذاشتن نداره

Sent from my GT-I9305 using Tapatalk

RE: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - signal_micro - 18 مهر ۱۳۹۵ ۰۶:۲۶ ب.ظ

(۱۸ مهر ۱۳۹۵ ۰۴:۰۹ ب.ظ)angel* نوشته شده توسط:  
(18 مهر ۱۳۹۵ ۰۳:۰۴ ب.ظ)delete4all نوشته شده توسط:  
شما چطور برنامه چیدید؟
من اینفرمی نمیتونم بخونم

ساختمان مقسمی داری؟

شما چطور برنامه چیدید؟
من اینفرمی نمیتونم بخونم

ساختمان مقسمی داری؟
برای یادگیری بهتر کاری که delete4all میگه رو انجام بدی منم همینجوری میخونم فقط هر درس رو میخونی یه جزوه خلاصه از چیزی هایی که یادگرفتی بساز که دور بعدی فقط اون جزوه رو یه نگاه بندازی دوباره تستا رو حل کنی اگه اولین بار خیلی خوب بفهمی ۵ ماه بعد هم یه نگاه به جزوه خلاصه بندازی همه چی یادت میاد بهتر از اینه که ۱۰ تا درسو همزمان بخونی و هیچکدومو تموم نکنی اینم بدون تو خیلی از درسا بیشتر سوالا از فصل های آخر میاد پس هر درسو زودتر تموم کنی بهتره
منم مثل delete4all دوتا درسو میخونم یکیش که به ۸۰ یا ۹۰ آخر رسید یه درس جدید رو میارم وسط

RE: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - ANGEL* - 18 مهر ۱۳۹۵ ۰۷:۲۳ ب.ظ

(۱۸ مهر ۱۳۹۵ ۰۶:۲۶ ب.ظ)amir_bolury نوشته شده توسط:  
(18 مهر ۱۳۹۵ ۰۴:۰۹ ب.ظ)angel* نوشته شده توسط:  
(18 مهر ۱۳۹۵ ۰۳:۰۴ ب.ظ)delete4all نوشته شده توسط:  
شما چطور برنامه چیدید؟
من اینفرمی نمیتونم بخونم

ساختمان مقسمی داری؟

شما چطور برنامه چیدید؟
من اینفرمی نمیتونم بخونم

ساختمان مقسمی داری؟
برای یادگیری بهتر کاری که delete4all میگه رو انجام بدی منم همینجوری میخونم فقط هر درس رو میخونی یه جزوه خلاصه از چیزی هایی که یادگرفتی بساز که دور بعدی فقط اون جزوه رو یه نگاه بندازی دوباره تستا رو حل کنی اگه اولین بار خیلی خوب بفهمی ۵ ماه بعد هم یه نگاه به جزوه خلاصه بندازی همه چی یادت میاد بهتر از اینه که ۱۰ تا درسو همزمان بخونی و هیچکدومو تموم نکنی اینم بدون تو خیلی از درسا بیشتر سوالا از فصل های آخر میاد پس هر درسو زودتر تموم کنی بهتره
منم مثل delete4all دوتا درسو میخونم یکیش که به ۸۰ یا ۹۰ آخر رسید یه درس جدید رو میارم وسط

مرسی بخاطر راهنماییاتون اینجوری بخونم شاید خودمم انگیزم بیشتر بشه تموم کردن یه کتاب خودش روحیه ی آدم رو خوب میکنهRolleyes

RE: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - signal_micro - 18 مهر ۱۳۹۵ ۰۹:۵۰ ب.ظ

(۱۸ مهر ۱۳۹۵ ۰۷:۲۳ ب.ظ)angel* نوشته شده توسط:  اینجوری بخونم شاید خودمم انگیزم بیشتر بشه تموم کردن یه کتاب خودش روحیه ی آدم رو خوب میکنهRolleyes
حتما برای شما اینجوری بهتره ۵ یا ۶ تا درس رو درست یاد بگیری خیلی بهتر از اینه که همه رو بخونی یاد نگیریExclamation
تست هم یادت نره فصل رو تموم کردی همه ی تستا رو تا آخر بررسی کن معمولا بررسی دقیق همه تست ها ۲ یا ۳ برابر زمان یادگیری تستا زمان میبره اگه هم بیشتر شد عیب نداره ولی همه رو با دقت بخون برای تستا هم من از این روش استفاده میکنم شایدم درست نباشه :
وقتی متن درسو میخونم مطالب و مباحثی که فکر میکنم تو ذهنم در میره و بدیهی نیست رو یادداشت میکنم وقتی سر تستا میرم یه سری تستا تابلوه یعنی با دونستن متن درس و یه نگاه خوب به سوال حل میشه اونایی که خیلی تابلوه مینویسم کنارش "گلابی" بعضی ها از دانسته های متن که به شکل جزوه خلاصه در میارم براحتی قابل حل نیست و جنبه آموزشی و تکمیل یادگیری های جزومو داره مینویسم آموزشی و مثلا بر حسب درجه آموزشی بودنش یک یا دو تا ستاره هم میزنم اگه هم دیدم خیلی سخت نیست ولی مطالبش اصلا تو جزوه نیست یه ستاره بیشترBig Grin مثل زمان سربازی با درجه هاش
اینکار خوبیش اینه دور بعد تستای تابلو رو نمیزنم دیگه فقط آموزشی ها و سخت ها و... دور سوم فقط سخت ها و تستای جدید هنوز به اون دور نرسیدمSmile ببینیم چی میشه

گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - delete4all - 19 مهر ۱۳۹۵ ۱۲:۳۳ ق.ظ

نظر من اینه که بعد از دفه اول خلاصه برداری نکنید و فقط تست هارو کامل بزنید و درس نامه رو خط به خط بخونید و هرچی رو که نیاز به کار بیشتر یا دقت بیشتر یا خوندن بیشتر داشت فقط یه علامت برا خودتون بزارید
همه درسا که تموم شد
دور دوم که شروع کردین به خوند مجدد خط به خط نگاه کنید ولی سریعتر بگزرید از اونایی که واقعا راحتن براتون فقط مرور کنید و بیشتر بررسی کنید و به نوعی تموم کنید همه مطالب رو دیگه قطعی و خلاصه برداری کنید و نکته برداری کنید
بنظرم این بهتره تا همون دفه اول خلاصه برداری بشه

RE: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - signal_micro - 19 مهر ۱۳۹۵ ۱۲:۵۲ ق.ظ

(۱۹ مهر ۱۳۹۵ ۱۲:۳۳ ق.ظ)delete4all نوشته شده توسط:  نظر من اینه که بعد از دفه اول خلاصه برداری نکنید و فقط تست هارو کامل بزنید و درس نامه رو خط به خط بخونید و هرچی رو که نیاز به کار بیشتر یا دقت بیشتر یا خوندن بیشتر داشت فقط یه علامت برا خودتون بزارید
همه درسا که تموم شد
دور دوم که شروع کردین به خوند مجدد خط به خط نگاه کنید ولی سریعتر بگزرید از اونایی که واقعا راحتن براتون فقط مرور کنید و بیشتر بررسی کنید و به نوعی تموم کنید همه مطالب رو دیگه قطعی و خلاصه برداری کنید و نکته برداری کنید
بنظرم این بهتره تا همون دفه اول خلاصه برداری بشه
آره راست میگی من از این درسایی که میگم پیشزمینه دارم تقریبا بار دوم حساب میشه
فکر کنم بعد از اینکه دور اول تموم شد(توی هر فصل) درجا تا عرقت خشک نشد و یادت نرفتSmile خلاصه برداری شروع شه بهتره ، چون ممکنه وقت کم بیاد ولی در حالت کلی حرفت درسته

گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - Amir V - 19 مهر ۱۳۹۵ ۰۲:۴۰ ق.ظ

سلام.
دوستان دو تا تجربه مهم بگم:
۱/ حتما خلاصه نویسی کنید: از درسایی که میخونین، تست هایی که میزنین، و همچنین آزمون های آزمایشی که میدین.
۲/ با کورنومتر زمان درس خوندنتون رو اندازه بگیرید. اینطوری مطمئن میشید که روزی X ساعت مفید درس خوندید.

موفق باشید همگی.

RE: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - ANGEL* - 19 مهر ۱۳۹۵ ۰۹:۵۲ ق.ظ

یعنی میرسیم دو دور کتابارو بخونیمHuh
شما روزی چندساعت درس میخونین؟
الان چیارو خوندین مگهHuh

RE: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - roodantnt - 19 مهر ۱۳۹۵ ۱۰:۰۴ ق.ظ

(۱۹ مهر ۱۳۹۵ ۰۹:۵۲ ق.ظ)angel* نوشته شده توسط:  یعنی میرسیم دو دور کتابارو بخونیمHuh
شما روزی چندساعت درس میخونین؟
الان چیارو خوندین مگهHuh

اینکه چند دور بخونیم خیلی مهم نیست مهم اینه که چقد درست و عمقی درسی رو میخونیم و مفهومی یادش می گیریم

من خودم با خلاصه نویسی دروس تونستم مطالب هر کدوم از کتاب ها رو تا یه هفته مونده به کنکور حدود ۵ یا ۶ دور مرور کنم که خیلی عالی بود

گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - mohad68 - 19 مهر ۱۳۹۵ ۱۰:۱۹ ق.ظ

سلام دوستان
من با توجه به مصاحبه هایی که خوندم و فایل های برنامه ریزی که گوش دادم به یه برنامه رسیدم که شاید به دردتون بخوره
من درس مدیریت و پایگاه رو فعلا تا آخر آذر حذف کردم
خودم رو بکشم روزی ۶ ساعت وقت دارم و میتونم درس بخونم
هفته رو دو بخش کردم از شنبه تا دوشنبه و از سه شنبه تا پنج شنبه که ۶ تا درس رو در ۳ روز از شنبه تا دوشنبه بخونمو از سه شنبه دوبار از اول.
روزی ۲ تا درس گذاشتم یجوری که درسها شبیه هم نباشند مثلا ساختمان داده و طراحی الگوریتم و گسسته که شبیه همن رو هرکدوم تو روزای مختلف و معماری و شبکه و سیستم عامل رو که شبیه همن رو باهاشون ترکیب کردم
زبان رو هر روز یکی دو ساعت تو وقتهای پرتم میخونم
و جمعه ها هم که وقتم بیشتره مهندسی نرم افزار و هوش و دوره یا عقب افتادگی درسای هفته رو میخونم
همه کتابهایی که میخونمو برنامه ریزی کردم تا یه تایمی بخونم و مثلا نوشتم در هرهفته چقدر باید خونده بشه که بدونم چقدر عقب افتادم!
چون خیلی اهل تحلیل کردن و رفتن تو عمق مطلب هستم واسه درس خوندم کرنومتر میذارم که سرعتم کم نشه !
این برنامه رو تا آذر یا نهایتأ دی که یه دور درسها تموم بشه انجام میدم و بعد ازون تو دور دوم پایگاه و مدیریت رو اضافه میکنم
البته هنوز تصمیم نگرفتم که چه تغییراتی تو برنامه ام بدم
ولی اینجوری حس میکنم دارم خوب پیش میرم

امیدوارم که مفید باشه