تالار گفتمان مانشت
گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - نسخه‌ی قابل چاپ

RE: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - edward71 - 09 تیر ۱۳۹۵ ۰۷:۲۱ ب.ظ

لزومی برای جلد دوم نیست، گرامر همون گرامر دوره دبیرستان هست، یک جزوه کنکوری دانلود کنید کفایت می کنه، اما اگر جلد دو رو بخرید تست های زیادی هم داره که کمکتون می کنه

Sent from my GT-I9305 using Tapatalk

RE: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - roodantnt - 09 تیر ۱۳۹۵ ۰۷:۲۸ ب.ظ

(۰۹ تیر ۱۳۹۵ ۰۷:۲۱ ب.ظ)edward71 نوشته شده توسط:  لزومی برای جلد دوم نیست، گرامر همون گرامر دوره دبیرستان هست، یک جزوه کنکوری دانلود کنید کفایت می کنه، اما اگر جلد دو رو بخرید تست های زیادی هم داره که کمکتون می کنه

درود ادوارد بزرگ
لطفا این جزوه گران بها رو رو لینک کنید تا ما مجبور به خرید جلد دوم نشیم دوستان دیگه هم لینک دارن بذارند البته بگم اگه بدرد بخوره و تست شده لینک بذارید

بچه های زیر ۱۰۰ موفق باشیم .

گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - edward71 - 09 تیر ۱۳۹۵ ۰۷:۴۸ ب.ظ

(۰۹ تیر ۱۳۹۵ ۰۷:۲۸ ب.ظ)roodantnt نوشته شده توسط:  
(09 تیر ۱۳۹۵ ۰۷:۲۱ ب.ظ)edward71 نوشته شده توسط:  لزومی برای جلد دوم نیست، گرامر همون گرامر دوره دبیرستان هست، یک جزوه کنکوری دانلود کنید کفایت می کنه، اما اگر جلد دو رو بخرید تست های زیادی هم داره که کمکتون می کنه

درود ادوارد بزرگ
لطفا این جزوه گران بها رو رو لینک کنید تا ما مجبور به خرید جلد دوم نشیم دوستان دیگه هم لینک دارن بذارند البته بگم اگه بدرد بخوره و تست شده لینک بذارید

بچه های زیر ۱۰۰ موفق باشیم .
آقا شرمنده نکن، من اسمم وحید هستش ملقب به Edward این لقب هم آن چنان شایسته الطاف حضرت عالی نیست، خدمتت عرض کنم که جزوه خاصی منظورم نیست، تشریف ببرید سایت
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
انبوهی از جزوات جمع بندی و آموزش زبان رو پیدا می کنید

RE: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - karbar - 09 تیر ۱۳۹۵ ۰۹:۴۳ ب.ظ

(۰۹ تیر ۱۳۹۵ ۰۷:۲۱ ب.ظ)edward71 نوشته شده توسط:  لزومی برای جلد دوم نیست، گرامر همون گرامر دوره دبیرستان هست، یک جزوه کنکوری دانلود کنید کفایت می کنه، اما اگر جلد دو رو بخرید تست های زیادی هم داره که کمکتون می کنه

یه جاهایی هست که بیشتر از دبیرستانه مثل inversion ها. و کلا سبک جملات و مثال هاش فرق می کنه با دبیرستان که حتماااا باید تست بزنید. من توصیه ام خرید جلد دوم زیر ذره بینه. می ارزه. هی بشینید تست هاشو بزنید. خیلی تست داره خوب هم جواب داده.
آزمون های رایگان سایتشم شرکت کنید خوبه و یه جورایی شبیه ساز کنکور میشه براتون. نکته های بعد حلش هم یادتون می مونه.

گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - roodantnt - 09 تیر ۱۳۹۵ ۱۱:۰۶ ب.ظ

دوستان استاد یوسفی یه تاپیک زده بود که تو یه طرح جدید میخواد با همکاری اساتید فیلم های آموزشی دروس کنکور رو آماده کنند و برای راحتی شهرستانی ها
کسی از این طرح جالب اطلاعی داره
چون خودش گفته کم هزینه تر از کلاس هاست برا کسایی که دسترسی به کلاس ندارند
در لینک زیر ببینید
-اطلاع رسانی کلاس دکتر یوسفی
@Dr_Hadi_Yousefi

گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - tondar.sal - 10 تیر ۱۳۹۵ ۰۲:۵۹ ق.ظ

سلام بر دوستان امید وار خودم
ببینید دوستان این مانشت و این تایپک ها و ...باید جوری باشه که ما ها رو از جایی ک هستیم یک پله (یا بیشتر ) به سمت هدف جابجا کنه نه با اخباری که میدونیم تا دیقه ۹۰هیچ چیزش مشخص نیست خودمون گول بزنیم
ما جایی که هستیم چون از اول غیر قابل برنامه ریزی عمل کردیم مجبوریم که درحدی قوی (از هر نظر) و قابل انعطاف باشیم که دیگه هیچ بهانه ای نداشته باشیم (همه میدونیم سنجش یعنی یهویی نمونش توی تایپک گروه درسی ۹۵هست برید ببینید)
پس مجبوریم به قوی شدن
اما یه پیشنهاد مهندسی شده دارم اینکه همه دست به دست هم بدیم برای استفاده از چیز هایی که داریم وبقیه ندارن درحالی که مفید هستن برای کنکور امسال مثل جزوه ها و فیلم ها یا اصلا کتاب ها و سوالات ازمون های موسسات مختلف... که این حداقل کاری که میتونیم بکونیم
ولی بیایید از همین حالا(هروقت که چند نفر مثل من دیگه از شکست خسته شده بودن ) بعد از خوندن چن تا کتاب یا چن تا سر فصل مرتبط به هم شروع کنیم به تست زدن دست جمعی یا حل چند تا ازتست یا سوالاتی که شاید بارها خوندیم ولی متوجه نشدیم اصلا شاید خودمون یه کتاب پر محتوای تست ساختیم(آرزو بر جوانان ....نیست)

RE: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - ele - 10 تیر ۱۳۹۵ ۱۰:۳۵ ق.ظ

(۰۹ تیر ۱۳۹۵ ۰۵:۴۶ ب.ظ)roodantnt نوشته شده توسط:  
(09 تیر ۱۳۹۵ ۱۲:۲۹ ب.ظ)ele نوشته شده توسط:  دوست عزیز قصد جسارت ندارم اگه دوست داشتین جواب بدین
به نظر خودتون چه چیزایی باعث شده نتونید رتبه مورد نظرتون رو کسب کنید؟؟ ایراد از منابع بوده؟؟ شیوه درس خوندنتون اشتباه بوده؟؟ یا وقت کافی برای مطالعه نداشتین؟؟؟ یا...

با سلام خدمت شما دوست عزیز.
در جواب شما باید بگم که هر سال ضعف هایی بوده که تو سال بعد برطرف شده و البته کمی بی دقتی هم چاشنی کار بوده اما برا اینکه دوستان هم یکم بیشتر و با دقت فراوان به مسیر پیش رو نگاه کنند نکاتی رو که خودم تجربه کردم و شاید دیگران هم باهاشون درگیر باشن ذکر میکنم شاید مفید فایده باشه برای همه

اشتباهات سال اول کنکور
۱) بی تجربگی
۲) عدم استفاده از مانشت با کوله باری از تجربه
۳) حذف برخی دروس مشترک و تخصصی و همچنین زبان
۴) گرفتن چند کتاب مرجع و پر حجم و اینکه نرسیدم تمومشون کنم و تسلط نداشتن به مطالب خونده شده

اشتباهات سال دوم
۱) انتخاب منابع مطالعاتی ضعیف در برخی دروس
۲) حذف زبان

اشتباهات سال سوم
۱) عدم تسلط به زبان و صفر زدن زبان
۲) عدم تسلط به مباحث پر سوال برخی دروس مثل( معماری کامپیوتر / زبان های برنامه سازی /)
۳) جواب دادن به سوالات درس برنامه سازی بدون دانش (۳ سوال غلط فقط از همین درس ) که با نزدنش کلی درصد تخصصی می رفت بالا

زمان کافی رو داشتم اما تسلط لازم تو برخی دروس رو نداشتم و اینکه خیلی دست تنها بودم برا حل خیلی از ابهامات درسیم .

موفق باشیم ...

ان شاء الله امسال با رتبه خوبی قبول بشین
خیلی ممنونم از اینکه تجربیاتتون رو در اختیارمون گذاشتین

RE: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - d_felfelak - 10 تیر ۱۳۹۵ ۱۰:۳۹ ق.ظ

(۰۹ تیر ۱۳۹۵ ۱۱:۰۶ ب.ظ)roodantnt نوشته شده توسط:  دوستان استاد یوسفی یه تاپیک زده بود که تو یه طرح جدید میخواد با همکاری اساتید فیلم های آموزشی دروس کنکور رو آماده کنند و برای راحتی شهرستانی ها
در لینک زیر ببینید
@Dr_Hadi_Yousefi

لینکی من نمیبینم
هزینه هر درسش تقریبا ۱۰۰ تومن هست دوستان طرح و نمونه هاش رو دیدین؟ نظرتون چی هست؟HuhHuhHuh
از اینکه تجربه ی چند سالتون رو به اشتراک گذاشتین سپاسگزارم
شما امسال درسی رو حذف نمیکنین؟

RE: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - roodantnt - 10 تیر ۱۳۹۵ ۱۱:۳۷ ق.ظ

(۱۰ تیر ۱۳۹۵ ۱۰:۳۹ ق.ظ)d_felfelak نوشته شده توسط:  
(09 تیر ۱۳۹۵ ۱۱:۰۶ ب.ظ)roodantnt نوشته شده توسط:  دوستان استاد یوسفی یه تاپیک زده بود که تو یه طرح جدید میخواد با همکاری اساتید فیلم های آموزشی دروس کنکور رو آماده کنند و برای راحتی شهرستانی ها
در لینک زیر ببینید
@Dr_Hadi_Yousefi

لینکی من نمیبینم
هزینه هر درسش تقریبا ۱۰۰ تومن هست دوستان طرح و نمونه هاش رو دیدین؟ نظرتون چی هست؟HuhHuhHuh

لینک تلگرامه باید برین کانالش ببینید
Dr_Hadi_Yousefi@

چند تا درسش اماده شده اما نمیدونم چطوری باید تهیه کرد، خودشون گفتند باید پیام بدین ، چطوری و چجوری رو نمیدونم !!!
من امسال جز دروس گروه ریاضی هیچ درسی رو حذف نمیکنم
واسه زیر ۱۰۰ شدن که نباید درسی رو حذف کرد Big Grin

RE: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - sh-n - 10 تیر ۱۳۹۵ ۰۱:۵۰ ب.ظ

(۱۰ تیر ۱۳۹۵ ۱۱:۳۷ ق.ظ)roodantnt نوشته شده توسط:  
(10 تیر ۱۳۹۵ ۱۰:۳۹ ق.ظ)d_felfelak نوشته شده توسط:  
(09 تیر ۱۳۹۵ ۱۱:۰۶ ب.ظ)roodantnt نوشته شده توسط:  دوستان استاد یوسفی یه تاپیک زده بود که تو یه طرح جدید میخواد با همکاری اساتید فیلم های آموزشی دروس کنکور رو آماده کنند و برای راحتی شهرستانی ها
در لینک زیر ببینید
@Dr_Hadi_Yousefi

لینکی من نمیبینم

لینک تلگرامه باید برین کانالش ببینید
Dr_Hadi_Yousefi@

چند تا درسش اماده شده اما نمیدونم چطوری باید تهیه کرد، خودشون گفتند باید پیام بدین ، چطوری و چجوری رو نمیدونم !!!
من امسال جز دروس گروه ریاضی هیچ درسی رو حذف نمیکنم
واسه زیر ۱۰۰ شدن که نیاید درسی رو حذف کرد Big Grin

به نظرم ریاضی را هم حذف نکنید. بخصوص آمار و گسسته
موفق باشید

گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - niu7475 - 10 تیر ۱۳۹۵ ۰۶:۱۰ ب.ظ

من به استاد پیام دادم و گفتن درس معماری مدار ساختمان داده و گسسته اماده هست و تا ۲۰ روز دیگه فقط فرصت دارین که این فیلم ها رو سفارش بدین.هزینه هر درس ۱۰۰تومنه.فیلم ها توی یک فلش براتون با پست ارسال میشه.
اول شما باید به حسابشون ۵۰ تومن واریز کنین بعد باهاتون قرارداد بسته میشه بعد هرتعداد درسی رو که خواستین سفارش میدین مبلغ کل براتون حساب میشه بعد مابقی پول رو ارسال میکنین
اینا طبق گفته های خودشون هست
به نظر من هزینه کردن برای این فیلم ها خیلی بهتر از شرکت در ازمون های ازمایشی مموسسات هست.
ایده خوبی برای ما هایی که شهرستان هستیم و نمیتونیم تو کلاس های حضوریشون شرکت کنیم هست

RE: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - roodantnt - 10 تیر ۱۳۹۵ ۰۷:۰۴ ب.ظ

(۱۰ تیر ۱۳۹۵ ۰۶:۱۰ ب.ظ)niu7475 نوشته شده توسط:  من به استاد پیام دادم و گفتن درس معماری مدار ساختمان داده و گسسته اماده هست و تا ۲۰ روز دیگه فقط فرصت دارین که این فیلم ها رو سفارش بدین.هزینه هر درس ۱۰۰تومنه.فیلم ها توی یک فلش براتون با پست ارسال میشه.
اول شما باید به حسابشون ۵۰ تومن واریز کنین بعد باهاتون قرارداد بسته میشه بعد هرتعداد درسی رو که خواستین سفارش میدین مبلغ کل براتون حساب میشه بعد مابقی پول رو ارسال میکنین
به نظر من هزینه کردن برای این فیلم ها خیلی بهتر از شرکت در ازمون های ازمایشی مموسسات هست.
ایده خوبی برای ما هایی که شهرستان هستیم و نمیتونیم تو کلاس های حضوریشون شرکت کنیم هست

مرسی از پیگیری شما
لطفا شماره ای که تماس گرفتین رو بذارید ما هم تماس بگیریم برا سفارش
من که معماریشو به احتمال زیاد بگیرم

گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - M a h d i - 10 تیر ۱۳۹۵ ۰۷:۴۰ ب.ظ

(۱۰ تیر ۱۳۹۵ ۰۶:۱۰ ب.ظ)niu7475 نوشته شده توسط:  من به استاد پیام دادم و گفتن درس معماری مدار ساختمان داده و گسسته اماده هست و تا ۲۰ روز دیگه فقط فرصت دارین که این فیلم ها رو سفارش بدین.هزینه هر ...

دوستان به نظر من عجله نکنید، اول ببینید میتونید اصلا با این مدل آموزشی کنار بیاید یا نه.
یه ویدیو چند دقیقه ای توی کانالشون قرار دادند، یه نگاه بندازید بعد اقدام کنید.

گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - solat - 10 تیر ۱۳۹۵ ۰۷:۴۰ ب.ظ

اگه واقعا نیاز ب آموزش دارین فرادرس هم آموزشاش خوبه (البته اگه تبلیغ نباشه) قیمتشم خیلی از این کمتره. من پایگاه رو با اموزش های فرادرس پاس کردم. برای کنکور هم اموزش درس و نکته یه سری از درسا داره.

RE: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - edward71 - 10 تیر ۱۳۹۵ ۰۷:۴۹ ب.ظ

(۱۰ تیر ۱۳۹۵ ۰۶:۱۰ ب.ظ)niu7475 نوشته شده توسط:  من به استاد پیام دادم و گفتن درس معماری مدار ساختمان داده و گسسته اماده هست و تا ۲۰ روز دیگه فقط فرصت دارین که این فیلم ها رو سفارش بدین.هزینه هر درس ۱۰۰تومنه.فیلم ها توی یک فلش براتون با پست ارسال میشه.
ماشاالله قیمت، زیاده به نظرم، بعدشم فیلم اصلا مثل کلاس نمیشه، یه جای درس رو متوجه نشی توی کلاس میپرسی اما توی فیلم دستت به کجا بنده ؟ این هم یه راه پول درآوردنه، درآمدش از کلاس ها هم بیشتره براشون