تالار گفتمان مانشت
گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - نسخه‌ی قابل چاپ

RE: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - edward71 - 23 مهر ۱۳۹۵ ۰۶:۴۹ ب.ظ

(۲۳ مهر ۱۳۹۵ ۰۵:۵۴ ب.ظ)atieh_es نوشته شده توسط:  بچه ها کسی مهمترین فصل های رابینزو میدونه چیه؟
همش مهمه !!!

Sent from my GT-I9305 using Tapatalk

گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - Sbahar - 23 مهر ۱۳۹۵ ۰۹:۱۸ ب.ظ

بچه ها یه موردی خیلی ذهنمو درگیر کرده برای طراحی و ساختمان داده چی بخونم
پایه م متوسطه تو این دو درس و کتاب قدسی رو هم دارم
ولی بازم متوجه نمیشم وقتی با پوران میخونم البته چاپ ۹۲ش
چه کتابی بخونم

RE: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - darush12 - 24 مهر ۱۳۹۵ ۰۱:۴۹ ق.ظ

(۲۳ مهر ۱۳۹۵ ۰۹:۱۸ ب.ظ)Sbahar نوشته شده توسط:  بچه ها یه موردی خیلی ذهنمو درگیر کرده برای طراحی و ساختمان داده چی بخونم
چه کتابی بخونم

خواندن ویراست جدید پوران برای ساختمان داده و الگوریمش با هم امتحان کنید

گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - عباسم - ۲۴ مهر ۱۳۹۵ ۰۸:۰۲ ق.ظ

سلام
کتاب معماری و گستته پوران نسبت به چاپ سال گذشته تغییری کردن؟

RE: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - lordesiah - 24 مهر ۱۳۹۵ ۱۱:۱۶ ق.ظ

سلام
میخوام واسه ارشد بخونم شاید بنظر دیر بیاد ولی میخوام بخونم .
بدنبال کتابیم که جامع باشه به همراه توضیحات مناسب ممنون میشم معرفی کنید .(گرایش نرم افزار )
پیشنهاد و نظری هم دارید ممنون میشم بفرمایید

RE: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - delete4all - 24 مهر ۱۳۹۵ ۰۱:۱۶ ب.ظ

(۲۴ مهر ۱۳۹۵ ۱۱:۱۶ ق.ظ)lordesiah نوشته شده توسط:  سلام
میخوام واسه ارشد بخونم شاید بنظر دیر بیاد ولی میخوام بخونم .
بدنبال کتابیم که جامع باشه به همراه توضیحات مناسب ممنون میشم معرفی کنید .(گرایش نرم افزار )
پیشنهاد و نظری هم دارید ممنون میشم بفرمایید
سلام
کتاب برای چه درسی میخاید ؟ که جامع باشه به همراه توضیحاتم باشه!

RE: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - mohad68 - 24 مهر ۱۳۹۵ ۰۱:۴۹ ب.ظ

(۲۳ مهر ۱۳۹۵ ۰۹:۱۸ ب.ظ)Sbahar نوشته شده توسط:  بچه ها یه موردی خیلی ذهنمو درگیر کرده برای طراحی و ساختمان داده چی بخونم
چه کتابی بخونم

سلام ببینید معمولا برای درس هایی که از صفر میخوان شروع کنن کتاب های مقسمی یا کتاب های پیام نور خوب هستن
برای این دو تا درس هم همینطور
من پیشنهادم اینه که اینارو بخونی و البته اگه واقعا از صفر شروع کردی کنارش مباحث ریاضی مربوطه مثل لگاریتم و سیگما و حد و سری و... رو از رو کتابهای کنکوری دبیرستان مرور کنی
ببین این دوتا درس اگه به تسلط نسبی برسی خیلی درسهای شیرینی میشن برات و همش دنبال مطالب جدید میگردی براشون

در مورد چیزایی که متوجه نمیشی من پیشنهاد یکی از رتبه های برتر پارسال که واقعا تجربه خود من تو درس خوندن بوده رو برات میگم
ذهن انسان مثل کامپیوتر نیست که هرچیزی بره داخلش به همون صورت باقی بمونه ذهن انسان خیلی فراتر هست و هرموضوعی رو که شما واردش میکنی و ذهنت باهاش درگیر میشه به طور ناخودآگاه روش پردازش انجام میده حتی وقتایی که بهش فکر نمیکنی بنابراین وقتی یک مطلبی رو امروز میخونی و برات نامفهمومه اگه ۲ هفته دیگه بخونی میبینی که یه چیزایی داری ازش میفهمی و اگه این دوباره خوندن ها مستمر باشه مطمئن باش که بعد از یه مدتی مطلب کاملا دستت میاد .
یادتونه وقتی ابتدایی بودیم مثلا کلاس چهارم و وقتی میخوندیم چقدر برامون سخت بود ولی وقتی میرفتیم کلاس پنجم همون مطالب خیلی آسون میشد.
پس شما یبار همه مطالب رو بخون و اونایی که میفهمی رو تمرین کن و اونایی که کمتر مسلط هستی رو از روش رد شو و وقت رو از دست نده
بعد تو دور دوم دوباره بخون یا مثلا یه بازه زمانی بزار که بعدأ بخونیش
اگه بعد چندبار خوندن به نتیجه نرسیدی اون مطلب رو بزار کنار کلا و رو بقیه مطالب تمرکز کن
چون وقت مهمترین چیزه
مثلا تو ساختمان فصل درخت ها بیشتر مطالب حفظی هست و اگه شما تو فصل های اول وقت و انرژیتو از دست بدی نمیتونی به اون فصل برسی
یا مثلا مسئله np که ربط زیادی به مباحث دیگه نداره و این سالهای اخیر ازش سوال اومده
از همه عذر میخوام که زیاد نوشتم !!!!
امیدوارم مفید باشه

RE: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - shamim1395 - 24 مهر ۱۳۹۵ ۰۴:۱۲ ب.ظ

بچه ها ممنون می شم منا راهنمایی کنید
من قصد دارم برای کنکور ای تی امسال امتحان بدم اما تا به حال معماری و شبکه نخوندم ولی به امنیت و شبکه هم خیلی خیلی علاقه دارم
به نظر شما اگه بخوام بین این دو درس یکی رو انتخاب کنم چون زمانم خیلی خیلی محدود هست کدومش رو هم می تونم بهتر بخونم و هم می تونم تست بزنم؟ با توجه به اینکه من دانشم در هر دوش در حد صفره

RE: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - delete4all - 24 مهر ۱۳۹۵ ۰۷:۱۵ ب.ظ

(۲۴ مهر ۱۳۹۵ ۰۴:۱۲ ب.ظ)shamim1395 نوشته شده توسط:  بچه ها ممنون می شم منا راهنمایی کنید
من قصد دارم برای کنکور ای تی امسال امتحان بدم اما تا به حال معماری و شبکه نخوندم ولی به امنیت و شبکه هم خیلی خیلی علاقه دارم
به نظر شما اگه بخوام بین این دو درس یکی رو انتخاب کنم چون زمانم خیلی خیلی محدود هست کدومش رو هم می تونم بهتر بخونم و هم می تونم تست بزنم؟ با توجه به اینکه من دانشم در هر دوش در حد صفره
معماری پیشنیازش مدار منطقی هست
شبکه شاید بشه گفت بطور ضعیف پیشنیازش سیستم عامل باشه شایدم نه نباشه
قطعا با خوندن درس شبکه برای ادامه تحصیل تویه همین گرایش بیشتر کمکت میکنه
و از همه مهمتر ضریب شبکه بسیار بالاتر از معماری هست
سختیشون هم به نظر من جفتش در یه حده سختیش
از نظر حجم بنظرم شبکه بیشتر هست حجمش و تست زدن بیشتری هم میطلبه

RE: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - ANGEL* - 24 مهر ۱۳۹۵ ۱۰:۲۵ ب.ظ

سلام
اگه ممکنه یکی از دوستان لطف کنن یه عکس از جلد کتاب مدیریت رابینز یا مقسمی رو برای من بذارن هرچی میرم کتابفروشی میگن نیست همچین کتابی!

گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - EhsanChess - 25 مهر ۱۳۹۵ ۱۰:۱۶ ق.ظ

دوستان، یه پستی در کانال دیدم که شخصی تا ۳ نیمه شب درس میخونه بخاطر شاغل بودنش و هفت صبح بیدار میشه. خب احتمال زیاد ۴ساعت خواب دارن ایشون. بنظر شما این برنامه ریزی میتونه مفید باشه؟

گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - samanehjaberi68 - 25 مهر ۱۳۹۵ ۱۰:۳۸ ق.ظ

سلام
من تازه عضو مانشت شدم .
برای تست مدار منطقی از چی استفاده کنم ؟ فعلا نمیتونم کتابی تهیه کنم . ممنون میشم برام لینک دانلود معرفی کنید .خیلی ممنون

گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - lordesiah - 25 مهر ۱۳۹۵ ۱۲:۵۵ ب.ظ

(۲۴ مهر ۱۳۹۵ ۰۱:۱۶ ب.ظ)delete4all نوشته شده توسط:  ضیحات

برای دروس نرم افزار .
مثلا رشته پرستاری برای ارشد یه کتاب جامع دارن که تمام نمونه سوالات چند سال اخیر داخلشه به همراه جواب های تشریحی کامل
چنین کتابی برای رشته نرم افزار هست ؟

گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - sali_h - 25 مهر ۱۳۹۵ ۱۲:۵۹ ب.ظ

بانک تست پوران ایتی مهندسی نرم نصیر عالیه هرکدومو بگیرید

RE: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - edward71 - 25 مهر ۱۳۹۵ ۰۱:۱۵ ب.ظ

(۲۵ مهر ۱۳۹۵ ۱۰:۱۶ ق.ظ)EhsanChess نوشته شده توسط:  دوستان، یه پستی در کانال دیدم که شخصی تا ۳ نیمه شب درس میخونه بخاطر شاغل بودنش و هفت صبح بیدار میشه. خب احتمال زیاد ۴ساعت خواب دارن ایشون. بنظر شما این برنامه ریزی میتونه مفید باشه؟
بشنو اما باور نکن، اینا همش پست تبلیغاتیه، اگر نبود که اون فرد ۳ نصف شب جزوه سیستم عامل فرد صاحب کانال رو نمیخوند، طراحی الگوریتم میخوند یا چه میدونم معماری میخوند، گول این پست ها و حرف هارو نخورید

(۲۵ مهر ۱۳۹۵ ۱۲:۵۹ ب.ظ)sali_h نوشته شده توسط:  بانک تست پوران ایتی مهندسی نرم نصیر عالیه هرکدومو بگیرید
پوران همش غلطه، برای مهندسی کامپیوتر نصیر مجموعه تستاش عالیه