تالار گفتمان مانشت
گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - نسخه‌ی قابل چاپ

گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - Happiness.72 - 28 مهر ۱۳۹۵ ۰۶:۵۹ ق.ظ

مدیریت فقط مرجع خوبه

گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - Pure Liveliness - 28 مهر ۱۳۹۵ ۰۵:۴۷ ب.ظ

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

RE: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - edward71 - 28 مهر ۱۳۹۵ ۰۵:۵۴ ب.ظ

(۲۸ مهر ۱۳۹۵ ۰۵:۴۷ ب.ظ)Pure Liveliness نوشته شده توسط:  
[/img]
منبع درسی کتاب پایگاه داده دکتر کیوانپور هستش دیگه درسته ؟

RE: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - Pure Liveliness - 28 مهر ۱۳۹۵ ۰۵:۵۸ ب.ظ

(۲۸ مهر ۱۳۹۵ ۰۵:۵۴ ب.ظ)edward71 نوشته شده توسط:  منبع درسی کتاب پایگاه داده دکتر کیوانپور هستش دیگه درسته ؟
بله. همه کتاب ایشون رو معرفی میکنن.

RE: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - signal_micro - 28 مهر ۱۳۹۵ ۰۹:۴۳ ب.ظ

(۲۸ مهر ۱۳۹۵ ۰۹:۳۵ ب.ظ)sali_h نوشته شده توسط:  کیفیت سوالات درکنکور ۹۵ به شدت بالاتر رفته و موسسات با سوالات ساده جوابگو نیستند
سلام
سوالای نظریه زبان و ساختمان داده و محاسبات عددی چطور تغییر داشتم سخت شد؟ آسون شد؟
راستی هر وقت فرصت کردین یه زحمت بکش اون چند صفحه سیستم عامل که میگفتی توی کتاب سال ۹۰ و۹۱ حقیقت نبود رو بیار(عکسشو)
با تشکر

(۲۸ مهر ۱۳۹۵ ۰۹:۴۳ ب.ظ)amir_bolury نوشته شده توسط:  
(28 مهر ۱۳۹۵ ۰۹:۳۵ ب.ظ)sali_h نوشته شده توسط:  کیفیت سوالات درکنکور ۹۵ به شدت بالاتر رفته و موسسات با سوالات ساده جوابگو نیستند
سلام
سوالای نظریه زبان و ساختمان داده و محاسبات عددی چطور تغییر داشتم سخت شد؟ آسون شد؟
راستی هر وقت فرصت کردین یه زحمت بکش اون چند صفحه سیستم عامل که میگفتی توی کتاب سال ۹۰ و۹۱ حقیقت نبود رو بیار(عکسشو)
با تشکر
عوض اینکه جواب سوال رو بدید منفی هم میدینBig Grin
اگر هم از بابت کتاب سیستم عامل هست بازم خنده داره من کتابشونو زمان دانشجویی خریدم و خوندم فکر کنم اگه به خودشونم بگم (دکتر حقیقت) به خاطر فرضا ۵ صفحه راضی نیستن باز کتاب رو بخرم

گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - sali_h - 28 مهر ۱۳۹۵ ۱۰:۵۸ ب.ظ

عزیزم مگه من منفی دادم من نبودم تازه + هم بهت دادم
تقریبا همه دروس سخت تر وسنگین تر بودند به جز پایگاه و زبان
راجع به سیستم هم لطفا ایدی تلگرامتو یا شمارتو خصوصی بفرست براتون بفرستم
چشم

RE: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - signal_micro - 28 مهر ۱۳۹۵ ۱۱:۰۷ ب.ظ

(۲۸ مهر ۱۳۹۵ ۱۰:۵۸ ب.ظ)sali_h نوشته شده توسط:  عزیزم مگه من منفی دادم من نبودم تازه + هم بهت دادم
تقریبا همه دروس سخت تر وسنگین تر بودند به جز پایگاه و زبان
راجع به سیستم هم لطفا ایدی تلگرامتو یا شمارتو خصوصی بفرست براتون بفرستم
چشم
Big Grin من منظورم با کسی بود که منفی داد، البته میخوام بیشتر دلیلشو بدونم
مرسی از شما

گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - asalimi - 29 مهر ۱۳۹۵ ۰۵:۲۸ ق.ظ

سلام به همه دوستان عزیزی که دلسوزانه تجربیاتشون رو در اختیار ما میذارن
سوال در مورد منبع برای خوندن سیستم عامل داشتم
من مطالب این تاپیک که در مورد خوندن یا نخوندن سیستم عامل حقیقت(بخش درسنامه) هست رو خوندم

و همچنین نظر این دوستمون که رتبه ۶ هوش شدن

نقل قول «زیادی کامله سیلبرشاتس و تنن باوم و استالینگز رو کاملا پوشش میده ، اضاف هم داره . من همش رو خوندم و خیلی وقتم رو گرفت ولی خب با سوالای سیستم عامل امسال رسما احساس حماقت کردم سر جلسه که این کتاب رو خوندم . بگردین دنبال یک کتاب کم حجم تر ولو اینکه کامل نباشه . نمی ارزه بخونین کتاب حقیقت رو»

راستش به خاطر حجم زیادتر از حد لازمش و اینکه میگن اگه یه سوال سیستم‌عامل سخت باشه فرقی نمیکنه کدوم کتاب رو خونده باشی خیلی دودل هستم. و اینکه میگن «اگه وقت کم داری برو یه منبع دیگه» یعنی چه قدر زمان؟
حال حاضر پارسه رو دارم ولی شروع به خوندنش نکردم.
چند گزینه پیش روم دارم میخواستم نظرتون در مورد اینا چیه:
(با در نظر گرفتن این که اگه زمان اضافه‌ای که روی این درس میذارم رو مثلا روی محاسبات عددی بذارم شاید نتیجه بهتری داشته باشه)
۱) خوندن کامل پارسه حقیقت
۲)خوندن پوران + تست‌های پارسه
۳) خوندن جزوه دکتر حقیقت + تست‌های پارسه
۴)خوندن جزوه دکتر خلیلفر + تست‌های پارسه

گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - Happiness.72 - 29 مهر ۱۳۹۵ ۰۸:۵۶ ق.ظ

(۲۹ مهر ۱۳۹۵ ۰۵:۲۸ ق.ظ)asalimi نوشته شده توسط:  ۱) خوندن کامل پارسه حقیقت
دوست عزیز من هم دقیقا سوال شما رو داشتم و هر سه منبع فوق رو دارم ولی نمیشه همه رو یک مرتبه خوند.
من پارسه حقیقت رو برای درک مطلب می خونم و از روی پوران هم بصورت خلاصه وار می خونم ولی مهمترین چیز اینی هستش که عرض میکنم: تست های کتاب پارسه
موفق باشیم

RE: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - delete4all - 29 مهر ۱۳۹۵ ۰۸:۵۸ ق.ظ

(۲۹ مهر ۱۳۹۵ ۰۵:۲۸ ق.ظ)asalimi نوشته شده توسط:  (با در نظر گرفتن این که اگه زمان اضافه‌ای که روی این درس میذارم رو مثلا روی محاسبات عددی بذارم شاید نتیجه بهتری داشته باشه)
۱) خوندن کامل پارسه حقیقت

سلام
همچی میگین زیاده زیاده خداوکیلی انگار دارین خط ب خط سیلبر شاتز رو میخونین!!
تمام مصاحبه ها رو مرور کنید آخرش به پارسه میرسید
شاید دفه اول یکم براتون زمان بر باشه ولی دفه دوم دیگه زمان اولیه رو نمیبره خیالت راحت فقط جنبه مروری میشه
بعدشم کتاب کاملی هست والا تا جایی که من کنکور خوندمو کنکور دادم به جرات نزدیک به ۹۰ درصد میتونم بگم پوشش میده اون ۱۰ درصدم برای خطا میزارم نکه پوشش نده!
برو سیستم پوران رو بخون اونوقته که قدر سیستم پارسه رو میدونی
فقط در کنارش تستای جدیدم بزن
شک نکن شروع کن زمانو از دستش نده یه هفته ای خوندیش
خلاصه برداری و نکته برداری کن

گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - Happiness.72 - 29 مهر ۱۳۹۵ ۱۲:۴۳ ب.ظ

دقیقا delete4all درست میگن
الآن پارسه جلوی روم بازه و واقعا لذت بخشه
میدونی آدم باید عاشق سیستم عامل باشه

RE: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - edward71 - 29 مهر ۱۳۹۵ ۰۶:۰۶ ب.ظ

فضلا و حکمای گرانقدر مانشت، لایه پیوند داده رو از چه منبعی بخونم ؟ شبکه های کامپیوتری ۱ دکتر حقیقت یا کتاب شبکه های کراس و راس ؟

گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - Happiness.72 - 29 مهر ۱۳۹۵ ۱۱:۲۲ ب.ظ

گارسیا

RE: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - edward71 - 29 مهر ۱۳۹۵ ۱۱:۲۳ ب.ظ

(۲۹ مهر ۱۳۹۵ ۱۱:۲۲ ب.ظ)Codd نوشته شده توسط:  
(29 مهر ۱۳۹۵ ۰۶:۰۶ ب.ظ)edward71 نوشته شده توسط:  
گارسیا
گارسیا ؟ مرجع بخونم واسش ؟ ترجمه ای چیزی نداره ؟

گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - Happiness.72 - 29 مهر ۱۳۹۵ ۱۱:۲۴ ب.ظ

بچه ها جدیدا یکی از اساتید کتاب مدیریت رابینز رو گویا ترجمه کردن . من رابینز قدیم رو دارن همون که چهار تا مستطیل رنگی داره ترجمه دکتر اعرابی . الآن زورم میاد بزن اونو بگیرم چون چند فصل اینو خوندم . نظر شما چیه؟ ارزششو داره ؟