تالار گفتمان مانشت
گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - نسخه‌ی قابل چاپ

RE: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - پرهوده - ۰۱ آبان ۱۳۹۵ ۰۵:۴۶ ب.ظ

(۰۱ آبان ۱۳۹۵ ۰۸:۴۶ ق.ظ)delete4all نوشته شده توسط:  در کل این رو به شاپوری ترجیح میدین؟
پس اینو بگیرم نه شاپوری رو؟

عزیزان هوش رو نگفتین پوران کافیه یا نه حتما راهیان یا .. بگیرم اونم بخونم؟

من جفتشو دارم. راهیان خیلی از پوران بهتره. پوران اصلا درسنامه ی خوبی نداره
البته این نظر منه

RE: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - signal_micro - 01 آبان ۱۳۹۵ ۰۶:۱۸ ب.ظ

(۰۱ آبان ۱۳۹۵ ۰۵:۴۶ ب.ظ)پرهوده نوشته شده توسط:  
(01 آبان ۱۳۹۵ ۰۸:۴۶ ق.ظ)delete4all نوشته شده توسط:  در کل این رو به شاپوری ترجیح میدین؟
پس اینو بگیرم نه شاپوری رو؟

عزیزان هوش رو نگفتین پوران کافیه یا نه حتما راهیان یا .. بگیرم اونم بخونم؟

من جفتشو دارم. راهیان خیلی از پوران بهتره. پوران اصلا درسنامه ی خوبی نداره
البته این نظر منه
پس راهیان خوب گفته؟
نویسندش کیه؟ حجمش چقدره(صفحه)؟ من فقط برای تست زدن میخوام اگه حجمش زیاده و گرونه نمیخوامSmile

گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - delete4all - 01 آبان ۱۳۹۵ ۰۷:۵۶ ب.ظ

ممنون از نظر همه دوستان
من پوران رو کامل خوندم کاملا متوجه میشم و تستارو هم میتونم بزنم
فقط گفتم ببینم نظر شما اینه که لازمه راهیان رو هم بخونم یا نه
که به این نتیجه رسیدم که بگیرم اونم بخونم

الان فقط موند نظریه که اونم تصمیم گرفتم اولین کتابی که ارزونتر بود و دستم رسید رو بگیرم (حالا یا ترجمه صرافزاده یا شاپوری)

گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - hassan73 - 01 آبان ۱۳۹۵ ۱۰:۴۰ ب.ظ

سلام
من سیستم عامل و شبکه۱ پارسه سال۸۸ رو از یکی گرفتم
به نظرتون همین ها رو بخونم یا جدید بگیرم؟
با تشکر

RE: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - edward71 - 01 آبان ۱۳۹۵ ۱۰:۴۳ ب.ظ

(۰۱ آبان ۱۳۹۵ ۱۰:۴۰ ب.ظ)hassan73 نوشته شده توسط:  سلام
من سیستم عامل و شبکه۱ پارسه سال۸۸ رو از یکی گرفتم
به نظرتون همین ها رو بخونم یا جدید بگیرم؟
با تشکر
فهرست مطالب کتاب رو بزارید تا بتونیم با کتاب های چاپ جدیدتر مقایسه کنیم

گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - hassan73 - 01 آبان ۱۳۹۵ ۱۱:۱۰ ب.ظ

ببخشید شبکه ۹۰% هستش
سیستم عامل.......مرور سخت افزار-مفاهیم اولیه-زمان بندی-همروندی-بن بست- حافظه حقیقی-حافظه مجازی-زمان بندی دیسک
یه سوال دیگه زبان عمومی زیر ذره بین میخوام تهیه کنم .جلد۲ هم ضروری هستش؟

گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - edward71 - 01 آبان ۱۳۹۵ ۱۱:۳۳ ب.ظ

(۰۱ آبان ۱۳۹۵ ۱۱:۱۰ ب.ظ)hassan73 نوشته شده توسط:  
(01 آبان ۱۳۹۵ ۱۰:۴۳ ب.ظ)edward71 نوشته شده توسط:  
ببخشید شبکه ۹۰% هستش
سیستم عامل.......مرور سخت افزار-مفاهیم اولیه-زمان بندی-همروندی-بن بست- حافظه حقیقی-حافظه مجازی-زمان بندی دیسک

برای درس شبکه باید کتاب راس و کراس و کتاب شبکه های کامپیوتری دکتر حقیقت و یا کتاب شبکه مدرسان شریف رو تهیه کنید

مباحث کتاب شما با کتاب من که چاپ ٩٣ هست یکیه

جلد ٢ زیر ذره بین برای گرامر هست، اگر می خواید روی زبان اونم گرامر سرمایه گذاری کنید کتاب جامع زبان کنکور دکتر اناری رو بخونید

Sent from my iPad Air using Tapatalk

RE: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - signal_micro - 02 آبان ۱۳۹۵ ۱۲:۲۵ ق.ظ

(۰۱ آبان ۱۳۹۵ ۰۷:۵۶ ب.ظ)delete4all نوشته شده توسط:  ممنون از نظر همه دوستان
من پوران رو کامل خوندم کاملا متوجه میشم و تستارو هم میتونم بزنم
فقط گفتم ببینم نظر شما اینه که لازمه راهیان رو هم بخونم یا نه
که به این نتیجه رسیدم که بگیرم اونم بخونم

الان فقط موند نظریه که اونم تصمیم گرفتم اولین کتابی که ارزونتر بود و دستم رسید رو بگیرم (حالا یا ترجمه صرافزاده یا شاپوری)
پوران نوشته کیه؟ چند صفحه هست؟ فی چند؟Big Grin

RE: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - delete4all - 02 آبان ۱۳۹۵ ۰۹:۲۵ ق.ظ

نقل قول: پوران نوشته کیه؟ چند صفحه هست؟ فی چند؟Big Grin

نویسندش مهدیه شادی هست
یه چیزی بیشتر از ۴۰۰ صفحه هست حدودا
من چاپ قدیمشو دارم ولی الان تو سایتش ۲۳ تومن زده چاپ جدیدش

RE: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - hassan73 - 02 آبان ۱۳۹۵ ۰۱:۵۰ ب.ظ

(۰۱ آبان ۱۳۹۵ ۱۱:۳۳ ب.ظ)edward71 نوشته شده توسط:  
(01 آبان ۱۳۹۵ ۱۱:۱۰ ب.ظ)hassan73 نوشته شده توسط:  
ببخشید شبکه ۹۰% هستش

برای درس شبکه باید کتاب راس و کراس و کتاب شبکه های کامپیوتری دکتر حقیقت و یا کتاب شبکه مدرسان شریف رو تهیه کنید

جلد ٢ زیر ذره بین برای گرامر هست، اگر می خواید روی زبان اونم گرامر سرمایه گذاری کنید کتاب جامع زبان کنکور دکتر اناری رو بخونید

سلام
چند تا از کتا های پوران ۹۳و۹۴ هستش ایراد که نداره بگیرم؟
کتاب زبان هم می خوام زیر ذره بین بگیرم ...جلد ۲ اون که گفتید گرامر هست لازمه بگیرم یا جلد۱ کارم رو راه میندازه ؟

RE: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - edward71 - 02 آبان ۱۳۹۵ ۰۱:۵۵ ب.ظ

(۰۲ آبان ۱۳۹۵ ۰۱:۵۰ ب.ظ)hassan73 نوشته شده توسط:  
(01 آبان ۱۳۹۵ ۱۱:۳۳ ب.ظ)edward71 نوشته شده توسط:  
ببخشید شبکه ۹۰% هستش

سلام
کتاب زبان هم می خوام زیر ذره بین بگیرم ...جلد ۲ اون که گفتید گرامر هست لازمه بگیرم یا جلد۱ کارم رو راه میندازه ؟
ترجیحا چاپ جدیدتر بگیرید، اگر نه در دسترستون نیست همون ها خوبن، روی پنج تا سوال گرامر میخواید سرمایه گذاری کنید ؟ اگر آره که کلا جلد دو رو فراموش کنید و کتاب زبان جامع کنکور که پست قبل گفتم رو بگیرید، اگر هم میخوای روی لغت و ردینگ متمرکز شید که جلد دو رو لازم ندارید و اون کتاب زبان جامع رو هم نمیخواد بخرید

RE: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - hassan73 - 02 آبان ۱۳۹۵ ۰۳:۳۹ ب.ظ

(۰۲ آبان ۱۳۹۵ ۰۱:۵۵ ب.ظ)edward71 نوشته شده توسط:  
(02 آبان ۱۳۹۵ ۰۱:۵۰ ب.ظ)hassan73 نوشته شده توسط:  
(01 آبان ۱۳۹۵ ۱۱:۳۳ ب.ظ)edward71 نوشته شده توسط:  
ببخشید شبکه ۹۰% هستش

سلام
ترجیحا چاپ جدیدتر بگیرید، اگر نه در دسترستون نیست همون ها خوبن، روی پنج تا سوال گرامر میخواید سرمایه گذاری کنید ؟ اگر آره که کلا جلد دو رو فراموش کنید و کتاب زبان جامع کنکور که پست قبل گفتم رو بگیرید، اگر هم میخوای روی لغت و ردینگ متمرکز شید که جلد دو رو لازم ندارید و اون کتاب زبان جامع رو هم نمیخواد بخرید
به نظرتون چون میگید ۵سوال گرامر هست.....گرامر رو بخونیم یانه؟(ارزش داره؟)

گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - signal_micro - 02 آبان ۱۳۹۵ ۰۵:۰۵ ب.ظ

کدوم کتاب تست نظریه تستا رو بهتر و کاملتر توضیح میده؟؟

گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - Pure Liveliness - 02 آبان ۱۳۹۵ ۰۷:۳۰ ب.ظ

دوستان این همه نقل قول پشت هم نکنید. ۵ بار پشتِ هم نقل قول آخه؟! همون پیام قبلی رو نقل قول کنید.

گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - edward71 - 03 آبان ۱۳۹۵ ۰۲:۲۴ ق.ظ

(۰۳ آبان ۱۳۹۵ ۰۱:۲۰ ق.ظ)saman01 نوشته شده توسط:  سلام

این خدمت دوستان عزیز

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

انشاالله بشه یه تخفیف خوب از موسسات بگیریم. من قیمت ها رو میبینم چشمام سیاهی میره.

٨٩٠ هزار تومن خیلیه، پارسال ٥٠٠ و خورده ای بود، هیچ تفاوتی هم نسبت به پارسال نکرده مطمئنن، ارزش نداره حتی با ٥٠ درصد تخفیف